vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

283 επισκέπτες, 3 χρήστες
manoslykos, athmichalop, akis91

Twitter

Μετα απο ποσο καιρο ασχοληθηκατε με επισκευασιμους ατμοποιητες?

Αποσυνδεδεμένος ipomonias

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
    • dOs
Μετά από 5 χρόνια με εργοστασιακούς (όπως innokin & aspire) και πολλά πεταμένα λεφτά σε εργοστασιακές αντιστάσεις τις οποίες σκαρτέψανε πλέον και χαλάνε στα 20ml. Τελικά το κόστος της ευκολίας των εργοστασιακών (αν ατμίζεις πολύ), έχει καταντήσει να είναι ένα πολύ "ακριβό άθλημα" και δυστυχώς υπάρχουν πολλοί απατεώνες εκεί έξω που θα προσπαθήσουν να το εκμεταλευτούν.

Σωστός επισκευάσιμος + κανθαλάκι μέχρι να σβήσει ο ήλιος αγαπητή innokin, aspire, κλπ παρατρεχάμενοι..  :thumpup:

Εμάς -ρε δεν μας ενδιαφέρουν οι γεύσεις, τα φρου φρού αρώματα και τα φύκια για μεταξωτές κορδέλες που προσπαθείτε να πουλήσετε στους αφελείς & απαίδευτους του η/τ. Εμάς μας ενδιαφέρει να ατμίζουμε πολύ, μα πάρα πολύ -γιατί το γουστάρουμε- και να μην μας πιάνετε τον κ@λ@,

Το καταλάβατε τώρα?

..απλά πράγματα. :yes:
 
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 01, 2023, 21:41 από ipomonias »

Αποσυνδεδεμένος Newbie

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Και μπήκα να δω αν είναι νωρίς να ξεκινήσω με επισκευάσιμο, είμαι στον ένα μίση μήνα με ητ έχω πάρει της voopoo το drag h80 s , που παίρνει ανταπτορα και λέω να πειραματιστω, ο λόγος είναι ότι σκέφτηκα πόσο λίγο μπαμπάκι θα έχουν οι έτοιμες αντιστάσεις μέσα σε σύγκριση με αυτό που βάζετε εσεις .

Αποσυνδεδεμένος thanoulis

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
  • Το νεότερο δεν είναι απαραίτητα καλύτερο
Δεν υπάρχει κανόνας για το πότε μπορείς να ξεκινήσεις με τους επισκευάσιμους.
Αν νομίζεις πως σε ελκύει το "σπορ", ξεκίνα!

Αποσυνδεδεμένος Thanos.L

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
  • πισω μεντα,οξω κανελα...
μετα απο 3,5+ χρονια ατμισματος!ο ανθρωπος που με εβαλε στο ατμισμα (να'ναι καλα) δεν μου εκανε κουβεντα για επισκευασιμους τοτε.το/τα καταστηματα της  περιοχης επισης τσιμουδια,οποτε μιας και δεν το ειδα ποτε ως χομπι συνεχιζα να αγοραζω  υγρα και αντιστασεις για τον/τους εργοστασιακον μου με την ιδια λογικη που αγοραζα καπνο απο το περιπτερο οταν καπνιζα. καααποια στιγμη αποφασισα να χαζεψω λιγακι στο youtube, πιο πολυ για να δω αν υπαρχει πιο οικονομικη οδος απο αυτη που μου πασαρεται και ακολουθω και κυριως για να αρχισω να φτιαχνω τα δικα μου υγρα. ωστοσο κοιτα-κοιτα και παραλληλα  δυο-τρεις σκορπιες κουβεντες απο γνωστους και αρχισα να το σκεφτομαι σοβαρα.  παλι ομως  δεν υπηρχε περιπτωση να προβω σε αγορα αν δεν το χιλιοκοσκινιζα πρωτα,εξου και γραφτηκα στο φορουμ. λιγο μετα και πριν προλαβω να προβω σε αγορα,μου εκατσε μια ωραια δωρεα πριν λιγο καιρο και εκτοτε  ο εργοστασιακος πιανει σκονη και οι δυο αντιστασουλες του που ειχα καβαντζα μαλλον θα παραμεινουν στη συσκευασια τους ως αναμνηστικα...     
δεν υπαρχει επιστροφη πιστευω. και συμφερει και η γευση εχει ανεβει,η δε καταναλωση μιας και ειμαι του rdl-dl,  θα ελεγα οτι στα ιδια σχεδον επιπεδα ειναι σε σχεση με τον εργοστασιακο (''μου''!).

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33789 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534347 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59620 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8075 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237037 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 465 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13978 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136033 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084869 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35208 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9897 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478453 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy