vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Αqua v2 (κλωνος)

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Αqua v2 (κλωνος)
« στις: Ιανουαρίου 22, 2015, 01:04 »
                                                                            Αqua v2 (κλωνος)
 



Παμε λοιπον στη μικρη παρουσιαση του κλωνου του Aqua V2 που σας ειχα υποσχεθει.
Ο ατμοποιητης που εχω στην κατοχη μου ειναι αυτος,
αρα τα παρακατω αφορουν τη συγκεκριμενη εκδοση, δεν ξερω αν ισχυουν τα ιδια για ολους του κλωνους του εν λογω ατμοποιητη.

Χαρακτηριστικα

- Διαμετρος: 22mm.
- Υψος: 51mm.
- Υλικο κατασκευης: Ανοιξειδωτο ατσαλι 316.
- Χωρητικοτητα υγρου: 4ml.
- Κονεκτορας: Yβριδικος 20 x 1 και ανταπτορας 510.
- Airflow control.
- Βαρος: 66g.



Η συσκευασια στην οποια ηρθε ειναι ιδια με του αυθεντικου, δηλαδη ενα μεταλλικο κουτακι, με ολα τα διαφορα μερη τοποθετημενα σε προθηκες.

Ο ατμοποιητης ερχεται με 3 καμπανες, μια ατσαλινη και μια ακρυλικη για χρηση του ως τανκατου και μια ατσαλινη για χρηση του ως dripper.
Επιπλεον μεσα στη συσκευασια υπαρχει ενα σετακι με ανταλλακτικα orings, βιδες και insulator.



Ο ατμοποιητης εξωτερικα εχει ματ φινιρισμα με εξαιρεση ενα διακοσμητικο δακτυλιδι χαμηλα στην καμπανα με το λογοτυπο του και τον κονεκτορα του επιστομιου.
Εσωτερικα, η καμπανα που αποτελειται απο δυο τμηματα, ειναι γυαλισμενη κι εχει χαραγμενο εναν καρχαρια, καθως και το σειριακο αριθμο του ατμοποιητη
(αυτος δεν γνωριζω αν ειναι κοινος σε ολους του κλωνους ή τυπωνουν ενα τυχαιο νουμερο στον καθενα. Ο δικος μου παντως εχει το 139).

Το deck διαθετει δυο οπες αερισμου και δυο πολους, εναν υπερυψωμενο θετικο κι εναν αρνητικο.
Ο καθε πολος διαθετει περιμετρικα 5 οπες για να υποδεχθουν τα συρματα, πραγμα αρκετα βολικο κατα το στησιμο των αντιστασεων.

Οσα χρονια ασχολουμαι με επισκευασιμους εχω δει πολλους κλωνους, διαφορων ατμοποιητων. Τοσο "καθαρο" και περιποιημενο deck δεν εχω ξαναδει.
Ο ατμοποιητης ηρθε αψεγαδιαστος, χωρις την παραμικρη γραντζουνια, τοσο στο deck, οσο και τις καμπανες.
Η δουλεια που εχει γινει, δεδομενου οτι μιλαμε για κλωνο, ειναι εξαιρετικη.
Ολα τα κομματια βιδωνουν αριστα μεταξυ τους, τα σπειρωματα ειναι "βουτυρο" και το φινιρισμα πανεμορφο.



Οσον αφορα το στησιμο, ο ατμοποιητης ειναι κατασκευασμενος για σεταρισμα με δυο αντιστασεις, αλλα μπορει καλλιστα να στηθει και με μια.
Οι οπες αερισμου διαθετουν σπειρωμα κι ετσι οι ανταλλακτικες βιδες των πολων που περιλαμβανονται στη συσκευασια
μπορουν να χρησιμοποιηθουν για να κλεισουν την μια οπη, για σεταρισμα με μονη αντισταση.
Προσοχη ομως. Στην περιπτωση που θελετε να τον σεταρετε με μια αντισταση, πρεπει να κλεισετε με βαμβακι τα αυλακια του υγρου
της αχρησιμοποιητης πλευρας, αλλιως η καμπανα θα πλυμμυρισει σε δευτερολεπτα.

Λογω του συστηματος με τις πολλες οπες στους πολους, το σεταρισμα του ατμοποιητη με δυο αντιστασεις καθισταται σχετικα πιο ευκολο
σε σχεση με αλλους ατμοποιητες που δουλευουν με δυο αντιστασεις.
Οι βιδες ειναι εξισου αριστης ποιοτητας, φαινεται να ειναι κι αυτες απο το ιδιο μεταλλο με τον ατμοποιητη και κρατουν σταθερα τα συρματα με μεγαλη ευκολια.



Παμε και σε μερικα αρνητικα τωρα. Το συστημα αναπληρωσης υγρου. Για να συμπληρωσετε υγρο στον ατμοποιητη θα πρεπει να τον γυρισετε αναποδα,
να ξεβιδωσετε τελειως την καμπανα και να τον γεμισετε απο τις 4 τρυπες που βρισκονται στη βαση της.
Με αυτο τον τροπο ομως, καθε φορα που τον γεμιζετε, θα αφηνετε εκτεθειμενες τις αντιστασεις, με οτι αυτο συνεπαγεται.

Επιπλεον, για να ρυθμισετε το ariflow το κανετε με τον ιδιο τροπο, βιδωνοντας και ξεβιδωνοντας την καμπανα.
Αρα σε καθε αναπληρωση υγρου θα πρεπει να ψαχνετε απο την αρχη να βρειτε σε ποιο σημειο σας ικανοποιει το ανοιγμα της οπης αερισμου.
Ευτυχως τα o-rings ειναι σχετικα σφικτα και δουλευουν οπως θα επρεπε και ετσι δε ειναι ευκολο να γινουν ατυχηματα.

Ατμιστικα τωρα, ο ατμοποιητης αποδιδει πολυ καλα.
Εδω και 3 μερες που τον δοκιμαζω με διπλο coil, ειναι στημενος με συνολικη αντισταση 1.1Ω, με 0.3mm Κanthal A1 και τον δουλευω στα 14-15W.
Σε γευση θα μπορουσα να πω οτι μου δινει ενα κλικ παραπανω απο τον κλωνο μου KL+, υποθετω λογω της διπλης αντιστασης.
Απο κτυπημα και ντουμανι ειναι στα ιδια επιπεδα, μπορει λιγο αυξημενα.
Μπορει ανετα να σηκωσει αρκετα περισσοτερα watt, αλλα ο λαιμος μου οχι, συνεπως οι παρατηρησεις αφορουν για τις παραπανω ρυθμισεις.

Το airflow δουλευει σωστα, απο τελειως κλειστο μεχρι τερμα ανοικτο
και τοσο ο υβριδικος, οσο και ο 510 κονεκτορας δεν ειχαν καποιο θεμα στη συνδεσμολογια με τα mod μου.



Σαν dripping ατμοποιητη δεν τον δοκιμασα, αλλα και να το εκανα δε θα ειχα κατι να παρατηρησω μιας και δεν εχω ιδιαιτερη εμπειρια απο drippers.
Με την dripping καμπανα μπορειτε να επιλεξετε εισαγωγη αερα απο κατω, απο τα πλαγια ή ταυτοχρονη κι απο τα δυο, με ρυθμιση του αερα φυσικα.
Το πρωτοτυπο σε αυτη την καμπανα ειναι η θεση του επιστομιου που δε βρισκεται στο κεντρο, αλλα πιο πλαγια.

Συμπερασματικα, ο συγκεκριμενος κλωνος ειναι ενας πολυ αξιοπρεπης ατμοποιητης.
Διαθετει την καλυτερη κατασκευη σε κλωνο που εχω δει μεχρι στιγμης και ατμιστικα αποδιδει αρκετα καλα για τυπου τανκατου ατμοποιητη.
Αν δεν ειχε το ενοχλητικο, κατ' εμε τουλαχιστον, γεμισμα υγρου, θα ηταν αριστος.

Με 3 διαφορετικες καμπανες, δυνατοτητα χρησης με μια ή δυο αντιστασεις αλλα και χρηση ως dripper,
πιστευω ειναι μια ολοκληρωμενη προταση για καποιον που θελει να δοκιμασει κατι το διαφορετικο.
Δε θα τον χαρακτηριζα και τον πιο ευκολο ατμοποιητη που κυκλοφορει, αλλα με λιγο κοπο παραπανω πιστευω ο καθενας θα μπορεσει να τον ευχαριστηθει.

Ακολουθει ενα βιντεο απο τον αυθεντικο ατμοποιητη, οχι για να δειτε την ποιοτητα του κλωνου,
αλλα τον τροπο λειτουργιας, σεταρισματος και τα χαρακτηριστικα του.

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 22, 2015, 03:45 από Nemesis_rds »

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 22, 2015, 02:35 »
Ωραία παρουσίαση!! Εκανα παραγγελία ακριβως τον ιδιο στις 19/1 και περιμένω  :boat:

Δοκίμασες με μονή αντίσταση? Εντυπώσεις?

Αποσυνδεδεμένος VAPOR TRAIN

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 22, 2015, 02:40 »
Παντως οι κινεζοι ισχυριζονται οτι δεν ειναι κλωνος αλλα αυθεντικος!!

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 22, 2015, 03:07 »
Δοκίμασες με μονή αντίσταση? Εντυπώσεις?

Με μονη αντισταση τον αφησα την πρωτη φορα που πηγα να τον σεταρω και το δευτερο coil μου βγηκε αποτυχια κι επειδη βαριομουν να τον ξανασεταρω απο την αρχη, τον αφησα με ενα.
Αλλα κι αυτο το ενα που εμεινε δεν ηταν πολυ σωστο και ατμισα μονο μισο ml, αρα δεν μπορω να βγαλω σωστο συμπερασμα.
Ηταν καλος, οχι κατι "ουαου, τι ειπες τωρα", αλλα ατμιζε ικανοποιητικα, παρομοια με Kayfun. Θα μπορουσα να πω οτι το ντουμανι δεν ηταν τοσο πυκνο οσο του Kayfun, πραγμα που διορθωνεται με τη διπλη.
Αλλα οπως σου ειπα, τον ατμισα για πολυ λιγο και με ψιλοαποτυχια coil.
Παντως το φρακαρισμα της ροης του υγρου απο την πλευρα που δεν ειχε coil ηταν πολυ ευκολη και δεν αντιμετωπισα ουτε ιχνος υπερτροφοδοσιας.
Αλλα να σου πω την αληθεια, δε βρισκω λογω να τον εχεις με μια αντισταση. Το σεταρισμα με δυο ειναι σχετικα ευκολο, λογω της πατεντας με τους ανισοπεδους πολους και τον πολλων οπων για το συρμα.
Η γευση των δυο αντιστασεων καθως και το αυξημενο κτυπημα σε σχεση με ατμοποιητες που εχω ατμισει που χρησιμοποιουν μονη, σε αποζημιωνει για τον εξτρα κοπο.



Παντως οι κινεζοι ισχυριζονται οτι δεν ειναι κλωνος αλλα αυθεντικος!!

Η ιστορια πισω απο την συγκεκριμενο κλωνο ειναι πως οταν τον εφερε το καταστημα ισχυριζοταν οντως οτι ειναι αυθεντικος.
Μετα απο μερικες μερες η περιγραφη "αυθεντικος" εξαφανιστηκε και ισχυριστηκαν πως ο κλωνος αυτος κατασκευαζεται απο το ιδιο εργοστασιο που κατασκευαζεται ο αυθεντικος,
με τις ιδιες προδιαγραφες και το ιδια υλικα. Προσωπικα δε με ενδιαφερει αν ισχυει αυτο ή οχι. Η ποιοτητα κατασκευης του ειναι εξαιρετικη και αυτο ειναι που μετραει.
Αυθεντικος δεν ειναι για κανενα λογο γιατι δεν ερχεται απο τον ιδιο τον Footoon, δεν εχει καρτα αυθεντικοτητας και προπαντων δεν εχει κερδισει ουτε ενα € ο κατασκευστης απο τον κλωνο αυτο.
Εγω απλα θελω να τον θεωρω εναν πιστο, 1:1 κλωνο ενος αξιολογου ατμοποιητη κι αυτο μου φτανει. :)

Αποσυνδεδεμένος icedcloud

  • **
  • 287
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 22, 2015, 03:09 »
2 ερωτήσεις ? γιατί δεν πείρες τον 1:1? τι διαφορα εχει αυτος? και δευτερη ερώτηση. το εξάρτημα που ανοιγει απο κατω κατι δεν ξερω τι ειναι αυτο δεν το χρειάζεσαι?
Ολα αυτα τα ρωταω γιατι εχει λιγο καιρο που ζαχαρωνω τον 1:1 αλλα επειδη δεν μου δεινει το εξαρτημα δεν τον παιρνω. παντως ευχαριστουμε για το ρεβιου

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 22, 2015, 03:19 »
Οταν τον παρηγγειλα εγω, την πρωτη μερα που τον ανεβασαν, δεν υπηρχε αλλος, ειχαν μονο αυτον. Τις επομενες μερες εμφανιστηκαν αλλοι 2-3 και αργοτερα ο 1:1.
Δεδομενου οτι η τιμη του 1:1 ειναι ακριβως η ιδια με αυτον, σε ακριβεια λεπτου μαλιστα, πιστευω πως ειναι ακριβως ο ιδιος.

Το εξαρτημα που λες οτι ανοιγει απο κατω δεν καταλαβαινω ποιο εννοεις.

Αποσυνδεδεμένος icedcloud

  • **
  • 287
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 22, 2015, 03:21 »
το εξαρτημα αυτο ειναι για τ τον rose...λαθος μου

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 22, 2015, 03:44 »
Αυτόν στην αρχη τον είχαν σαν αυθεντικο (από το ιδιο εργοστασιο παραγωγης). Μετα τον κατέβασαν και ανέβασαν στην ιδια τιμή τον 1:1 με 316ss. (που και εγω θεωρω ότι είναι ιδιος).
 Μετα ξανανεβασαν τον αυθεντικο σαν ΟΤΜ (?) όμως,  χωρις να λεει ss316 αλλά απάντησαν ότι είναι 316 και αυτό...
"
sufie

Staff
 
Hi everyone. I checked with the relevant department and been informed they titled it as "OTM" to avoid legal issues so that it can be released for sell again. This item is the original authentic-->OEM version. Thank you   "

Τωρα τι είναι, λιγη σημασια εχει καθώς ολοι, όπως και ο nemesis, λενε τα καλύτερα για την ποιότητα κατασκευής του.

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 24, 2015, 19:09 »
Χθες μου ήρθεο φθηνότερος, https://www.fasttech.com/p/2022300.
Απο φινίρισμα και ποιότητα κατασκευής άψογος
Όμως το εξωτερικό βαρελάκι του drip mode μου ηρθε με τη κάτω σχισμή παροχής του αέρα στην πάνω του μεριά αντί για την κάτω!!!!

Τον παιδεύω με μονή αντίσταση αλλά δεν μου τροφοδοτεί καλά.
Δεν είναι σαν τον kf  να ανεβάζει υγρό απο τα κανάλια όταν τραβάς τζούρα. Η ακρή του φιτιλιού απλά ακουμπάει στο υγρό στον πάτο και βρέχεται. Το περίμενα αλλά είχα απορρίψει την ιδέα και ημουν αισιόδοξος μετά απο τόσα καλά reviews που διάβαβσα στη FT.
2-3-5 πρώτες τζούρες καλές και μετά καψούλι ή υποψία τουλάχιστον.
Βρες πολύ βαμβάκι, βρε λίγο βαμβάκι, βρε κοντό, βρε μακρύ, βρε πολύ αέρα, βρε λίγο. MC και απλή αντίσταση. Τίποτα δεν τον βελτιώνει.
Δεν μπορώ να φανταστώ κατι άλλο.
Ιδέες-απόψεις απο όποιον τον δουλεύει?

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 24, 2015, 19:19 »
Εγω το βαμβακι το εχω κανει πυκνο στο coil και αραιο στα λουκια, να φτανει μεχρι κατω. Νομιζω φαινεται στη φωτογραφια που εχω ανεβασει παραπανω.
Βεβαια τον εχω με δυο αντιστασεις, αλλα δεν εχεις να χασεις κατι να το δοκιμασεις και με τη μονη, δε βλεπω το λογο να μη δουλευει.

Αποσυνδεδεμένος yakub

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 24, 2015, 19:20 »
Συγνώμη αν είναι κουτό αυτό που θα πω, αλλά έχεις κλείσει την δευτερη τρύπα αέρα με ένα από τα spare βιδάκια; Εγώ τον έχω από χτές (ΟΤΜ) με μονή αντίσταση mc στα 1.5Ohm και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Τον δούλεψα με νεμικλώνο, με το isick μέχρι τα 3,6V και με το evic supreme μέχρι τα 15W.

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 24, 2015, 19:25 »
Σε όλα, ναι. Εκλεισα και τα λούκια της δεύτερης αντίστασης με βαμβάκι.
Τα ιδια.


Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Τη βρηκα τη λυση και ενθουσιαστηκα με τον ατμο αυτον.
Σε αντιθεση με οσα ειχα διαβασει θελει ΚΟΝΤΟ φιτιλι. Ισα να ακουμπαει και ισως κι ενα μερος της ακρης του να μπαινει ελαφρως μεσα στο λουκι.
Αποκαλυψη κυριοι. Δουλευει σαν kf πλεον οσον αφορα την τροφοδοσια.
Ευκολος, καθαρος, ελαφροτατος με το ακρυλλικο τανκ, γευση, αερας πολυ καλα ρυθμιζομενος, πυκνος κ μπολικος ατμος, μηδεν διαρροες.
Το μονα αρνητικουλι οτι θελει μπουκαλακι με βελονα για να γεμισει.
Τον προτεινω ιδιαιτερα σε νεοπες.

Επισης ο συγκεκριμενος δεν μπαλατζαρει καθολου οσο ξεβιδωτο κι αν ειναι το τανκ. Αμα τον ζορισεις πολυ μπορει να κουνηθει ελαχιστα αλλα τιποτα το αξιο λογου.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 25, 2015, 12:23 από marbass »

Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 25, 2015, 22:19 »
Πηγα να τον δω απο κοντα σε εναν φιλο που τον παρελαβε απο FT τον ιδιο κλωνο με του Nemesis.


Ποιοτικα δειχνει αψογος. Ειμαι στο τσακ να τον παραγγειλω αν ξεπερασω 2 κυριως θεματακια.


1) Μικρες τρυπες για γεμισμα με υγρο.
2) Το γεγονος οτι πρεπει να βαλω βαμβακι για να κλεισω τις ανοιχτες τρυπες υγρου αν κανω μονη αντισταση για να μην πλημμυρησει. Θα μπορουσε να υπαρχει και αλλος τροπος


Παντως δειχνει πολυ ωραιος ατμοποιητης που το εχω βαλει καιρο στο ματι.


Θα ηθελα ομως απο οσους τον δουλεψουν λιγο και να μας πουν τι παιζει με διαρροες υγρου. Γιατι δειχνει να ειναι ευαλωτος. Αλλα να μαθουμε οχι δουλεμενος να ειναι συνεχεια σταθερα ορθιος ετσι ?  ;D


Και ενα τεστ που του εκανα στο dripping δειχνει να τα πηγαινει καλα....  ;D


Διπλο coil (οχι mc) με 28αρι στα 0,45Ω...

[youtube]4CZkcafMALw[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 25, 2015, 22:25 »
το 1 συμφωνω κι εγώ. Θέλει μπουκαλάκι ή σύριγγα.
Αυτό νομίζω ότι κάνει http://www.fasttech.com/products/2101401

το 2 γιατί σε χαλάει? Κλείνεις τα λούκια (γιατί την τρύπα την κλείνεις με βίδα που δίνεται μαζί) με βαμβάκι και τέλος. Δεν χρειάζεται αλλαγή.

Απ: Αqua v2 (κλωνος)
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 25, 2015, 22:30 »
Γιατι πολυ απλα το βαμβακι μπορει να φυγει οπως και εγινε καποια στιγμη την ωρα που βιδωνεις την καμπανα. Και τουλαχιστον δεν ειναι τυπου Kayfun να μπορεις να δεις αφου βιδωσεις.


Αφου βιδωνεις που βιδωνεις για την τρυπα αερα θα μπορουσε να εχει ενα εξτρα μεταλλικο ημικυκλιο περιπου με τρυπα που να βιδωνεται μαζι με την βιδα αερα και να κλεινει σωστα και τα λουκια.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 950 110470 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:42
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159704 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515258 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146446 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303199 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12779 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 179 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530717 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201449 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801570 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11037 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40967 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet