vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

187 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, Jorge, stsoulos

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Υπάρχει,ο paradigm

Αποσυνδεδεμένος xagios

  • **
  • 167
  • Φύλο: Άντρας
  • Μου αρέσει η μοναδικότητα και όχι η μαζικότητα

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Πολύ καλός αλλα έχει απαιτιτικο στησιμο,τον περιμένω για λογαριασμό φίλου με κάτι αλλά πραματακια (τον έχει ηδη φίλος στο φορουμ)

Αποσυνδεδεμένος metmat

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
O magma που έχεις βάλει από το FT είναι στην ουσία 22άρης.
23mm είναι στο σημείο που είναι το δαχτυλίδι του αέρα. Μόνο σε εκείνο το σημείο είναι 23mm.
Αυτόν έχω κι εγώ και κάθεται μια χαρά πάνω στο nemesis που είναι 22mm.
Τώρα για το istick δεν ξέρω, αλλά νομίζω ότι οι 22άρηδες περισσεύουν λίγο και ειδικά στο μπροστά μέρος του istick.

Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Υπάρχει,ο paradigm


πολυ ακριβος για τα γουστα μου...σε αυτα τα λεφτα θα επαιρνα τον apollo που μου αρεσε και οπτικα και γευστικα...(εβλεπα αυτον απο το ukecig που εβγαινε στα 80 ευρω ενω απο οτι ειδα αυτος που εβαλα απο ft ειναι κλωνος papadigm)
Θελω εναν φθηνο καλο για να μαθω και στησιματα χωρις να φοβαμαι μην μου πεσει ή να βιδωνω ξεβιδωνω συνεχεια κλπ κλπ


αν παιζει καλα με το istick θα παρω τον magma απο ft..ξερετε πως παιζει;
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 04, 2015, 19:23 από kongeo »

Αποσυνδεδεμένος tsioumiou

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Γεια σου ρομποτακι , θα μου πεις τον κωδικο σου ?
https://www.fasttech.com/products/3028/10009122/1808003-plume-veil-style-rebuildable-dripping-atomizer ΑΥΤΟς ΕΔΩ ? εχω ακουσει καλα λογια ....
αν ψαχνεις γευση μην τον κοιτας καθολου , κατα την γνωμη μου οσοι εχουν αερα απο το πλαι απο γευση δεν...
Μην παρεξηγηθω ,δεν λεω οτι θα τον παρεις και ξαφνικα το tribeca σου θα ειναι σκετη βαση , αλλα σε συγκριση με καποιον που εχει αερα απο κατω δεν πιανει μια.

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Ο άπολο έχει 98e Ελλάδα,ωστόσο ήθελα να το πω αλλά οκ.Έχει πολύ καλούς dripper κ σε χαμιλη τιμή,αλλά είναι ολίγον εξιδεικευμενοι.

Αποσυνδεδεμένος ferongr

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήτω τα boxmods
Καλά δεν είναι και τοοοόσο άσχημος ο Magma στο iStick. Δεν είναι κάνα γομάρι 28mm.


Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Ο άπολο έχει 98e Ελλάδα,ωστόσο ήθελα να το πω αλλά οκ.Έχει πολύ καλούς dripper κ σε χαμιλη τιμή,αλλά είναι ολίγον εξιδεικευμενοι.


ειδα λαθος...δες το εdit και θα καταλαβεις :)


ferongr καλα παει με το istick; ευχαριστημενος γευστικα και ντουμανικα;  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος ferongr

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήτω τα boxmods
Ναι αλλά δεν θέλει πολύ χοντρά σύρματα, διπλή 0.25 η 0.28 παίζω, 2.5 χιλιοστά microcoil μεταξύ 1 και 1.2Ω. Με τέτοιο στήσιμο ζεσταίνεται γρήγορα και βγάζει αρκετό ντουμάνι (όχι σταν κάτι άλλους σε μηχανικά αλλά είπαμε...).

Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Οκ,μπηκε πρωτος στην λιστα επιλογων μου..αμα τον παραγγειλω τελικα θα σας ενημερωσω :)

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Το καλό των magma είναι οτι έχουν "μεγαλο" τανκ.Με αυτό το driptip φαινεται ολίγον κάπως,τον "φουσκώνει" θα έλεγα,αλλά δεν παύει να είναι πολύ καλός σε γεύση κ ντουμάνι,ανάλογος το στήσιμο κ τα γούστα βέβαια.

Αποσυνδεδεμένος oscar

  • **
  • 151
  • Φύλο: Άντρας
Σε εναν κλωνο επισκευασιμου, αν θεωρησουμε οτι λειτουργει απροβληματιστα ( δεν εχει διαρροες, δεν σφυριζει ή δεν ξερω τι αλλο), και αποδεχομενοι την οποια αποδοση μπορει να εχει σε γευση - ντουμανι ...
Υπάρχει θεμα υγειηνης με το μεταλλο κατασκευης του ?

Αποσυνδεδεμένος tsioumiou

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Γεια σου ρομποτακι , θα μου πεις τον κωδικο σου ?
αν ειναι ss φανταζομαι δεν υπαρχει θεμα..Αλλα να ειναι ss..

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Άποψη μου τουλάχιστον να χρησιμοποιείται ανοξείδωτο ατσάλι τροφίμων (?) π.χ. το 503 αν δεν κάνω λάθος.Το καλύτερο
βέβαια είναι να είναι απο 316 το οποίο και διάβασα εδώ μέσα ότι χρησιμοποιείται στην ιατρική.Έχει πάρα πολλά ανοξείδωτα
ατσάλια,όταν όμως μιλάμε για ατμοποιητή,είναι ένα θέμα.


Κοινώς αυτό που μου λέει συνεχώς ένα φιλαράκι για τους κλώνους,πρόσεχε τι βάζεις στο στόμα σου και ο νωόν νοείτω.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084074 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34858 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 54 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9399 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1238 135674 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 21:46
από mathimatikos1966
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476261 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114625 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1286 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2340 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 909 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271087 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1501 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos