vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Συζήτηση για το νέο φόρουμ και τη μετάβαση από το παλιό

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Να πάρει!!
Δε στέλνει e-mail!
Ούτε στο διαχειριστή!!  :angry_orange: :angry_orange:

σε βλεπω να λιωνεις στο pc μεχρι να το φτιαξεις!τα παλια ποστ τι θα γινουν?

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
ασδφ
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 16, 2009, 18:06 »
Να πάρει!!
Δε στέλνει e-mail!
Ούτε στο διαχειριστή!!  :angry_orange: :angry_orange:

σε βλεπω να λιωνεις στο pc μεχρι να το φτιαξεις!τα παλια ποστ τι θα γινουν?

και το μπανερ του ινφο θελει αλλαγη ε?

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
ασδφ
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 16, 2009, 18:12 »
Ξέχασέ τα τα παλιά.
Πάμε γι' άλλα δυστυχώς. Αλλά μη χολοσκάς, σε δυο μήνες θα το 'χουμε ξεπεράσει το προηγούμενο.

Ναι και το banner Θέλει αλλαγή!

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
ασδφ
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 16, 2009, 18:18 »
ναι αλλα υπαρχουν τοσες πολυτιμες πληροφοριες,μαρτυριες κτλ,δεν μπορεις τουλαχιστον σημαντικα θεματα να τα κανεις αντιγραφη?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 23, 2011, 21:06 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
ασδφ
« Απάντηση #4 στις: Μαΐου 16, 2009, 18:29 »
Ναι, μερικά πράγματα θα γίνουν αντιγραφή.
Μερικά μπορείτε κι εσείς να τα αντιγράψετε εφόσον είναι ακόμα επίκαιρα και συμπληρώνουν το μήνυμά σας.

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Μια χαρα σας βλεπω! Αντε καλοριζικο!

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Ευχαριστώ, φίλε μου. :)

Γιώργο, υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το Hotmail. Έφτιαξα κι εγώ ένα λογαριασμό και ούτε mail ενεργοποίησης μου ήρθε ούτε ειδοποιήσεις στα μηνύματα.
Αντίθετα με Gmail και Yahoo λειτουργεί κανονικά! Δεν ξέρω πού οφείλεται.
Για την ώρα, αν θέλεις ειδοποιήσεις, μάλλον πρέπει να αλλάξεις mail, sorry. Το ψάχνω πάντως.

Μάλλον το καινούργιο scipt είναι αρκετά  εξελιγμένο και δεν δέχεται λογαριασμούς hotmail ( κατα την γνωμη μου καλά κάνει).
Βέβαια παίζει και το ενδεχόμενο  να έρθει mail σε άσχετο χρόνο.
Αυτό δεν είναι πρόβλημα ιδιαίτερά αν προειδοποιείς τους χρήστες να μη κάνουν registration με hotmail λογαριασμούς.
Ένα gmail account  δεν κάνει κακό σε κανένα εξάλλου ;D ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 23, 2011, 21:07 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
"και καλά κάνει" με το Hotmail έ;  :))
Κι εγώ προτιμώ το Gmail.  ;)
Το ψάχνω πάντως. Εν τω μεταξύ προσπαθώ να κάνω και την αρχή σε μερικούς πίνακες με μηνύματα.
Το μόνο που με κρατάει ακόμα για την επισημοποίηση είναι μια απάντηση σε ένα ερώτημα που έχω θέσει σε κάποιον ειδικό μπας και μεταφερθούν τα παλιά μηνύματα αλλά χλωμό το βλέπω.

Πάντως, για εσάς και όποιον τυχόν ανακαλύψει το φόρουμ, το ποστάρισμα είναι ελεύθερο. Θα είστε οι betta testers πριν την επίσημη έναρξη. Θα φωνάξω και μερικούς ακόμα.
Ίσως γίνουν κάποιες μετακινήσεις μηνυμάτων σε σας ή μερικές αλλαγές κατηγοριών ή προσθήκες πινάκων από εμένα μέχρι να πιάσουμε όλοι το σκεπτικό που θα κινηθούμε, μετά πάει μόνο του.


Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 23, 2011, 21:07
Α! Το banner και το banneraki τα άλλαξα.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 23, 2011, 21:07
Σήμερα ειδοποιήθηκαν σχεδόν όλα τα πιο ενεργά στελέχη του παλιού φόρουμ. Αν ξέχασα κάποιον, sorry, δεν έγινε επίτηδες.

Μπορείτε αν θέλετε να αρχίσετε κι εσείς θέματα σε πίνακες που δεν έχουν.

Από ό,τι βλέπετε, αυτές τις μέρες προσπαθώ να κάνω μια αρχή στις περισσότερες κατηγορίες και θα συνεχίσω το ίδιο ακάθεκτος.
Αυτή τη στιγμή δεν έχω πολύ χρόνο. Υπολόγιζα να το ανοίξουμε σε ένα μήνα περίπου που θα ήμουν πιο λάσκα αλλά από ό,τι καταλάβατε, όσο πιο νωρίς, τόσο καλύτερα.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 23, 2011, 21:07 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
ωωωωωωωω........... μα εδώ είναι ωραιά!!!!!!
Ευάερα, ευήλια, διαμπερή ;D :))
Και να ερθω ετσι, με αδεια χέρια, να μην εχω φερει ενα λουλουδικό, ενα σοκολατάκι, ενα φοντάν βρε αδελφε για τα καλορίζικα!  :)) :))

Αντε παιδιά, με το καλό!!!  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος luke

Δεν μου αρέσει το verification captcha όταν πάω να απαντίσω
Επίσης το mail που ήρθε δεν ξέρω σε τι γλώσσα ήταν, μάλλον σε αρχάια Αιγυπτιακά ήταν, αν κρίνω από τα ιερογλυφικά που είχε το μήνυμα  :P. Την ψιλιάστικα την δουλειά από το θέμα του μηνύματος  ;)

Άντε καλορίζικο και πολλά συγχαριτήρια. Είς ανώτερα  :)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Το mail ήρθε από το παλιό φόρουμ. Τα Κινέζικα δεν ήταν το μόνο πρόβλημα.  ::)

Το captcha ισχύει μόνο για τα τρία πρώτα μηνύματα, μετά αρκεί να έχεις κάνει login.  :bye:

Αποσυνδεδεμένος luke

Το captcha ισχύει μόνο για τα τρία πρώτα μηνύματα, μετά αρκεί να έχεις κάνει login.  :bye:

 :eyesplash: Πρώτα μίλησα μετά είδα την σχετική ανακοίνωση.

Το mail ήρθε από το παλιό φόρουμ. Τα Κινέζικα δεν ήταν το μόνο πρόβλημα.  ::)

Το captcha ισχύει μόνο για τα τρία πρώτα μηνύματα, μετά αρκεί να έχεις κάνει login.  :bye:

Admin δεν βάζεις ένα redirection page στο .info να έρχονται εδώ κατευθείαν?
Το μήνυμα στο pc ήταν όντος κινέζικα....στο iphone το διάβασα κανονικά  :))
Κάτι φταίει με το character  encoding μαλλον

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Ό,τι και να φταίει τώρα... ποσώς ενδιαφέρει. Δεν πρόκειται να υπάρξει άλλο μήνυμα από εκεί.
Ώστε το iphone το διάβασε κανονιά ε;  :eyesplash: Μόνο το iphone θα μπορούσε να το κάνει αυτό!!  :))

Δε βάζω redirection για να μπορεί κάποιος να το επισκεφτεί και να διαβάσει τα περιεχόμενα χωρίς να τον μπερδεύω. Υπάρχει αρκετό χρήσιμο υλικό εκεί. Λόγω των ραγδαίων εξελίξεων όμως στο θέμα του ηλεκτρονικού καπνίσματος σε ένα εξάμηνο το πολύ, ακόμα και τα πρώτα ποστ του παρόντος φόρουμ θα είναι ξεπερασμένα, πόσο μάλλον το παλιό.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 950 110464 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:42
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159685 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515250 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146443 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303199 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12779 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 179 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530716 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201449 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801569 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11037 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40966 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet