vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Υγρα Lor Ann απο T.W

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #30 στις: Μαΐου 19, 2010, 23:43 »
μονο που εισαι off topic και θα στην πέσει το αφεντικό !

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #31 στις: Μαΐου 20, 2010, 07:56 »
μονο που εισαι off topic και θα στην πέσει το αφεντικό !
γιατι οφ-τοπικ? :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 02, 2010, 23:54 »
ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ  :wall: :wall: :wall: ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΦΕΡΟΥΝ  :'( ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ  :wall: :wall: WHYYYYYYYYYYY  :wall:

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9581
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 17:42 »
LorAnn Flavours από τον Ανδρέα Αντρέου ;)
http://www.ecoesmoking.com/site-store-item-61-en.php
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 03, 2011, 18:17 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 17:47 »
Μπραβοα Θεμαρα.Ευχαριστω.Ποιος ειναι ο Ανδρεου βρε παιδεια?τσιπριος?
Ειχα στειλει εμαιλ στην μαμα εταιρια της Lor Ann και τα εξοδα αποστολης μονο με ups ηταν 100 δολλαρια.φυσικα πηραν τα @@@@@@ μου

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9581
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 18:00 »
Μπραβοα Θεμαρα.Ευχαριστω.Ποιος ειναι ο Ανδρεου βρε παιδεια?τσιπριος?
Ειχα στειλει εμαιλ στην μαμα εταιρια της Lor Ann και τα εξοδα αποστολης μονο με ups ηταν 100 δολλαρια.φυσικα πηραν τα @@@@@@ μου
Μήτσο είναι Κύπριος (Λευκωσία).Εχω πάρει. Είναι φτηνός και γρήγορος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 18:03 »
μεταφορικα ποσο χρεωνει?ελτα?

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9581
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 18:14 »
μεταφορικα ποσο χρεωνει?ελτα?
EUROPE                 4.99 USD  3-4 DAYS ARRIVAL
Σε μεγάλο πακέτο που είχα κάνει παραγγελία  είχα πληρώσει 7 € περίπου συστημένο

Αποσυνδεδεμένος mihm

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #38 στις: Απριλίου 04, 2011, 22:56 »
Καλησπέρα, παράγγειλα από το e-bay 5 αρώματα προς 13,5 δολάρια μαζί με τα μεταφορικά, δηλ. κάτω από 10 euro, δεν μου ήρθαν ακόμα, αλλά πιστεύω ότι είναι ίδια με αυτά που έχει το strictlyejuice.com, αυτός εδώ όμως έχει όλη την σειρά, τουλάχιστον ότι παράγγειλα το είχε.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120526123959&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_544wt_1136

Αποσυνδεδεμένος wsavvaris

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
  • Take it easy, and if she's easy take her twice!!!!
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #39 στις: Απριλίου 08, 2011, 22:22 »
Μην το ψαχνετε πολυ, με Η-μπει εχετε τις καλητερες τημες. τζαμπα πραγμα. Πηρα 24 γευσεις κι πληρωσα περιπου 40 δολαρια (20-30 ευρο) μαζι με τα μεταφορικα. τα μικρα μπουκαλακια ειναι μεγεθος δοκιμαστικου μεχρι να καταλαβετε ποιες γευσεις σας ταιριαζουνε. τα μικρα μπουκαλακια ειναι 3.7μλ, κι τα ονομαζουνε 1 ντραμ. Ειχα παρει τηλεφονο στη λορανν εταιρια στην αμερικη κι ζητουσαν 100 δολαρια μονο για τα μεταφορικα για 10 γευσεις!!!!!!!!!! Παλια ειχα αγορασει απο TW κι ηταν πολλη πιο ακριβα (5 λιρες το βουκαλακι!!!!!!!!!) αλλα πλεον πουλανε μονο τα ντεκαντενς μια κι τους συμφερει ΑΚΟΜΑ πιο πολυ!!!!!! με ενα μικρο μπουκαλακι λορανν φτιαχνουνε 10-15 μπουκαλακια των 5μλ ντεκαντενς χρισιμοπιοντας φτινο βι-τζι η πι-τζι!!!!!!!

Απο την αλλη, αγορασα υγρο νικοτινις βι-τζι κι γλυκερινι βι-τζι απο TW. H αληθεια ειναι  οτι με καλη γευση δεν χρειαζομαι κι τη νικοτινι που χαλαει τη γευση αλλα για αρχη καλη ειναι. σκοπευω να σταματισω τη νικοτινι (κι το κανονικο τσιγαρο μια κι την εχω πατησει πολυ ασχημα με τα κοκοατομαισερ σε ιπσιλαβολτο βειπινγκ) μολις μου ερθει το μπουλλι Α2 που παρειγειλα μια κι τα 10 ατομαισερ που αγορασα πριν μια εβδομαδα καηκανε (ολα τα ατομαισερ τα πιρα ειδικα για ιπσιλοβολτο βειπινγκ 5.3 αντισταση απο αγγλια!!!!!! κι βγηκανε σκαρτα)  :'( κι εχω μεινει με τα κτ κι ενα ατομαισερ που ψηλοδουλευι στο χερι!!!!!!!!!!!!

Εδω ειναι το λινκ του Η-μπει καταστηματος απο οπου παρηγκειλα τα λορανν.

http://myworld.ebay.co.uk/chocolate2live4

Αυτη τη στιγμη ειναι σαν να εχω εργοστασειο για γευσεις. δεν ειναι ολεσ καλες απο μονες τους οποτε πειραματειζο με διαφορες μαζι. ασ πουμε το ροδακινο ειναι οκ αλλα δεν μου κανει οποτε το αναμιγνιο με σοκολατα. βανανα κρεμ φανταστικη. με το τσιζ κεικ βαζω κι φραουλα κι εχω το πιο ωραιο τσιζ κεικ φραουλας. το τροπικαλ παντς ειναι ςραιο απο μονο του. σοκολατα μεντα το ιδιο. πραλινες εντ κρεεμ δεν μου αρεσει οποτε θα βαλω λιγο μαρσμαλου να δω τι γινετε. κερασι σουπερ. κοκα κολα φοβερη, σαν τις καραμελες απο κολα ολη μερα χορις θερμιδες (στο περιπου). επισις για τσερι κουκ βαζς κερασι με κολα κι παει λεγοντας. καρπουζι μαμαει. πεπονι μετριο. πινα κολαδα φοβερο. αχλαδι, ανανα, μαρσμελοου ακομα να δοκιμασω. μπαμπολ γκαμ (τσιχλα σε στυλ μπιγκ μπαμπολ) φοβερο απο μονο του αλλα κι με συνδυασμο με βανανα, κερασι η αλλα φρουτα.

αυτη τη στηγμη εκοψα ολα τα σκουροχρομα (κοκα κολα, σοκολατα κτλ) γιατι εχω λιγο καφε χρωμα στη γλωσσα που μαλλον ειναι απο τα πολλα χρονια καπνισματος κανονικον τσιγαρον κι το σωμα μου αποβαλει ολες τις κακες ουσιες του κ.τ. οπως διαβασα αλλου, απο την αλλη μπορει να ειναι απο τις σκουροχροματισμενες γευσεις η απο τη γκομενα που μου βγηκε σαπια,...

Σορρη για τα ορθογραφικα λαθη κι μη χρηση τονον κι ελπιζω να βοηθησα μερικους συν-ατμιστες.  ;)  8)  :D  :)  :thumpup:  :angel:   :bye:  :bye:


Αποσυνδεδεμένος wsavvaris

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
  • Take it easy, and if she's easy take her twice!!!!
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #40 στις: Απριλίου 08, 2011, 22:26 »
Φιλε Mihm, κι εγω απο τον ιδιο παριγκειλα απο το η-μπει κι μου ηρθαν ολα σφραγισμενα σε αριστη κατασταση.  ¨)
 :thumpup:

ιδου κι η φοτο (μονο που πηρα 24 μπουκαλακια!!!!!!!!!)

Καλο ατμισμα!

Αποσυνδεδεμένος wsavvaris

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
  • Take it easy, and if she's easy take her twice!!!!
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #41 στις: Απριλίου 08, 2011, 22:29 »
Μη ξεχασετε να αγορασετε πολλα μικρα αδεια μπουκαλακια των 5μλ για δοκιμες οπως βλεπετε στην φοτο. Happy experimenting με τις γευσεις!!!!

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #42 στις: Απριλίου 09, 2011, 00:40 »
Μη ξεχασετε να αγορασετε πολλα μικρα αδεια μπουκαλακια των 5μλ για δοκιμες οπως βλεπετε στην φοτο. Happy experimenting με τις γευσεις!!!!

εσυ τα πηρες απο ebay,ή απο T.W?

Αποσυνδεδεμένος mihm

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #43 στις: Απριλίου 09, 2011, 01:06 »
wsavvaris, ευχαριστώ, ναι από τον ίδιο, παράγγειλα πιο λίγα για να τον τσεκάρω, αν και έχει 100% Feedback, οπότε λογικά θα είναι εντάξει.
Αυτά είναι Αμερικάνικα, οπότε λίγο, έως πολύ μεταλλαγμένο θα το έχουνε, αλλά είναι πολύ μικρή η ποσότητα που βάζεις..................

Αποσυνδεδεμένος wsavvaris

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
  • Take it easy, and if she's easy take her twice!!!!
Απ: Υγρα Lor Ann απο T.W
« Απάντηση #44 στις: Απριλίου 09, 2011, 04:37 »
Τα αδεια μπουκαλακια τα πηρα απο TW. Επισις απο TW πηρα VG Platinum Ice 54mg ki VG Glycerine.

Απο e-bay πηρα τις γευσεις μονο.

Απο www.e-cigz.co.uk πηρα τα κοκο λολο ατομαισερ που μου προτεινε φιλος μου για 7.4V vaping. Ειναι τα VHV που γραφουν 5.3 κι e-cigz london επανω. δυστηχως αυτα ηταν τελιος αχρηστα αφου κι παλι καπνιζω κ.τ. τωρα που πεθαναν ΟΛΑ. Τους εκανα παραπονο αλλα οπος ξερουμε τιποτα δεν βγαινει απο αυτο μια κι δεν εχουνε καποια εγγυιση. Αντε να ερθει το Α2 να ξανα ατμισω κι να κοψω το καταραμενο τ'αροξολ (κ.τ.) !!!!!!!!!!!!!!!

Ηξερα πως τα λορανν ειναι καλυτερα απο ντεκαντενς αφου ειναι πιο συμπικνομενα με φουλ γευση. Απο οτι διαβασα για τον Α2 θα χρειαζομαι ακομα πιο μικρες ποσοτητες γευσεων στο τελικο υγρο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33791 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534353 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59625 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8076 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237042 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 469 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13979 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136035 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084885 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35210 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9908 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478478 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy