vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

Αποσυνδεδεμένος SAGITARIUS

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Από ατμοποιητές:
1) Πριν έξι περίπου χρόνια Taifun GG (Hcigar clone). Ότι πιο αξιόπιστο σε γεύση-απόδοση-χτύπημα είχε περάσει από τα χέρια μου μέχρι τότε και μετάνιωσα που τον χάρισα. Κι ο μοναδικός που μπόρεσα να ατμίσω και φρουτένια υγρά θα έλεγα.
2) FeV 3 clone. Πολύ καλή τζούρα και αξεπέραστη γεύση.
3) ΑΜΜΙΤ RTA 22mm. Αν και αεράτος και ίσως ο μοναδικός του είδους που πέρασε από τα χέρια μου καθόσον MTL ατμιστής προς την άνετη MTL όμως. Τίμιος άτμο που για 3,5 χρόνια τον έλειωσα πραγματικά παρ' όλο το ότι αργότερα δούλευα παράλληλα κι άλλα σετ,  τον είχα στανταράκι για χρήση στο σπίτι. Τον έδωσα σε κάποιο φίλο που έκανε τα πρώτα του βήματα σε επισκευάσιμους μιας και τον βαρέθηκα.
4) ΑΜΜΙΤ MTL 24mm. Αααα όλα κι όλα, αυτός δε δίνεται ούτε χαρίζεται γιατί μετά εγώ  :wall:. Μηδέν διαρροές εννοείται, σωστή ανάλυση γεύσης, ιδανικό χτύπημα και ντουμάνι. Τουλάχιστον στα καπνικά που κατά κόρον προτιμώ. Τον προσέχω βέβαια ως κόρη οφθαλμού. Ίσως ότι καλύτερο είχα στην ατμιστική πορεία μου και δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ μα ποτέ μέχρι τώρα. Άνετο στήσιμο, εισαγωγή αέρα και στο πλάι της αντίστασης κι ακόμη πιο άνετη αναπλήρωση υγρού.

Μοντάκια;;;;
1) E-vic primo VTC
2) GTRS-P 222W (Hotcig) 
3) DX 75 (Hotcig) με DNA 75.
4) VTC mini
Όλα αυτά τα έχω και τα χαίρομαι εναλλάξ  με διαφορετικά υγρά γιατί με ολοήμερη χρήση ενός μόνο μπουχτίζω γρήγορα.

Αποσυνδεδεμένος Nikrom

  • ***
  • 518
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος Αποστολης

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Fev V4 με τη μία τρύπα στην καμπάνα
Fev vs dual 17mm(μου αρέσει περισσότερο)
Ο πιο οικονομικός ατμοποιητής διότι σταμάτησα να ψάχνομαι αλλά και να ενδιαφέρομαι εδώ και 2 χρόνια.
Βρήκα το δισκοπότηρο που λένε στους βαμβακάτους.(λόγω γούστου βέβαια,πολλοί δεν θα έχουν την ίδια γνώμη).
Dome
Temon(Ο καλύτερος DID)
Rsst(τον οποίο αγόρασα 25€ και ατμίζει καλύτερα απο FEV στην τρύπα του 1mm)
Τους 3 παραπάνω genesis τους έχω λιώσει στην κυριολεξία
Ο Dome είναι να έχεις μόνο αυτόν και τίποτα άλλο.

Αποσυνδεδεμένος kyrgiannis

  • **
  • 310
  • Φύλο: Άντρας
Eleaf iPower 80W 5000mAh . Το έγραψα και το 11/18 αλλά ρε παιδιά συνεχίζει ακόμη να δουλεύει καθημερινά και να αντέχει την πιπίλα της κλεισούρας σχεδόν όλη μέρα. Οκ το χρώμα του έχει ξεφτίσει η οθόνη του δεν είναι πια φωτεινή αλλά δουλεύει απροβλημάτιστα κάθε μέρα για σχεδόν 3 και πλέον χρόνια!

Αποσυνδεδεμένος sotirakis37

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
οταν λεω αντοχη στον χρονο δειτε τι εννοω....
αυτα τα 2 aegis mini τα εχω πανω απο 2 χρονια,τα εχω λιωσει στην χρηση,ατμιζω και πολυ,20ml την μερα τα περναω ανετα.
το δεξι που εχει λιγο σκουριασμενες βιδες ειναι επειδη το ειχα χασει μεσα σε υγρο κονκασε τοματα και το βρηκα μετα απο 24 ωρες,το σαπουνισα κατω απο την βρυση 5 φορες μεχρι να φυγει η λαδιλα που ειχε ποτησει.
παρολο τις εξωτερικες φθορες η μπαταρια τους δεν εχει πεσει καθολου σε αποδοση.
ποιο σκυλι ηλεκτρονικη συσκευη δεν εχω ξανα δει,οχι μονο σε ατμιστικο αλλα γενικα.
και φυσικα μου εχουν πεσει πολλες φορες κατω με μοναδικη απωλεια τον ναυτιλο
χρειαστηκαν 3,5 χρονια για να τα φτυσουν οι μπαταριες απο τα geek vape mini,παραμενουν η καλυτερη αγορα για εμενα,ιδια τζουρα και αντοχες εχει εχει και το geekvape solo αλλα χανει σε διαστασεις και βαρος.
οποτε εγω προχωραω σε αγορα  geek vape mini και παλι,αυτην την φορα θα τα παρω σε μπλε για αλαγη ;)
το εννοω...ειναι σκυλια στην χρηση δεν χαμπαριαζουν απο πτωσεις και νερα

Αποσυνδεδεμένος chkontog

  • ***
  • 687
  • Φύλο: Άντρας
Έψαχνα κάποιο τριμπεκοειδές και έπεσα πάνω στο ursula σε ενα ακυρο σαιτ απο κομοτηνη.Είχα λεφτά μόνο για ενα 10μελο και μόλις το άτμισα λέω εδω είμαστε.Απο τότε το ατμίζω συνεχώς εδώ και 3 χρόνια.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 24, 2022, 04:02 από chkontog »

Αποσυνδεδεμένος 4son

  • **
  • 194
Arcane 13 RDA ένα 60€ Με τά μεταφορικά αλλά με το πρώτο στήσιμο και Με TEST COIL έβγαλε νυχακια  και κοίταξε το C2MNT λοξά σαν να τού είπε ήρθα για να μείνω   :bye:. Τό μόνο αρνητικό τα βλακωδες post  :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1450
  • Φύλο: Άντρας
λοιπον οταν τα σκασα χοντρα και πηρα dani mini,epetite dna 60 και imperia απο vwm.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110610 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159820 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515313 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146467 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303247 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 185 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530757 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801616 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11053 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40991 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet