vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

191 επισκέπτες, 9 χρήστες
tapantari, tibolaso, djfloor, petra, gfilip, Koggiot, Tsimio, JohnDag, maprix

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος johnper

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Heavy vape industry
Μπράβο παιδιά συγχαρητήρια για την κίνηση

Στάλθηκε από το GT-P5200 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ThioVag

  • ***
  • 602
  • Φύλο: Άντρας
Μπραβο, καλη αρχη και καλη επιτυχια !!!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
απαντηση διαχειριστη φατσοσελιδας μετα απο ενημερωση μου στην ομαδα
:thumpdown: :thumpdown:


Καλησπερα. Σαν ομαδα εχουμε βαλει μπροστα την ατμιστικη κοινοτητα, πολλες φορες θυσιαζοντας προσωπικο χρονο για αυτην. Επομενως μας συγκινει που καποιος σκεφτηκε να αφιερωσει ακομα περισσοτερο χρονο ιδρυοντας μια κοινοτητα. Ωστοσο, δεν ειμαστε υπερ της εγγραφης επι πληρωμη εφοσον στο σαιτ σας δεν αναφερεται καμια ενεργη δραση προς το παρον αλλα ουτε και στο προσεχες μελλον. Δεν στηριζουμε ανθρωπους που θελουν να βγαλουν τα προς το ζην απο την ατμιστικη κοινοτητα, με απλα λογια. Το ποστ σας θα παραμεινει ως εχει ωστε οποιος ενδιαφερεται να ενημερωθει και να εγγραφει. Εγω προσωπικα σας χαρακτηριζω απατεωνες. Ειδαμε τα link σας, ειδατε τη γνωμη μου. Τα σχολια κλεινουν και το θεμα ληγει εδω.



το παραπανω το γραφω εδω προς ενημερωση σας και να παρετε μια γευση για το τι μας/σας περιμενει ως προς στην αντιμετωπιση που θα τυχει αυτη την ενεργεια.
τους χαλασε το εικοσαρικο...
το να δινουν χιλιαρικα σε μοντακια κτλ ειναι οκ

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Kαι φυσικά ετοιμαστείτε για πυρά  για το εικοσάευρο και τα συναφή.
Και ποιοι είστε εσείς που δεν έχετε ατμίσει με μηχανικό στα 200 watt,
που δεν ξέρετε το άλιεν σύρμα
που δεν σας ξέρει η μάνα σας, αλλά ζήτάτε λεφτά που δεν μας περισσεύουν,
που εμεις είμαστε στα ξένα φόρα γΙατί στο vaping είστε άμπαλοι και τέτοια.

Γλεντάω από τώρα που θα ξεβρακωθεί η ενότητα μας.  

ΜΠΡΑΒΟ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ. :thumpup:

edit:  ο antonelos με πρόλαβε. ΠΟιο γρήγοροι και απ το κόψιμο είναι ετούτοι

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Προφανως ο καθένας κρίνει εξ ιδίων τα αλλότρια


Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
ασε μου εχει ανεβει το αιμα στο κεφαλι :angry_orange:
εφυγα απο την ομαδα χωρις να απαντησω :wall:
κακως

αλλα τι λεω, μια χαρα ειμαι
αφου εχω στοκαρει τις βασεις μου :thumpup: ;D

Αποσυνδεδεμένος I.P

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στους ανθρωπους που την επιθυμια των περισσοτερων απο εμας,την εκαναν πραξη!!!!
ΜΠΡΑΒΟ κυριοι (και κυριες εναν υπαρχουν),ελπιζω να στηριξει ο καθενας μας οσο και οπως μπορει.
I.P.

Αποσυνδεδεμένος ilias.2008

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Εργαστήρι Αγιογραφίας - Ζωγραφικής
Μπράβο, καλή αρχή!
Ελπίζω και ευχομαι να πετύχουν οι στόχοι και φυσικά είμαστε στο πλευρό σας!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Κύριοι και αγαπητές κυρίες:

Όσο όμορφα μας ακούγονται τα μπράβο και τα εύγε, και τα εκτιμούμε, πιο σημαντική είναι η εγγραφή σας και η έμπρακτη στήριξή σας. Αντιδράσεις θα υπάρξουν και το ξέρουμε. Δεν πειράζει, μαθημένα τα βουνά από χιόνια. Εδώ είμαστε. Σας χρειαζόμαστε και σας περιμένουμε. Όλοι χωράνε, όλοι όσοι μπορούν να προσφέρουν θα έχουν την ευκαιρία.

Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος filip

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Καλο ξεκινημα ευχομαι, μπραβο για την κινηση και σιδεροκεφαλοι  :thumbup_move_3:

Αποσυνδεδεμένος gstamatos

  • ***
  • 537
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!
Καλή αρχή και καλή δύναμη.  Ούτως ή άλλως,  σε αυτή την χώρα,  οτιδήποτε καλό, τείνει να λιθοβολίται και να εξορκίζεται. Η οπισθοδρομικοί, συντηρητικοί,  στενοκέφαλοι και οι αρτηριοσκηρωτικοί είναι η μάστιγα αυτού του τόπου που μας κρατάν τόσο πίσω από τη πρόοδο και την προοπτική .
Καλά κουράγια 
Είμαστε μαζί σας 

Αποσυνδεδεμένος argo

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
Μπράβο ,τώρα η σειρά μας για εγγραφή και στήριξη.

Φίλε antonelo κάποιοι ξεχνάνε πως οι σύλλογοι διέπονται από καταστατικά και τα Δ.Σ. απαρτίζονται από εκλεγμένα μέλη.Οι δράσεις των συλλόγων ΔΕΝ είναι μόνο ενημέρωση! 'Εχουν θεσμοθετιμένη ύπαρξη και ρόλο και αναγνωρίζοναται ως θεσμοθετιμένοι εκπρόσωποι ομάδων ατόμων. 
Γνωρίζοντας από συλλόγους/σωματεία για την ίδρυση και μόνο χρειάζονται χρήματα,όπως και για το site,στέγαση, αναλώσιμα κτλ.
Δεν έχω διαβάσει το καταστατικό αλλά είμαι σίγουρος πως κάνει αναφορά σε όλα αυτά διεξοδικά και αναλυτικά.
Εξάλου το καταστατικό ορίζει τους πόρους ,οι οποίοι συνήθως είναι οι εισφορές των μελών,δωρέες και χορηγίες και σε κάποιες περιπτώσεις δυνατότητα επιχορήγησης από κρατικούς φορείς ή το Δημόσιο.
Υπάρχει καταγραφή εσόδων εξόδων, ελεκτική επιτροπή, ΑΦΜ και υποχρέωση φορολογικής δήλωσης.

απαντηση διαχειριστη φατσοσελιδας μετα απο ενημερωση μου στην ομαδα
:thumpdown: :thumpdown:


Καλησπερα. Σαν ομαδα εχουμε βαλει μπροστα την ατμιστικη κοινοτητα, πολλες φορες θυσιαζοντας προσωπικο χρονο για αυτην. Επομενως μας συγκινει που καποιος σκεφτηκε να αφιερωσει ακομα περισσοτερο χρονο ιδρυοντας μια κοινοτητα. Ωστοσο, δεν ειμαστε υπερ της εγγραφης επι πληρωμη εφοσον στο σαιτ σας δεν αναφερεται καμια ενεργη δραση προς το παρον αλλα ουτε και στο προσεχες μελλον. Δεν στηριζουμε ανθρωπους που θελουν να βγαλουν τα προς το ζην απο την ατμιστικη κοινοτητα, με απλα λογια. Το ποστ σας θα παραμεινει ως εχει ωστε οποιος ενδιαφερεται να ενημερωθει και να εγγραφει. Εγω προσωπικα σας χαρακτηριζω απατεωνες. Ειδαμε τα link σας, ειδατε τη γνωμη μου. Τα σχολια κλεινουν και το θεμα ληγει εδω.



το παραπανω το γραφω εδω προς ενημερωση σας και να παρετε μια γευση για το τι μας/σας περιμενει ως προς στην αντιμετωπιση που θα τυχει αυτη την ενεργεια.
τους χαλασε το εικοσαρικο...
το να δινουν χιλιαρικα σε μοντακια κτλ ειναι οκ
Το ονοματακι της ομαδας pleaseeee?

Αποσυνδεδεμένος apollwnas21

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάλτε να πιούμε...
Χαιρετίζω και εγώ την κίνηση αυτή...
Εύχομαι καλούς αγώνες (γιατί θέλει αγώνα, ακόμα και για τα αυτονόητα... δικαιώματα κτλ)!
Οσο για την ανάρτηση στο fb o κόσμος λογικό είναι, να έιναι στις μέρες μας υποψιασμένος (αρνητικά)...
Ο χρόνος και οι πράξεις... θα δώσουνε τις απαντήσεις...

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Καλή αρχή και καλή δύναμη παιδια
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 08, 2017, 20:17 από Atmogia »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135707 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084155 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34899 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 84 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9440 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476359 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114659 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1289 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2343 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271125 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1503 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos