vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

250 επισκέπτες, 2 χρήστες
dimitrisd, aragiannis

Twitter

Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #30 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:52 »
Οκ! Αυτός έβαλε το cartomiser αν κατάλαβα καλά σε ένα ανόλογο δοχειάκι που χωρούσε ίσα ίσα και το έφερε τούμπα και επακολούθησε το γέμισμα. Εγώ που να τοποθετήσω το υγρό? Οπουδήποτε μπορώ να το βάλω και να το γεμίσω?
καθε καρτο που θα παρεις εχει δυο τετοιες ταπες για να το προστατευει.Αυτες θα χρησιμοποιησεις!
 ;)

Αποσυνδεδεμένος zetel

  • *
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
    • Ενα λινκ απο youtube με την μουσικη που δημιουργω!!!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #31 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:55 »
ακριβως...εχει 2 ...τις βγαζεις και τις 2 και το καπακι που εχει ο ατμο.....γεμιζεις το ενα απο τα 2 λαστιχενια δοχεια με υγρο και πιεζεις τον ατμο οχι απο την πλευρα που ειναι τα σπηρωματα μεσα στο δοχειο....μολις τα βαλεις μεχρι κατω το γυριζεις αναποδα το αφηνεις ορθιο και μετα περιμενεις 3-4 λεπτα για να εισαι μεσα!!!!

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #32 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:55 »
Μαρακι εμενα οταν μου ειπαν οτι ειναι καρκινογονο τους ειπα "ε τοτε ας αναψουμε ενα κανονικο τσιγαρο που δεν ειναι καρκινογονο" και τους αφησα να το σκεφτονται  :)) :))

επισης θα σου προτεινα να πας σε καμια ατμοσυναντηση..πιστεψε με θα σε βοηθησει πολυ να εχεις φιλους
και "συμμαχους" ατμιστες. θα παρεις και κουραγιο και θα εχεις παντα μια βοηθεια σε οτι και αν χρειαστει..
ειναι πολυ σημαντικο αυτο..θα το καταλαβεις στην πορεια..

ααα και κατι πολυ σωστο που ειπε ο zetel,οι γλυκες γευσεις και τα φρουτα θα ερθουν μονα τους..!  ;)

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #33 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:56 »
καθε καρτο που θα παρεις εχει δυο τετοιες ταπες για να το προστατευει.Αυτες θα χρησιμοποιησεις!
 ;)
και απλά θα προσεξεις να γεμιζεις περιφερειακά το καρτό σου προσεχοντας να μην πέσει υγρό μέσα στην τρυπούλα...

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #34 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:57 »
καθε καρτο που θα παρεις εχει δυο τετοιες ταπες για να το προστατευει.Αυτες θα χρησιμοποιησεις!
 ;)
Οκ! Γιατί με έλουσε κρύος ιδρώτας! Με την ανυπομονησία που έχω δεν είμαι για να περιμένω βγαίνοντας στα μαγαζιά για να ψάχνω δοχεία ιδίου μεγέθους για να κάνω την δουλειά μου.

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #35 στις: Απριλίου 20, 2012, 03:00 »
και απλά θα προσεξεις να γεμιζεις περιφερειακά το καρτό σου προσεχοντας να μην πέσει υγρό μέσα στην τρυπούλα...
Ποια τρυπούλα? Μια δεν έχει όλη και όλη? Από εκεί που γεμίζει. Περιφερειακά τι εννοείς, γιατί δεν το 'χω καθόλου μα καθόλου.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #36 στις: Απριλίου 20, 2012, 03:00 »
λιγο δυσκολο να εισαι εγω  με 8 ego μπαταριες τιγκα στο ανθρακονημα... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

χαχαχαχαχαα.... :thumpup:



Μαρακι.... δε ριχνεις υγρο στην κεντρικη τρυπουλα.
γυρω γυρω απο αυτην ποτιζεις.

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #37 στις: Απριλίου 20, 2012, 03:01 »
Οκ! Γιατί με έλουσε κρύος ιδρώτας! Με την ανυπομονησία που έχω δεν είμαι για να περιμένω βγαίνοντας στα μαγαζιά για να ψάχνω δοχεία ιδίου μεγέθους για να κάνω την δουλειά μου.
προσεχε επίσης και τον τρόπο που θα τραβας την τζουρα.
Όχι όπως ηξερες με το κ.τ
Απαλές και μακρόσυρτες τζούρες....
Επειδη σε βλέπω να εχεις πάρει φόρα στο λέω.... :))

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #38 στις: Απριλίου 20, 2012, 03:01 »
Μαρακι εμενα οταν μου ειπαν οτι ειναι καρκινογονο τους ειπα "ε τοτε ας αναψουμε ενα κανονικο τσιγαρο που δεν ειναι καρκινογονο" και τους αφησα να το σκεφτονται  :)) :))

επισης θα σου προτεινα να πας σε καμια ατμοσυναντηση..πιστεψε με θα σε βοηθησει πολυ να εχεις φιλους
και "συμμαχους" ατμιστες. θα παρεις και κουραγιο και θα εχεις παντα μια βοηθεια σε οτι και αν χρειαστει..
ειναι πολυ σημαντικο αυτο..θα το καταλαβεις στην πορεια..

ααα και κατι πολυ σωστο που ειπε ο zetel,οι γλυκες γευσεις και τα φρουτα θα ερθουν μονα τους..!  ;)

Γίνονται και τέτοια ωραία?

Αποσυνδεδεμένος zetel

  • *
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
    • Ενα λινκ απο youtube με την μουσικη που δημιουργω!!!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #39 στις: Απριλίου 20, 2012, 03:02 »
και απλά θα προσεξεις να γεμιζεις περιφερειακά το καρτό σου προσεχοντας να μην πέσει υγρό μέσα στην τρυπούλα...

μην την μπερδευεις....τις εχω ποσταρει βιντεο με αλλον τροπο και οχι γεμισμα απο επανω οπως το κανουμε συνηθως....

και επισης γιατι να μην τις πεσει υγρο στην τρυπουλα....??

αμα γεμιζει χωρις να ειναι πανω στην μπαταρια ο ατμο δεν εχει θεμα!!!!

ε?εΕ?ε?εΕ?Ε?ε?ε? ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #40 στις: Απριλίου 20, 2012, 03:04 »
προσεχε επίσης και τον τρόπο που θα τραβας την τζουρα.
Όχι όπως ηξερες με το κ.τ
Απαλές και μακρόσυρτες τζούρες....
Επειδη σε βλέπω να εχεις πάρει φόρα στο λέω.... :))
Μόνο φόρα? Εδώ δε με πιάνει ο ύπνος από την αγωνία που έχω για αύριο. Από την μια θέλω να κόψω το ΚΤ και από την άλλη το 90αρι πάνω κάτω που θα σκάσω...Τι να λέμε τώρα....Αν αποδειχτεί αποτυχία και αυτή η φορά θα κλαίω περί τα 200 ευρουλάκια, και θα έχω μείνει με το παλιοτσίγαρο στο χέρι.

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #41 στις: Απριλίου 20, 2012, 03:04 »
μην την μπερδευεις....τις εχω ποσταρει βιντεο με αλλον τροπο και οχι γεμισμα απο επανω οπως το κανουμε συνηθως....

και επισης γιατι να μην τις πεσει υγρο στην τρυπουλα....??

αμα γεμιζει χωρις να ειναι πανω στην μπαταρια ο ατμο δεν εχει θεμα!!!!

ε?εΕ?ε?εΕ?Ε?ε?ε? ;D ;D ;D ;D
α οκ δασκαλε να με συμπαθας τότε...

Αποσυνδεδεμένος dorita

  • *
  • 77
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #42 στις: Απριλίου 20, 2012, 03:05 »
κι εγώ θα σου πρότεινα τον τρόπο που περιγράφουν τα παιδιά, γεμίζοντας δηλαδη το σιλικονάκι, εγώ έτσι τα γεμίζω συνέχεια και πάνε μια χαρά λιγο φυσιματάκι και σκουπισμα και θα σαι οκ.  :thumpup:
προσοχή μόνο αν πάρεις άλλη μάρκα υγρού να μην είναι σκέτη vg γιατί εκεί θα χεις πρόβλημα, θα καίγονται πιο γρήγορα τα carto.

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #43 στις: Απριλίου 20, 2012, 03:05 »
Γίνονται και τέτοια ωραία?
αμε! φυσικα και γινονται..και σου λεω, κανεις την ωραια σου την φραουλιτσα και πας να δοκιμασεις τσιγαρο..αμα δεν το φτυσεις στην δευτερη τζουρα απο αηδια να μη με λενε Νινα!
θα αναζητας την φραουλιτσα σου μετα με αγωνια!
οπου φραουλιτσα σκεψου επισης σοκολατα,βανιλια,μηλοπιτα,μηλο,κερασι,βατομουρο,πορτοκαλι,καραμελα και η λιστα δεν εχει τελειωμο!
ορεξη μονο να δοκιμαζεις!

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #44 στις: Απριλίου 20, 2012, 03:06 »
Μόνο φόρα? Εδώ δε με πιάνει ο ύπνος από την αγωνία που έχω για αύριο. Από την μια θέλω να κόψω το ΚΤ και από την άλλη το 90αρι πάνω κάτω που θα σκάσω...Τι να λέμε τώρα....Αν αποδειχτεί αποτυχία και αυτή η φορά θα κλαίω περί τα 200 ευρουλάκια, και θα έχω μείνει με το παλιοτσίγαρο στο χέρι.
Δεν υπαρχει αυτο που λές...ξεχασέ το....όλα ειναι στο μυαλό.Άμα το βάλεις στο μυαλο σου να το κοψεις ειναι τελειωμενη υπόθεση. :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33731 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534237 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59591 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8055 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236945 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 424 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13964 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136010 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084775 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35180 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9826 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478163 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy