vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

254 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, white varadero, Mimhsdr, tibolaso, manoslykos, gfilip, Buliwyf

Twitter

Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #15 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:33 »
βρε παιδια θυμαται κανεις που ειναι το βιντεο με το γεμισμα του καρτο μεσω της πλαστικης ταπας;
να δει τον ευκολο και γρηγορο τροπο η κοπελα.μην παιδευεται με τις σταγονες...


Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #16 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:33 »
Μην κολλάς στη δουλειά. Εξήγησέ τους ότι είχες αρχίσει να έχεις προβλήματα υγείας, έπρεπε να το σταματήσεις το ρημάδι, κι αφού το σταμάτησες χτες, πήρες σήμερα αυτό εδώ για να ξεχνιέσαι και να μην το αποζητάς.
Πες τους ότι θα σταματήσεις να γεμίζεις το χώρο καπνό και μυρωδιές και ζήτα τους τη βοήθειά τους. Να μη σε αφήσουν να ανάψεις ξανά τσιγάρο. Γι΄αυτούς θα γίνει ένα παιχνίδι και θα νιώσουν λίγο σαν καλοί Σαμαρείτες. Μετά από 2-3 μέρες, μάλλον δε θα σου δίνουν σημασία.
Βοηθάει πολύ το γεγονός ότι το μινι έχει το μέγεθος, αλλά ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΗΜΑ του κ.τ.
Να θυμάσαι επίσης κάτι: Οι άνθρωποι δίπλα μας έχουν αρκετά προβλήματα ώστε να ασχολούνται συνέχεια μαζί μας.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #17 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:35 »
εχεις κανει καλες επιλογες.
μενει να το πιστεψεις κ να μη σε νοιαζει αν σε κοιταζουν περιεργα..
θρασσος κ επιμονη θελει.

Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #18 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:36 »
έχει πολλά μικρά μυστικά το άτμισμα,απο υγρά και ατμοποιητές.θα τα μάθεις σιγα σιγά δεν είναι τπτ σπουδαίο.
μπορείς να ατμίζεις παντού χωρίς να φαίνεται αλλά μπορείς και να κάνεις σήματα καπνού!
αν βρεθείς σε συνάντηση μην τρομάξεις απο τα φονικά όπλα που θα δεις :tongue_smilie:
το ότι είναι σχετικά ακίνδυνο δεν σημαίνει ότι πρέπει να ενοχλείς τους γύρω σου,ούτε να εμφανίσεις συμπτώματα ατμοπρέζας :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zetel

  • *
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
    • Ενα λινκ απο youtube με την μουσικη που δημιουργω!!!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #19 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:37 »
αλλος ατμο αλλα ιδιος τροπος για γεμισμα!!!!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bnxv8QOupiM[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #20 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:38 »
Ναι αυτό είναι σίγουρο. Ειδικά με αυτά όλα που ζούμε σήμερα, εμένα θα έχουν κατά νου. Αλλά είναι και λίγο η νοοτροπία του Έλληνα...Ξέρεις...Ότι καινούριο το κατακρίνουμε, έως και το σταυρώνουμε, μέχρι να το κάνουμε Θεό!

Αποσυνδεδεμένος zetel

  • *
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
    • Ενα λινκ απο youtube με την μουσικη που δημιουργω!!!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #21 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:42 »
αμα νιωθεις οτι σε κοιτανε περιεργα να τους κοιτας και εσυ.... ;D ;D ;D ;D

εγω αυτο κανω και ρουφαω ολο και ποιο δυνατα για να βγαλω τεραστια ντουμανια... :laugh1: :laugh1: :laugh1:

αμα βεβαια σου πουν καμια ατακα του τυπου αυτο δεν ειναι καρκινογονο απλα ρωτα τους που το ακουσανε και θα καταλαβεις ποσο ενημερωμενοι ειναι!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος stavrele

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
  • Η αξία του νικημένου δίνει αξία στο νικητή.
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #22 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:45 »
Υπομονή σε λίγο καιρό θα είναι πιο περίεργο το να κάνεις
κ.τ. παρά η.τ.,τότε θα πάρουμε το αίμα μας πίσω

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #23 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:46 »
zetel ευχαριστώ για το βιντεάκι, αλλά έφαγα μια φλασιά άλλο πράγμα! Υπέροχη μουσική υπόκρουση, αλλά πολύ δύσκολο μου φάνηκε το γέμισμα! Σα να πρέπει να παραγγείλω κανά δυο φυαλίδια για καβάτζα. Το πιθανότερο είναι να γεμίσω το τραπέζι με λαδάκια.

Αποσυνδεδεμένος zetel

  • *
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
    • Ενα λινκ απο youtube με την μουσικη που δημιουργω!!!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #24 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:48 »
αυτην την διαδικασια την κανεις μονο την πρωτη φορα....για να μην το καψεις που λεμε.....μετα γεμιζεις απο πανω κανονικα σταγονα σταγονα....!!!!

ειλικρινα δεν ειναι τιποτα και ειναι πανευκολο ....μετα την 3η φορα θα το κανεις με κλειστα ματια....!!!!

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #25 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:49 »
Υπομονή σε λίγο καιρό θα είναι πιο περίεργο το να κάνεις
κ.τ. πάρα η.τ.,τότε θα πάρουμε το αίμα μας πίσω
Ναι! Με φαντάζομαι από τώρα να δίνω οδηγίες και να μιλάω με ορολογία ατμιστή! Κάρτο, άτμο κλπ κλπ!
Μακάρι πάντως γιατί εγώ προσωπικά έχω αρχίσει και έχω όντως σοβαρά προβλήματα από το κανονικό κάπνισμα. Δεν ξέρω αν είναι καρκινογόνο ή όχι πάντως αν συνεχίσω το ΚΤ σίγουρα σε λίγο καιρό δεν θα μπορώ να κάνω 2 βήματα χωρίς να λαχανιάζω.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #26 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:49 »
αμα νιωθεις οτι σε κοιτανε περιεργα να τους κοιτας και εσυ.... ;D ;D ;D ;D

εγω αυτο κανω και ρουφαω ολο και ποιο δυνατα για να βγαλω τεραστια ντουμανια... :laugh1: :laugh1: :laugh1:

αμα βεβαια σου πουν καμια ατακα του τυπου αυτο δεν ειναι καρκινογονο απλα ρωτα τους που το ακουσανε και θα καταλαβεις ποσο ενημερωμενοι ειναι!!!!!!!

βρε συ? μπας κ εισαι εγω? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #27 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:51 »
Ναι αυτό είναι σίγουρο. Ειδικά με αυτά όλα που ζούμε σήμερα, εμένα θα έχουν κατά νου. Αλλά είναι και λίγο η νοοτροπία του Έλληνα...Ξέρεις...Ότι καινούριο το κατακρίνουμε, έως και το σταυρώνουμε, μέχρι να το κάνουμε Θεό!
Καλησπέρα και από μένα και καλώς ήρθες στην παρέα.
Μακρυα από το κ.τ. και ας τους να σε κοιτανε.Επίσης να ξέρεις πώς θα ακουσεις πολλά.''Α,ξέρεις, αυτο ειναι καρκινογόνο...'' ή ''ακουσα ότι μπορέι να γεμισεις υγρό στα πνευμόνια σου''.....
Ότι και να λένε μη δινεις καμία σημασία.Πάντα οι άλλοι ξερουν καλύτερα.Ετσι ειμαστε εμεις οι Έλληνες, τα ξερουμε όλα και τελικά δεν ξερουμε τίποτα.
Ευχομαι από καρδιάς να τα καταφερεις (αν και για να ξαναπροσπαθεις σημαινει πως το χεις βαλει πεισμα) και εδω ειμαστε εμεις να σε βοηθησουμε σε ότι χρειαστείς....

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #28 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:52 »
αυτην την διαδικασια την κανεις μονο την πρωτη φορα....για να μην το καψεις που λεμε.....μετα γεμιζεις απο πανω κανονικα σταγονα σταγονα....!!!!

ειλικρινα δεν ειναι τιποτα και ειναι πανευκολο ....μετα την 3η φορα θα το κανεις με κλειστα ματια....!!!!
Οκ! Αυτός έβαλε το cartomiser αν κατάλαβα καλά σε ένα ανόλογο δοχειάκι που χωρούσε ίσα ίσα και το έφερε τούμπα και επακολούθησε το γέμισμα. Εγώ που να τοποθετήσω το υγρό? Οπουδήποτε μπορώ να το βάλω και να το γεμίσω?

Αποσυνδεδεμένος zetel

  • *
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
    • Ενα λινκ απο youtube με την μουσικη που δημιουργω!!!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #29 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:52 »
βρε συ? μπας κ εισαι εγω? :hmmm:
λιγο δυσκολο να εισαι εγω  με 8 ego μπαταριες τιγκα στο ανθρακονημα... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33749 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534273 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59597 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8059 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236978 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 436 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13967 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136021 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084798 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35183 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9846 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478280 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy