vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

127 επισκέπτες, 8 χρήστες
Tem, dkostas, pelegrin07, Koggiot, Tsimio, tibolaso, lounik, Buliwyf

Twitter

Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« στις: Απριλίου 20, 2012, 01:42 »
Αν και περασμένα μεσάνυχτα έχω τόση αγωνία για αύριο και τόσες απορίες, που δεν μπορώ να περιμένω να ξημερώσει!
Έχω ξεκοκαλλήσει το μισό φόρουμ, έχω πάρει πολλά θετικά μνμτα αλλά έχω μπερδευτεί τόσο πολύ που ειλικρινά νιώθω το λιγότερο χαζή :wall:.
Καταρχήν θέλω να σας ενημερώσω πως είναι η δεύτερη προσπάθεια μου. Την πρώτη φορά πριν μερικούς μήνες αποφάσισα να αρχίσω το ΗΤ.
Μπήκα μέσα σε ένα φαρμακείο, το είδα, ήταν τσουχτερό στην τιμή γύρω στα 80 ευρώ και κάτι χωρίς το υγρό, και το πήρα.
Μαζί πήρα και ένα υγρό χωρίς νικοτίνη, γιατί έτσι μου συνέστησε ο φαρμακοποιός.
Όλο χαρά και ανυπομονησία πήγα στο σπιτάκι μου και άρχισα να ατμίζω....
Τ Ζ Ι Φ Ο Σ με όλη την έννοια της λέξης!!!
Η γεύση έμοιαζε με βιομηχανικό απόβλητο, ξεραινόταν το στόμα μου, δεν ένιωθα τον καπνό στο λαιμό μου όπως στο ΚΤ και μετά από 10 περίπου ατμίσεις επανήλθα με περισσότερο πάθος αλλά και με πολλές τύψεις στο ΚΤ!!!
Για καλή μου τύχη ίσως άρχισα να το ψάχνω μήπως και έβρισκα εμπειρίες και άλλων συμπασχομένων μέσα στο διαδίκτυο, μήπως και έβρισκα μια άκρη στο τι ακριβώς συμβαίνει με τα ΗΤ.
Η αλήθεια είναι ότι πέρασε από το μυαλό μου αμέτρητες φορές ότι "πάλι την πάτησα ως ηλίθια καταναλώτρια!", και ωπ! έπεσα σε αυτό το φόρουμ!
Έκανα εγγραφή και άρχισα να διαβάζω τα άρθρα των ατμιστών, όσα δλδ αφορούσαν την απάντηση που έψαχνα.
Κάθε φορά που διάβαζα ήμουν όλο και πιο κοντά στην επιλογή να ξαναδοκιμάσω. Χρήματα βέβαια δεν διαθέτω για πέταμα, αλλά είπα προκειμένου να πετάξω το ρημαδοτσίγαρο θα το προσπαθήσω πάλι!
Άρχισα να ψάχνω διάφορα site που πρότειναν τα μέλη εδώ μέσα, να διαβάζω περιγραφές μοντέλων, όχι ότι πολυκαταλάβαινα και πολλά και κατάφερα να επιλέξω ένα μοντέλο.
Πρωί πρωί εχθές είχα τηλεφωνική επικοινωνία με τις κοπέλες στη nobacco, τις οποίες κατά κυριολεξία βομβάρδισα με τις ερωτήσεις και σίγουρα οι κοπέλες θα αναθεμάτισαν την ώρα και τη στιγμή για την δουλειά που κάνουν, και τι θέλει αυτή η τρελή πρωί πρωί, αλλά μπορώ να πω ότι ήταν πολύ φιλικές, εξυπηρετικές και με βοήθησαν σε κάθε απορία μου και τις ευχαριστώ πολύ για αυτό και από εδώ μέσα.
Η επιλογή μου ήταν η εξής:
1) NOBACCO Mini & More V1
2) NOBACCO Μπαταρία Mini & More ΑΣΗΜΙ
3) NOBACCO Mini & More 5 Τεμ. (ατμοποιητής+φίλτρο) ΑΣΗΜΙ
4) E-Liquid 20ml (Υγρό γεμίσματος Φίλτρων) - RY2 (ΚΑΠΝΟΣ) αντί του camel καπνού και χαρτάκια γλυκόριζας
5) E-liquid Enjuice 10ml (Υγρό γεμίσματος Φίλτρων) - Chocolate Coffee Caramel Premium, έτσι για να αρχίσω να δοκιμάζω γεύσεις

Δεν ξέρω αν η επιλογή μου ήταν σωστή. Για μένα όμως είχε και έχει μεγάλη σημασία και το design του ΗΤ. Δεν μου άρεσε το προηγούμενο που ήταν βαρύ και χοντροκομένο. Αν κάποιος το χρησιμοποιεί ή το έχει χρησιμοποιήσει θα ήθελα να μου πει τι να προσέχω και ποια είναι τα ελλατώματά του, γιατί με την προηγούμενη μάρκα που πήρα δεν βρήκα άκρη. Το site ήταν ανενεργό κα ανημέρωτο και εγώ δεν ξέρω από πότε...
Επίσης δεν ξέρω αν φάνηκα σπάταλη με το να πάρω και δεύτερη μπαταρία, αλλά όπως μου εξήγησε η κοπέλα καλό θα ήταν αφού το πήρα απόφαση να το ξεκινήσω. Το σετ με τα cartomizer ήταν δική μου η επιλογή, γιατί φοβήθηκα έτσι αρχάρια που είμαι μην κάνω καμμιά ζημιά και μείνω από cartomiser.
Ψιλομπερδεύτηκα λίγο με τον τρόπο του γεμίσματος, αλλά πιστεύω ότι είναι και θέμα εμπειρίας στην τελική.
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να δοκιμάσω και άλλες γεύσεις, όχι απαραίτητα της ίδιας εταιρείας, αλλά κάποιας άλλης.
Εδώ κλείνω γιατί σας έχω τρελάνει με την πολυλογία μου. Ένεκα της αναμονής μάλλον και μη μπορώντας να κλείσω μάτι από την αγωνία μου, ξέσπασα εδώ μέσα!!!
Καληνύχτα και καλό ξημέρωμα να έχετε!

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 20, 2012, 01:52 »
Καλη αρχη απο μενα :bye:

Για να μην απογοητευτεις μην περιμενεις να πετυχεις γευση ακριβως ιδια με του τσιγαρου,δεν υπαρχει οπως θα διαβασες κι εδω μεσα
Αλλα να εισαι σιγουρη οτι θα βρεις καποια γευση που να σου αρεσει και να σε "ξεγελαει"
Εννοειται οτι για αρχη τα υγρα που ατμιζεις θα πρεπει να εχουν νικοτινη αλλιως η αποτυχια και η επιστροφη στο κτ θα ειναι δεδομενη
Σου εγγυωμαι παντως οτι αν του δωσεις την ευκαιρια που του αξιζει θα δεις οτι ειναι πρωτης ταξεως υποκαταστατο του τσιγαρου
Και σε συμβουλευω να μην κανεις παραλληλα και κανονικα τσιγαρα γιατι ετσι μπερδευεται το πραγμα
Δειξε τη δυναμη του χαρακτηρα σου το πρωι με τον καφε και μετα το φαγητο
Ειναι πολυ πιο ευκολο απ οσο νομιζεις!
Και απο υγρα μπορεις να δοκιμασεις οτι υπαρχει χωρις κανενα περιορισμο στην εταιρια
Απλα περιορισου στα επωνυμα καλυτερα,απεφυγε τα noname

Καλη τυχη :bye:

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #2 στις: Απριλίου 20, 2012, 01:54 »
καλη επιτιχια :bye:

Αποσυνδεδεμένος tux

  • **
  • 194
  • Ανενεργός / Διεγραμμένος λογαριασμός (tux)
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #3 στις: Απριλίου 20, 2012, 01:55 »
Μαράκι θυμάσαι τι ποσοστό νικοτίνης έχουν τα υγρά που περιμένεις; Μη διανοηθείς αρχικά να παίξεις με χαμηλή νικοτίνη, εκτός και αν έκανες πολύ ελαφριά τσιγάρα. ;)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #4 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:00 »
Kαλή επιλογή. Το η.τ. σου και φυσικά... το φόρουμ!  :) ;)
Σπάταλη δε φάνηκες. Να μη σου πω ότι μια τρίτη μπαταρία δεν έβλαπτε.
σοφή επιλογή τα εξτρά κάρτο.
Τα υγρά ελπίζω να τα πήρες στα 16mg ή έστω στα 9 ή 11, δε θυμάμαι τι έχει η νομπάκο.
Υγρά γενικότερα μπορείς να αγοράζεις από όλα τα μαγαζιά. Δεν υπάρχει θέμα συμβατότητας, εκτός από εξαιρέσεις, οι οποίες όμως δεν έχουν να κάνουν με την εταιρία που προμηθεύει και τα δυο. Μπορεί δηλαδή κάποιο υγρό να μη συμπαθεί ένα συγκεκριμένο κάρτο αλλά είναι σπάνιο.
Το η.τ που πήρες από το φαρμακείο τι είναι;; Υπάρχει περίπτωση να του βάλεις το υγρό της νομπάκο και να δουλεύει θαυμάσια, οπότε θα έχεις δυο η.τ.
Το η.τ. σου είναι γενικά απροβλημάτιστο. Να ξέρεις μόνο ότι το μικρό μέγεθος των μπαταριών του εξασθενεί λίγο το χτύπημα, ειδικά όταν είναι μισοφορτισμένες. Βλέπω δεν πήρες ταμπακιέρα φόρτισης. Μάλλον φορτιστή. Να τον έχεις πάντα μαζί σου. Μια μπαταρία θα ατμίζεις, μια θα φορτίζεις.

Οταν με το καλό γίνεις φανατική ατμίστρια, θα δεις σιγά σιγά κάτι μεγαλύτερο, ή μπορεί να πάρεις μόνο περισσότερες μπαταρίες.

Καλή δεύτερη ευκαιρία!

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #5 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:08 »
Καλη ξανααρχη και σου ευχομαι εδω να μεινεις!!!!
Αυτο που θα σε βοηθηση για αρχη ειναι πρωτα απο ολα ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ και οι ΣΥΜΦΟΡΜΟΥΡΙΔΕΣ!!!
Μετα να ξερεις μην ξαναεμπιστευτης φαρμακοποιο  ;)
Και κανε οσες δοκιμες βασταει η τσεπη σου (μην μπατιρισης κιολας) και σε υγρα (καλυτερα επωνυμα) και με πολυ νικοτινη , αν καταλαβα καλα καπνιζες καπνο καμελ οποτε με 16-18mg για αρχη μια χαρα σε βρισκω!

Οσο για τα καρτο και τις 2 μπαταριες καλα το εκανες!Για λεπτομεριες του μινι καλυτερα καποιος που το εχει... τα καρτο παντος ειναι πολυ καλα :thumpup: για τις μπαταριες :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #6 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:18 »
Εχει νήμα σχετικό. Τρεις μπαταρίες διάβασμα είναι....  :)) :))
Οτι απορίες έχει, θα ρωτάει χωρίς ντροπή!

Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #7 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:19 »
ξεκίνα τα τηλέφωνα και βρες ποια μαγαζιά έχουν υγρά για δοκιμές και βρες ποιά πραγματικά σου αρέσουν.
Για τις δοκιμές αγόρασε έναν bridgeless me 3€,βάζεις 2 σταγόνες και βλέπεις.
όσο για τα carto,καλά είναι δεν λέω αλλά πιστεύω ότι ένας ego c η imist θα σε βόλευε 1000 φορές καλύτερα.

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #8 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:22 »
Παιδιά χαίρομαι που κάποιος είνα ξύπνιος αυτή την ώρα!!! Υγρά πήρα με E-Liquid 20ml (Υγρό γεμίσματος Φίλτρων) - RY2 (ΚΑΠΝΟΣ) των 16 mg high όπως μου συνέστησε η κοπέλα της nobacco, και το άλλο υγρό ήταν δική μου επιλογή
E-liquid Enjuice 10ml (Υγρό γεμίσματος Φίλτρων) - Chocolate Coffee Caramel Premium των 18mg.
Όσο για τις μπαταρίες για να το λέτε εσείς εδώ μέσα και η κοπέλα της εταιρείας κάτι περισσότερο θα ξέρει και θα ξέρετε.
Βέβαια σκέφτομαι το εξής. Πως θα ατμίσω έξω από το σπίτι μου? Στη δουλειά μου πχ ή οπουδήποτε αλλού. Νιώθω φοβερό κόμπλεξ επάνω σε αυτό το θέμα. Αν και ομολογώ ότι οι ατμιστές γύρω αυξάνονται με αργά αλλά σταθερά βήματα. Προχθές είδα και μια κοπέλα στο μετρό και παρά του ότι είχα μια μικρή και άσχημη εμπειρία του ΗΤ την κοίταζα λες και ήταν ούφο! Ντρέπομαι που το λέω αλλά έτσι έκανα! Άρα μπορώ να φανταστώ τι θα σκέπτονται για μένα.
 Και φυσικά δεν έχω σκοπό να ανάψω ΚΤ ούτε για πλάκα :nope: :nope: :nope:

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #9 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:25 »
Καλη ξανααρχη και σου ευχομαι εδω να μεινεις!!!!
Αυτο που θα σε βοηθηση για αρχη ειναι πρωτα απο ολα ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ και οι ΣΥΜΦΟΡΜΟΥΡΙΔΕΣ!!!
Μετα να ξερεις μην ξαναεμπιστευτης φαρμακοποιο  ;)
Και κανε οσες δοκιμες βασταει η τσεπη σου (μην μπατιρισης κιολας) και σε υγρα (καλυτερα επωνυμα) και με πολυ νικοτινη , αν καταλαβα καλα καπνιζες καπνο καμελ οποτε με 16-18mg για αρχη μια χαρα σε βρισκω!

Οσο για τα καρτο και τις 2 μπαταριες καλα το εκανες!Για λεπτομεριες του μινι καλυτερα καποιος που το εχει... τα καρτο παντος ειναι πολυ καλα :thumpup: για τις μπαταριες :dontknow:

Δυστυχώς άργησα να το καταλάβω! Για τον συγκεκριμένο φαρμακοποιό, μάλλον χάρη του έκανα αφού ξεπούλησε την πραμάτια σε μια χαζή ξανθιά που απεγνωσμένα προσπαθεί να κόψει το ΚΤ.
Σίγουρα όχι ξανά σε φαρμακείο τέτοιου είδους αγορές! Για καμμιά γάζα όλα οκ! Για ΗΤ με τίποτα όμως!!!

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #10 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:28 »
Εχει νήμα σχετικό. Τρεις μπαταρίες διάβασμα είναι....  :)) :))
Οτι απορίες έχει, θα ρωτάει χωρίς ντροπή!
Σωστη η petra  :)) :D :) :thumpup:
Εδω ειναι ολα τα παιδια προθυμα για βοηθεια!!!

Οσο για το ουφο πρεπει να δεις τι ΓΚΛΟΠ βασταμε εμεις :D
το μινι ειναι και γκλαμουρατο!
Μολις δεις τις διαφορες μερα με τη μερα ουτε που θα τα σκεφτεσαι αυτα

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #11 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:29 »
οπως σου ειπα και σε ενα αλλο νημα
οταν δεις τη βελτιωση της υγειας που θα εχεις μετα απο 10 κιολας μερες θα γραφεις στα ... σου ολο τον κοσμο και θα απολαμβανεις το νεο σου εαυτο
κι εγω κολλαγα στην αρχη αλλα να σου πω την αληθεια δεν ειδα και κανενα να με κοιταζει περιεργα

αλλα και παλι προτιμω να με κοιτανε και να αναπνεω καθαρα και να ξυπναω το πρωι αερατος
παρα να ειμαι in fashion και να περναω μιση ωρα το πρωι φτυνοντας μαυρα ταλιρα και να ανεβαινω 5 σκαλια
και να θελω φορειο μετα

Αποσυνδεδεμένος zetel

  • *
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
    • Ενα λινκ απο youtube με την μουσικη που δημιουργω!!!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #12 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:30 »
καλησπερα και καλη αρχη....αυτη η ωρα ειναι ωρα αιχμης για μας εδω στο φορουμ!!!! ;D ;D ;D

κοιταξε να παραμεινεις στην υψηλη νικοτινη για αρχη και μεινε ποιο πολυ στις τσιγαρισιες γευσεις...τα γλυκα και φρουτενια αρωματα και η ποιο χαμηλη νικοτινη ερχονται μονα τους...τα ζηταει ο λαιμος σου ενα πραγμα!!!

επισης για αρχη μην εχεις πουθενα τσιγαρα στο σπιτι!!!!!! 

το mini n more ειναι αρκετα καλο τσιγαρο και οχι μονο για αρχη ...για γενικα...πολυ καλος ατμοποιητης και κραταει η μπαταρια αρκετα....!!!!

εγω σου ευχομαι να καταφερεις αυτην την φορα να μην το ξαναβαλεις στο στομα σου !!!!!

συνεχισε να διαβαζεις εδω και πιστεψε με θα βοηθηθεις παραπολυ ψυχολογικα....

αυτη ειναι και η ουσια του φορουμ μας!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #13 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:30 »
Kαλή επιλογή. Το η.τ. σου και φυσικά... το φόρουμ!  :) ;)
Σπάταλη δε φάνηκες. Να μη σου πω ότι μια τρίτη μπαταρία δεν έβλαπτε.
σοφή επιλογή τα εξτρά κάρτο.
Τα υγρά ελπίζω να τα πήρες στα 16mg ή έστω στα 9 ή 11, δε θυμάμαι τι έχει η νομπάκο.
Υγρά γενικότερα μπορείς να αγοράζεις από όλα τα μαγαζιά. Δεν υπάρχει θέμα συμβατότητας, εκτός από εξαιρέσεις, οι οποίες όμως δεν έχουν να κάνουν με την εταιρία που προμηθεύει και τα δυο. Μπορεί δηλαδή κάποιο υγρό να μη συμπαθεί ένα συγκεκριμένο κάρτο αλλά είναι σπάνιο.
Το η.τ που πήρες από το φαρμακείο τι είναι;; Υπάρχει περίπτωση να του βάλεις το υγρό της νομπάκο και να δουλεύει θαυμάσια, οπότε θα έχεις δυο η.τ.
Το η.τ. σου είναι γενικά απροβλημάτιστο. Να ξέρεις μόνο ότι το μικρό μέγεθος των μπαταριών του εξασθενεί λίγο το χτύπημα, ειδικά όταν είναι μισοφορτισμένες. Βλέπω δεν πήρες ταμπακιέρα φόρτισης. Μάλλον φορτιστή. Να τον έχεις πάντα μαζί σου. Μια μπαταρία θα ατμίζεις, μια θα φορτίζεις.

Οταν με το καλό γίνεις φανατική ατμίστρια, θα δεις σιγά σιγά κάτι μεγαλύτερο, ή μπορεί να πάρεις μόνο περισσότερες μπαταρίες.

Καλή δεύτερη ευκαιρία!
Ήταν ένα Hungary αν θυμάμαι καλά ή κάτι τέτοιο. Φυσικά δεν το έχω πια, γιατί το χάρισα σε μια φίλη που ήθελε να δοκιμάσει. Αλλά μάλλον κακό της έκανα και αυτηνής αφού είχε τις ίδιες εντυπώσεις με τις δικές μου! Ελπίζω να την μεταπείσω και αυτήν, να ξαναπροσπαθήσει.

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #14 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:33 »
χαχαχαχα! και εγώ νόμιζα ότι είμαι η μοναδική ξενύχτισσα σε ένα τέτοιο φόρουμ! και όχι τίποτα άλλο, δεν έχω και το ΗΤ για να ατμίσω και κάνω από το ΚΤ και νιώθω μειονεκτικά μπροστά σας!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις! Περιοχή νέων μελών 4132 638795 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:32
από Bente
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33553 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 533959 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59467 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8006 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236681 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 370 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13902 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135967 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084608 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35109 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9702 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12