vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

134 επισκέπτες, 2 χρήστες
camber, manoslykos

Twitter

Feeling με κ.τ. μετα απο μερικες ημερες η.τ.

Αποσυνδεδεμένος smoka

  • **
  • 408
  • Φύλο: Άντρας
  • Κάνε το καλό και ριξ΄το στον ατμό!
Απ: Feeling με κ.τ. μετα απο μερικες ημερες η.τ.
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 00:40 »
Viliana θα παω αυριο πρωι zerobacco για σκετη vg επειδη σημερα ολη μερα κανω κ.τ..Αν δεν μου κανει θα σου πω να μου δωσεις να δοκιμασω.Ευχαριστω πολυ παντως. ;)

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Feeling με κ.τ. μετα απο μερικες ημερες η.τ.
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 00:41 »
οσο και αν η φωτο του προφιλ μου δεν με βοηθαει στο να φανω σοβαρος,,,

εγω απλα θα επικεντρωθω στον τιτλο του νηματος.

σημερα εκλεισα 2 μηνες χωρις κ.τ. 2 ημερες μετα το ξεκινημα μου με η.τ.

απο περιεργεια, τρωγομουν με τα ρουχα μου τις πρωτες αυτες 2 ημερες, δεν μπορουσα ευκολα να ξεπερασω
το τασακι, τον αναπτηρα, το στριψιμο των τσιγαρων μου.
οποτε μπηκα στη διαδικασια αυτο και μονο το 2ημερο να κανω απο ενα τσιγαρο την ημερα.
το πρωτο ηταν αργα το βραδυ της ιδιας ημερας που ειχα αρχισει το ατμισμα...

επειδη πηρα το ατμισμα πολυ ζεστα απ τη πρωτη κιολας τζουρα ατμου, το τσιγαρο καπου στη μεση του αρχισε
να με ενοχλει "γευστικα" αλλα και με τη καπνιλα που ειχε.
ειπα μεσα μου, δειγμα θετικο!!

τη δευτερη ημερα το πρωι με τον καφε μου δεν αντισταθηκα, αναψα το τελευταιο τσιγαρο που καπνισα ποτε
"ελπιζω να μη το ξανα αναψω πραγματικα ποτε" στη 5η τζουρα με αηδιασε τοσο πολυ που το εσβησα....
με ενοχλει αφανταστα η τσιγαριλα, ακομη και οταν καπνιζα.... αν ημουν διπλα σε καπνιστη με ενοχλουσε ο
καπνος του ασχετα με το τι εκανα εγω.

ετσι λοιπον εφτασα στο σημειο να με αηδιαζει πλεον πραγματικα πολυ το τσιγαρο και χαιρομαι πολυ γι αυτο
μιας και συν του οτι το αντικατεστησα με κατι πολυ ποιο ωραιο για τα γουστα μου, καθε φορα που ισως νιωσω
πως λυγιζω θα σκεφτομαι αυτη την αηδια με σκοπο να μην αναψω ποτε ξανα τσιγαρο.

το φιλινγκ για εμενα ηταν αυτο που επρεπε ωστε να του κλεισω μια και καλη τη πορτα..

Αποσυνδεδεμένος Humphrey

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Σήμερα είναι το αύριο για τ οποίο ανησυχούσες χτες
Απ: Feeling με κ.τ. μετα απο μερικες ημερες η.τ.
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 09:15 »
εγω νομιζω η πως η πιο αποτελεσματική λυση ειναι πάντα στο τσεπάκι μας να υπαρχει ενα φιλτράκι με καπνικό υγρο υψηλής πυκνότητας σε νικοτίνη (24αρι ή 36αρι) ωστε σε κάθε εντονη ώση για κάπνισμα να καταφευγουμε σε παρατεταμένες τζούρες που προσομοιάζουν με κτ και ετσι να υποχωρησει η επιθυμια. Εξάλλου διαρκεί μόλις 60-90 δευτερόλεπτα η "τρέλα"  για κτ, με λιγη καλη θεληση μπορουμε να την εξαλείψουμε.

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Feeling με κ.τ. μετα απο μερικες ημερες η.τ.
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 10:56 »
Για να μην επαναλαμβανομαι, πανω κατω επαθα οτι κ ο Dio! Ξενερωσα εντελως με τον καπνο! Ακομα κ αν σταμαητησει να με ευχαριστει το ατμισμα...ισως το σταματησω αλλα τσιγαρο δε ξανακαπνιζω!

Αποσυνδεδεμένος Alexander20

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm Batman. SHHH!
Απ: Feeling με κ.τ. μετα απο μερικες ημερες η.τ.
« Απάντηση #19 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 12:40 »
Τις πρώτες μέρες ήθελα να στρίψω κανενα τσιγάρο με τον καφέ και ευτυχώς το έκανα ενα πρωί. Η γεύση ήταν πολύ χάλια. Καμια σχέση με αυτο που θυμάμαι. Και η aftertaste ήταν ακόμα χειρότερη. Στην δεύτερη τζούρα το πέταξα και απο τότε ( 2 εβδομάδες ) δεν το έχω ξαναβάλει στο στόμα μου.  :D

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Feeling με κ.τ. μετα απο μερικες ημερες η.τ.
« Απάντηση #20 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 14:33 »
Πριν από 2 εβδομάδες είχα κάποια προσωπικά προβλήματα.. για την ακρίβεια ήμουν χάλια!!
Δεν μπορούσα να καθίσω σπίτι και έτσι πήγα να πιω καφέ σε ένα από τα κλασσικά μου μέρη όπου ο καφετζής/μπουφετζής/μπάρμαν είναι πολυ καλός μου φίλος!!
εκεί λοιπόν που ήμουν με το m&m με πιάνει μια τρέλα και παίρνω τον καπνό του και στρίβω ένα τσιγάρο!!
τώρα που το λέω νιώθω τρελές ενοχές, αλλά ένιωσα τέτοια ανακούφιση που απλώς δεν περιγράφεται!!  :-[ ένας θεός ξέρει πόσο το χρειαζόμουν εκείνη την ώρα!! 
ΑΛΛΑ!!! την επόμενη μέρα, εκ παραδρομής, επειδή το η.τ. μου έκανε βόλτες μεταξύ των ατόμων της παρέας, εγώ έπαιζα με ένα πακετάκι davidoff gold slim.. και εκεί που ξεχνιέμαι ανάβω ένα!! τι αηδία θεέ μου!!!

Ηθικό δίδαγμα... Αν είστε χάλια, μην κάνετε παρέα με καπνιστές...!!!
Κίνδυνος!!!


Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: Feeling με κ.τ. μετα απο μερικες ημερες η.τ.
« Απάντηση #21 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 14:34 »
smoka τελικά πως πηγε??Ολα καλα τωρα? ;)

Αποσυνδεδεμένος GanaG

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα είναι ατμός ... (Θρασύβουλος)
Απ: Feeling με κ.τ. μετα απο μερικες ημερες η.τ.
« Απάντηση #22 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 17:13 »
...με πιάνει μια τρέλα και παίρνω τον καπνό του και στρίβω ένα τσιγάρο!!
τώρα που το λέω νιώθω τρελές ενοχές

Αμαρτία εξομολογουμένη ουκ έστι αμαρτία... :innocent:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33641 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534055 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59515 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8026 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236759 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 385 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13934 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135985 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084661 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35140 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9741 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477700 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy