vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

233 επισκέπτες, 6 χρήστες
Σταύρος 63, dkostas, bloodlessz, Jorge, eurogod, Doubt

Twitter

Νεος στο η.τ

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 17:53 »
Ωπ...δεν παιζω :laugh1: :laugh1:
ελληνικα παρακαλω ;D
(οταν εβρεχε αγγλικα ο υψιστος εμεις καπνιζαμε με γκομενες στο προαυλιο) :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
και εγω μαθενα ορθογραφια  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 18:02 »
και εγω μαθενα ορθογραφια  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
 :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :happy_roll_01: :happy_roll_01: :happy_roll_01: :happy_roll_01: :happy_roll_01:

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 18:40 »
και εγω μαθενα ορθογραφια  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

φανταζομαι μεγαλωσες διαβαζοντας Μποστ, ετσι;  :)) :laugh1:

http://www.sarantakos.com/asteia/mpost/mpost-elafro.html

Αποσυνδεδεμένος Kerveros

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 16:01 »
Καλησπέρα.

Συγνώμη για την παρεμβολή αλλά δεν μπορώ να κάνω νέο θέμα για αυτά που έχω να ρωτήσω και αφού "θέλω" να ξεκινήσω στο η.τ. είπα να ρωτήσω σε αυτό το ποστ.

Μετά από πολύ διάβασμα των θεμάτων του φόρουμ, και μετά από αρκετό ψάξιμο, πιστεύω πως πρέπει να ξεκινήσω με το Nobacco Giant το οποίο κοστίζει 110 ευρώ μαζί με ένα μπουκαλάκι. Ξεπερνώντας το αυτό το αρχικό κόστος, ένα μπουκαλάκι nobacco κοστίζει περίπου 10 ευρώ σύμφωνα με το site τους. Με το δικό σας δημοψήφισμα οι περισσότεροι καπνίζουν 3-4ml τη μέρα. Άρα 10 ευρώ στις 5 μέρες περίπου. Ο καπνός που κάνω αυτή τη στιγμή κοστίζει 10 ευρώ τις 5 μέρες επίσης (2 25αρια, χαρτάκια και φιλτράκια). Άρα μέχρι στιγμής όλα καλά. Καταναλώνω τα ίδια χρήματα και έχω το όφελος της υγείας. Σε πολλά όμως post είδα ότι τα ανταλακτικά χαλάνε συχνά ή απλά τελειώνει η διάρκεια ζωής τους με αποτέλεσμα το κόστος να υπερβαίνει κατά πολύ τα 10 ευρώ το 5ήμερο. Και πάλι συμφέρει αφού από πχ 60 ευρώ το μήνα, πληρώνω 80 αλλά είμαι πιο υγειής (και τα απίστευτα οφέλη της απουσίας στάχτης στα ρούχα, στο γραφείο, μεσα στο πληκτρολόγιο... παντού).

Σε άλλο δημοψήφισμα όμως, οι περισσότεροι φαίνεται να καταναλώνουν το μήνα για ηλεκτρονικό κάπνισμα, 100+ ευρώ. Σίγουρα αυτό έχει να κάνει με την καταστάλλαξη σε γεύση και μηχάνημα που βολεύει τον καθένα κτλ. αλλά 100+ ευρώ (τα περισσότερα λέγανε 150) είναι πάρα πολλά για έναν άνεργο φοιτητή.

Καπνίζω αρκετά χρόνια και ποτέ δεν είχα προτίμηση σε γεύση ή "δύναμη" του τσιγάρου καθώς έχω αλλάξει σχεδόν όλες τις μάρκες τσιγάρων (με πιο θανατηφόρο το παλιό West 100άρι που ήταν ο θάνατος μεταμορφωμένος) μέχρι να γυρίσω στον καπνό (λογω οικονομικής αδυναμίας να πληρώνω 4 ευρώ τη μέρα). Η μεγαλύτερη λοιπόν πιθανότητα είναι να μείνω στο πρώτο φυαλίδιο με υγρό που θα τύχει να αγοράσω (εκτώς αν πια διαλυει το λαιμό μου σε κάθε ρούφιγμα). Κάνω πλέον 25 τσιγάρα slim την μέρα με καπνό Golden Virginia και γαλάζια Rizzla.

Μετά από τόση πάρλα, οι ερωτήσεις μου είναι σχετικά απλές:

α) Για να μπορέσω να υπολογίσω το κόστος (που παίζει σημαντικό παράγοντα), εκτώς από το ένα μπουκαλάκι στις 5 μέρες, τί αλλό θα χρειαστεί να αγοράζω το μήνα extra?

β) Κάθε πόσο θα αλλάζω τα ανταλακτικά αυτά (μπαταρία, ατμιστή και το φίλτρο)(στο περίπου φυσικά). Ποια είναι η μέτρια διάρκεια ζωής του κάθε εξατήματος (από τα 3), χωρίς να χαλάσει?

β) Η χρήση του η.τ. είναι τόσο πολύπλοκη όπως διάβασα στο φόρουμ? Δηλαδή κάνεις μερικές τζούρες και ξεκινάς φόρτιση, καθαρισμό, αλλαγές, γεμίσματα κτλ σαν να δουλεύεις σε βουλκανιζατέρ?

γ) Μπορεί κάποιος Θεσσαλονικιός να μου συστήσει κάποιο κατάστημα με υγρά, γιατί στη Σίνδο μόνο 2 μπουκαλάκια είχε ολα κι όλα και δεν έχω την δυνατότητα online παραγγελίας.

δ) Υπάρχει κάποιο δείγμα να δοκιμάσω σε χαμηλή τιμή (μίας μέρας χρήση δλδ), για να δω αν μου αρέσει?

Ξέρω ότι είμαι πολύ σκεπτικός, αλλά το ποσό που χρειάζεται για την αγορά είναι αρκετά μεγάλο για μένα και θέλω να το ψάξω πριν ξεκινήσω.

Ελπίζω να μην κούρασα τα μάτια σας πολύ.
Ευχαριστώ για την οποιαδήποτε βοήθεια.
Παναγιώτης.

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 16:49 »
Φιλε μου γεια σου!!
καλα κανεις και το ψαχνεις απο την αρχη,γιατι οι περισοτεροι την πατησαμε σε πολλες δοκιμες μεχρι να καταληξουμε καπου.
τα περισοτερα ηλ.τσιγαρα δουλευουν αρκετα καλα οποτε οι διαφορες ειναι περισοτερο στον τυπο γεμισματος.
το καρτομαισερ που εχεις διαλεξει,δεν νομιζω να σε δυσκολεψει καθολου στη χρηση.
εαν το παρεις προσπαθησε να μεινεις με αυτο μεχρι να χαλασει,και εαν ακομη σου αρεσει το ατμισμα παρε κατι επισκευασιμο. ετσι θα μειωσεις τρομερα το αρχικο κοστος των δοκιμων,και βλεπεις οτι ολοι καταληγουν γρηγορα σε bulli a2  ή iaty,avs κλπ.
τα υγρα διαβαζοντας τις σχετικες οδηγιες εδω ειναι πολυ ευκολο να τα φτιαξεις μονος σου και τροομεερραα φθηνοτερο.
καλη τυχη!!

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 17:05 »
Εχω την εντιποση οτι το ητ πρεπει να το δουμε ως μεσο για να απαλαγουμε απο το καπνισμα ειναι κατα την γνομη μου τοσο μεγαλη η διαφορα στην πιοτιτα ζωης που το οικονομικο η ο χρονος και κοπος που απετιτε ερχοντε σε δευτερη μιρα φιλε μου .  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 17:29 »
Καλησπέρα.

Συγνώμη για την παρεμβολή αλλά δεν μπορώ να κάνω νέο θέμα για αυτά που έχω να ρωτήσω και αφού "θέλω" να ξεκινήσω στο η.τ. είπα να ρωτήσω σε αυτό το ποστ.

Παναγιώτης.
Φίλε Παναγιώτη το βράδυ που θα έχω περισσότερο χρόνο θα σου απαντήσω σε όλα.Μένουμε κ κοντά οπότε μην στεναχωριέσαι για τίποτα.Θα σε τακτοποιήσω  :yes: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 18:22 »
Καλησπέρα.

Συγνώμη για την παρεμβολή αλλά δεν μπορώ να κάνω νέο θέμα για αυτά που έχω να ρωτήσω και αφού "θέλω" να ξεκινήσω στο η.τ. είπα να ρωτήσω σε αυτό το ποστ.

Μετά από πολύ διάβασμα των θεμάτων του φόρουμ, και μετά από αρκετό ψάξιμο, πιστεύω πως πρέπει να ξεκινήσω με το Nobacco Giant το οποίο κοστίζει 110 ευρώ μαζί με ένα μπουκαλάκι. Ξεπερνώντας το αυτό το αρχικό κόστος, ένα μπουκαλάκι nobacco κοστίζει περίπου 10 ευρώ σύμφωνα με το site τους. Με το δικό σας δημοψήφισμα οι περισσότεροι καπνίζουν 3-4ml τη μέρα. Άρα 10 ευρώ στις 5 μέρες περίπου. Ο καπνός που κάνω αυτή τη στιγμή κοστίζει 10 ευρώ τις 5 μέρες επίσης (2 25αρια, χαρτάκια και φιλτράκια). Άρα μέχρι στιγμής όλα καλά. Καταναλώνω τα ίδια χρήματα και έχω το όφελος της υγείας. Σε πολλά όμως post είδα ότι τα ανταλακτικά χαλάνε συχνά ή απλά τελειώνει η διάρκεια ζωής τους με αποτέλεσμα το κόστος να υπερβαίνει κατά πολύ τα 10 ευρώ το 5ήμερο. Και πάλι συμφέρει αφού από πχ 60 ευρώ το μήνα, πληρώνω 80 αλλά είμαι πιο υγειής (και τα απίστευτα οφέλη της απουσίας στάχτης στα ρούχα, στο γραφείο, μεσα στο πληκτρολόγιο... παντού).

Σε άλλο δημοψήφισμα όμως, οι περισσότεροι φαίνεται να καταναλώνουν το μήνα για ηλεκτρονικό κάπνισμα, 100+ ευρώ. Σίγουρα αυτό έχει να κάνει με την καταστάλλαξη σε γεύση και μηχάνημα που βολεύει τον καθένα κτλ. αλλά 100+ ευρώ (τα περισσότερα λέγανε 150) είναι πάρα πολλά για έναν άνεργο φοιτητή.

Καπνίζω αρκετά χρόνια και ποτέ δεν είχα προτίμηση σε γεύση ή "δύναμη" του τσιγάρου καθώς έχω αλλάξει σχεδόν όλες τις μάρκες τσιγάρων (με πιο θανατηφόρο το παλιό West 100άρι που ήταν ο θάνατος μεταμορφωμένος) μέχρι να γυρίσω στον καπνό (λογω οικονομικής αδυναμίας να πληρώνω 4 ευρώ τη μέρα). Η μεγαλύτερη λοιπόν πιθανότητα είναι να μείνω στο πρώτο φυαλίδιο με υγρό που θα τύχει να αγοράσω (εκτώς αν πια διαλυει το λαιμό μου σε κάθε ρούφιγμα). Κάνω πλέον 25 τσιγάρα slim την μέρα με καπνό Golden Virginia και γαλάζια Rizzla.

Μετά από τόση πάρλα, οι ερωτήσεις μου είναι σχετικά απλές:

α) Για να μπορέσω να υπολογίσω το κόστος (που παίζει σημαντικό παράγοντα), εκτώς από το ένα μπουκαλάκι στις 5 μέρες, τί αλλό θα χρειαστεί να αγοράζω το μήνα extra?

β) Κάθε πόσο θα αλλάζω τα ανταλακτικά αυτά (μπαταρία, ατμιστή και το φίλτρο)(στο περίπου φυσικά). Ποια είναι η μέτρια διάρκεια ζωής του κάθε εξατήματος (από τα 3), χωρίς να χαλάσει?

β) Η χρήση του η.τ. είναι τόσο πολύπλοκη όπως διάβασα στο φόρουμ? Δηλαδή κάνεις μερικές τζούρες και ξεκινάς φόρτιση, καθαρισμό, αλλαγές, γεμίσματα κτλ σαν να δουλεύεις σε βουλκανιζατέρ?

γ) Μπορεί κάποιος Θεσσαλονικιός να μου συστήσει κάποιο κατάστημα με υγρά, γιατί στη Σίνδο μόνο 2 μπουκαλάκια είχε ολα κι όλα και δεν έχω την δυνατότητα online παραγγελίας.

δ) Υπάρχει κάποιο δείγμα να δοκιμάσω σε χαμηλή τιμή (μίας μέρας χρήση δλδ), για να δω αν μου αρέσει?

Ξέρω ότι είμαι πολύ σκεπτικός, αλλά το ποσό που χρειάζεται για την αγορά είναι αρκετά μεγάλο για μένα και θέλω να το ψάξω πριν ξεκινήσω.

Ελπίζω να μην κούρασα τα μάτια σας πολύ.
Ευχαριστώ για την οποιαδήποτε βοήθεια.
Παναγιώτης.

πηγαινε στον Σαββα:
http://hlektroniko-tsigaro.com/index.php?target=forms&name=contact_us
πες του τα ολα αυτα, και ειμαι σιγουρος πως θα σου βγαλει ενα πακετακι με περιπου τα μισα λεφτα απ οσα εχεις υπολογίσει.
ως νεος στο η.τ. να προτιμησεις να παρεις μια συσκευη που ειναι ανθεκτικη και με μικρο κοστος λειτουργιας.
οτι και να σου γραψουμε εδω, θα μπερδευτεις. οταν βλεπεις τα προιοντα απο κοντα ειναι πολυ καλυτερα.

αυτη ειναι η υποκειμενικη μου αποψη.

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 22:54 »
Καλησπέρα.

Συγνώμη για την παρεμβολή αλλά δεν μπορώ να κάνω νέο θέμα για αυτά που έχω να ρωτήσω και αφού "θέλω" να ξεκινήσω στο η.τ. είπα να ρωτήσω σε αυτό το ποστ.
Ελπίζω να μην κούρασα τα μάτια σας πολύ.
Ευχαριστώ για την οποιαδήποτε βοήθεια.
Παναγιώτης.

Φίλε, πέρασε από e-kapnisma.gr/welcomeusers.php να γνωριστούμε.
α) Διάβασε πώς να φτιάχνεις δικά σου υγρά. Διάβασε  http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1907.msg89666.html#msg89666
β)μπαταρία, 6 μήνες, ατμοποιητή 2-3/μήνα, φίλτρο;;;
ββ)όχι
γ) εγώ όχι - αλλά, κανόνισε να πας σε καμμία συνάντηση στην Θεσσαλονίκη..
δ)και να ξοδέψεις λεφτά, για να πάρεις δεύτερο μετά;;; Περισσότερα λεφτα

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 23:03 »
Φίλε, πέρασε από e-kapnisma.gr/welcomeusers.php να γνωριστούμε.
α) Διάβασε πώς να φτιάχνεις δικά σου υγρά. Διάβασε  http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1907.msg89666.html#msg89666
β)μπαταρία, 6 μήνες, ατμοποιητή 2-3/μήνα, φίλτρο;;;
ββ)όχι
γ) εγώ όχι - αλλά, κανόνισε να πας σε καμμία συνάντηση στην Θεσσαλονίκη..
δ)και να ξοδέψεις λεφτά, για να πάρεις δεύτερο μετά;;; Περισσότερα λεφτα

Ανοιχτό πανεπιστήμιο μιλάμε.... :laugh1: :laugh1: Θα γλυτώσεις πολλά άκου το Χρήστο  :thumpup: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Zero

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
    • Τα Όνειρα της Νεφέλης
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 12:03 »
Νεοτατος ατμιστης και εγω μολις 2 ημερων, θα συμφωνησω πως ειναι τετοια η ποικιλια που οι προτασεις ειναι δυσκολες.
Μπορεις να μπεις στα site των εταιριων και να διαλεξεις ποια συσκευη θα παρεις (θα τα βρεις στους αντιπροσωπους).
Για τα υγρα χωρις να κανω διαφημηση εγω αποφασισα και πηρα μια προσφορα με 10 διαφορετικα αρωματα της flavorart. Καποιο-α θα μου αρεσουν περισσοτερο!
Αρκετα οικονομικη και ευκολη λυση για αρχη.
Καλα ατμισματα λοιπον!

θα μπορουσες να μου λινκαρεις την προσφορα με τα 10 διαφορετικα αρωματα απο την flavorart γιατι την ψαχνω και δεν την βρισκω

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 12:05 »

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 13:20 »
Νεοτατος ατμιστης και εγω μολις 2 ημερων, θα συμφωνησω πως ειναι τετοια η ποικιλια που οι προτασεις ειναι δυσκολες.
Μπορεις να μπεις στα site των εταιριων και να διαλεξεις ποια συσκευη θα παρεις (θα τα βρεις στους αντιπροσωπους).
Για τα υγρα χωρις να κανω διαφημηση εγω αποφασισα και πηρα μια προσφορα με 10 διαφορετικα αρωματα της flavorart. Καποιο-α θα μου αρεσουν περισσοτερο!
Αρκετα οικονομικη και ευκολη λυση για αρχη.
Καλα ατμισματα λοιπον!

Ρε φιλαρακι αυτα που λες ειναι καθαρα αρωματα για οταν φτιαχνεις μονος σου υγρα :idiot1:
Θελουν και αλλα πραγματα για να γινουν υγρα για ατμισμα
Δεν ατμιζονται σκετα.
Μην τα παρεις εκτος και αν φτιαχνεις μονος σου τα υγρα (που δεν νομιζω καθοτι νεος στο κουρμπετι :laugh1:
Κοιτα για επιλογες που εχεις για ετοιμα υγρα και απο το συγκεκριμενο καταστημα και απο αλλα (ευτυχως υπαρχουν αρκετα τουλαχιστον για ετοιμα υγρα)

Οτι αλλη απορια εχεις ρωτα :D
Εδω μεσα θα βρεις απαντησεις για ολα που αφορουν το η.τ :bye:

Αποσυνδεδεμένος Kerveros

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 18:05 »
Τελικά πήρα το Giant και για αρχή πήρα το USA MIX 16mg/ml. Αίσθηση καμένου λαδιού. Το άλλαξα σε Tobacco 11mg/ml και στην αρχή ήταν καλά. Τώρα όμως κάτι πάει στραβά. Σε κάθε τζούρα αφήνει ένα τρομερό κάψιμο στο λαιμό (μετά από κάθε τζούρα 1 ποτήρι νερό) και η γεύση είναι σχετικά γλυκιά. Κάνω κάτι λάθος, κάτι δεν λειτουργεί σωστά ή απλά τα 2 υγρά είναι για σφαλιάρες?

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Νεος στο η.τ
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 18:13 »
Φιλε μου τα υγρα ειναι καθαρα υποκειμενικο θεμα.
Κανεις δεν προκειται να σου πει ''παρε αυτο ειναι καλο''
Καλο θα ειναι μονο για τον εαυτο του.
Ακομα και αυτα που πηρες εσυ και που λες οτι ειναι για ''σφαλιαρες'' :laugh1:
μπορει για καποιον αλλο να ειναι η υπερτατη γευση.
Καλως η κακως θα πρεπει να πειραματιστεις (πολυ η λιγο) ειναι και να σου κατσει.
Ισως το επομενο που θα παρεις να ειναι και το καταλληλο για σενα :bye:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135761 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084215 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34936 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 99 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9459 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476501 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1296 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2349 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 916 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271167 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1509 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos