vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

271 επισκέπτες, 5 χρήστες
akis91, Doubt, azografos, manoslykos, pelegrin07

Twitter

Μόλις παράγγειλα ηλεκτρονίκο τσιγάρο χώρις να έχω ενημερωθει

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Φιλε μου φορτισε την πρωτα και μετα γραψε εντυπωσεις.Θα δεις οτι θα μεινεις ευχαριστημενος!

Αποσυνδεδεμένος bourcos

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
  • knowledge is power
Μην ανησηχείς,το υγρο είναι.
Κι εγώ εχω το Giant όταν βάζω το banana foster της Nobaco δεν έχω πολύ ντουμάνι (αλλα η γεύση είναι κορυφαία) κι όταν βάζω ένα υγρό που πήρα απο deal extreme (καπνιστικό) βγάζει καπνό ομίχλη.Κανω και κυκλάκια!!!
Το θέμα είναι το VG ΚΑΙ το PG οπως ανέφερα και πριν.
Παρεπιμπτόντως το κάρτο του giant μου έχει κρατήσει 14 μέρες και συνεχίζει!!!

Το θέμα είναι ότι ατμίζω και μετά τρέχω για κανονικό τσιγαράκι για το ντουμάνι. Έτσι δεν λέει !!!!

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 22:48
Φιλε μου φορτισε την πρωτα και μετα γραψε εντυπωσεις.Θα δεις οτι θα μεινεις ευχαριστημενος!

Μακάρι φιλαράκο μου, γιατί με απογοήτευσε η πρώτη επαφή με τον γίγαντα που φαίνεται νάνος
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 22:48 από Geraki »

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Φορτισμένη πλήρως δεν νομίζω να είναι, κάνε μια δοκιμή να τις δώσεις ρεύμα απο usb, γιατι μπορείς και ταυτοχρονα να το ατμίζεις

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Λες να θέλει φόρτωμα η μπαταρία ? Στο manual γράφει ότι είναι φορτισμένη και μπορεί να χρησιμοποιηθεί κατ'ευθείαν. Άμα πέσει, τότε φόρτωμα για 5 ώρες
Κάνε ό,τι λένε οι οδηγίες. Συνήθως έρχονται μισοφορτισμένες για μην χαλούν.

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Κάνε ό,τι λένε οι οδηγίες. Συνήθως έρχονται μισοφορτισμένες για μην χαλούν.

Και μεχρι να πουληθουν και να εχουν ιδιοκτητη εχουν αποφορτιστει κι αλλο...

Αποσυνδεδεμένος bourcos

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
  • knowledge is power
Μούφα.
Ακόμα τίποτα.
Μέχρι στιγμής μάπα το καρπούζι.
Υπάρχει κανένα υγρό που να βγάζει ντουμάνι ή δεν σχετίζεται με υγρά το θέμα μου ?

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Μούφα.
Ακόμα τίποτα.
Μέχρι στιγμής μάπα το καρπούζι.
Υπάρχει κανένα υγρό που να βγάζει ντουμάνι ή δεν σχετίζεται με υγρά το θέμα μου ?

Πες μας για αρχη τι καπνιζες και τι υγρο πηρες;Με ποσα mg νικοτινης

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Μούφα.
Ακόμα τίποτα.
Μέχρι στιγμής μάπα το καρπούζι.
Υπάρχει κανένα υγρό που να βγάζει ντουμάνι ή δεν σχετίζεται με υγρά το θέμα μου ?

σχετιζεται και με υγρα στο ποσο vg εχει μεσα το υγρο.
δεν μπορω να σου προτεινω ετοιμα μιας και εγω τα φτιαχνω μονος μου :D :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος bourcos

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
  • knowledge is power
Πες μας για αρχη τι καπνιζες και τι υγρο πηρες;Με ποσα mg νικοτινης

Υγρό χρησιμοποιώ το camel-desert (nobacco) με περιεκτικότητα 6mg νικοτίνη
Χτύπημα έχει, καπνό δεν έχει

Αποσυνδεδεμένος Thodoris

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
To ηλεκτρονικό τσιγάρο θέλει διαφορετικό τρόπο στη τζούρα από το κανονικό. Δοκίμασε 2-3 απανωτές τζούρες, μικρότερης έντασης από ότι κάνεις στο κανονικό τσιγάρο αλλά μακρόσυρτες, δηλαδή μεγάλης διάρκειας η καθεμία. Πιστεύω ότι έτσι θα δεις ντουμάνι.

Αποσυνδεδεμένος bourcos

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
  • knowledge is power
Παιδιά ευχαριστώ όλους σας για τις απαντήσεις σας.
Τελικά όσον αφορά το θέμα "ντουμάνι" είναι θέμα υγρού.
Ο γίγαντας είναι ΟΚ

Ευχαριστώ και πάλι

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Καλως σας βρήκα.
Μετα απο 17 χρόνια καπνίσματος πήρα την απόφαση να κόψω το κάπνισμα.
Μόλις παράγγειλα ηλεκτρονίκο τσιγάρο χώρις να έχω ενημερωθει ή να έχω διαβάσει γιαυτο.Ηδη μελετάω το φόρουμ.
Θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για την συσκευή που παράγγειλα και για το υγρο αν μπορείτε.
Συσκευή http://www.dealextreme.com/p/quit-smoking-ac-rechargeable-electronic-cigarette-with-5-refills-100-240v-41914
Υγρό http://www.dealextreme.com/p/30ml-electronic-cigarette-tobacco-tar-tobacco-taste-37934
A! Το έχω πάρει αυτό, δες εδώ
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2510.msg68790.html#msg68790
Έχει όντως τον 510 (δύο τεμάχια). μια αυτόματη μπαταρία και μία με κουμπί, και φορτιστή ρεύματος.
Καλή αρχή!


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33789 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534343 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59620 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8073 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237036 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 463 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13978 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136033 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084867 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35208 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9895 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478441 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy