vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

266 επισκέπτες, 4 χρήστες
akis91, Doubt, azografos, manoslykos

Twitter

Η πρώτη μου μέρα!

Αποσυνδεδεμένος giorgosss

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #30 στις: Δεκεμβρίου 27, 2015, 23:36 »
το νημα αναφερεται στον κλασσικο πρωτο της σειρας GS AIR αλλα θα βρεις πληροφοριες και για ολλους που φορουν την ιδια αντισταση οπως ο δικος σου. Με τις μπουρμπουληθρες ταλαιπωρηθηκα παρα πολυ (ειδικα βραδυ με ποτακι που οι τζουρες αγριευουν λιγο) μεχρι που εκανα αυτο και σωθηκα. Επισης οποτε γεμιζεις, στριβε μια χαρτοπετσετα και περνα την διαμπερες μεσα απο τη καμιναδα και το drip tip

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #31 στις: Δεκεμβρίου 27, 2015, 23:46 »
Επισης πειτε μου αν εχω αδικο. το υγρο εχει βαση σκετη PG? αν εναι δυνατον. κακη προταση πιστευω για νεο ατμιστη
OK, μια που ρωτάς... Έχεις άδικο.  :laugh1:
'Ετοιμα υγρά με σκέτη PG δεν είναι σπάνια και δεν είναι καθόλου σοκαριστικά για νέο, μεσαίο ή παλιό ατμιστή.
Ειδικά μάλιστα αν ο νέος ατμιστής θέλει κάτι που να νιώθει στο λαιμό, έτσι όπως είναι φρέσκος από το τσιγάρο.
Μπορεί να του αρέσει, μπορεί και όχι, όπως με κάθε υγρό οποιασδήποτε σύστασης.

Επίσης βρίσκω πολύ άστοχο να κάνουμε εικασίες για τον ατμοποιητή της κοπέλας (λες και ξέρουμε τι αντίσταση είναι).
Το μόνο απολύτως σίγουρο είναι πως από 12 βατ στα 20 δεν είναι ένα "μικρό τσίμπημα", είναι ένας άλλος κόσμος! Μπορεί να αλλάξει την γεύση, να κάψει μια αταίριαστη αντίσταση, να δώσει καμμένο που θα περάσει και στο υγρό μόνιμα και θα κάνει την εμπειρία χάλια.
Εικάζω πως γι αυτό υπήρξε πρόβλημα μόνο όταν συμπλήρωσε υγρό και ανέβασε βατ.
Καινούρια αντίσταση, φρέσκο υγρό (με χύσιμο του παλιού και πλύσιμο του τανκ) και τα 12 βατ που δούλευαν ως το βράδυ πιθανόν να είναι η λύση. Αν δεν αηδίασε οριστικά το υγρό.

Τέλος... πόσοι ξεκίνησαν με σκέτη βάση ρε παιδιά; Θα τρελαθούμε; Μπορεί και να αρέσει (αυτή τη στιγμή τέτοια κάνω) αλλά ούτε 1% δεν βγάλαμε πρώτη μέρα με σκέτη βάση! Ότι μας έρθει λέμε σε νέους ατμιστές;

@vap_mania
Για υγρό θα διαλέξεις ότι σου αρέσει. Ότι, μα ΟΤΙ σου αρέσει!
Το μόνο κριτήριο είναι το δικό σου γούστο, η δική σου γεύση και απολύτως τίποτα άλλο.
Αν πάρεις 2 (για να αλλάζεις και να μην βαριέσαι) θα είναι καλό. Αν επιλέξεις και σκέτη βάση κι αυτό μια χαρά είναι. Αλλά δεν έχεις απολύτως κανένα ιδιαίτερο λόγο να το κάνεις (και δεν την προτιμούν πολλοί).Τους πειραματισμούς στις ρυθμίσεις της συσκευής σου να τους κάνεις σιγά σιγά για να τσεκάρεις αν σου αρέσει το αποτέλεσμα. Όταν σχεδόν διπλασιάζουμε κάτι οι αλλαγές είναι πολλές. Όπως αν οδηγείς με 70 και ξαφνικά πιάσεις 120.

Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 00:11 »
Πάλι καλά που δεν της είπατε να πάρει κάνθαλ, τρυπανάκι και βαμβάκι και να το ρίξει στο στρίψιμο.

Εγώ αυτό που θέλω να προσθέσω στο νήμα (γιατί κατά τα άλλα ο BigSur με κάλυψε) είναι να μην λυπάσαι τα λεφτά που δίνεις, ειδικά στην αρχή. Προφανώς και θα πετάξεις υγρά στο νεροχύτη γιατί θα τα δοκιμάσεις στο κατάστημα και όταν πας σπίτι θα σου φέρνουν αηδία. Μπορεί να παιδευτείς λίγο να βρεις μια γεύση που να σε καλύπτει, αλλά κάποια στιγμή θα έρθει κι αυτό.

Εγώ θα σου έλεγα, αφού θα πας που θα πας πάλι στο κατάστημα, μην πάρεις μόνο ένα υγρό, δοκίμασε και πάρε και ένα δεύτερο (ή αν στο επιτρέπουν τα οικονομικά σου και ένα τρίτο) και παίξε, άλλαξε γεύσεις να δεις ποιο σου πάει περισσότερο.

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #33 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 00:15 »
Το πιο σημαντικό και δύσκολο στο νέο ατμιστη είναι να βρει υγρά που να του αρέσουν. Ακόμη όμως κι αν βρεις κάνα 2 που σου αρέσουν μπορεί εύκολα να έρθει ο κορεσμός. Προσπάθησε να βρεις 2 η 3 υγρά τουλάχιστον ώστε να μπορείς να τα συνδυάσεις με στάνταρ πράγματα. Πχ ίσως κάποιο γλυκό με τον καφέ,  κάτι πιο φρουτενιο και δροσερό για ποτάκι. Αυτό απαιτεί βέβαια και την αγορά ενός δεύτερου ατμοποιητη. Αν το αντέχεις οικονομικά αγόρασε τον,  θα σου λύσει τα χέρια τον πρώτο καιρό που θα δοκιμάζεις αρκετά πράγματα μέχρι να βρεις τι σου άρεσει.

Στάλθηκε από το Nexus 7 (2013) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος giorgosss

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #34 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 00:17 »
αν ανηκω στο 1% δεν ξερω αλλα με σκετη βαση ξεκινησα 20 mg στην αρχη επι ενα μηνα. δεν περασε απο το μυαλο μου να καπνισω τσιγαρο. τωρα την εχω παει στα 10 mg. MIST, σκετη VG. δοκιμασα και την balance που ειναι 50/50 αλλα με γρατζουνουσε στον ηδη ερεθισμενο λαιμο μου. Ο λαιμος τις πρωτες μερες δεν ειναι και στα καλυτερα του ετσι κι αλλιως. Ο φιλος που με εβαλε στο ηλεκτρονικο τσιγαρο ατμιζει και αυτος σκετη MIST . ME sUBTANK παρακαλω. εδω γελαστε οσο θελετε αλλα και εγω με τον Kayfun σκετη βαση ατμιζω. εχω παρει και μερικες γευσεις που αραχνιαζουν στο ραφι (COFFEE, CACAO, GINA, PISTACCIO, VELVET kai MAXX και ριχνω καμμια σταγονιτσα καθε τοσο ετσι για πλακα.


Η ουσια ειναι η εξης: 40 καπνιστης με 50 τσιγαρα την ημερα το εκοψα μαχαιρι χωρις να μου λειψει καθολου.
Αυτη ειναι η εμπερια μου, αυτο προτεινω. Πρωτα να βρουμε τη δοση στη νικοτνη μας και μετα ολα τα αλλα.


Το εκνευριστικο που συνανταω καθε μερα, να με κοιτανε ειρωνικα και να μου λενε: "και εγω το πηρα αυτο το ηλεκτρονικο αλλα το πεταξα γιατι ειναι βλακεια. δεν με καλυπτε"
"τι ακριβως ατμιζες ρε φιλε?"  ρωταω "ποση νικοτινη? τι βαση?
" AAAA δεν ξερω. ΜΕΝΤΑ ητανε..."


και ενας γειτονας νεο παιδι που το ειδα προχθες με ΗΤ (και το Marlboro κολοτσεπη) μου λεει: προς το παρον και καπνιζω κιολας
"ΦΡΟΥΤΑ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ" ατμιζε αυτος..............

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #35 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 00:23 »
Αν της είπαν στο κατάστημα ότι μπορεί να το δουλεύει και στα 20 watt το λάθος ξεκινά από εκεί. 
Θυμάμαι στο ξεκίνημα μου, πήγαν από nobacco να μου πουλήσουν τον πρώτο gs air ή mas 20 και μου είπαν για τα 20 watt που μπορώ να δουλέψω την αντίσταση.  Εγω εντυπωσιαστηκα τότε.
Πάλι καλά που δεν τον αγόρασα , γιατί το ίδιο με το κορίτσι θα έκανα, για να εκμεταλλευτω και τις δυνατοτητες του καινούργιου μου istick.

Στάλθηκε από το JY-F1 μου


Αποσυνδεδεμένος vap_mania

  • *
  • 52
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 27/12/2015 the first day of the rest of my life
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #36 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 00:24 »
Είμαι σίγουρη τελικά πως αυτή η γεύση δεν μου ταιριάζει. Δεν νομίζω να φταίει η αντίσταση απλά τελικά οι Καπνικες γεύσεις ΔΕΝ μου κάνουν!!!
Ψήνομαι να δοκιμάσω "φρουτάκια" αλλά ίσως να προτιμήσω σκέτη βάση για αρχή για να μην ξαναπάθω αυτή την "αηδία" που ένοιωσα...
Συνεχίζω να ατμιζω τωρα με χαμηλά watt αλλά τελικά θεωρώ πως η γεύση δεν μου αρεσει κι αυτό ήταν που έφταιγε!!
Ακόμα βεβαια δεν έχω καταλάβει Αν πρέπει να προτιμήσω vg ή κάτι σε balance αλλά μάλλον μόνο με πολλές δοκιμές θα μου λυθεί αυτή η αποριά!!

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #37 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 00:29 »
Το πρόβλημα με το καπνικο για τον νέο ατμιστη είναι πως υποσυνείδητα θεωρεί πως θα βρει κάτι σε τσιγάρο. Κάτι που δε συμβαίνει. Προσωπικά όταν ξεκίνησα ψαχνόμουν για καπνικο διαρκώς. Το μόνο που μου έκανε είναι το tribeca από halo που εινακ ίσως το δημοφιλέστερο καπνικο παγκοσμίως. Από κει και έπειτα όλα μου ξυνιζαν και όλα μου βρωμουσαν. Ώσπου αποφάσισα να κάνω το βήμα να αρχίσω να δοκιμάζω γλυκοφρουτενιες γεύσεις και βρήκα την υγεία μου.

Στάλθηκε από το Nexus 7 (2013) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #38 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 00:54 »
Vap ψαξε και δοκίμασε το forest fruits της natura. Στα βασικά συστατικά του είναι η φράουλα, μαζί με άλλα φρουτάκια και είναι και φθηνό, τα 30 ml 9 ευρώ. Κάτσε καλά υγρό!!


Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #39 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 03:10 »
Ακόμα βεβαια δεν έχω καταλάβει Αν πρέπει να προτιμήσω vg ή κάτι σε balance αλλά μάλλον μόνο με πολλές δοκιμές θα μου λυθεί αυτή η αποριά!!
Δεν είναι δίλλημα ή κάτι που οφείλεις να καταλάβεις και δεν "πρέπει" να κάνεις τίποτα, γιατί τίποτα δεν είναι αντικειμενικά καλύτερο ή προτιμότερο. Θα έχεις ευκαιρία να δοκιμάσεις όλα τα είδη στην συνέχεια και το μόνο κριτήριο είναι αν κάτι σου αρέσει ή όχι. Αργότερα (κι αφού έχεις σταθεροποιήσει την νέα σου συνήθεια) το μόνο που θα σύστηνα για τα υγρά είναι σιγά-σιγά να ψάξεις ποιές εταιρίες μας σέβονται περισσότερο δίνοντας στην δημοσιότητα αναλύσεις που δείχνουν πως είναι ακόμα πιο ήπιες στην υγεία μας από άλλες. Αλλα κι αυτό δεν είναι έγνοια για τώρα αλλά για μετά.


@giorgosss
Συγχαρητήρια που βρήκες γρήγορα αυτό που σου πάει. Το ότι πέτυχες κάποιον που έκανε άρωμα (όπως η τεράστια πλειοψηφία ατμιστών) και δεν το συνέχισε δεν λέει κάτι. Οι υπόλοιποι μια χαρά συνεχίζουμε και οι (πολύ) περισσότεροι έχουμε ανάγκη τα αρώματα για να συνεχίσουμε. Ξεκίνησα με eGo. Αλίμονο αν συνιστούσα απλή eGo -παρότι δεν θα υπήρχε πρόβλημα με τα βατ και βόλεψε πάμπολους ατμιστές- επειδή αυτή ήταν η δικιά μου εμπειρία!
Όταν λες σε κάποιον που μόλις ξεκινάει "αν είναι δυνατόν, σου έδωσαν PG!" νομίζει πως του έδωσαν κάτι λάθος, προβληματικό ή και επικίνδυνο. Δεν του λες πως στην πραγματικότητα εννοείς πως ΕΣΥ προτίμησες κάτι άλλο! Τα υγρά είναι απόλυτα υποκειμενικό πράγμα και την εμπειρία του ο καθένας ας την δηλώνει ως τέτοια, μια εμπειρία ανάμεσα σε εκατομμύρια υποκειμενικές εμπειρίες.

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #40 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 03:40 »
Είχα την τύχη να δοκιμάσω σοκολάτα από την πρώτη μέρα...
Αφού τελείωσα το αμπουλάκι του 1ml με το βιρτζίνια που μου συνέστησε ο καταστηματάρχης, έβαλα αυτό που ένοιωθα πως θα με κράταγε: σοκολάτα

Ούτε pg, ούτε vg, ούτε αντιστάσεις, ισχύες, δυναμικά, θεωρία της σχετικότητας, σκοτεινή ύλη, αντιύλη, ούτε τίποτα.
Είχα προνοήσει μαζί με το βιρτζίνια να πάρω και σοκολάτα και σύκο.
Το τελευταίο πετάχτηκε. Το πρώτο δεν ξαναδοκιμάστηκε. Το δεύτερο...
... ήταν που με έκανε να νιώσω πως άλλο το ΚΤ, άλλο το ΗΤ
Αυτό κατάλαβα κι έμεινα μόνιμος  :yes:
Ακόμα θυμάμαι την  έκφραση του ανθρώπου όταν, 18 ώρες αργότερα, ζήτησα νέο μπουκαλάκι.
Σήμερα, 54 μήνες μετά, ατμίζω κατά τα 2/3 σοκολάτα.
Στο υπόλοιπο 1/3, απλά δοκιμάζω...

Ξεκινάς με γεύση που ΞΕΡΕΙΣ ότι δεν θα σε προδώσει. Τα άλλα έρχονται στην πορεία.

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #41 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 03:58 »
Απορω πως και δεν τη στείλατε να πάρει TriBeCa μπεμπεκα και smoke :) πλάκα κάνω μην αρπαχτεί κανένας
Παίζει και το οτι μπορεί να έκανε αρκετά μλ για πρώτη μέρα και μπούχτισε!! Και εγω το παθαίνω που και που με βαριά υγρά και μου φέρνουν μια ελαφριά ναυτία για λιγο. Πριν καμία βδομάδα έκανα castle long και στο καπάκι grandmaster που Μαρεσουν πολυ και τα δυο...και μετα για 2-3 ώρες δεν ήθελα να κάνω τίποτα!!
Εγω πάντως σκέτη βαςη δεν μπορώ να κάνω ειναι σαν να ατμιζω νερό!! Αυτο που προτείνω ειναι να πάρει κάτι που της αρεςει σε κανονική μορφή κάποιο φρούτο η γλυκό η να δοκιμασει κάτι σε ry4 που με αυτο ξεκινούν οι περισοτεροι η κάποιο ελαφρύ Καπνικο



Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #42 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 08:17 »
Η δική μου γνώμη γιατί όλοι τα πάθαμε και κάπου τα αποδώσαμε: watt αρχικά κάτω από τα 10, άλλαξε αντίσταση, μπορεί να σου κάηκε, μπορεί να ήταν σκάρτη, άλλαξε υγρό, μερικές φορές συμβαίνει αυτό, κάτι που αρχικά σου αρέσει τελικά να σε αηδιάσει.
Μην το βάζεις κάτω!!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9581
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #43 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 08:27 »
Σε γενικές γραμμές η πρώτη μέρα δεν αποδεικνύεται πάντα εύκολη. Δεν αποκλείεται μάλιστα αυτή η γεύση που προκάλεσε αρχικά το αίσθημα της αηδίας να αρέσει μετά από κάποιες μέρες στον νεοεισερχόμενο χρήστη. Γιατί αρχικά αυτός ο χρήστης έρχεται αντιμέτωπος με μια γεύση που είναι εντελώς διαφορετική από το κανονικό τσιγάρο. Σε κάθε περίπτωση θα πρότεινα πειραματισμό με διάφορες γεύσεις που δεν είναι φυσικά απαραίτητο να είναι ή να χαρακτηρίζονται καπνικές.

Αποσυνδεδεμένος vap_mania

  • *
  • 52
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 27/12/2015 the first day of the rest of my life
Απ: Η πρώτη μου μέρα!
« Απάντηση #44 στις: Δεκεμβρίου 28, 2015, 08:40 »
Καλημέρα! Χθες το βράδυ λοιπόν έπεσα για ύπνο με απίστευτη αηδία και μαι λεκανίτσα δίπλα μου για παν ενδεχόμενο....Μπήκε και το ροζουλί μοντάκι στην φόρτιση στον υπολογιστή, αν και η μπαταρία δεν εόχε πε΄σει ουτε καν στα 3/4 (πολύ καλή αυτονομία λοιπόν)
Τσιγάρο κανονικό μεχρι χθες ουτε που μου πέρναγε απο το μυαλό να κανω λόγω αηδίας (τα έχω πετάξει κιόλας)
Σήμερα το πρωί ξύπνησα άνευ αηδίας και ναυτίας ΑΛΛΑ με απίστευτη πικρίλα στο στόμα, στόμα τσαρούχι που λένε, χάλι μαύρο, ουτε με 2 πακέτα την ημέρα δεν ξύπναγα έτσι!!! :wall:
Μύρισα λίγο την ακρούλα της νέας μου ροζ φιλενάδας, λέω μπας και άλλαξαν τα πράγματα σήμερα, ε λοιπόν ΑΔΥΝΑΤΟΝ, ουτε καν να το μυρίσω, ξενέρωσα πολύ!!!
Συμπέρασμα λοιπόπν ότι έβαλα να πιω καφέ, με τρελλή διάθεση να κάνω κανονικό τσιγάρο (όπως έκανα ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ εδώ και χρόνια)!!! :angry_orange:
Αλλά όχι, είπαμε τα κανονικά πετάχτηκαν ΔΙΑ ΠΑΝΤΟΣ...
Οπότε ανακεφαλαιώνοντας έχω ξυπνήσει με πικρή και απαίσια γεύση, το στόμα "τσαρούχι", ΔΕΝ έχω καπνίσει ούτε ατμίσει τίποτα για πρωί, τα νεύρα κρόσια, ΔΕΝ έχω άλλο υγρό φυσικά,δεν έχω και αυτοκίνητο προς το παρόν να πάω να αγοράσω κατι, να ξανα-ατμίσω το βρωμο-TOBACCO δεν παίζει με τίποτα, συν ότι ακόμα και να πάρω αλλο υγρό δεν ξέρω πως θα φύγει η βρώμα πάνω από τον ατμοποιητή!!!
Αυτά προς το παρόν, ευχαριστώ πολύ για τα πμ δεν έχω προλάβει να απαντήσω ακόμα, θα σας ενημερώσω αργότερα για τις εξελίξεις.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33789 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534344 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59620 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8073 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237037 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 464 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13978 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136033 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084867 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35208 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9896 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478441 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy