vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

289 επισκέπτες, 11 χρήστες
tibolaso, camber, Alexander20, Buliwyf, vag21, gstamatos, Lazy Dog, lounik, Harris, panikad, maprix

Twitter

Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος kostas.7

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #345 στις: Ιουλίου 02, 2016, 14:58 »
Καλησπερα σε ολους!!

Καινουργιος στο φορουμ αλλα 2 χρονια ατμιστης, πηρα η.τ. να κοψω το καπνισμα και τα καταφερα απ την πρωτη μερα!! εχοντας δοκιμασει απειρα υγρα δεν ειχα μπει τοσο καιρο στο να δοκιμασω αλλο σετακι η.τ. αλλα ηρθε ο καιρος να γινει η αλλαγη!!  

Ατμιζω 2-3ml την μερα (στα 10-12w με 1.8 αντισταση) και εχω istick 20w με ναυτιλο μινι που με καλυπταν στο μεγιστο μεχρι τωρα αρχισα να νιωθω οτι δεν με γεμιζει πια. Δεν μου αρεσουν οι πνευμονικες τζουρες και ουτε θελω να μπω στο τρυπακι επισκευασιμων κτλπ. απλα θα ηθελα κατι πιο δυνατο! Θα το εκτιμουσα αν μου προτεινατε κατι αντιστοιχο αλλα και καλυτερο σε ατμοποιητη οπως ο τριτον μινι που διαβασα εδω οτι ειναι αψογος αλλα και με προβληματιζει η μικρη χωρητικοτητα των 2ml γιατι απο την μονη εμπειρια με τον ναυτιλο μινι να πω την αληθεια με εχει κουρασει απιστευτα το "ανοιξε-γεμισε' 1-2 φορες την μερα :P  εκτος αυτου νιωθω πως θα ηθελα να αποδιδει παραπανω ατμο γιατι μου φαινεται λιγος πλεον!και εκτος απ αυτο κατι με πιο δροσερη τζουρα διοτι ζεσταινεται πολυ γρηγορα μετα απο 3-4 τζουρες Αν υπαρχει φυσικα!!

Απο μοντακια θα θελα κατι ποιοτικο και δυνατο να παρω και να μην ξαναασχοληθω για πολυ καιρο!! βλεπω κατι 80-200w αλλα δεν νομιζω πως θα που χρειαστουν να πω την αληθεια!λογικα μεχρι 60w απ οτι εχω καταλαβει θα με καλυψει στο επακρο για πολυ καιρο ακομα! και νομιζω χωρις να ξερω σιγουρα πως κατι παλι με εσωτερικη μπαταρια θα ηταν μια χαρα για μενα διοτι δεν θελω να κουβαλαω μπαταριες και φορτιστη μπαταριων επιπλεον :D ειδα και το 40w istick σαν μια επιλογη απλα δεν γνωριζω ποιοτικα-αποδοτικα τις υπολοιπες εταιριες και mods!

Ευχαριστω εκ των προτερων!!

Χωρις να ειμαι μεγαλος γνωστης μιας και δεν ειμαι και παρα πολυ καιρο στο αθλημα, θα σου προτεινα evic vtc mini  με triton mini.Πολυ δυνατο μοντακι(75w) ικανο για ολα μεχρι και ελεγχο θερμοκρασιας αχρειαστο μπορει να σου να ειναι αλλα ποτε δεν ξερεις.Μην σε προβληματιζουν τα 2ml του τριτωνα αφου κανεις μονο 2-3ml μιας και το γεμισμα του απο πανω ειναι πανευκολο(ουτε 1 λεπτο υποθεση)  σε σχεση με το ναυτιλο που πρεπει να τα λυσεις ολα θα σου φανει παιχνιδακι,επισης δεχεται και τις κεφαλες του ναυτιλου περα απο καποιες δικες του που αν τις εχεις συνηθίσει μπορει να σου αρεσουν καλυτερα.H μπαταρια του ειναι αναλογα τι θα παρεις μια καλη με 2-3 ml που λες οτι κανεις λογικα 2 μερουλες θα στις βγαζει και αν θες να εισαι σιγουρος περνεις εναν φορτιστη αλλη μια μπαταρια και την εχεις φορτισμενη για ωρα αναγκης δεν ειναι τιποτα.
Καλο ειναι  και το istick 40w που λες απλα σου προτεινα αυτα που χρησιμοποιω αυτη την στιγμη κ με καλυπτουν απολυτα προσωπικά!
Ας σου προτεινουν και οι πιο εμπειροι του φορουμ απλα εδωσα μια ιδεα!  :)

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #346 στις: Ιουλίου 02, 2016, 15:37 »
Τα μοντακια είναι αυτά που σου λέει ο συνατμιστής.  Δηλαδή evic Vtwo vtc mini kai pico.
Από ατμοποιητές , φυσικά τριτον μινι , ολιγον cubis kai cabuki που είναι πολύ καλός , φθηνος και εύχρηστος ατμοποιητης.   Στη σχετική συλλογη , χρειάζεται και κάποιος Nautilus.
Με όλα αυτά, ξεχνας για πάντα το κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος tsenkis

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #347 στις: Ιουλίου 02, 2016, 16:02 »
Ευχαριστω παιδια να ´στε καλα! Πηρα triton mini και μοντακι to istick λογω της ενσωματωμενης μπαταριας, αργοτερα ισως ασχοληθω με τα υπολοιπα! Υπερ-καλυμενος μπορω να πω! Καλα ατμισματα σ ολους! :D

Αποσυνδεδεμένος samopanos

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #348 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 13:39 »
Καλησπέρα.

Εδώ κ περίπου ένα μήνα (ύστερα από 10 χρόνια καπνίσματος) το "γύρισα" κι εγώ στο ηλεκτρονικό τσιγάρο με ένα Eleaf iJust2 battery κ τον Eleaf GS Tank ατμοποιητή που μου έδωσε ένας φίλος.

Είμαι αρκετά ικανοποιημένος κ πια κάνω το πολύ ένα κανονικό τσιγάρο την ημέρα κι αυτό από τη "ζήλια" επειδή το βλέπω μπροστά μου (σπίτι, παρέα κλπ), ενώ ήδη ξεκίνησα να "παίζω" φτιάχνοντας τα δικά μου υγρά (καθότι χημικός η όλη διαδικασία με ιντρίγκαρε κιόλας).

Σκέφτομαι να αγοράσω ένα καινούργιο σετ mod κ ατμοποιητή κ να κρατήσω το υπάρχων σαν εφεδρικό. Ίσως να μοιάζει βιαστική επιλογή, όμως είμαι αποφασισμένος να μείνω στο ΗΤ κ θέλω να βελτιώσω την εμπειρία. Άλλωστε αν σκεφτεί κανείς τα λεφτά που εξοικονομούμε από το κανονικό τσιγάρο μάλλον μοιάζει με επένδυση παρά με πέταμα χρημάτων.

Δυστυχώς δεν γνωρίζω ακόμα πολλά γιατί είμαι νέος χρήστης αλλά προσπάθησα να το ψάξω αρκετά.

Για το mod:
Είμαι μεταξύ του Eleaf iStick Pico κ του iStick TC 60 W. Από ό,τι καταλαβαίνω το Pico υπερέχει στο ότι είναι upgradable, 75 W κ πιο καινούργια συσκευή, αλλά με δελεάζει η διπλή μπαταρία που παίρνει το 60 W από άποψη αυτονομίας. Τι μου προτείνετε;

Για τον ατμοποιητή:
Εδώ δυσκολεύομαι περισσότερο. Διάβασα για τον Aspire Nautilus κ κοιτάζω κ τον Eleaf Melo III (επειδή σκέφτομαι ότι θα σετάρει καλύτερα με το mod - ίδια μάρκα - κ θα μου δίνει επιλογές να παίζω με τις αντιστάσεις ανάλογα με τη λειτουργία του mod, Ni κλπ). Αν έχει κάποιος καμία καλύτερη πρόταση ας τη ρίξει. Γενικά προτιμώ τις τσιγαρίσιες τζούρες, αλλά θα ήθελα να υπάρχει κ ρύθμιση αέρα για να το προσαρμόζω στα γούστα μου κάθε φορά. Καλύτερα κάποιον top filling για ευκολία. Όχι επισκευάσιμο για την ώρα. Να δίνει όσο το δυνατόν πιο γεμάτη γεύση. Χωρητικότητα 3 - 4 mL. Να μην ξεπερνάει τα 35 - 40 ευρώ.

Ελπίζω να βοήθησα για το τι περίπου ψάχνω κι ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3445
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #349 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 13:42 »
Για μενα κοιτας triton mini και cubis pro
Για mod πας για την δευτερη επιλογη μονο και μονο για την αυτονομια

Αποσυνδεδεμένος Fruitjee

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #350 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 13:45 »
Η μαρκα δεν παιζει ρολο και αν δεν σε ενδιαφερει να φτασεις αυτα τα 60-70 watt μην τα κοιτας καθολου.. Υπαρχουν και mod που με 2 μπαταριες πιανουν τα 200w.
To pico ειναι μια πολυ καλη επιλογη και ειναι και πιο φθηνη λυση, οσον αφορα την αυτονομια με τις 2 μπαταριες, εγω προσωπικα που εχω το vtc mini(1 μπαταρια) και το cuboid (2 μπαταριες) στα ιδια watt δεν εχω δει σημαντικες διαφορες σε αυτονομια.
Τωρα, ατμοποιητη για γευση και ολα αυτα που θελεις παρε γνωμη απο ολους οσους θα γραψουν εδω, για τσιγαρισιο βεβαια μπορεις να πας σε triton η nautilus, αλλα ουτως η αλλως τις ιδιες κεφαλες παιρνουν και νομιζω οτι μονο ο αερας τους αλλαζει, ας με διορθωσει καποιος αν κανω λαθος

Αποσυνδεδεμένος samopanos

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #351 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 13:57 »
Για μενα κοιτας triton mini και cubis pro
Τωρα, ατμοποιητη για γευση και ολα αυτα που θελεις παρε γνωμη απο ολους οσους θα γραψουν εδω, για τσιγαρισιο βεβαια μπορεις να πας σε triton η nautilus, αλλα ουτως η αλλως τις ιδιες κεφαλες παιρνουν και νομιζω οτι μονο ο αερας τους αλλαζει, ας με διορθωσει καποιος αν κανω λαθος
Θα προτιμούσα κάτι με χωρητικότητα πάνω από 3 mL για να μην χρειάζεται να γεμίζω κατά τη διάρκεια της μέρας (το είχα ξεχάσει να το αναφέρω, το συμπλήρωσα στο αρχικό ποστ). Οπότε ο Triton mini αποκλείεται. Ο Cubis Pro φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον

Αποσυνδεδεμένος Fruitjee

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #352 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 14:39 »
Εμενα προσωπικα ουτε ο cubis αλλα ουτε και ο pro μου αρεσαν-καλυψαν. Προσωπικη αποψη βεβαια χωρις να θελω να σε επηρεασω. Απλα μετα απο δοκιμη αλλων ατμοποιητων "καταλαβα" οτι η γευση δεν ηταν η ιδια.. Βεβαια εγω ειμαι της πνευμονικης, ομως τσιγαρισια απο ναυτιλο και cubis-cubis pro δεν ειχαν καμια σχεση..

Αποσυνδεδεμένος spaka279

  • **
  • 124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #353 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 14:52 »
Καλησπέρα.

Εδώ κ περίπου ένα μήνα (ύστερα από 10 χρόνια καπνίσματος) το "γύρισα" κι εγώ στο ηλεκτρονικό τσιγάρο με ένα Eleaf iJust2 battery κ τον Eleaf GS Tank ατμοποιητή που μου έδωσε ένας φίλος.

Είμαι αρκετά ικανοποιημένος κ πια κάνω το πολύ ένα κανονικό τσιγάρο την ημέρα κι αυτό από τη "ζήλια" επειδή το βλέπω μπροστά μου (σπίτι, παρέα κλπ), ενώ ήδη ξεκίνησα να "παίζω" φτιάχνοντας τα δικά μου υγρά (καθότι χημικός η όλη διαδικασία με ιντρίγκαρε κιόλας).

Σκέφτομαι να αγοράσω ένα καινούργιο σετ mod κ ατμοποιητή κ να κρατήσω το υπάρχων σαν εφεδρικό. Ίσως να μοιάζει βιαστική επιλογή, όμως είμαι αποφασισμένος να μείνω στο ΗΤ κ θέλω να βελτιώσω την εμπειρία. Άλλωστε αν σκεφτεί κανείς τα λεφτά που εξοικονομούμε από το κανονικό τσιγάρο μάλλον μοιάζει με επένδυση παρά με πέταμα χρημάτων.

Δυστυχώς δεν γνωρίζω ακόμα πολλά γιατί είμαι νέος χρήστης αλλά προσπάθησα να το ψάξω αρκετά.

Για το mod:
Είμαι μεταξύ του Eleaf iStick Pico κ του iStick TC 60 W. Από ό,τι καταλαβαίνω το Pico υπερέχει στο ότι είναι upgradable, 75 W κ πιο καινούργια συσκευή, αλλά με δελεάζει η διπλή μπαταρία που παίρνει το 60 W από άποψη αυτονομίας. Τι μου προτείνετε;

Για τον ατμοποιητή:
Εδώ δυσκολεύομαι περισσότερο. Διάβασα για τον Aspire Nautilus κ κοιτάζω κ τον Eleaf Melo III (επειδή σκέφτομαι ότι θα σετάρει καλύτερα με το mod - ίδια μάρκα - κ θα μου δίνει επιλογές να παίζω με τις αντιστάσεις ανάλογα με τη λειτουργία του mod, Ni κλπ). Αν έχει κάποιος καμία καλύτερη πρόταση ας τη ρίξει. Γενικά προτιμώ τις τσιγαρίσιες τζούρες, αλλά θα ήθελα να υπάρχει κ ρύθμιση αέρα για να το προσαρμόζω στα γούστα μου κάθε φορά. Καλύτερα κάποιον top filling για ευκολία. Όχι επισκευάσιμο για την ώρα. Να δίνει όσο το δυνατόν πιο γεμάτη γεύση. Χωρητικότητα 3 - 4 mL. Να μην ξεπερνάει τα 35 - 40 ευρώ.

Ελπίζω να βοήθησα για το τι περίπου ψάχνω κι ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επειδή έγραψες ότι σου αρέσουν τσιγαρισιες τζουρες ξέχνα τον Melo 3.  Την πάτησα και γω που είχα παραγγηλει το Pico με τον μέλο πακέτο και ήταν πολύ αερατος για τα γούστα μου ακόμα και τις 1.8 τις αντιστασεις και τέρμα κλειστό αέρα.  Πηρα triton mini και έστρωσα. Οσο για μοντακι πάρε το Pico. Πολύ καλό σε όλα του...

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος superfuzz

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #354 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 15:30 »
Είμαι μεταξύ του Eleaf iStick Pico κ του iStick TC 60 W. Από ό,τι καταλαβαίνω το Pico υπερέχει στο ότι είναι upgradable, 75 W κ πιο καινούργια συσκευή, αλλά με δελεάζει η διπλή μπαταρία που παίρνει το 60 W από άποψη αυτονομίας. Τι μου προτείνετε;

Αν πας σε τσιγαρίσιο ατμοποιητή που σημαίνει πως θα τον τρέχεις στα 10-15 watt το pico με την μία μπαταρία θα σε βγάζει άνετα την μέρα, ίσως και δύο ανάλογα την χρήση. Δεν έχει ανταγωνισμό στην κατηγορία αυτή.

Κι όντως ο Melo 3 είναι το ακριβώς αντίθετο του τσιγαρίσιου, αν κι εγώ θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις κάποιον τέτοιο αεράτο.

Αποσυνδεδεμένος ati

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #355 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 15:59 »
.....αλλά με δελεάζει η διπλή μπαταρία που παίρνει το 60 W από άποψη αυτονομίας. Τι μου προτείνετε;


To istick TC 60w δεν παίρνει διπλή μπαταρία, μια 18650 παίρνει, είναι πολύ μεγαλύτερο από το pico, δεν έχει ρύθμιση για SS ούτε μνήμες για TCR. Από πλευράς αυτονομίας το pico διαχειρίζεται καλύτερα την μπαταρία μεταξύ των δύο.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 16:12 από ati »

Αποσυνδεδεμένος sfk9039

  • **
  • 199
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #356 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 17:14 »
+1 για το pico. Με μια μπαταρία 3000mah άνετα μια μέρα και βάλε. Όσο αφορά τον ατμοποιητή, θα σου πρότεινα nautilus με το assy tank. Πολύ καλύτερη γεύση από τον gs tank και 3,5 ml. Επίσης με έχει  βολέψει πολύ και ο melo 2 με τις 1,8. Σίγουρα δεν έχει την σφιχτή τζούρα του nautilus αλλά είναι αρκετά σφιχτή. Το μυστικό είναι να βάλεις επιστόμιο από nautilus. Με 4,5 ml και γέμισμα από το πλάϊ είναι μια περίπτωση που πρέπει να εξετάσεις. Δεν έχω δοκιμάσει και τις καινούργιες 0,75 ohm αντιστάσεις για τσιγαρίσιες, λένε πάντως πως είναι καλές. Τέλος θα ήθελα να σου κάνω μια ερώτηση: Η μπαταρία του ijust πως τα πάει με το κουμπί? Έχω ακούσει πως τα παίζει γρήγορα. Θέλω να την πάρω για τον gs tank, όπως και εσύ!!! 

Αποσυνδεδεμένος samopanos

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #357 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2016, 01:52 »
Κατ' αρχάς σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές - προτάσεις!

Παράθεση
To istick TC 60w δεν παίρνει διπλή μπαταρία, μια 18650 παίρνει, είναι πολύ μεγαλύτερο από το pico, δεν έχει ρύθμιση για SS ούτε μνήμες για TCR. Από πλευράς αυτονομίας το pico διαχειρίζεται καλύτερα την μπαταρία μεταξύ των δύο.
Έχεις δίκιο ati, μπερδεύτηκα εγώ με κάτι που είδα.

Για το modάκι φαίνεται να καταλήγω στο Pico.

Για τον ατμοποιητή ακόμα δεν έχω κατασταλάξει. Ίσως να είναι κ το πιο "προσωπικό" κομμάτι (θέμα γούστου) από τα δύο.
Μάλλον ξεχωρίζω τον Nautilus κ μετά τον Cubis. Στον Triton mini με "χαλάει" η χωρητικότητα (2 mL). Να κοιτάξω Triton 2; Ξεφεύγει λίγο το μπάτζετ, αλλά όχι απαγορευτικά.

Παράθεση
Επίσης με έχει  βολέψει πολύ και ο melo 2 με τις 1,8
Πέτυχα σήμερα όλως τυχαίως έναν γνωστό με Melo 2 κ μου είπε τα καλύτερα. Δοκίμασα λίγο βιαστικά η αλήθεια είναι (2 τζούρες) κ μου φάνηκε αρκετά "αεράτος". Δεν ξέρω βέβαια τι αντίσταση είχε κ το υγρό ήταν με μέντα που σίγουρα το κάνει πιο "ανοιχτό" στο λαιμό.

Παράθεση
Η μπαταρία του ijust πως τα πάει με το κουμπί? Έχω ακούσει πως τα παίζει γρήγορα.
Το καλυμματάκι του κουμπιού παίζει λίγο, αλλά το κουμπί λειτουργεί μία χαρά στο πάτημα. Κι ούτε πατιέται "μόνο" του. Βέβαια εγώ το έχω στα χέρια μου περίπου ένα μήνα κι ο προηγούμενος δεν ξέρω τι χρήση του έκανε ώστε να σου  πω γνώμη με σιγουριά.

Αποσυνδεδεμένος sfk9039

  • **
  • 199
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #358 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2016, 11:13 »
Ο cubis έχει κουσούρια. Τον είχα και αυτόν. Καλύτερα να κοιτάξεις αλλού. Δυστυχώς οι τσιγαρίσιοι ατμοποιητές είναι μετρημένοι στα δάχτυλα και το τέλειο δεν υπάρχει. Εγώ έχω καταλήξει να έχω 3. Ένα nautilus, έναν melo2 και έναν gs tank. Ο nautilus πολύ καλή γεύση αλλά είναι ευαίσθητος στις πτώσεις ακόμη και με το assy tank και δεν έχει top/side fill. Ο melo2 με την 1,8 έχει αρκετά σφιχτή τζούρα αλλά οι αντιστάσεις της aspire είναι ακριβές. Ίσως οι νέες 0.75 να λένε κάτι και να είναι σχετικά φτηνές. Επίσης λόγο μεγάλου θαλάμου ατμοποίησης χάνει λίγο σε γεύση σε σχέση με τον nautilus, αλλά αυτό είναι υποκειμενικό και εξαρτάται και από το πως θέλεις να αποδίδεται το υγρό σου. Ο gs tank είναι φτηνός, για δεύτερος είναι μια χαρά.

Αποσυνδεδεμένος Colton50

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αγορά 2ου ατμοποιητή και μπαταρίας,προτάσεις!
« Απάντηση #359 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2016, 11:25 »
Εγω χρησιμοποιω τον Joyetech Delta 19 και Kanger Αerotank Mega και ειμαι πολυ ευχαριστημενος (δεν μου αρεσουν οι αερατοι).

Οποτε ριξε μια ματια στα αντιστοιχα νηματα.

http://vaping.gr/index.php/topic,22205.msg740101.html#msg740101

http://vaping.gr/index.php/topic,22565.0.html

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 950 110486 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:42
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159736 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515270 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146447 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303200 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12779 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 180 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530727 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201463 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801574 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11039 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40970 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet