vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

97 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, danys620, antre, dallaskdp, mbreznik, swtos, ΛΥΚ, Milarepa

Twitter

Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #60 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 21:15 »
Κάποια μηνύματα μεταφέρθηκαν εδώ.


Αποσυνδεδεμένος Devirion

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #61 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 21:38 »
Λοιπόν νομίζω είναι η  τελευταία απάντηση μου σε αυτό το θέμα  ξέρω ότι  καθυστέρησα την απάντηση μου όμως θεωρώ ότι είμαι υποχρεωμένος να στείλω κάτι θέλω να αναφέρω για όλους τους φίλους που μπήκαν στον κόπο να  σχολιάσουν και να απαντήσουν  στην ανάρτηση μου  ότι πριν 2 σχεδόν μήνες κάπνιζα  σε κ/τ 40-50 τσιγάρα την μέρα :fight_hammered2:  ήμουνα μανιώδης καπνιστής και το κόστος ημερησίως ήταν πολύ μεγάλο :idiot1:
Όπως και να έχει το η/τ  με έβγαλε από ένα τεράστιο αδιέξοδο που είχα μπει μόνος μου :idiot1:  εννοήστε ότι  τελικός στόχος μου είναι να σταματήσω εντελώς το κ/τ  και να  φύγω από κοντά μου όλα τα τασάκια αναπτήρες κλπ έχω 3 πίπες 2 ναργιλέδες  πάρα πολλούς αναπτήρες και ένα σορό σύνεργα καπνίσματος είχα δοκιμάσει  σχεδόν όλα τα νόμιμα καπνιστικά είδη οπότε καταλαβαίνεται ότι  για εμένα  η μείωση στα 15 τσιγάρα  είναι μεγάλο κατόρθωμα (ήθελα ακόμα να σας πω ότι έχετε δίκαιο το πρόβλημα δεν είναι τόσο η εξάρτιση από την νικοτίνη παρά η απόφαση αποδέσμευσης ψες οι απαντήσεις που πήρα με ταρακούνησαν και σήμερα φεύγοντας από το σπίτι μου  αποφάσισα ότι  σήμερα είναι η τελευταία μέρα που ανάβω κ/τ οπότε  άναψα σήμερα 5 τσιγάρα και από αύριο δεν θα ανάψω άλλο ποτέ ξανά) ειλικρινά σας ευχαριστώ για όλα τα μηνύματα θα τα καταφέρω είμαι αρκετά πεισματάρης  χτες  είχα μαλάξει  και φιτίλια και υγρό και ατμίζω ένα  υγρό με γεύση κεράσι και 6 mg νικοτίνη με κράτησε αρκετά από αύριο θα σας στείλω ξανά για την πρόοδο μου, ευχαριστώ για την  υποστήριξη ελπίζω να τα καταφέρω και από αύριο να  μπορώ να  πετάξω από την ζωή μου όλο τον καπνό που περνούσε από τους πνεύμονες μου τα τελευταία χρόνια τώρα είμαι στην αναζήτηση για νέα εξαρτήματα δεν θα επεκταθώ περισσότερο εδώ  για νέα σύνεργα θα γράψω  σε κάποια άλλη ανάρτιση
 και πάλη ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ για την υποστήριξη  :) :) 

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #62 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 21:41 »
Συμβουλή ανέβασε νικοτινη και πήγαινε προς "καπνικά" αρωματα
και αν εχεις θεληση
και το δεις ως χομπι σε λίγο καιρο θα ειναι παρελθον το κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #63 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 22:02 »
Λοιπόν νομίζω είναι η  τελευταία απάντηση μου σε αυτό το θέμα  ξέρω ότι  καθυστέρησα την απάντηση μου όμως θεωρώ ότι είμαι υποχρεωμένος να στείλω κάτι θέλω να αναφέρω για όλους τους φίλους που μπήκαν στον κόπο να  σχολιάσουν και να απαντήσουν  στην ανάρτηση μου  ότι πριν 2 σχεδόν μήνες κάπνιζα  σε κ/τ 40-50 τσιγάρα την μέρα :fight_hammered2:  ήμουνα μανιώδης καπνιστής και το κόστος ημερησίως ήταν πολύ μεγάλο :idiot1:
Όπως και να έχει το η/τ  με έβγαλε από ένα τεράστιο αδιέξοδο που είχα μπει μόνος μου :idiot1:  εννοήστε ότι  τελικός στόχος μου είναι να σταματήσω εντελώς το κ/τ  και να  φύγω από κοντά μου όλα τα τασάκια αναπτήρες κλπ έχω 3 πίπες 2 ναργιλέδες  πάρα πολλούς αναπτήρες και ένα σορό σύνεργα καπνίσματος είχα δοκιμάσει  σχεδόν όλα τα νόμιμα καπνιστικά είδη οπότε καταλαβαίνεται ότι  για εμένα  η μείωση στα 15 τσιγάρα  είναι μεγάλο κατόρθωμα (ήθελα ακόμα να σας πω ότι έχετε δίκαιο το πρόβλημα δεν είναι τόσο η εξάρτιση από την νικοτίνη παρά η απόφαση αποδέσμευσης ψες οι απαντήσεις που πήρα με ταρακούνησαν και σήμερα φεύγοντας από το σπίτι μου  αποφάσισα ότι  σήμερα είναι η τελευταία μέρα που ανάβω κ/τ οπότε  άναψα σήμερα 5 τσιγάρα και από αύριο δεν θα ανάψω άλλο ποτέ ξανά) ειλικρινά σας ευχαριστώ για όλα τα μηνύματα θα τα καταφέρω είμαι αρκετά πεισματάρης  χτες  είχα μαλάξει  και φιτίλια και υγρό και ατμίζω ένα  υγρό με γεύση κεράσι και 6 mg νικοτίνη με κράτησε αρκετά από αύριο θα σας στείλω ξανά για την πρόοδο μου, ευχαριστώ για την  υποστήριξη ελπίζω να τα καταφέρω και από αύριο να  μπορώ να  πετάξω από την ζωή μου όλο τον καπνό που περνούσε από τους πνεύμονες μου τα τελευταία χρόνια τώρα είμαι στην αναζήτηση για νέα εξαρτήματα δεν θα επεκταθώ περισσότερο εδώ  για νέα σύνεργα θα γράψω  σε κάποια άλλη ανάρτιση
 και πάλη ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ για την υποστήριξη  :) :)


Μπορω να πω πως εισαι αρκετα συνειδητοποιημενος, ομως θα πρεπει να ξεκαθαρίσεις κατι στο μυαλο σου, στην πραγματικοτητα το ηλεκτρονικο τσιγαρο δεν θα σου κανει οικονομια, δεν θα σε οδηγησει μακρια απο το κανονικο τσιγαρο απο μονο του, δεν ειναι θεοσταλτο δωρο και σιγουρα... μην το δεις κατι σαν αποτοξίνωση γιατι δεν ειναι, για να κοψεις το κανονικο τσιγαρο πρεπει να δωσεις την μαχη στο μυαλό σου και αν πραγματικα το αποφασισεις να το κοψεις  τοτε το ηλεκτρονικο ειναι ενα πολύ καλο βοηθημα και φυσικα εισαι στο πιο καταλληλο μερος γι αυτο (τα παιδια ειμαι σιγουρος οτι θα βαλουν τα δυνατα τους για να σε βοηθησουν), καλως ηρθες λοιπον στον κοσμο του Η.Τ. φιλε, σου ευχομαι καλη τυχη!

Αποσυνδεδεμένος snowflake

  • **
  • 164
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #64 στις: Φεβρουαρίου 07, 2014, 18:20 »
Εγω ατμιζω εδω κ 4 μηνες κ μπορω να πω οτι με καλυπτει απολυτα κ περισσοτερο πλεον απο το κ.τ. εκανα κ εναν φιλο ατμιστη για να εχω παρεα  8)  8) κ τωρα βγαινουμε εξω σαν εξωγιηνοι ( κ πριν μια εβδομαδα βρικαμε αλλον εναν )  φυσικα η υγεια πανω απο ολα π αυτο προσπαθουμε να σωσουμε ολοι μας ισως κ την τσεπη μας αλλα για μενα δεν ηταν τοσο σημαντικος λογος μιας κ βαζω πρωτα την υγεια μ  ....οπως κ να εχει δεν συγκρινετε με το κ.τ. μιας κ πολλες βρωμερες παρουσιες εξαφανιστηκαν
τασακια
σταχτες
καπνος (βρωμερος)
Κιτρινα δοντια χερια 
ρουχα μυρωδατα  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος chrismia13

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στον Ατμό
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #65 στις: Φεβρουαρίου 08, 2014, 21:20 »
Καλησπέρα και από εμένα.
Η εμπειρία μου μετρά μόνο 5 μέρες.
Όσο μικρό και να φαίνεται σε μερικούς αυτό το διάστημα σε εμένα φαντάζει Άθλος. :respect:

Για αρχή να σας πω ότι έλιωσα στο διάβασμα ''ως επισκέπτης'' στο forum γιατί δεν περίμενα ότι θα άλλαζε κάτι σε εμένα δοκιμάζοντας η.τ  :hmmm: και ότι θα είναι άλλη μια αποτυχημένη προσπάθειας να ξεκόψω από την λατρεία μου (Golden Virginia).

Η πρώτη εντύπωση : Ουαααααου! αλλά κοπανάει λίγο στον λαιμό (cuba flavuorArt 18mg)

    ''έχετε κάτι πιο ελαφρύ στο χτύπημα και κοντά στο virginia. (Virginia flavourArt 9mg)

Δεύτερη εντύπωση :Πωωωωωωωωωώ τρελάθηκα. Ετοίμασέ μου μια συσκευή.

Πριν κλείσω το πρώτο 24ωρο είχα ''μυήσει'' άλλα δυο φιλαράκια.
Για κ.τ ούτε λόγος.

Αυτή τη στιγμή απολαμβάνω RY4 flavourArt 9mg από το εργαλείο μου (mini vivi nova+vision spinner 1300mah στα 4volt)


Υ.Γ :Το καλύτερο για μένα.
Και μόνο που η μεγάλη μου κόρη μου είπε ''Μπράβο μπαμπά τώρα δεν βρωμάς'' έχω να σας πω ΠΟΤΕ ξανά
το παλιοτσίγαρο. :thumpup:



Αποσυνδεδεμένος TheGodfather

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #66 στις: Απριλίου 11, 2014, 19:30 »
Καλησπέρα .
Νέος στο forum και μόλις 5 μερες στο άθλημα.
Η ιδέα προήλθε απο τον αδερφό μου ο οποίος φανατικός καπνιστής κατάφερε ένα μήνα τωρα να μείνει μακριά απο ΚΤ, εκει ειδα πως υπάρχει ελπίδα  αν και καπνιστής ειμαι φανατικός αντικαπνιστης :).
Η επιλογή  Kanger Aerotank & eVic για αρχή αποδέχτηκε η καλύτερη ώστε να με κράτηση στο άθλημα με  μεγάλο ενθουσιασμό.
Ξερω ειναι λιγο νωρίς η 5 μερες για να πω πως σώθηκα απο κανονικό τσιγάρο αλλα η κατάσταση εχει προχωρήσει να ψαχνομαι αρκετά στο να βελτιώσω την εμπειρία αυτη.

Ξεκίνησα τις πρώτες μερες με Liqua American blend και 2 μερες τωρα με Halo Tribeca όπου βάζω και λίγη menthol και ατμιζω στα 8,0-9.5 W.

Ατμιζω και ειναι καλα :)

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #67 στις: Απριλίου 17, 2014, 01:26 »
Η συζητηση σχετικα με το ζητημα του μελους jimjima μεταφερθηκε εδω.

Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #68 στις: Απριλίου 19, 2014, 12:39 »
Πριν μερικές εβδομάδες που ξεκίνησα το ατμισμα
 δοκίμασα κάποια "αρχικά πακέτα" τύπου ego κάτι.
 
 Μεγάλη απογοήτευση, η γεύση και η τζούρα άλλαζαν 100 φόρες τη μέρα
 
 Ημουνα ανάμεσα στο να τα παρατήσω και στο να αλλάξω επίπεδο
 
 Οταν δοκίμασα για πρώτη φορα τον καυφουν, μπηκα σε άλλο κοσμο.
 Σκέφτηκα οτι είναι μεγάλη αδικία να προσπαθεί κόσμος να ατμισει με egoειδη
 
 Ο νεος ατμιστης για να βρει τη γευση του και τη τζούρα του θέλει κατά τη γνώμη μου
 mod με μεταβαλομενη ταση και ατμιστη με ρυθμιση τζουρας
Ετσι μπορεί να φέρει το ΗΤ στα μέτρα του κτ που  ξέρει
 
 Ενα Vamo και ένας Nautilos ή Aerotank ή τέλος πάντων οτιδήποτε με ρυθμιστή τζούρας
 είναι η καλή αρχή για τον καθενα
 Με την επιλογή και του κατάλληλου υγρου, δε σου λειπει καθολου το κτ.
 Και το πακέτο βγαίνει στα 80 euro, δηλαδή τα τσιγάρα μιας βδομάδας για κάποιον
 σαν έμενα που κάπνιζα 3+ πακέτα μαλμπορο τη μέρα

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #69 στις: Απριλίου 22, 2014, 18:06 »
καλησπερα στην παρεα.εμενα η εμπειρια μου μεχρι στιγμης εχει στεφθει με απολυτη επιτυχια,γιατι αν κρινω οτι πριν απο 5μηνες δεν ειχε περασει καν η σκεψη οτι θα μπορουσα να κοψω το τσιγαρο(1 πακετο μεγαλο στριφτο στις 2 μερες)τωρα οχι μονο το εχω κοψει,αλλα δεν θελω ουτε να το μυρισω.επισης ειμαι πολυ χαρουμενος που ξαναβρηκα την οσφρηση μου,τα πνευμονια μου και το σπουδαιοτερο,εχω σταματησει να κανω κακο στο παιδι μου γιατι οσο και να προσεχα μερικες φορες ηταν αναγκασμενο να εισπνεει αυτον τον βλαβερο καπνο του τσιγαρου :'( .ελπιζω στο μελον να κοψω και το η.τ.αλωστε αυτος ειναι ο σκοπος ;) !!

Αποσυνδεδεμένος TakisStam

  • **
  • 225
  • Φύλο: Άντρας
  • Κανεις δεν παιρνει αυτο που πρεπει να παρει.
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #70 στις: Μαΐου 08, 2014, 04:26 »
Πριν 2και κατι μηνες με εβαλε στο τριπακι ενας φιλος σχετικα με το η.τ ο οποιος φιλος το ειχε απλα για να μη καπνιζει πολυ κ.τ,τελικα το γυρισε εντελως στο κ.τ,δυστυχως.
Πηρα καποιες τζουρες απο αυτον σε ενα nobacco απο τα παλια δε θυμαμαι ονομα και δεν απογοητευτηκα παρολο που ημουν φανατικος καπνιστης του prince.
Οποτε αρχισα να το σκεφτομαι σοβαρα.
Μετα απο 1-2 μερες εκανα την εγγραφη μου εδω και κατεληξα μετα απο καποιες προτασεις απο τα παιδια να αγορασω ενα πακετακι τον 25 ευρω evod με 650ρα μπαταρια μαζι με καποια υγρα liqua.
Παρελαβα και ξεκινησα τις τζουρες,μου αρεσε απο τη πρωτη στιγμη η αισθηση τελικα,ξεχασα ολη τη μερα το κ.τ,το ξεχασα και 2η μερα και 3η μερα και ακομα το εχω ξεχασμενο  :)
Εκτος απο μια φορα μετα απο 1 μηνα ατμισματος που μου εδωσε ενας γνωστος να καπνισω 1 prince για να δω και να δει απο περιεργεια πως θα μου φανει.
Περιττο να πω οτι ξεχασα να καπνιζω και δε το εβγαζα απο το στομα  :))  Στη μεση το πεταξα και ηθελα να το πεταξω οχι οτι το εκανα ετσι για να το κανω.Δε μου αρεσε η αισθηση.
Τελος απο τοτε με κ.τ
Αυτη τη στιγμη εχω δωσει το πρωτο μου πακετακι σε ενα φιλο ο οποιος το ξεχασε και αυτος το κ.τ και εγω εχω αγορασει και ατμιζω σε ενα itaste svd μαζι με εναν protank και δε το εχω μετανιωσει ουτε στιγμη.
Το μονο μου προβλημα σε αυτη την πολυ ωραια εμπειρια που μου προσφερει το ατμισμα ειναι οτι το κεφαλι μου ειχε γινει καποια στιγμη 400 κιλα για το τι υγρο να παρω,
ευτυχως αρχισω και καταληγω το τελευταιο καιρο.Το προβλημα με τα υγρα ηταν αρκετα μεγαλο για μενα διοτι μενω σε επαρχια και δεν ειχα τη δυνατοτητα για δοκιμες,
οποτε καποια χρηματα μπορω να πω οτι τα εδωσα και τζαμπα.


Σε γενικες γραμμες εχω μπει για τα καλα "στη φαση" και δεν σκοπευω με τιποτα να γυρισω σε κ.τ,αν καποια στιγμη το κοψω εντελως και το η.τ εχει καλως
αλλα προς το παρον δυσκολο.



« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 08, 2014, 16:10 από TakisStam »

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #71 στις: Μαΐου 08, 2014, 10:22 »
Σε καλό δρόμο είσαι! Καλή συνέχεια!
Αυτό με τα υγρά που αναφέρεις, το ξέρω, το έχω περάσει κι εγώ...
Μη σε απογοητεύσει όμως. Λίγο ψάξιμο και γρήγορα θα ελαφρύνει το κεφάλι σου πάλι!  :yes:
Αξίζει αυτός ο κόπος 1000%!
Και χρήματα που μπορεί όπως λες να τα έδωσες τζάμπα, μην τα σκέφτεσαι καθόλου.
Έχουμε πετάξει τζάμπα τόσα χρήματα τόσα χρόνια σε καπνά, που αυτά είναι απόλυτο μηδέν!
Λίγα μπουκαλάκια υγρού που δεν μας αρέσει... ε δε τρέχει και τίποτα. Δεν είναι κι η συντέλεια...!  :))
Βρίσκοντας γεύσεις που σου αρέσουν, θα αποζημιωθείς!  :)  ... Σύντομα!!!  :yes:

Αποσυνδεδεμένος 206xtreme

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #72 στις: Μαΐου 09, 2014, 02:42 »
Έχω 1 μήνα που έκοψα το κανονικό και ξανα-άρχισα το η.τ. Μέχρι στιγμής μπορώ να πω πως το κανονικό δε μου λείπει και ευχαριστιέμαι πολυ το άτμισμα.... Έκανα κανα 2 κανονικά σε αυτό το διάστημα αλλά παρατήρησα οτι "μου βρωμάνε" πλέον.

Βελτιώθηκε (νομίζω) και η γεύση μου σαν αίσθηση.

Ένα προβληματισμό έχω όλο και όλο.... Επειδή το η.τ δε το βγάζω από το στόμα (ούτε πιπίλα να ήταν), ΜΑΛΛΟΝ έχω 10πλασιάσει την ποσότητα της νικοτίνης.... Τι κάνουμε εδώ;;;;

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #73 στις: Μαΐου 09, 2014, 02:46 »
Ποσα ml καταναλωνεις τη μερα και με ποση νικοτινη?

Αποσυνδεδεμένος 206xtreme

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος ατμιστής: Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής
« Απάντηση #74 στις: Μαΐου 09, 2014, 02:51 »
12άρι νικοτίνη και το μπουκαλάκι το 20ml κρατάει 5 μέρες.... Το 1ο που πήρα... Μετά σταμάτησα να μετράω...


Από το συντoνισμό: Διαγραφή άμεσης παράθεσης.
Μην κάνετε κατάχρηση της "Παράθεσης"
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 09, 2014, 02:55 από Nemesis_rds »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4678 475573 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:06
από kyrgiannis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114314 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1231 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2301 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 884 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 270894 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1466 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos
Aspire Flexus Pro [AIO (Όλα σε ένα)] 0 814 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 14:43
από zamploutos
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 138 43072 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 05, 2024, 22:57
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 861 164790 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 04, 2024, 20:09
από vag21
Lost Vape Thelema Solo (21700) [Ηλεκτρονικά mods] 29 12283 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 30, 2024, 18:19
από Xameno_Skli
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1520066 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap