vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

292 επισκέπτες, 8 χρήστες
manoslykos, I.P, Jorge, dvelev, tsiv, tibolaso, Buliwyf, ΨΗΛΟΣ

Twitter

Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών

Αποσυνδεδεμένος Stergiostsi

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3090 στις: Φεβρουαρίου 07, 2020, 18:35 »
Συνατμηστες καλησπέρα
 έχει δοκιμάσει κάποιος να κάνει το lemon sherbet dinner lady μου αρέσει αρκετά υπάρχει καμία συνταγή που να την δοκιμάσατε για δώστε καμία πληροφορία
Ευχαριστώ 

Αποσυνδεδεμένος xloupas

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3091 στις: Μαρτίου 13, 2020, 11:38 »
Καλημέρα μια ερώτηση στους πιο έμπειρους αυτή την περίοδο ατμιζω omerta don pietro & ένας φίλος Grandmother Maria υπάρχουν γενικά πουθενά συνταγές σε αντιγραφή  των omerta 

Αποσυνδεδεμένος Nikrom

  • ***
  • 518
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3092 στις: Απριλίου 03, 2020, 23:17 »
Καλησπερα παιδια!!
Υπαρχει Diy που να φερνει σε Aquila απο The Blends??

Αποσυνδεδεμένος Lesbiathan

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3093 στις: Ιουνίου 13, 2021, 16:01 »
Καλησπέρα! Μάγκες γνωρίζετε τι σταφύλι ή αρώματα μπορείτε να διακρίνετε στο Mad juice Fizz freeze grape gum ?

Οποιαδηποτε πιθανοτητα να διακρίνετε κατι με βοηθάει! Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος Paso

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3094 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2021, 22:41 »
Ripe Vapes VCT

1.50% French Vanilla Creme (TPA)  
1.00% Sweetener (Sucralose/Maltol) (TPA)  
0.70% Toasted Almond (TPA)  
6.00%  Vanilla Custard (CAP)  
1.50% Western (Cowboy) (TPA)  

Flavor total: 10.7%
Αυτή η συνταγή δίνει το αποτέλεσμα ή έστω είναι κοντά στο original VCT της Ripe Vapes ?

Αποσυνδεδεμένος Lesbiathan

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Steam Train - Tropical Cooler 90% κοντά.
« Απάντηση #3095 στις: Νοεμβρίου 05, 2021, 01:19 »


1 ημέρα ορίμανση // Παρατηρώ ότι στην εβδομάδα γινέται καλύτερο // Καλό θα ήταν να μην οριμάσει πολύ ... "ξεθωριάζει".
TPABlackberry0.15%
INWDragon Fruit - Pitaya1.5%
LALemonade3%
TPAStrawberry (ripe)1%
CAPSweet Mango1.5%
πηγη: https://alltheflavors.com/recipes/152809
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Δοκιμασμένο, από οτι φαίνεται η Steam Train "αντέγραψε" (κατά την γνώμη μου) την παραπάνω συνταγή // Η γεύση είναι απιστεύτη, μου θυμίζει τσάι με λέμονι και το CAP Sweet Mango είναι το καλύτερο mango για μένα
Γνώμη μου, οπώς γνωρίζετε η Lorann δεν είναι κοινή εταιρεία και δύσκολα θα βρείτε τα αρώματα της, όποτε σε περίπτωση που θέλετε να το δείτε στο περίπου πάρτε το παραπάνω SnV.
Σε περίπτωση που δεν επιτρέπεται η ανάρτηση μου για οποιοδήποτε λόγο ζητώ συγγνώμη...
Αυτά!!!
Καλή συνέχεια.


ΥΓ. Ενιώσα ένα αίσθημα ξενέρας μόλις το αγόρασα ενώ είχα στο σπίτι τα υλικά 😂🤦‍♂️
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 05, 2021, 01:25 από Lesbiathan »

Αποσυνδεδεμένος MrGeneral

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3096 στις: Οκτωβρίου 16, 2022, 20:50 »
Καλησπέρα! Πρωτού αρχίσω να φτιάχνω μόνος μου τα υγρά μου, έπαιρνα γεύσεις της omerta, οι οποίες γενικά μου άρεσαν. Έχουμε καμία συνταγή κοντά στα γλυκά της εταιρείας; Δοκίμασα σχετικά πρόσφατα και το cookie milkshake τους και δεν μπορώ να σκεφτώ πώς να το πλησιάσω

Αποσυνδεδεμένος sodade21

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3097 στις: Οκτωβρίου 22, 2022, 20:00 »
Καλησπέρα στην ομάδα. Ξέρει κανεις τι έχει μέσα το Manhattan της alter ego (πρώην Elgreco) ή κάποιο Κλώνο του? η κάτι που να μοιάζει?
Ένας κάποτε είχε αναφέρει ότι τα απλά αρώματα της alterego (τότε elgreco) χρησιμοποιούσαν αρώματα της Decadent Vapours μήπως ξέρετε ποια αρώματα ή έτοιμα υγρά τhς Decadent Vapours χρησιμοποιούσαν? χρονια τώρα ακόμα δεν έχω βρει άκρη και είναι το υγρό που μου αρέσει πιο πολύ... μέχρι στιγμής απλά αραιώνω κάμποσα μπουκαλάκια με pg/VG σκέτη βάση αλλα είναι πολύ εξασθενισμένη η γεύση...

Αποσυνδεδεμένος kyrgiannis

  • **
  • 310
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3098 στις: Οκτωβρίου 22, 2022, 22:36 »
Καλησπέρα! Πρωτού αρχίσω να φτιάχνω μόνος μου τα υγρά μου, έπαιρνα γεύσεις της omerta, οι οποίες γενικά μου άρεσαν. Έχουμε καμία συνταγή κοντά στα γλυκά της εταιρείας; Δοκίμασα σχετικά πρόσφατα και το cookie milkshake τους και δεν μπορώ να σκεφτώ πώς να το πλησιάσω
Εχει βγάλει η omerta και αρώματα, ambrosia τα ονομάζει. Έχω σκοπό να τα δοκιμάσω.

Αποσυνδεδεμένος ΛΕΩΝΙΔΑΣ

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3099 στις: Μαΐου 21, 2023, 00:38 »
Καλησπερα.Τελικα δοκιμασε κανενας omerta ambrosia ν ακουσουμε αποψεις και για τα καπνικα και για τα φρουτενια?Αυτα δηλαδη ειναι οπως τα after 8 που δεν χρειαζονται αλλα αρωματα σε συνδυασμο?και επειδη ειμαι νεος στο ατμισμα υπαρχουν αλλες εταιριες που να εχουν ετοιμες συνταγες οπως οι δυο παραπανω?Η βοηθεια σας θα με βγαλει απο πολυ κοπο κι εξοδα και οποιαδηποτε γνωμη θα την ηθελα...

Αποσυνδεδεμένος kyrgiannis

  • **
  • 310
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3100 στις: Μαΐου 21, 2023, 02:43 »
Κάνω μόνο καπνικά. Της omerta τα αρώματα είναι πολύ καλά για τα γούστα μου (κάνω το ryd, american και ένα με φιστίκι καπνικό). Επίσης κάνω από after8 τα pure, smoke, smokey caramel ,smokex, rwhi. Από el. france τα klm mlb. Από flavourist bronx. ry44 , albatros και triliza.Τα αραιώνω μέχρι 120 ml και δεν κάνω μείξεις . Έτσι κρατώ το κόστος αρκετά χαμηλά και πίστεψε με δε χάνεις καθόλου από γεύση. Αυτό που πρέπει να προσέξεις είναι να έχεις πάντα έτοιμο υγρό γιατί θέλουν 'κανα μήνα να ωριμάσουν

Αποσυνδεδεμένος vsotos

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3101 στις: Μαΐου 22, 2023, 09:55 »
Τίμια τα καπνικά χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο . Εγώ έχω κολλήσει με το cream cake.

Αποσυνδεδεμένος Mantis039

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3102 στις: Αυγούστου 25, 2023, 19:54 »
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα, ήθελα να ρωτήσω οποιονδήποτε μπορεί να γνωρίζει αν υπάρχει κάποια συνταγή για κλώνο του θεσπέσιου Gandalf από Lamda vapes.
Είχε αναφερθεί κάποια στιγμή και μέσω της αναζήτησης προκύπτει η τοποθέτηση του ElQuico αλλά πλέον δεν ανοίγει το συνημμένο με την φωτογραφία που είχε ανεβάσει τότε.
Όποιος την έχει ή γνωρίζει κάποια συνταγή μπορεί να τη μοιραστεί ?

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3103 στις: Αυγούστου 25, 2023, 23:48 »
Και αν νομιζω σωστα το Gandalf δεν το εχουν βγαλει σε snv δυστυχως..

Αποσυνδεδεμένος Methodios

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχει γούστο να ξεμείνω...
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #3104 στις: Αυγούστου 27, 2023, 05:30 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110781 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159969 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515423 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146498 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303304 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12800 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 191 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530853 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201481 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801685 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11089 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41006 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet