vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

348 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, lagoudakis, tibolaso, bujinkan, geotron, cstavcr, manoslykos, grag

Twitter

Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #30 στις: Μαρτίου 12, 2011, 00:30 »
ξεχασες τα φωτοβολταικά........χαχαχα

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #31 στις: Μαρτίου 12, 2011, 00:30 »
Τριπολιτη φορτιστή με ηλιακό πάνελ ξεχασες :laugh1: :laugh1:
Foti μαζί τα σκεφτηκαμε

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #32 στις: Μαρτίου 12, 2011, 00:31 »
σωστα.και ενα πανελ.και αν υπαρχει για το μοντελο σου και μια θηκη με ενσωματωμενο φορτιστη  :thumpup:
δεν ειμαι οφ τοπικ  ;D

Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #33 στις: Μαρτίου 12, 2011, 01:23 »
Ρώτησα μήπως ατμίζεις τίποτα NON (χωρίς νικοτίνη).
Το 1,8 θα έπρεπε να σε ικανοποιεί λογικά. Το μόνο που θυσιάζει αυτό το τσιγάρο (κατά τη γνώμη μου) είναι η αυτονομία των μπαταριών. Αλλά δυστυχώς δεν γίνεται να τα έχουμε όλα: Και λουκ τσιγάρου και αυτονομία!
Atme καταρχήν θα ήθελα να σε παρακαλέσω αν θέλεις (που δεν το βλέπω δηλαδή...) να βγάλεις αυτή την εικόνα του παππούλη που έχεις γιατί με το ζόρι κρατιέμαι και σου γράφω στον ενικό...  :laugh1:  Δεν ξέρω με τρομάζει... Ελπίζω να μην είσαι όντως 80 χρονών και να έχω κάνει πατατιά...  ::)


για αυτο παιρνεις 4 μπαταριες,usb φορτιστη,εναν φορτιστη αυτοκινητου,εναν φορτιστη για 24 βολτ σε περιπτωση που τελειωσει η μπαταρια και εισαι στο λεωφορειο,ενα paσσtrough, και εισαι οκ.

Σ ευχαριστώ πάλι για τις καλές σου συμβουλές... Αλλα προλάβαν άλλοι τις απαντήσεις...  8)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #34 στις: Μαρτίου 12, 2011, 01:34 »
Atme καταρχήν θα ήθελα να σε παρακαλέσω αν θέλεις (που δεν το βλέπω δηλαδή...) να βγάλεις αυτή την εικόνα του παππούλη που έχεις γιατί με το ζόρι κρατιέμαι και σου γράφω στον ενικό...  :laugh1:  Δεν ξέρω με τρομάζει... Ελπίζω να μην είσαι όντως 80 χρονών και να έχω κάνει πατατιά...  ::)

Δεν τη βγάζω γιατί μου θυμίζει τα νιάτα μου. Αυτή την έχω τραβήξει πριν από χρόνια που δούλευα καπετάνιος.  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Xaris.

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο Ατμός Μας Ενώνει ? ή Μας Διχάζει ?...
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #35 στις: Μαΐου 29, 2012, 09:03 »
Καλημερα παιδια !!.

μια ερωτηση - βοηθεια ...
εχω αυτο 

 
     
και ενω κανω γεμισμα ατοποιητη πρωτα και μετα στο τανκ .... μολις το βιδωσω αρχιζει και αναβοσβηνει σαν τρελλο το λαμπακι της μπαταριας. Το βγαζω , ανασηκωνω τον πολο της και ξανα τα ιδια . Αλλαζω μπαταρια , τα ιδια.. Αλλες φορες με το που το βαζω στο τανκ και στην μπαταρια κανενα προβλημα. Τι μπορει να φταιει ?? Μηπως ο ατμοποιητης θελει να ειναι HR ? - LR ? Τι στα διαλα ???  εχω μπερδευτει ...
Καθε βοηθεια δεκτη ,
Ευχαριστω !.

Αποσυνδεδεμένος Pstelios

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #36 στις: Μαΐου 29, 2012, 09:25 »
Καλημέρα, προφανώς βραχυκυκλώνει το Κάρτο, καθάρισέ το από τυχόν υγρά, κάνε το ίδιο με τη μπαταρία, αν συνεχίσει βάλε άλλο κάρτο και στείλε αυτό πίσω ( ή πέτα το :) )

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #37 στις: Μαΐου 29, 2012, 11:44 »
Το πιο πιθανό είναι αυτό, βραχυκύκλωμα ή καμμένο κάρτο. Και γω ψιλοφρίκαρα την πρώτη φορά που μου έτυχε αλλά μετά συνήθισα. Πάρε νέο κάρτο.

Αποσυνδεδεμένος giwrgos197

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #38 στις: Αυγούστου 12, 2013, 22:21 »
Καλησπέρα  είναι το πρώτο σχόλιο μου. Ήθελα να ρωτήσω κάποιον έμπυρο πια είναι ι καλύτερη λύση για να γλιτώσω χρήματα από την αλλαγή αντιστάσεων . βλέπω πολλά για επισκευασιμους  αλλά δεν καταλαβαίνω πολλά . τι μου προτείνετε να Πάρο ατμιζω 3 μήνες.

Αποσυνδεδεμένος ROD

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #39 στις: Αυγούστου 12, 2013, 22:27 »
Πολυ διάβασμα για αρχή, στα νήματα που σε ενδιαφέρουν. Οι ανάγκες και οι απολαύσεις στον κάθε ένα απο μας είναι διαφορετικές . Οτι κάνει για μένα, δεν είναι απαραίτητο να κάνει και σε σένα. Ειτε μιλάμε για ατμοποιητές ειτε για mod ειτε για υγρά. Βρες τι σου ταιριάζει

Edit: απο οτι είδα είσαι απο Θεσσαλονίκη. Αν ξέρεις κάποια παιδιά απο κεί που είναι ατμιστές, ειτε μιλάμε για μέλη του φόρουμ είτε όχι, δες πρώτα απο κοντά τι έχουν και αν σου αρέσει. Άλλο να το βλέπεις απο φωτο και άλλο απο κοντά.Αν δεν ξέρεις, βρες τα νήματα με τους ατμιστές Θεσσαλονίκης. Δεν νομίζω να αρνηθεί να σου δείξει ή να σου δώσει να δοκιμάσεις κάποιο μέλος . Αυτό να το κανείς για να αποφύγεις ανούσιες αγορες .
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 12, 2013, 22:33 από ROD »

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #40 στις: Αυγούστου 12, 2013, 22:29 »
Μάλλον είναι λίγο νωρίς Γιώργο να ασχοληθείς με επισκευάσιμους...

Και μην κάνεις την ίδια ερώτηση σε πάνω από ένα νήμα...

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #41 στις: Αυγούστου 12, 2013, 22:43 »
Tα 10 ευρώ το μήνα για 4 κεφαλές είναι πολύ λιγότερα από τα πακέτα τα τσιγάρα.
Οπότε, για αρχή καλά είσαι.
Μάθε το σπορ και σε λίγες βδομάδες ψάξε για επισκευάσιμο.
Πάντα όπως σου είπε ο rod.
Σε καταστήματα Θεσσαλονίκης, να σου τον δείξουν και να σε βοηθήσουν

Αποσυνδεδεμένος nikospap

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #42 στις: Αυγούστου 12, 2013, 22:54 »
Αλωστε ο συντελεστης δυσκολιας βγαινει και απο τη λεξη...επικευασιμος! Φαινεται οτι θα πρεπει κανεις να ειναι πολυ μαγκας και τεχνιτης για να ασχοληθει με επισκευασιμους :bye:
Εγω ...παλι λεω εργοστασιακους και οπου βγει :)
 
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 12, 2013, 23:02 από nikospap »

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #43 στις: Αυγούστου 12, 2013, 22:59 »
Θα διαφωνήσω
δεν είναι και επιστήμη να δουλέψεις εναν επισκευάσιμο
αμα διαβάσεις εδω και δεις και 2 βιντεάκια είσαι έτοιμος
και οταν ατμίσεις με επισκευάσιμο δεν υπάρχει επιστροφή :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος nikospap

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος χρήστης...λίγη βοήθεια please...
« Απάντηση #44 στις: Αυγούστου 12, 2013, 23:05 »
Ισως εχεις δικιο.Θα προσπαθησω να ενημερωθω καλυτερα και ουσιαστικοτερα ,για τους επισκευσασιμους ατμοποιητες

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160059 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110832 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515455 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146506 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303341 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12812 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530895 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201499 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801711 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11097 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41026 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet