vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

289 επισκέπτες, 4 χρήστες
Alexander20, Buliwyf, petr@n, nik33134

Twitter

Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...

Αποσυνδεδεμένος nassia08

  • *
  • 10
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #30 στις: Μαΐου 20, 2013, 10:45 »
Αν και είμαι νέα ατμίστρια, μόλις 12 μέρες χωρίς κ.τ., νομίζω πως ξέρω ήδη τι είναι αυτό που μου αρέσει περισσότερο! Δεν είναι η καλύτερη γεύση, η καλύτερη όσφρηση, η καθαριότητα, οι διαφορετικές γεύσεις των e-liquids κ.τ.λ! Καλά δηλαδή όλα αυτά αλλά εμένα άλλο πράγμα μου έκανε εντυπωση!
[/size]Οι σφυγμοί μου σε κατάσταση ηρεμίας δεν έπεφταν ποτέ κάτω από 75 το λεπτό!
[/size]Εδώ και 3 μέρες μετράω κάθε τόσο από περιέργεια και είναι γύρω στους 60-65! Απίστευτο! Και να'ταν μόνο αυτό?!
[/size]Έφυγε το πρωινό μπούκωμα απ'τα πολλά τσιγάρα την προηγούμενη μέρα...μπόρω πλέον και παίρνω βαθιές ανάσες! Ανέβαινα 10 σκάλες και μ'έπιανε ζαλάδα...τώρα ανεβαίνω και το Παλαμίδι και με το η.τ. στο χέρι άμα λάχει!  :))
[/size]Έχω χρόνια ιγμορίτιδα και τις τελευταίες μέρες δεν είχα ούτε μπούκωμα, ούτε πονοκέφαλο, ούτε τίποτα!
[/size]Δεν θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που ένοιωσα τόσο καλά...μάλλον ήμουν παιδάκι ακόμα!
[/size]Κι αν όλα αυτά έγιναν σε μόλις 12 μέρες, περιμένω με ανυπομονησία να δω πως θα είμαι σε 3 μήνες!
[/size]Αντε και καλά μακροβούτια!!!  :thumpup:
[/size]

Αποσυνδεδεμένος PLANEYTHS

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #31 στις: Μαΐου 20, 2013, 11:23 »
τι να πω?τα ειπαν ολα οι προηγουμενοι.να προσθεσω οτι μου αρεσει οτι ειναι πολυ πιο οικονομικο!!!!!!

Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #32 στις: Μαΐου 24, 2013, 12:37 »
Τέλος με τις χειλούδες. Τώρα κτυπάω και κανένα ροφό. :))

Αποσυνδεδεμένος stefan

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #33 στις: Μαΐου 24, 2013, 19:00 »
Eκτός από όλα τα θετικά που αναφέρατε όλοι ( μυρωδια , καθαριότητα , όσφρηση , γέυση κλπ ) έχω να πω ότι δεν το πίστευα όταν ξαφνικά χρειάστηκε να ανέβω 3 ορόφους χωρίς δυσκολία και λαχάνιασμα ενώ ο φιλαράκος μου τα εφτυσε στον 2ο που είναι χρόνια καπνιστής σαν και εμενα κάποτε ( είμαι 3 μήνες ατμιστής χωρίς τσιγάρο ) !!! Το ομολογώ δεν περίμενα τέτοια θετική εξέλιξη !!

Αποσυνδεδεμένος morfeas3kala

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #34 στις: Μαΐου 25, 2013, 20:21 »
Φυσικά όλα τα παραπάνω.. για την υγεια κτλ...

Αλλά όπως και να το κάνουμε .... δίνει στυλ!!!!

Είναι άποψη!!!! O0 O0

Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #35 στις: Μαΐου 25, 2013, 21:53 »
επίσης μου αρέσει που τελικά έρχονται και με ρωτούν οι άλλοι , ακόμα και συνάδελφοι που δεν με ήξεραν, που το αγόρασα, εάν βοηθάει, τι βάζω μέσα κλπ μάλιστα από Δευτέρα θα πάω με δύο συναδέλφισσες   :-[  (έχει και τα τυχερά του το άτιμο το η.τ.) να τις βοηθήσω να αγοράσουν το κατάλληλο η.τ   :laugh1: :laugh1:  θα κάνουν και εγγραφή εδώ τις περιμένω  ;)

Αποσυνδεδεμένος pardalis

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #36 στις: Ιουλίου 29, 2013, 23:50 »
Νομίζω ότι το καλύτερο στο άτμισμα είναι η ποικιλία των γεύσεων

Αποσυνδεδεμένος unclesarda

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #37 στις: Αυγούστου 06, 2013, 23:37 »
αυτό που μου αρέσει είναι που εχτές έσκασε ένας "καπιταλας" και μου κουνιότανε με το evic που είχε και μόλις τους έβγαλα ggts και iatty χλόμιασε και την έκανε με ελαφρά πηδήματα     :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #38 στις: Αυγούστου 07, 2013, 00:21 »
Μπραβο καλα του εκανες...                                                           :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος dimitris2

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #39 στις: Αυγούστου 07, 2013, 00:28 »
Αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι ότι απολαμβάνω το άτμισμα μου
και μετά δεν μου μένει αυτή η απαίσια τσιγαρίλα στα χέρια,στόμα,όλο το σώμα γενικά
και στο χώρο όπως με το κ.τ.
Μόνο απόλαυση και μια ευχάριστη επίγευση.

Αποσυνδεδεμένος SR

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #40 στις: Αυγούστου 07, 2013, 02:06 »
Σε όλα τα παραπάνω πρέπει να προστεθεί κάτι ακόμα:Δεν χρειάζεται να ελέγχω τα τασάκια για γόπα που ίσως δεν έσβησε και πιάσουμε καμια φωτιά.

Αποσυνδεδεμένος GeorgeB

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #41 στις: Αυγούστου 07, 2013, 10:54 »
Ειδικά τώρα το καλοκαίρι AirCondition, κλειστά παράθυρα και άτμισμα...  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #42 στις: Αυγούστου 07, 2013, 11:15 »
Yγεια απολαυση και ενασχοληση με κατι που τελικα εγινε χομπυ

και περνω ευχαριστα την ωρα μου  :) :) :) :) :)






Αποσυνδεδεμένος teddy

Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #43 στις: Αυγούστου 15, 2013, 20:19 »
Με τυχαία σειρά:
Άσπρισαν τα δόντια μου, δεν μυρίζω τσιγαρίλα, δεν μυρίζει το σπίτι τσιγαρίλα, ξεκιτρίνησαν τα δάχτυλά μου, ατμίζω στο σπίτι χωρίς να με πάρουνε χαμπάρι, ατμίζω όπου θέλω, έχει βελτιωθεί η φυσική κατάστασή μου.

Επίσης μεγάλη ποικιλία γεύσεων, καλύτερες και πρωτότυπες γεύσεις, και αν εξαιρέσουμε τις αρχικές αγορές βγαίνει πιο οικονομικό.

Κάτι τελευταίο: απίστευτη υποστήριξη μετά τις αγορές απο όλα τα καταστήματα που έχω πάει. Ότι πρόβλημα ή απορία υπάρχει λύνεται εύκολα και γρήγορα ή μια απλή επίσκεψη στο μαγαζί, ή εδώ στο φόρουμ ή με επικοινωνία με το κατάστημα. Ελπίζω η υποστήριξη να παραμείνει σε ίδια (ή καλύτερα) επίπεδα να έτσι όσο δημοφιλές κι αν γίνει το η.τ.

Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #44 στις: Αυγούστου 15, 2013, 21:34 »
...είναι ότι σήμερα στην παραλία ήθελαν να στρίψουν και λόγω αέρα δεν μπορούσαν ::) ...έσκασα στα γέλια....όταν τα κατάφεραν δεν άναβε...όταν άναψε τους έβριζαν οι δίπλα μην πιάσει φωτιά λόγω αέρα. :yes: ....στο διάστημα αυτό που κράτησε 25λεπτο...άτμιζα με την ησυχία μου έπιασα κουβέντα με τις δίπλα κοπέλες :thumpup: ...τις κέρασα καφέ στις ξαπλώστρες και αύριο έχω ραντεβού να πάμε για μπάνιο  :laugh1: ...νομίζω ότι τα παλικάρια ακόμα εκεί είναι προσπαθούν να στρίψουν  :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 950 110457 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:42
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159668 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515248 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146423 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303193 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12778 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 179 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530709 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201449 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801541 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11034 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40965 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet