vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

106 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, Buliwyf, maprix, vougiouklakis, Tazz

Twitter

Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...

Αποσυνδεδεμένος diesel power

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« στις: Μαΐου 15, 2013, 15:14 »
... με το Η.Τ. δεν είναι ούτε η υγεία (για την οποία ΔΕΝ έχω άποψη), ούτε η οσμή, ούτε η καθαριότητα. Ωραία είναι και αυτά δηλαδή αλλά δεν είναι αυτό που με εντυπωσίασε.


Αυτό που μου αρέσει λοιπόν είναι η τεράστια ποικιλία στις γεύσεις των υγρών. Η ευχαρίστηση του ΗΤ δεν συγκρίνεται με αυτή του ΚΤ. Το πρώτο είναι απείρως καλύτερο. Ενώ δηλαδή το αγόρασα ως κάτι που θα με έσωζε από το τσιγάρο, κατέληξε να είναι μια πολύ μερακλήδικη συνήθεια.

Αποσυνδεδεμένος Iωάννης

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 15, 2013, 15:24 »
Ετσι το βλέπω μέχρι στιγμής και εγώ. :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 15, 2013, 15:36 »
οταν καπνιζα επαιρνα τσιγαρα η καπνο με γευσεις,πχ με μελι,βανιλια,πουρακια με σοκολατα,κερασι η τα στριφτα παντα με χαρτακια που ειχαν καποια γευση επανω. οποτε καταλαβαινεται οτι οταν επιασα στα χερια μου το η.τ,δεν δυσκολευτηκα καθολου να πεταξω το τσιγαρο.
οτι γευση θελω στα χερια μου....κουτι μου επεσε :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος noob

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:28 »

Μπορει να μην καπνιζα πολυ καιρο οπως οι περισσοτεροι εδω αλλα δε μπορουσα να καπνισω οτιδηποτε αρωματικο. με χαλουσε καθε φορα που το ειχα δοκιμασει.
Το η.τ με την αφθονια των αρωματων στα υγρα, το βλεπω πια σχεδον σαν παιχνιδι αφου για εμενα ειναι κατι πρωτογνωρο (μεχρι τωρα οι τσιχλες εκαναν αυτη τη δουλεια).
Δεν εινα αναγκαιο οπως το τσιγαρο, ειναι απλα ευχαριστο πολυ.

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #4 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:47 »
οι εναλλαγές γεύσεων είναι συναρπαστικές.......τον πρώτο χρόνο....μετά τις βαριέσαι κι αυτές, ειδικά αν δοκιμάσεις πολλές.
το καλύτερο για μένα είναι η καθαριότητα σε όλα τα επίπεδα.

Αποσυνδεδεμένος noob

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #5 στις: Μαΐου 15, 2013, 17:08 »

το καλύτερο για μένα είναι η καθαριότητα σε όλα τα επίπεδα.


και η καθαριοτητα φυσικα, ναι.
Καθε μερα ηθελα καινουρια σεντονια αφου οταν σηκωνομουν απο το κρεβατι αυτα ειχαν αποκτησει νεα συναρπαστικα γκρι σχηματα  ;D .



Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #6 στις: Μαΐου 16, 2013, 09:07 »
οι εναλλαγές γεύσεων είναι συναρπαστικές.......τον πρώτο χρόνο....μετά τις βαριέσαι κι αυτές, ειδικά αν δοκιμάσεις πολλές.
το καλύτερο για μένα είναι η καθαριότητα σε όλα τα επίπεδα.

Απλά διαφωνώ. Αν είναι δυνατόν να βαρεθεί κανείς τις τόσες καταπληκτικές γεύσεις που μας παρέχει το άτμισμα!!!!! :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Ατμίζω σχεδόν τρια χρόνια κ μέχρι στιγμής κάθε νΕα γεύση  μου μοιάζει με Ενα νΕο ταξΙδι σε αυτΟν τον υπΕροχο κΟσμο του ατμΙσματος!!!

Οφείλω να ομολογήσω ότι αυτές οι εναλλαγές των γεύσεων με "κράτησαν" μακριά από το κ.τ.!!!!!!!
Ποτέ δεν θα τα κατάφερνα αν έπρεπε να ατμίζω μόνο ένα πχ καπνικό υγρό! Ναι......ίσως τότε να το βαριόμουν κ να μην τα κατάφερνα να μείνω στο άτμισμα.

Όσο για την καθαριότητα δεν κατάλαβα που κολλάει ναι?  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #7 στις: Μαΐου 16, 2013, 09:14 »
Καθαρός χώρος, καθαρή αναπνοή, καθαρά πνευμονια...θες κι άλλα?:)):))

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #8 στις: Μαΐου 16, 2013, 09:23 »
Αυτο που μου αρεσε περισσότερο περα απο το οτι δεν βλεπω σταχτες παντου τασακια δεν μυριζει τιποτα δικο μου τσιγαριλα και νομιζω αυτο αρεσει σε ολους ειναι η απεξαρτιση κατα μια εννοια.......δλδ......οταν καπνιζα και ειχα δουλεια εκανα σαν τρελλη να τελειωσω για να κανω τσιγαρο η το ειχα στο χερι μου και δουλευα ταυτοχρονα........τωρα αυτο με το η.τ δεν ισχυει........δεν το ψαχνω δεν διακοπτω οτι κανω για να τραβηξω τζουρα παρα μονο οταν τελειωσω...........τωρα για τις γευσεις μετα απο 16 μηνες δεν με εντυπωσιαζει καμια πλεον ναι οκ μου αρεσουν καποιες περισσοτερο απο καποιες αλλες αλλα μεχρι εκει........εχω δοκιμασει παααααααααρα πολλες και ισως να οφείλετε εκει......τις βαριεμαι πολυ ευκολα αλλα ευτυχως εχω τοσες πολλες που αλλαζω και 5 μεσα στην μερα.......

Αποσυνδεδεμένος fanis7

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #9 στις: Μαΐου 16, 2013, 22:32 »
 γενικα μου αρεσει η αλαγη  της υγειας μου η καθαριοτητα και η υπεροχες γευσης μεχρι τωρα απλα υπεροχο

Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #10 στις: Μαΐου 16, 2013, 23:17 »
Πέραν από την υγεία κλπ αυτό που μου αρέσει είναι ότι Όταν δουλεύω δεν τρέχω να καπνίσω. Αυτό με ενοχλούσε πιο πολύ από όλα!!

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #11 στις: Μαΐου 16, 2013, 23:32 »
Αυτο που μου αρεσει περισσοτερο στο ητ ειναι το γεγονος οτι οταν καθομαστε σε καποιο σπιτι φιλου και εγω ειμαι με το η.τ. Στο χερι, ολοι με ρωτανε τι ειναι αυτο το γαματο αρωμα που υπαρχει στον αερα..
Και απανταω με εμφαση: μπισκοτο απο FA ή καραμελα οργανικη, και ολοι λυσσανε να μου το παρουν απο το χερι για να δοκιμασουν..

Αυτο που δεν μου αρεσει καθολου ειναι βεβαια, ειναι οτι μου παιρνουν το ητ μου και δεν εχω τι να ατμισω!!!!!! Εκμεταλλευτες ολοι τους.....

Sent from my GT-I9100


Αποσυνδεδεμένος Bensoz

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
  • It's kinf of FUN to do the impossible
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #12 στις: Μαΐου 17, 2013, 00:22 »
Αυτό που μου αρέσει στο ηλεκτρονικό τσιγάρο...
Είναι
1: Η αίσθηση τις γεύσεις και τις όσφρησης & φυσικά όλα τα οφέλη στην υγεία μου 
2: η απόλαυση των αγαπημένων μου αρωμάτων και οι δοκιμες άλλων που μπορεί να μην με ενθουσίασαν αλλα ήταν μια εμπειρία
3:τα ρούχα μου δεν μυρίζουν καφενείο
4:δεν νιώθω άβολα όταν φιλάω την κοπέλα μου επειδή η κακοσμία του στόματος μου ήταν σαν ξεχασμένο τασάκι κάτω από τον καναπέ
5:το υπέροχο community του forum και τον real φίλων που έχω κάνει με το ηλεκτρονικό τσιγάρο ανταλλάζοντας άποψης και εμπειρίες από αρώματα από ατμό από mods.
6:αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι όταν στρατολόγο έναν φίλο στο atmizma και αφού κόβει το τσιγάρο μου λέει με ενθουσιασμό τα 5 παραπάνω :D

Αποσυνδεδεμένος GiorgoS2000

  • **
  • 130
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #13 στις: Μαΐου 17, 2013, 02:27 »
Αυτά που μου αρέσουν είναι σίγουρα πάρα πολλά.
Αλλά αν έπρεπε να επιλέξω ένα είναι η απουσία του βήχα και της απαίσιας αίσθησης που είχα στο στόμα όταν ξυπνούσα.

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτό που μου αρέσει περισσότερο...
« Απάντηση #14 στις: Μαΐου 17, 2013, 03:09 »
Στην αρχή μου άρεσαν οι γεύσεις που σιγά-σιγά τις βαρέθηκα και έμεινα σε μια...μετά μου άρεσε το χόμπυ...να ψάχνω την "αποκάλυψη" στη διαδικασία που με το που βρήκα το ατμιστικό "ταίρι" μου πέρασε κι αυτό...σήμερα μου αρέσει το ότι ειλικρινά απεχθάνομαι το τσιγάρο και το ότι πιστεύω οτι το "ταίρι" μου δε θα με προδώσει ποτέ και θα δουλεύει παντού και πάντα μέχρι να αποφασίσω να το προδώσω εγώ σιγά-σιγά...και αυτό θα ήταν πιστεύω εύκολο σήμερα αν το ηλεκτρονικό τσιγάρο μου είχε δώσει μια αφορμή να το παρατήσω, αλλά δεν μου την έδωσε μετά από 2 χρόνια ακόμα...νομίζω αυτό μου αρέσει πάνω απ' όλα!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33676 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534148 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59560 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8041 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236871 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 391 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13953 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135995 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084707 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35168 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9763 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477855 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy