vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

248 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, tasos1976, Jorge, bujinkan

Twitter

Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 21:06 »
Και ο Κινέζος άνθρωπος είναι, απλά για τους περισσότερους είναι κομμάτι δύσκολο να βρούνε Κινέζο.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 21:24 »
και ομως υπαρχουν........
timeeast,healthcabin (ο οποιος μας κανει κατι νερα με τα ταχυδρομικα αλλα θα στρωσει) , ανεφερα δυο με μαγαζια....δεν μπαινω ποιο βαθεια τωρα να παμε σε alibaba πωλητες γιατι θα κανω σεντονι.
εχω αναφερει παλιοτερα περιστατικα και με τους 2 σε αλλα ποστ οπου εγω περιμενα απαντηση απο αυτους και αυτοι ειχαν στειλει ηδη το προιον που θα αντικαθιστουσε το ηδη <προβληματικο> που ειχα στα χερια μου....και αντι για απαντηση ελαβα το tracking number αποστολης που εστελναν την αντικατασταση.
αυτο που δεν καταλαβα στο βιντεο....τι δεν σου αρεσε ακριβως στον κλιαρομιζερ? κακη κατασκευη? κακη ποιοτητα φυτιλιου? τι ακριβως? μου κανει εντυπωση διοτι πλεον οι c4 εχουν περασει τις <παιδικες αρρωστιες> και μαλιστα κοντευουν να αντικατασταθουν απο αλλες παραλλαγες του αλλα με την ιδια πετυχημενη λειτουργια.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Re: Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 21:46 »
τωρα αν καποιος ψαχνει "ανθρωπο" δεν νομιζω να τον βρει μεσα σε ενα καταστημα

γιατι το καταστημα θελει τα λεφτα σου και οχι την παρεα σου.....μην τρελαθουμε κιολας

Εδω θα διαφωνήσω φίλε μου και μάλιστα πολύ. Ένα κατάστημα που δεν έχει "άνθρωπο " μέσα δεν θα κρατήσει πολύ στο χώρο,θα το κάνουν στην άκρη οι χρήστες.

Είναι αρκετά αφοριστικό αυτό που αναφέρεις ότι "άνθρωπο " δεν θα βρεις σε ένα κατάστημα..είναι παιδιά από το φόρουμ που έχουν ανοίξει καταστήματα και εξακολουθούν να είναι άνθρωποι,μας το αποδεικνύουν σε κάθε επαφή μας. Φυσικά ο άλλος αφού μπήκε επαγγελματικά στον χώρο περιμένει να βγάλει τα προς το ζην του,δεν είναι παράλογο..και εγώ από την δουλεία μου αυτό περιμένω,δεν τους κάνει λιγότερο ανθρώπους όμως αυτό και δεν σημαίνει ότι μας κοιτάνε σαν πορτοφόλια.

Ένας σωστός επαγγελματίας ("άνθρωπος ") θα κοιτάξει να σε προστατεύσει στην αγορά σου..θα προσπαθήσει να βρει μαζί σου αυτό που θέλεις να αγοράσεις/αυτό που θα σε αφήσει ικανοποιημένο ...θα σου παρέχει βοήθεια και υποστήριξη μετά.. Σε αυτόν θα μείνεις πελάτης και θα του φέρεις και άλλους. Αυτόν τον άνθρωπο θέλεις να βρεις..τον σωστό επαγγελματία...

Αποσυνδεδεμένος adiohosk

  • *
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • ο καθένας με την τρέλα του
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 22:05 »
Ειχε ανοιξει και πιο παλια το θέμα της εξυπηρέτησης και το εν λόγω κατάστημα ειναι κορυφαίο τώρα.
Δέν ειναι το κατάστημα που βρίσκετε δεν είναι τι προιόντα πουλάει φτηνά η ακριβά.
Είναι ο ατμιστής-πωλητής που ξέρει την δουλειά του.
Εχει δοκιμάσει ατμοποιητές και μπορεί να ξεχωρίσει τον καλό απο την πατάτα.
Οταν του λέει δυσαρεστημένος πελάτης τον πήρα χθές και δεν μου δουλεύει και βλέπεις μακα κεφτέ και φαγητό στο πιπάκι μπορεί να ξεχωρίσεις αν τον πήρε χθές η τον προηγούμενο μήνα.
Οι κακοί πωλητές σου λένε οτι ο ατμοποιητής ο δικός μου σου κρατάει ενα μήνα τα υγρά τα δικά μου ειναι τα καλύτερα.
Δέν κατηγορεί αλλα καταστήματα που πουλάν σκάρτα προιόντα .
Οι κινέζοι δεν φταίνε σε ωθούν να πάς σε επισκευάσιμο λιγο πιο ακριβό η φτηνό και να γλυτώσεις απο το ανχος αυτό.
Δυστηχώς ο τζόγος του αλιμπαμπά πρέπει να τελειωσει κάποτε βλέπε V-U max κτλπ.
Εγώ πλέων αμα δεν το δώ και το δοκιμάσω το προιόν δεν διακυνδυνεύω να με κοροιδεψει ο εκάστοτε κινεζος πωλητής.
3 ευρώ για πολλούς απο αυτούς ειναι μεροκάματο μέρας. για σκεφτήτε το .
τα μεταφορικά γιατι ειναι τόσο ακριβά .
Παίζει κινέζικο δούλεμα με τιμές Ευρώπης φτηνό για μας πανάκριβο για αυτούς.
Προτιμάτε ευρωπαικά προιόντα και Ελληνικά έχουν αποδείξει ότι αξίζουν τα λεφτά τους και η μεταπωλητική τους αξία.
Σεντόνι τέλος




Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #19 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 22:31 »
αυτο που δεν καταλαβα στο βιντεο....τι δεν σου αρεσε ακριβως στον κλιαρομιζερ? κακη κατασκευη? κακη ποιοτητα φυτιλιου? τι ακριβως? μου κανει εντυπωση διοτι πλεον οι c4 εχουν περασει τις <παιδικες αρρωστιες> και μαλιστα κοντευουν να αντικατασταθουν απο αλλες παραλλαγες του αλλα με την ιδια πετυχημενη λειτουργια.

Δεν είναι ότι δε μου άρεσε απλά δεν μπορούσα με τίποτα να κάνω τα φυτίλια να διαβραχούν σωστά.
Απλά η το φυτίλι του ήταν μάπα ή η αντίσταση του πολύ σφιχτή.
Συμφωνώ ότι πλέον τα clearomisers δεν είναι όπως στην αρχή αλλά η παρτίδα που μου έτυχε ήταν χάλια.  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος BlackSwan

  • *
  • 43
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Eξ...ατμιζομαι!
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #20 στις: Νοεμβρίου 06, 2012, 13:40 »
Eπειδη το τοπικ αφορα νεους ατμιστες βρηκα αφορμη να γραψω...Εχω ξεκινησει εδω και μερικες μερες το η.τ και ψαχνω και διαβαζω αρκετα για να μαθαινω.Ετυχε λοιπον και μπηκα και σε site ξενα και τα περισσοτερα κινεζικα και να δω τιμες κ.τ.λ. Δεν εχει τυχει λοιπον μεχρι τωρα να κανω αγορα απο εξωτερικο και δεν νομιζω ποτε να κανω και οι λογοι ειναι οι εξης:
1)Στα περισσοτερα καταστηματα οι "ανθρωποι"-πωλητες ειναι φιλικοι και εξυπηρετικοι.Ψαχνοντας λοιπον και κανοντας μια ερευνα αγορας θα βρεις το καταλληλο καταστημα και τον καταλληλο ανθρωπο που θα "γουσταρει" αυτο που κανει και θα σε βοηθησει και εσενα.
2)Οι τιμες ειναι αρκετα χαμηλες στην Κινα αλλα-Τι να το κανω αν ειναι να ειναι "μουφα" το προιον και να κλαιω τα λεφτα μου?? (Εστω και αυτα τα λιγα που δεν μου περισσευουν). Ως γνωστον αλλωστε "Τα φθηνα τα κρεατα τα τρωνε τα σκυλια".
Ας προσπαθησουμε λοιπον στους δυσκολους καιρους που διανυουμε να υποστηριξουμε τον τοπο μας και ας ψωνιζουμε απο ΕΛΛΗΝΙΚΑ μαγαζια εστω και αν ειναι λιγο πιο ακριβα.Το θεμα ειναι οτι θα παρεις ενα χαμογελο εναν τροπο επικοινωνιας αληθινο και δεν θα ειναι κατι το απροσωπο.Συν οτι "πεταγεσαι" και για μια βολτα και ειναι ενα ειδος "shoping therapy"!(Δειτε το κ ετσι  ;) )



Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #21 στις: Νοεμβρίου 06, 2012, 14:17 »
για μενα ο φιλος τα λεει λιγο τραγικα βρισκεις ενα κινεζο τον δοκιμαζεις αν εισαι ευχαριστημένος δεν τον αλλαζεις...
τωρα αν καποιος ψαχνει "ανθρωπο" δεν νομιζω να τον βρει μεσα σε ενα καταστημα

γιατι το καταστημα θελει τα λεφτα σου και οχι την παρεα σου.....μην τρελαθουμε κιολας

Δεν έχεις άδικο, μιλώντας γενικά.
Αλλά....
δεν έχει τύχει να επισκεφτώ μαγαζί η.τ. για αγορά και να μην πιάσω την κουβέντα ή να πιω και καφέ. Σε δυο περιπτώσεις μόνο δεν έτυχε. Για την μια έφταιγα εγώ, διότι ήμουν βιαστική. Για την άλλη, έφταιγε το νεαρό ζεύγος πωλητών (ovale - τι άλλο;;) που με περισσή υπεροψία και ταυτόχρονα ημιμάθεια με αντιμετώπισαν. Εννοείται ότι ούτε απέξω δεν ξαναπέρασα. Το γνήσιο χαμόγελο και η καλή κουβέντα κερδίζουν πελάτες.

Αποσυνδεδεμένος pineza

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #22 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 01:46 »
Eπειδη το τοπικ αφορα νεους ατμιστες βρηκα αφορμη να γραψω...Εχω ξεκινησει εδω και μερικες μερες το η.τ και ψαχνω και διαβαζω αρκετα για να μαθαινω.Ετυχε λοιπον και μπηκα και σε site ξενα και τα περισσοτερα κινεζικα και να δω τιμες κ.τ.λ. Δεν εχει τυχει λοιπον μεχρι τωρα να κανω αγορα απο εξωτερικο και δεν νομιζω ποτε να κανω και οι λογοι ειναι οι εξης:
1)Στα περισσοτερα καταστηματα οι "ανθρωποι"-πωλητες ειναι φιλικοι και εξυπηρετικοι.Ψαχνοντας λοιπον και κανοντας μια ερευνα αγορας θα βρεις το καταλληλο καταστημα και τον καταλληλο ανθρωπο που θα "γουσταρει" αυτο που κανει και θα σε βοηθησει και εσενα.
2)Οι τιμες ειναι αρκετα χαμηλες στην Κινα αλλα-Τι να το κανω αν ειναι να ειναι "μουφα" το προιον και να κλαιω τα λεφτα μου?? (Εστω και αυτα τα λιγα που δεν μου περισσευουν). Ως γνωστον αλλωστε "Τα φθηνα τα κρεατα τα τρωνε τα σκυλια".
Ας προσπαθησουμε λοιπον στους δυσκολους καιρους που διανυουμε να υποστηριξουμε τον τοπο μας και ας ψωνιζουμε απο ΕΛΛΗΝΙΚΑ μαγαζια εστω και αν ειναι λιγο πιο ακριβα.Το θεμα ειναι οτι θα παρεις ενα χαμογελο εναν τροπο επικοινωνιας αληθινο και δεν θα ειναι κατι το απροσωπο.Συν οτι "πεταγεσαι" και για μια βολτα και ειναι ενα ειδος "shoping therapy"!(Δειτε το κ ετσι  ;)  )


καλη αρχη..σου ευχομαι να τα καταφέρεις :victory:

οι περισσοτεροι το ιδιο καναμε στην αρχη ... οσο περναει ο καιρος και συνεχιζεις να διαβαζεις το φορουμ θα μαθεις πολλα  και μετα θα γελας με τους περισσοτερους πωλητες..
το 90% απο τα προιοντα που πωλουνται στην ελλαδα ειναι απο κινα και ειναι 100% τα ιδια απο τα επωνυμα σαιτ της κινας
εξαιρουνται τα υπερηφανα ελληνικα μοντ- επισκευασιμοι ατμο και καποια υγρα
και οτι αλο φτιαχνεται απο τα απιστευτα παιδια του φορουμ :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Videoσκέψεις by Gewre - Η απόφαση
« Απάντηση #23 στις: Νοεμβρίου 09, 2012, 09:43 »
Άντε ακόμα ένα, που το θεωρώ αρκετά σημαντικό, για όσους ξεκινάνε τώρα.

[youtube]ZV__pMUYeLA[/youtube]
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 09, 2012, 15:23 από gewre »

Αποσυνδεδεμένος manner

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #24 στις: Νοεμβρίου 09, 2012, 10:51 »
Gewre παλι θα συμφωνησω σε ολα αυτα που λες αλλά αναρωτιεμαι μηπως τελικα ισχυει και εδω ο νομος δρασης-αντιδρασης
και η αποφαση ειναι πλεον θεμα αντιδρασης.Δηλαδη ενας μακροχρονια καπνιστης καποια στιγμη νοιωθει οτι το παλιοτσιγαρο το μονο που του προσφερει ειναι
φλεματα,προβληματα στην αναπνοη,στην τσεπη κλπ κλπ και ψαχνει να βρει μια διεξοδο.
Το θεμα ειναι οτι τελικα το η.τ ειναι διεξοδος,το ερωτημα,ο Ελληνας (γιατι στην ελλαδα ζουμε δεν ξερω τι κανουν οι αλλοι) εχει ανοικτο μυαλο να το καταλαβει;
Καποιοι στη δουλεια μου ειρωνευονται και με καροιδευουν με τις γνωστες βλακειες (πιπιλα,πιπα,καπνιζει μπισκοτακι κανελλα,ωραιος ανδρας-στο τελος θα μας βγαλουν και αδερφες) αλλα οι ιδιοι συνεχιζουν να κοροιδευουν τον εαυτο τους λεγοντας: και εγω θελω να το κοψω αλλα αυτα τα πραγματα δεν τα βαζω στο στομα μου,που ξερω εγω τι ειναι;
Η αποφαση ειναι και θεμα χαρακτηρα. Το να κοροιδευει καποιος τον εαυτο του..... αφηνω να το γραψουν οι επομενοι.



Αποσυνδεδεμένος pineza

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #25 στις: Νοεμβρίου 14, 2012, 04:20 »
+14 :thumpup:
στα μονα που διαφωνω ειναι οτι ενα μικρο μεριδιο φέρουν και αυτοι που πουλανε
γιατι ο νεος ατμιστης δεν εχει την πορωση που εχουμε εμεις να ψαχτει κλπ με το που αρχιση
να χανει υγρα, να του ερχονται στο στομα ,να μην εχει χτυπημα ειναι ευκολο να τα παρατήσει
γιατι εχω δει τραγικα τσιγαρα που και εγω ο ιδιος πιθανο να μην το ειχα κοψει
για παραδειγμα οπως μπαταριες (επονιμες)σε φουλ φορτιση 3,7ν με ατμο 2,4ω
αντε ατμισε.....σε 2 μερες εισαι στο περιπτερο
και το αλλο ειναι με τα υγρα ενας που καπνιζε 2 πακετα ασσο (εγω ημουν αυτος ο παικτης) δεν υπαρχει περιπτωση να τον καλύψουν τα 9mg οποτε αποθαρυνετε και δεν υπαρχει λογος  χωρια αρχιζει να σκεφτεται οτι πρεπει να δωσει και αλλα λεφτα
και στην τελικη δεν ειναι και σιγουρος αν αυτο το μαραφετη θα κανει και δουλεια...


κατ εμε ενα σωστα στημενο τσιγαρακι τπτ το τρελο απλα πραγμτα να δουλευει
και με ενα υγρο αναλογα με το τι καπνιζε πριν(σαν εμενα 16-18mg για light 9-12mg) για την αναγκη της
νικοτινης για να μην αρχισουν τα στερητικα και εισαι κομπλε...
 ολα τα υπολοιπα οπως λεει και ο φιλος απο πανω ειναι φτηνες δικαιολογιες
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2012, 04:31 από pineza »

Αποσυνδεδεμένος BlackSwan

  • *
  • 43
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Eξ...ατμιζομαι!
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #26 στις: Νοεμβρίου 14, 2012, 14:48 »
@gewre +1 και απο εμενα!Οντως ειναι καθαρα θεμα να το παρουμε αποφαση και να το βαλουμε στο μυαλο μας.Ολα τα αλλα ειναι οντως δικαιολογιες.Αν δεν θες δεν κανεις τπτ...Ημουν καπνιστρια 2,5 με 3 πακετων 25 ασσος την ημερα και επειτα 1 καπνου ανα μιαμιση μερα.Τζιμινιερα με ανεβαζαν φουγαρο με κατεβαζαν-"Καπνιζεις παρα πολυ θα παθεις τπτ" κτλ...Ελεγα "Ασ'τους να λενε εγω ΔΕΝ το κοβω"!Απο αντιδραση θες?Ηταν μια "παρεα" για μενα?Ενας τροπος να ξεχνιεμαι?Δεν ξερω...Δεν μπορουσα να φανταστω τον εαυτο μου χωρις κ.τ...Να πιω καφε χωρις τσιγαρο?Με τπτ!Να πιω ποτο χωρις να καπνισω?Ελεος.Οταν καποιος γνωστος μου μου εδειξε το η.τ ειπα τα γνωστα "τι μ@λ@κια ειναι αυτη"-"Που ξερεις τι εχει μεσα" κτλ.
Κι ομως το δοκιμασα απο περιεργεια και μην εχοντας παρει πραγματικη αποφαση.Ειμαι σχεδον λοιπον 3 εβδομαδες τωρα με η.τ. και λιγες μερες χωρις καθολου κ.τ. Ποια?Εγω?ΔΕΝ το πιστευω!Υπηρξαν βεβαια και φορες που τσαντιστηκα και ειπα θα καπνισω!Δοκιμασα το κ.τ και μου εφερε αηδια!Μια χαρα ευχαριστηση ειναι το η.τ πλεον για μενα.Απλα ειναι ολα στο μυαλο μας.ΘΕΛΗΣΗ να υπαρχει και ΑΠΟΦΑΣΗ οπως ειπαμε!
Ελπιζω να συνεχισω να ατμιζω πλεον και να μην ξαναγυρισω πισω και πιστευω να τα καταφερω αφου το εχω παρει και εγωιστικα.Αφου το εκοψα εγω μπορειτε ολοι  :) .Πολυ με εχουν σαν παραδειγμα "Αν το κοψεις εσυ" μου λενε θα παρουμε κ εμεις η.τ....Φανταστειτε! :tongue_smilie:
Αντε λοιπον παιδια καλη συνεχεια στο atmising μας!  :D

(Ελπιζω να μην εγινα κουραστικη)

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #27 στις: Νοεμβρίου 14, 2012, 14:59 »
BlackSwan ποσο καιρο ησουν καπνιστρια?
συγχαρητηρια κιολας που αφησες πισω σου το κ.τ... για την Θεληση και την Αποφαση σου.
(σορυ για το οφ..  :-[ )

Αποσυνδεδεμένος BlackSwan

  • *
  • 43
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Eξ...ατμιζομαι!
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #28 στις: Νοεμβρίου 14, 2012, 15:01 »
Αισιως 13 χρονακια  :tongue_smilie: .Απο τα 16 μου...

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Για τον νεο ατμιστη - Videoσκέψεις by Gewre
« Απάντηση #29 στις: Νοεμβρίου 14, 2012, 15:06 »
Δε τα λες και λίγα.
Αφού το πήρες απόφαση, αυτό είναι που μετράει.  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 954 110676 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:51
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159877 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515345 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146482 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303277 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12797 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 190 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530809 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201475 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801639 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11067 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40996 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet