vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

241 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, Mimhsdr, tsep12

Twitter

Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #15 στις: Ιουνίου 14, 2010, 23:31 »
Ο 401 θέλει πολύ αργή και μακρόσυρτη τζούρα αλλιώς όντως σπάει νεύρα...

Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 16, 2010, 22:39 »
Γεια και πάλι και ευχαριστώ για τις απαντήσεις

Πήραμε το ego και ευτυχώς τους άρεσε πολύ περισσότερο. Έχω παραγγείλει και ecopure υγρό και σύντομα θα πειραματιστώ και με 901 όπως περιγράφεις Arvacon! Μόνο ο πατέρας μου παραπονέθηκε λίγο, τραβούσε μια ρουφιξιά, έβγαζε ντουμάνια και έλεγε "λίγο είναι" αλλά έχω την εντύπωση πως και σύννεφο συμπηκνωμένο σε φιλτράκι να του δώσω αυτού του ανθρώπου το ίδιο θα πει.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 16, 2010, 22:46 »
Γεια και πάλι και ευχαριστώ για τις απαντήσεις

Πήραμε το ego και ευτυχώς τους άρεσε πολύ περισσότερο. Έχω παραγγείλει και ecopure υγρό και σύντομα θα πειραματιστώ και με 901 όπως περιγράφεις Arvacon! Μόνο ο πατέρας μου παραπονέθηκε λίγο, τραβούσε μια ρουφιξιά, έβγαζε ντουμάνια και έλεγε "λίγο είναι" αλλά έχω την εντύπωση πως και σύννεφο συμπηκνωμένο σε φιλτράκι να του δώσω αυτού του ανθρώπου το ίδιο θα πει.
έχω την αίσθηση ότι o 901 θα φανεί λίγος μπροστά στον 510 ή τον 510 Low Resistance

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 16, 2010, 22:55 »
Για τον πατέρα σου θα έλεγα να δοκιμάσεις και Vinirette Virginia High. Γενικά τα vinirette έχουν δυνατότερο χτύπημα από άλλα στα ίδια mg και το virginia δεν είναι γλυκό οπότε δύσκολα μπουχτίζει.

Επίσης, όπως είπε και ο Tem, ο 901 είναι για τρυφερά πόδια ;D Την αίσθηση που δίνει ο 510 με 12mg υγρό, ο 901 θα τη δώσει με 18mg υγρό. Οπότε αν δεν του φτάνει τώρα ο 510 δεν τον πας πιο χαμηλά, του αυξάνεις το επίπεδο νικοτίνης και τον αφήνεις σε 510 και, αν δε φτάσει αυτό, τον ανεβάζεις και σε 510 Low Resistance.

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 17, 2010, 08:20 »
Μη τους ακους τους δικηγορους του διαβολου Τατιανιτο  :tongue_smilie: ::)
Παπαπαπαπα,ακου το vinirette virginia δεν ειναι γλυκο!Zoobi μου φαινεται οτι με τις 30 γευσεις της flavorart που πηρες, πρεπει να εγινε η γλωσσα σου τσαρουχι!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #20 στις: Ιουνίου 17, 2010, 08:29 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #21 στις: Ιουνίου 17, 2010, 09:13 »
Μη τους ακους τους δικηγορους του διαβολου Τατιανιτο  :tongue_smilie: ::)
Παπαπαπαπα,ακου το vinirette virginia δεν ειναι γλυκο!Zoobi μου φαινεται οτι με τις 30 γευσεις της flavorart που πηρες, πρεπει να εγινε η γλωσσα σου τσαρουχι!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
ναι , ειδικά με 510 LR το vinirette virginia μοιάζει με παραψημένο γλυκό. Με απλό 510 η κατάσταση είναι λίγο καλύτερη ως προς τη γλύκα του καλαμποκιού.

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #22 στις: Ιουνίου 17, 2010, 11:46 »
Μη τους ακους τους δικηγορους του διαβολου Τατιανιτο  :tongue_smilie: ::)
Παπαπαπαπα,ακου το vinirette virginia δεν ειναι γλυκο!Zoobi μου φαινεται οτι με τις 30 γευσεις της flavorart που πηρες, πρεπει να εγινε η γλωσσα σου τσαρουχι!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Εμένα γιατί μου θυμίζει ποπ κορν το virginia; Κανονικό ποπ κορν, όχι γλυκό.

Τώρα θα μου πεις σε σχέση με τα υπόλοιπα που ατμίζω (μηλόπιτα, καφέ, κεράσι, καρπούζι, βανίλια κ.λ.π.) είναι το λιγότερο γλυκό  ;D

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #23 στις: Ιουνίου 17, 2010, 12:44 »
Εμένα γιατί μου θυμίζει ποπ κορν το virginia; Κανονικό ποπ κορν, όχι γλυκό.

Τώρα θα μου πεις σε σχέση με τα υπόλοιπα που ατμίζω (μηλόπιτα, καφέ, κεράσι, καρπούζι, βανίλια κ.λ.π.) είναι το λιγότερο γλυκό  ;D
Ναι. Pop corn δηλαδή καλαμπόκι. Σε κάθε περίπτωση αρκετά γλυκό ανάλογα πάντα με τον ατμοποιητή.

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #24 στις: Ιουνίου 18, 2010, 20:00 »
Vinirette kaffee 10 mg. Με 510 σκοτώνει τα πάντα στο πέρασμα του !!!

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #25 στις: Ιουνίου 18, 2010, 20:06 »
Mια ακομη προταση δεν νομιζω να βλαπτει.
Rich ecopure 24mg +510=χτυπημα γαιδουρινο,ατμος πλουσιοτατος και γευση με τον 510 κοντα στο ΚΤ.

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #26 στις: Ιουνίου 20, 2010, 01:54 »
24 mg! Βρε SEB, θα τον σκοτώσεις στα γκαχα-γκούχα τον άνθρωπο !!!!!

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #27 στις: Ιουνίου 20, 2010, 04:27 »


 Ο δε πατέρας μου είναι φουγάρο, αν τον βάζαμε σε δωμάτιο με καθαρό αέρα θα φώναζε "ΠΝΙΓΟΜΑΙ, ΘΕΛΩ ΚΑΠΝΟ, ΚΑΠΝΟ ΣΑΣ ΛΕΩ" μιλάμε για 2 πακέτα τουλάχιστο τη μέρα. Αλλάζει κάθε τόσο μάρκες, μια BF, μια camel, μια lucky strike και που και που ανάβει και κάνα πούρο.
                                                                            Παραθεση απο XristosK
24 mg! Βρε SEB, θα τον σκοτώσεις στα γκαχα-γκούχα τον άνθρωπο !!!!!                       


XristosK εγω δεν εχω σκοπο να τον σκοτωσω τον ανθρωπο.Αυτο που θα τον σκοτωσει ειναι τα BF,lucky strike και τα camel και τα πουρα.Οταν ξεκινησα να καπνιζω ΚΤ υπηρχε το Πρωτο (χυμα τσιγαρα ) μετα γνωρισα μερικες αξιολογες μαρκες Astor,old navy κτλ κτλ.Και καποια στιγμη αρχισαν τα λεγομενα για μενα κολοτσιγαρα και δεν θα αναφερω μαρκες.Απο τα βαρια κολοτσιγαρα που καπνιζα καπου στα 40 μου αρχισα να νοιωθω πονους στο στηθος,ασχημο υπνο φλεγματα,βηχας που ξεκινουσε μολις ξυπνουσα και σταματουσε οταν εφτανα στην δουλεια μου,καπου στα 17 χιλ. μετα.
Καποια στιγμη πριν ενα χρονο περιπου τα πηρα στο κρανιο  σκεφτομενος οτι εχω δυο παιδακια 3 και 4 χρονων και θελω να τα χαρω οσο γινεται περισσοτερο.Ετσι εφτασα στο ΗΤ και εδω και 9 μηνες βρηκα την ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ.Ανεβηκαν οι αντοχες μου,κοιμαμαι καλυτερα,σταματησαν οι κολοβηχες δεν νοιωθω σαν ζομπι (οχι zoobi ) και ολα αυτα γιατι ξεκινησα με 18 mg ,24 mg πηγα και στα 36 mg αλλα δεν τα αντεξα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 20, 2010, 12:28 από SEB »

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #28 στις: Ιουνίου 20, 2010, 14:42 »
Καποια στιγμη πριν ενα χρονο περιπου τα πηρα στο κρανιο  σκεφτομενος οτι εχω δυο παιδακια 3 και 4 χρονων και θελω να τα χαρω οσο γινεται περισσοτερο.Ετσι εφτασα στο ΗΤ και εδω και 9 μηνες βρηκα την ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ.Ανεβηκαν οι αντοχες μου,κοιμαμαι καλυτερα,σταματησαν οι κολοβηχες δεν νοιωθω σαν ζομπι (οχι zoobi ) και ολα αυτα γιατι ξεκινησα με 18 mg ,24 mg πηγα και στα 36 mg αλλα δεν τα αντεξα.
Και σε μένα για να κόψω το κάπνισμα καταλύτης ήταν οι πιτσιρίκες μου. Και από ζόμπι έγινα zoobi :))

Και από ένας συνηθισμένος, καθημερινός άνθρωπος που μυρίζει σαν τασάκι έγινα "ο μουρλός με την πίπα της ειρήνης (GG)" :))

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρχάρια - Επιλογή Η.Τ.
« Απάντηση #29 στις: Ιουνίου 20, 2010, 15:06 »
Και σε μένα ένας επίσης ένας από τους σοβαρότερους λόγους ήταν τα παιδιά μου.
Πρώτον γιατί ήθελα να κάνω κάτι που είναι καλό για την υγεία μου, ελπίζοντας ότι θα με χαρούνε περισσότερο αλλά επίσης πολύ βασικό το παθητικό κάπνισμα για αυτά.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135822 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084282 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34976 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 113 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9504 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476786 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114733 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1306 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 925 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271229 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1517 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos