vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

133 επισκέπτες, 9 χρήστες
Tem, maprix, Jorge, marauder800, dkostas, tibolaso, dvelev, Buliwyf, white varadero

Twitter

Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.

Καλησπέρα στους συνατμιστές του φόρουμ!

 Εδώ και αρκετό καιρό έψαχνα λύσεις για να κόψω το τσιγάρο,αλλάαποτύγχανα συνεχώς.Έτσι αποφάσισα να δοκιμάσω το ητ και μετά απο ψάξιμο,κατέληξα στο φόρουμ.Χωρίς σκέψη γράφτηκα και άρχισα να διαβάζω.Μετά απο κριτικές και απόψεις που διάβασα,είπα εδώ είμαστε,να η λύση για να κόψω το κτ.Συνεχίζοντας να διαβάζω,κατέληξα στο να αγοράσω το Njoy npro,διότι το πρότειναν αρκετοί για τους αρχάριους και δεν επιθυμούσα κιόλας να μπλέξη με ατμοποιητές,καθαρισμούς κτλ.Ήθελα κάτι απλό για να μπω στο νόημα.
 Εδώ και 4 μέρες λοιπόν ατμίζω και έχω κάνει μόνο 4 κτ και αυτό διότι τέλειωσε η μπαταρία του ητ.Ο αρχικός μου όμως ενθουσιαμός εξαλειφόταν και αυτό οφείλεται στο προϊόν καθ' αυτό.Και εξηγώ παρακάτω.
 Το πακέτο έρχεται στι σπίτι μου με 2 μπαταρίες,10 cartomiserκαι ένα φορτιστή.Φορτίζω λοιπόν τις μπαταρίες και ανυπομονώ να το δοκιμάσω.βιδώνω το πρώτο cartomiser στην μπαταρία και ΩΩΩΩ!!Γεμάτη γεύση και χτύπημα κανονικού τσιγάρου (εδώ να σημειώσω οτι κάπνιζα 6 χρόνια Craven μπλε,πάνω απο 30 τσιγάρα την ημέρα)!Να η λύση που έψαχνα λέω,παέι το κτ.Δυστυχώς όμως μετά απο λίγο άρχισε η απογοήτευσή μου.Η γεύση χάθηκε και το χτύπημα υπήρχε μόνο με εκλάμψεις.Μπορεί να τελείωσε το cartomiser λέω.Αλλάζω λοιπόν,αλλά τίποτα.Μπορεί να είναι η μπαταρία λέω.Δοκιμάζω την δεύτερη και με τα δύο cartomiser και δεν άλλαξε τίποτα.Μάλιστα η δεύτερη μπαταρία τράβαγε τζούρα με δυσκολία.Ανοίγω ένα τρίτο cartomiser και το βιδώνω στην πρώτη μπαταρία.Κάπως καλύτερα τα πράγματα.Το χτύπημα ήταν ελαφρώς πιο συχνό.Έτσι,την επόμενη ημέρα αποφασίζω να πάω στην Njoy (είναι πολύ κοντά μου),μήπως κλάνω κάτι λάθος εγώ.Εξηγώ στον Κο Πετρόπουλο το πρόβλημά μου και αφού δοκίμασα τα cartomiser μου με δικές του μπαταρίες και ο ίδιος τις μπαταρίες μου με δικά του cartomiser,διαπιστώνει το πρόβλημα και μου δίνει δύο καινούριες μπαταρίες και 5 καινούρια cartomiser.
 Εδώ οφείλω να ευχαριστήσω τον Κο Πετρόπουλο για την ευγένεια,τον επαγγελματισμό και την μεταχείριση που έδειξε στο πρόσωπό μου.Δείχνει άνθρωπος που νοιάζεται για την άποωη και την ευχαρίστηση του πελάτη.
 Πάω λοιπόν σπίτι,φορτίζω τις νέες μπαταρίες και ξεκινάω τη δοκιμή.Για άλλη μια φορά τα ίδια.Σχεδόν άγευστο και χτυπήματα με εκλάμψεις.Αλλάζω μπαταρία και πάλι η δεύτερη έχει πρόβλημα και δεν ευχαριστιέμαι τίποτα.Αλλάζω cartomiser και βλέπω οτι άλλα δεν τραβάνε καθόλου,άλλο στάζει συνεχώς και άλλα δεν λειτουργούν καθόλου.Καλό θα ήταν,σκέφτομαι,να μιλήσω απο κοντά με κάποιον που ξέρει απο ητ (κατά τα λεγόμενα του φόρουμ),μήπως πάλι κάτι κάνω λάθος εγώ.Έτσι πάω στο electronicsmoke στη Συγγρού,για να μιλήσω με τον ιδιοκτήτη.
 Το πρώτο πράγμα που του ζήτησα ήταν αν είχε μπαταρίες Njoy για να αγοράσω,αλλά του είχαν τελειώσει.Του ζητάω υγρό για τα cartomiser και μου δίνει της Janty το non με γεύση κεράσι και μάλιστα μου το γεμίζει ο ίδιος επι τόπου.Το βιδώνω στην μπαταρία μου,αλλά ίσα που καλυτέρεψε.Εκείνη τη στιγμή βρίσκει μία μπαταρία Moore's που είχε ο ίδιος και μου την δίνει.Με το που βιδώνω το cartomiser στην μπαταρία,τα πράγματα άλλαξαν εντελώς!Γεμάτη γεύση,πολύ καλό χτύπημα και πολύς ατμός!Και μάλιστα όλα αυτά με διάρκεια και όχι μόνο για 3-4 τζούρες.Την μπαταρία μου την χάρισε και μου είπε οτι θα πρέπει να αλλάξω το Njoy,διότι πάσχει αρκετά στις μπαταρίες,πράγμα που διάβασα και διαπίστωσα και ο ίδιος!Επίσης μου είπε οτι κάποια cartomiser της στάζουν αρκετά,πράγμα που το διαπίστωσα και αυτό ο ίδιος!Μιλάγαμε σχεδόν 2 ώρες στο μαγαζί του και μου είπε πολλά ενδιαφέροντα πράγματα,φαίνεται οτι το ξέρει καλά το θέμα του ητ.
 Εδώ να ευχαριστήσω και τον ιδιοκτήτη του electrincsmoke φγια την βοήθειά του,την εξυπηρέτησή του και τις συμβουλές του.
 Οπότε εξοπλισμένος με μία καλύτερη μπαταρία,απολαμβάνω περισσότερο το ητ και είμαι σίγουρος πως όσο ψάχνω και βρίσκω το ητ που ταιριάζει καλύτερα σε μένα,θα απαλλαγώ απο το κτ.


 Εδώ όμως,ζητάω και τη βοήθειά σας.Θέλω να αγοράσω κι άλλες μπαταρίες πέρα απο τις moore's που βρήκα.Θέλω να δοκιμάσω τα cartomiser της e-tobacco,οπότε χρειάζομαι μπαταρία 510 σαν αυτή ή μπορώ να χρησιμοποιήσω και αυτή;Έχετε υπόψιν σας κάποια άλλη?Γενικά για τα cartomiser της e-tobacco ποιά είνα η γνώμη σας;
Και κάτι άλλο.Ο φορτιστής αυτός κάνει για κάποιον τύπο μπαταρίας απο τους δύο που προανέφερα;

Συγνώμη αν κούρασα με το μεγάλο άρθρο,αλλά είνα ακόμα πολύ νωρίς για να έχω πλήρη άποψη για το ητ.
 
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 16, 2010, 15:28 από aggelos_chem »

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 16, 2010, 15:36 »
Παράθεση
Εδώ όμως,ζητάω και τη βοήθειά σας.Θέλω να αγοράσω κι άλλες μπαταρίες πέρα απο τις moore's που βρήκα.Θέλω να δοκιμάσω τα cartomiser της e-tobacco,οπότε χρειάζομαι μπαταρία 510 σαν αυτή ή μπορώ να χρησιμοποιήσω και αυτή;Έχετε υπόψιν σας κάποια άλλη?Γενικά για τα cartomiser της Nobacco ποιά είνα η γνώμη σας;
Και κάτι άλλο.Ο φορτιστής αυτός κάνει για κάποιον τύπο μπαταρίας απο τους δύο που προανέφερα;

Συγνώμη αν κούρασα με το μεγάλο άρθρο,αλλά είνα ακόμα πολύ νωρίς για να έχω πλήρη άποψη για το ητ.
Τις moore's δεν τις ξέρω , τί τύπος μπαταρίας είναι ? για ποιόν ατμοποιητή ?
cartomiser της Nobacco απ όσο ξέρω είναι για 510 αλλά δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμη
Ο φορτιστής αν εννοείς της Njoy δεν κάνει για 510

Η γνώμη μου είναι να προμηθευτείς τη μεγάλη μπαταρία Nobacco ή την unique ή την μπαταρια του eGo
αλλά θα χρειαστείς και αντάπτορα 510 σε 4081 (είναι ο κωδικός του njoy σπειρώματος) για να ατμίσεις NJoy carts , που θα βρεις εδω
http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=160
ή εδω
http://www.heaven-gifts.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=431&productname=



Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 16, 2010, 16:10 »
Τις moore's δεν τις ξέρω , τί τύπος μπαταρίας είναι ? για ποιόν ατμοποιητή ?
cartomiser της Nobacco απ όσο ξέρω είναι για 510 αλλά δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμη
Ο φορτιστής αν εννοείς της Njoy δεν κάνει για 510

Η γνώμη μου είναι να προμηθευτείς τη μεγάλη μπαταρία Nobacco ή την unique ή την μπαταρια του eGo
αλλά θα χρειαστείς και αντάπτορα 510 σε 4081 (είναι ο κωδικός του njoy σπειρώματος) για να ατμίσεις NJoy carts , που θα βρεις εδω
http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=160
ή εδω
http://www.heaven-gifts.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=431&productname=

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση/
Οι moore's είναι τύπου DSE103 για 4081,σαν τις Njoy.Δεν τα πάω πολύ καλά με τους κωδικούς,αν πατήσεις τα λινκ που έβαλα,θα τις δεις τις μπαταρίες.Για τα cartomizer το έγραψα λάθος αλλά το διόρθωσα,e-tobacco εννοούσα.Αυτό που θέλω να μάθω,είναι σε ποιούς τύπους μπαταριών ταιριάζουν τα cartomizer της e-tobacco.

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 16, 2010, 19:27 »
Καλώς ήλθες Άγγελε.
Η αλήθεια είναι ότι με τα προιόντα της e-tobacco έχουμε μπερδευτεί αρκετά ;)
Αν πας εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/board,45.0.html
θα βρεις τον πίνακα της εταιρείας.
Διάβασε το 1ο thread και μετά... θεός βοηθός.
Εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει :)

Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #4 στις: Μαΐου 16, 2010, 22:13 »
Καλώς ήλθες Άγγελε.
Η αλήθεια είναι ότι με τα προιόντα της e-tobacco έχουμε μπερδευτεί αρκετά ;)
Αν πας εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/board,45.0.html
θα βρεις τον πίνακα της εταιρείας.
Διάβασε το 1ο thread και μετά... θεός βοηθός.
Εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει :)

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Κι εγώ δεν έβγαζα άκρη,μέχρι που πρόσεξα αυτό.Το λέει οτι κάνει για 510.Άρα λοιπόν,ρωτάω: Είναι καλός συνδυασμός cartomizer e-tobacco με μπαταρία 510 απο funstore?Κάπου στο φόρουμ διάβασα οτι οι μπαταρίες αυτές είναι ίδιας ποιότητας με αυτές που πουλάνε οι ΄Ελληνες αντιπρόσωποι,απλά δεν έχουν την εγγύηση που προσφέρουν οι αντιπρόσωποι.Οπότε σκεφτόμουν να πάρω 2-3 μπαταρίες για δοκιμή και μετά να περάσω σε κάποια συσκευή απο Έλληνα αντιπρόσωπο, πχ Nobacco blackline.Αυτό που έχω καταλάβει οτι μου λείπει απο το κτ είναι το χτύπημα,οπότε και αυτό αναζητώ.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #5 στις: Μαΐου 16, 2010, 22:26 »
Άγγελε
Αν κάνει για 510 οι μπαταρίες που λες θα σε βολέψουν
γενικά ο 510 έχει απο τις καλυτερες μπαταρίες της αγοράς  ασχέτως ονόματος ειτε απο funstore αγοράσεις , ή απο nobacco ή απο κίνα είναι καλές. Να προτιμίσεις τις 280mah εκτός αν σε ενοχλεί το μήκος. Πράγματι η εγγύηση και μόνο είναι η διαφορά, αλλά μην την υποτιμάς.
Από την άλλη μεριά η Ego μπαταρία που σου συνέστησα σου δίνει 5  - 6 ώρες αυτονομία σε σχέση με τις 2-2.30 ώρες των 280 mah (μεγάλες) και είναι συμβατή με 510

Γιά το "χτύπημα" που λές, παιζουν διάφορες παράμετροι
με πιό σημαντική παράμετρο την περιεκτικότητα νικοτίνης, μην περιμένεις χτύπημα με 0 νικοτίνη
Απο την άλλη μεριά η μπαταρία αποδίδει το χτύπημα εφ όσον είναι καλή με σταθερή ένταση.
Αν η μπαταρία είναι μάπα , υπάρχει και πάλι χτύπημα , αλλά είναι αδύνατο λόγω μη καλής ατμοποίησης, σε αυτή την περίπτωση 8α δεις να σου βγάζει και υγρό στο στόμα που δεν έχει προφτάσει να ατμοποιηθεί.
ελπίζω να βοήθησα , σιγά σιγά 8α βρεις το δρόμο σου .

EDIT
επίσης να ξέρεις ότι cartomizer απο cartomizer  διαφέρει ως προς την κατασκευή και απόδοση



Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #6 στις: Μαΐου 16, 2010, 23:03 »
Άγγελε
Αν κάνει για 510 οι μπαταρίες που λες θα σε βολέψουν
γενικά ο 510 έχει απο τις καλυτερες μπαταρίες της αγοράς  ασχέτως ονόματος ειτε απο funstore αγοράσεις , ή απο nobacco ή απο κίνα είναι καλές. Να προτιμίσεις τις 280mah εκτός αν σε ενοχλεί το μήκος. Πράγματι η εγγύηση και μόνο είναι η διαφορά, αλλά μην την υποτιμάς.
Από την άλλη μεριά η Ego μπαταρία που σου συνέστησα σου δίνει 5  - 6 ώρες αυτονομία σε σχέση με τις 2-2.30 ώρες των 280 mah (μεγάλες) και είναι συμβατή με 510

Γιά το "χτύπημα" που λές, παιζουν διάφορες παράμετροι
με πιό σημαντική παράμετρο την περιεκτικότητα νικοτίνης, μην περιμένεις χτύπημα με 0 νικοτίνη
Απο την άλλη μεριά η μπαταρία αποδίδει το χτύπημα εφ όσον είναι καλή με σταθερή ένταση.
Αν η μπαταρία είναι μάπα , υπάρχει και πάλι χτύπημα , αλλά είναι αδύνατο λόγω μη καλής ατμοποίησης, σε αυτή την περίπτωση 8α δεις να σου βγάζει και υγρό στο στόμα που δεν έχει προφτάσει να ατμοποιηθεί.
ελπίζω να βοήθησα , σιγά σιγά 8α βρεις το δρόμο σου .

EDIT
επίσης να ξέρεις ότι cartomizer απο cartomizer  διαφέρει ως προς την κατασκευή και απόδοση


Σημαντική η βοήθειά σου και σ' ευχαριστώ.

Δεν υποτιμάω την εγγύηση,το ανέφερα άλλωστε και πριν,πως αν μου κάνει το σετ,θα παρω απο Έλληνα αντιπρόσωπο μπαταρία.Απλά είναι η πιο οικονομική λύση για το τεστ αυτό που είπα.
Εμένα για το χτύπημα με νοιάζει να αποδίδεται με σταθερή ένταση,αυτό που λες.Άλλωστε το παρατήρησα και με τις μπαταρίες που έχω ήδη,όπως αναφέρω και στο αρχικό ποστ,πως η μάπα μπαταρία δεν δίνει καθόλου καλή αίσθηση.Με νοιάζει η μπαταρία να είναι αποδοτική,γι' αυτό ρωτάω αν απο  funstore θα ήταν καλή επιλογή.Και για την μπαταρία,όντως κι εγώ σκέφτηκα των 280 mA,δεν με πειράζει το μέγεθος.Για να βάλω όμως μπαταρία  Ego με αυτά τα cartomizer,θέλω και αντάπτορα,έτσι?Ο αντάπτορας δεν θα επηρεάσει το "σύστημα",είτε στο χτύπημα,είτε στην ευκολία της τζούρας?

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #7 στις: Μαΐου 16, 2010, 23:09 »
aggelos_chem καλωσόρισες και σου εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου.
Πληροφοριακά, τις moors τις έχει το funstore http://funstore.gr/index.php?target=products&product_id=6

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #8 στις: Μαΐου 16, 2010, 23:18 »
Παράθεση
Για να βάλω όμως μπαταρία  Ego με αυτά τα cartomizer,θέλω και αντάπτορα,έτσι?Ο αντάπτορας δεν θα επηρεάσει το "σύστημα",είτε στο χτύπημα,είτε στην ευκολία της τζούρας?
Το ego είναι απόλυτα συμβατό με 510 δεν χρειάζεσαι αντάπτορα προκειμένου να χρησιμοποιήσεις 510 ατμο ή συμβατό 510 cart.
Ο αντάπτορας δεν επειρεάζει ιδιαίτερα , αλλά ας το επιβεβαιώσουν και οι συνατμιστές που έχουν εργαλεία μέτρησης. Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω αισθητή διαφορά.
Οι έλληνες αντ δεν έχουν όλοι και για όλα τα προϊόντα τους την ίδια εγγύηση.
Συνήθως ότι βλέπεις πιό φτηνό ειναι με μικρή εγγύηση.
Το καλό είναι ότι είναι όλοι τόσο συνεπείς που όταν λένε εγγύηση την εννοούνε 100%

Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #9 στις: Μαΐου 16, 2010, 23:30 »
aggelos_chem καλωσόρισες και σου εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου.
Πληροφοριακά, τις moors τις έχει το funstore http://funstore.gr/index.php?target=products&product_id=6

Καλώς σας βρήκα Βασίλη,σ' ευχαριστώ.Αν και το είχα δει κι εγώ,χρήσιμη πληροφορία για κάποιον που θα κοιτάξει το ποστ και σ' ευχαριστώ και για τον κόπο σου να κοιτάξεις.


Το ego είναι απόλυτα συμβατό με 510 δεν χρειάζεσαι αντάπτορα προκειμένου να χρησιμοποιήσεις 510 ατμο ή συμβατό 510 cart.
Ο αντάπτορας δεν επειρεάζει ιδιαίτερα , αλλά ας το επιβεβαιώσουν και οι συνατμιστές που έχουν εργαλεία μέτρησης. Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω αισθητή διαφορά.
Οι έλληνες αντ δεν έχουν όλοι και για όλα τα προϊόντα τους την ίδια εγγύηση.
Συνήθως ότι βλέπεις πιό φτηνό ειναι με μικρή εγγύηση.
Το καλό είναι ότι είναι όλοι τόσο συνεπείς που όταν λένε εγγύηση την εννοούνε 100%

Οπότε είναι οι μπαταρίες 510 και ego μπορούν να φορτίσουν με το ίδιο φορτιστή΄...?Διότι αν είναι έτσι,με συνφέρει να πάρω και μια ego απο funstore και να τις χρησιμοποιώ παράλληλα και με τον ίδιο φορτιστή.Η ego προσφέρει και σταθερότητα και χτύπημα απ' οτι καταλαβαίνω,έτσι?
Για την εγγύηση που λες,το παρατήρησα κι εγώ,άσχετα αν το προϊόν δεν με ικανοποίησε,δεν φταίει σε τίποτα ο αντιπρόσωπος γι' αυτό.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #10 στις: Μαΐου 16, 2010, 23:36 »
Δυστυχώς για τις ego μπαταρίες ( παρότι ταιριάζουν σε κοινό φορτιστή 510) η οδηγία της εταιρείας είναι να χρησιμοποιείται ο ειδικός ego φορτιστης.
Για χτύπημα μη το συζητάς , θα εν8ουσιαστείς με τις ego

Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #11 στις: Μαΐου 16, 2010, 23:41 »
Δυστυχώς για τις ego μπαταρίες ( παρότι ταιριάζουν σε κοινό φορτιστή 510) η οδηγία της εταιρείας είναι να χρησιμοποιείται ο ειδικός ego φορτιστης.
Για χτύπημα μη το συζητάς , θα εν8ουσιαστείς με τις ego

Μικρό το κακό,ο φορτιστής του ego έχει 6 γιούργια μόνο. :thumpup:
Πάντως πώς θα σου φαινόταν το σετάκι που λέω,ego-501-cartomizer;Θα με καλύψει για βασικά πράγματα και για ν' αρχίσω να μαθαίνω περισσότερα για το ητ;
ξέρω,σ' έχω πρήξει,αλλά τώρα είμαι σαν τα 4χρονα παιδιά όταν μαθαίνουν κάτι καινούριο.  :confused1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #12 στις: Μαΐου 16, 2010, 23:50 »
Με 510 καρτο και Ego θα είσαι άρχοντας! Δυστυχώς στην Ελλάδα δεν υπάρχουν ακόμα, πρέπει να παραγγείλεις απ' έξω.

Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #13 στις: Μαΐου 16, 2010, 23:53 »
Με 510 καρτο και Ego θα είσαι άρχοντας! Δυστυχώς στην Ελλάδα δεν υπάρχουν ακόμα, πρέπει να παραγγείλεις απ' έξω.

Μου τονώνεις το ηθικό τώρα για το κόψιμο του κτ!
Δεν ξέρω αν διάβασες τα προηγούμενα,αλλά τα e-tobacco κάνουν για 510.Εκτός και αν δεν εννοούσες για τα καρτο...

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρώτες επαφές,απόψεις και ερωτήσεις για το ΗΤ.
« Απάντηση #14 στις: Μαΐου 17, 2010, 00:20 »
Μου τονώνεις το ηθικό τώρα για το κόψιμο του κτ!
Δεν ξέρω αν διάβασες τα προηγούμενα,αλλά τα e-tobacco κάνουν για 510.Εκτός και αν δεν εννοούσες για τα καρτο...
Τα καρτο εννοούσα αλλά νομίζω της e-tobacco δεν περιέχουν νικοτίνη, εκτός κι αν πιστεύεις πως δεν την χρειάζεσαι οπότε μια χαρά θα σου έρθει με δεδομένη και την έκπτωση στα μέλη του φόρουμ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33557 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 533964 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59470 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8007 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236683 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 371 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13902 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135967 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084608 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35110 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9702 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477581 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy