vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες

Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« στις: Μαρτίου 26, 2010, 16:59 »
Θέλω να ξεκινήσω το ηλεκτρονικο τσιγαρο και να απαλλαγω απο το κανονικο! Ειναι επειγουσα αναγκη να ξεκινησω αμεσα! Προσπαθω να βρω μια ακρη αλλα εχω καταμπερδευτει! Στο μονο που εχω καταληξει ειναι οτι δεν πρεπει να προτιμησω τη γλυκολη προπυλενιου αλλα τη φυτικη γλυκερινη! Θελω λοιπον ενα ηλεκτρονικο τσιγαρο που να μοιαζει στη γευση και στην αισθηση με το κανονικο τσιγαρο ωστε να μην κανω ασκοπη αγορα ενος Η.Τ. που θα το πεταξω σε καποιο συρταρι! Καποιος να βοηθησει με καμμια ιδεα? (Σας παρακαλω αν ειναι δυνατον οχι link παραπομπης επι περαπομπης γιατι μπερδευομαι)
Επισης θεωρω πως καλο ειναι οταν ξεκιναει καποιος Η.Τ. να εχει αυτο νικοτινη την οποια σταδιακα θα μειωνει μεχρι εξαλειψεως! Πως το βλεπετε αυτο?

Σας ευχαριστω εκ των προτερων και συγχωρειστε μου το υφος αλλα εχω σιχαθει το Κ.Τ. και δεν μπορω να το κοψω! Οι πληροφοριες που θα μου δωσετε ειναι η μονη μου ελπιδα (νομιζω).

Και παλι ευχαριστω!

Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 26, 2010, 17:02 »
Αν υπαρχει προβλημα να μου προταθει καποιο συγκεκριμενο τσιγαρο λογω αντικειμενικοτητας απεναντι σε ολες τις μαρκες, θα παρακαλουσα να το κανετε με pm

Και παλι σας ευχαριστω! :) :)

Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 26, 2010, 17:05 »
Ενα ενα τα θυμαμαι! (Το Κ.Τ. επηρεαζει και την ταξινομηση της σκεψης)

Λοιπον, επειδη καπνιζω αβερτα θα χρειαστω τον καταλληλο εξοπλισμο για να μη μου λειψει ποτε το τσιγαρο απ το στομα! Ποιος ειναι αυτος ομως?

Ουφ! Σας κουρασα! Ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος tronicgr

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
  • eGo + Vinirette e-liquids
    • Home Motion Flight Simulator
Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 26, 2010, 17:10 »
Μια λεξη:

eGo

 ::)


Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 26, 2010, 17:12 »
Μια λεξη:

eGo

 ::)
+υγρα ecopure regular high

Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 26, 2010, 17:14 »
χμμμμμ
γινεστε λιγο πιο σαφεις? Γιατι ειμαι εντελως ασχετος :)

Αποσυνδεδεμένος tronicgr

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
  • eGo + Vinirette e-liquids
    • Home Motion Flight Simulator
Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 26, 2010, 17:17 »
Εδω
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1094.0.html
ή εδω
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1124.0.html

Ειναι το ιδιο... απλα επιλεγεις τον εισαγωγεα...  ;D

Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 26, 2010, 17:21 »
Σε καταστηματα αποκλειεται να το βρω ε? (με βαρεθηκατε σιγουρα αλλα σας ευχαριστω πααααααααααααααααρα πολυ) :) :) :)

Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 26, 2010, 17:34 »
Πω πωωωωωωωω! Απο Link σε Link περιπλανιεμαι και αντλω πληροφοριες λες και θα αγορασω διαστημοπλοιο! Ενα τσιγαρο θελω να απολαμβανω χωρις να πεθαινω! Βοηθειααααααααααααααααα

ας στριψω ενα old holborn μεχρι να μαθω περισσοτερα!



γεμισα το forum μηνυματα ε? ευχαριστω Undertraker
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 26, 2010, 17:57 από Undertaker »

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #9 στις: Μαρτίου 26, 2010, 17:56 »
Πω πωωωωωωωω! Απο Link σε Link περιπλανιεμαι και αντλω πληροφοριες λες και θα αγορασω διαστημοπλοιο! Ενα τσιγαρο θελω να απολαμβανω χωρις να πεθαινω! Βοηθειααααααααααααααααα

ας στριψω ενα old holborn μεχρι να μαθω περισσοτερα!

Κατ'αρχάς. καλώς ήρθες κι'απο εμένα....

Διαστημόπλοιο δεν είναι να αγοράσεις, αλλά αν θες να κάνεις μια καλή επιλογή, το διάβασμα δεν το γλυτώνεις!!!
"Fast food" απάντηση, του στυλ "πάρε αυτό", ακόμα και αν σου δώσουν τα μέλη μας, καλό θα είναι να μην το πάρεις με την μία...
Να θυμάσαι πάντα πως το "τέλειο" του ενός, είναι η.... μούφα του άλλου!  :)

Οι πληροφορίες που θα βρεις στην αρχική σελίδα, θα βοηθήσουν και εσένα να βρεις περίπου αυτό που ζητάς, αλλά και εμάς διότι θα μπορείς να μας δώσεις κάποια καλύτερα στοιχεία για το τι ψάχνεις, τι θες, τι περιμένεις, έτσι ώστε να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε καλύτερα....

Αφού πήρες την απόφαση να αφήσεις το ΚΤ (που είναι το πρώτο βήμα), λίγο διάβασμα δεν είναι τίποτα!

γεμισα το forum μηνυματα ε? ευχαριστω Undertraker

Για αρχή δεν πειράζει, αλλά αν θες να προσθέσεις κάτι στο μήνυμά σου, η "τροποποίηση" είναι καλύτερο από το να ποστάρεις νέο μήνυμα  ;)

Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #10 στις: Μαρτίου 26, 2010, 18:16 »
Αφού πήρες την απόφαση να αφήσεις το ΚΤ (που είναι το πρώτο βήμα), λίγο διάβασμα δεν είναι τίποτα!

[/quote]

δεν εχω χρονο για διαβασμα! βιαζομαι να αντικαταστησω το Κ.Τ. με Η.Τ.! Υπαρχει λογος...

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #11 στις: Μαρτίου 26, 2010, 18:27 »

δεν εχω χρονο για διαβασμα! βιαζομαι να αντικαταστησω το Κ.Τ. με Η.Τ.! Υπαρχει λογος...

Απλα εχε παντα στο νου σου οτι οποιος βιαζεται..σκονταφτει! 8)

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #12 στις: Μαρτίου 26, 2010, 19:33 »
Εγώ θα σου δώσω λινκ, είναι πιο κατατοπιστικό.
http://www.heaven-gifts.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=329&productname=
http://www.heaven-gifts.com/index.php?gOo=goods_search_list.dwt&gcat=88&gtype=&p=2
Τα cartomizer σε 36mg νικοτίνη για αρχή.
Πιστεύω θα σε ικανοποιήσει.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #13 στις: Μαρτίου 27, 2010, 01:07 »
Παράθεση
Αφού πήρες την απόφαση να αφήσεις το ΚΤ (που είναι το πρώτο βήμα), λίγο διάβασμα δεν είναι τίποτα!

 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Το διάβασμα ποτέ δεν έβλαψε κανέναν, το τσιγάρο πολλούς
Abet  ::)

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Αρχικές ουσιαστικές πληροφορίες
« Απάντηση #14 στις: Μαρτίου 27, 2010, 01:38 »
Εάν βιάζεσαι, ένα γρήγορο μάθημα, διαφημίσεις και ξόδεμα περισσότερων Χρημάτων. Εδώ μέσα υπάρχουν δύο μεγάλες ομάδες: οι του 501 και οι του 401 - υπάρχουν και κάτι μικρότερες τύπου Πανιωνίου που προτιμούν κάτι 901,801, αλλά μην το προχωρήσουμε.
Και τώρα οι διαφημίσεις. Βρες το τηλ της NObacco (501) και intellicig (401) και πάρε ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ η.τ. Πάρε και 5-6 υγρά από τον καθένα και κάποιο η.τ. θα σου κάτσει και σίγουρα κάποιο υγρό. Κάννα 250άρι υπολόγισε.
Εάν θέλεις να το ψάξεις, πάνω αριστερά, λέει αρχική - πάτησέ το και θα βρεις τους κατάλληλους συνδέσμους.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160007 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110811 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515431 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146501 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303310 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12807 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530865 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201484 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801694 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11092 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41017 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet