vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
ολοι μας εχουμε περασει και εχουμε σκεφτει οτι εχει γραφτει σε αυτο το κειμενο......εχω ερθει αρκετες φορες σε θεση να εξηγω και να προσπαθω να δικαιολογησω αυτο που κανω......τελευταια καταλαβα οτι ειναι λαθος μου......πλεον το μονο που λεω στους καπνιστες ειναι οτι η μαγκια ειναι σε αυτο που κανω εγω και η ικανοποιηση σε αυτο που εισπρατω εγω 4 μηνες τωρα που ειμαι ατμιστρια.....ουτε στο στριψιμο ουτε στο ανοιγμα πακετου ουτε στην εξαρτηση απο το τασακι......χαιρομαι πιο ουσιωδη πραγματα..γευση οσφρηση και οτι αλλο μου στερουσε το Κ.Τ....... ;) ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1450
  • Φύλο: Άντρας
ποσο δικιο εχεις για τους πρωην χρηστες η.τ,ρε μια συμβουλη τους λεω τσαμπα λεφτα μου απαντανε.

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
να πω την αληθεια δεν με απασχολησαν καθολου 10 τετοιοι λογοι....
δυστυχως τοτε πολεμαγα με να σκουπιζω ατμο eGO-T / C κλπ.....
τοτε ηταν που για να βγεις εξω επρεπε να εχεις και ενα ρολο κουζινας στη κωλοτσεπη αλλιως δεν την εβγαζες καθαρη  8)
Επισης ποσα υγρα εχω καταπιει.... χμμμ να μην ειναι τοταλ κανα μισοκιλο?  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Γενικα θα πω οτι ποτε δεν πιεστηκα οτι πρεπει να κοψω εκεινο, να αρχισω το αλλο η να βρω ρυθμο η οτι επρεπε να κανω κατι συγκεκριμενο.
Ειχα τοτε το eGO μου και το πακετακι διπλα.
Ποτε δεν σκεφτηκα, γιατι δε  το κοβω?
Αφησα τα πραγματα να εξελιχθουν μονα τους και με ομαλοτητα εκανα την μεταβαση μου χωριις αγχος και πιεση για οτιδηποτε.
Επισης αδιαφορησα για σχολια οταν αργοτερα πηρα λαβα... τι κουμουτσα ειναι αυτη ρε? που πας με το φορητο ναργιλε?
μαστορα οσον αφορα την απολαυση μου και το κεφι μου και νταλικα σερνω πισω μου.... δεν με ενδιαφερουν οι καθωσπρεπισμοι και τα "πρεπει" που βλεπει ο απεναντι μου.... εβαλα μπροστα τις αναγκες μου και τελικα ναι.... τις καλυψα και αυτο ειναι πυ εχει σημασια  ;)

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Κάθε χαρακτήρας tornado είναι και διαφορετικό ποτάμι. Ρέει με την δική του ορμή και τη δική του δύναμη.
Άλλοι καταφέρνουν το αδύνατο και δεν είναι λίγα τα παραδείγματα, και άλλοι απλά περιμένουν σιωπηλά το τέλος τους βρίσκοντας διάφορες δικαιολογίες που θα απαλύνουν τις τύψεις τους για αυτό που κάνουν στον εαυτό τους.
Στο διάστημα αυτό που έχω κόψει το ΚΤ ένιωσα πολλές φορές ότι είμαι μόνη μου. Και το μόνο χέρι για να πιαστώ ήταν αυτό εδώ το φόρουμ.
Εγώ είμαι πιο αδύναμη από εσένα. Είχα και έχω την ανάγκη να γνωρίζω την ύπαρξη και άλλων ανθρώπων που έχουν κόψει ή προσπαθούν να κόψουν το ΚΤ με ΗΤ.
Για αυτό μέσα στο κείμενο πρόσθεσα το πόσο αναγκαίο είναι η επικοινωνία με άλλους συνατμιστές. Μακάρι να είμασταν όλοι τόσο αυθόρμητα δυνατοί.
Αλλά δυστυχώς δεν είμαστε....Εσύ ίσως και κάποια άλλοι συνατμιστές να είστε και οι πιο απαραίτητοι σε αυτήν την μεγάλη παρέα, που πραγματικά εύχομαι ολόψυχα να μεγαλώσει και άλλο. Μπορείτε να πείσετε είτε με την ανεμελειά σας, είτε με το χιούμορ σας, με τις γνώσεις επάνω στο ΗΤ και τα εξαρτήματα του, είτε ακόμα και με μια αυστηρή συμβουλή κάποιον που αρχίζει να απελπίζεται.

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
ποσο δικιο εχεις για τους πρωην χρηστες η.τ,ρε μια συμβουλη τους λεω τσαμπα λεφτα μου απαντανε.
ενω αυτά που δινουν καθε μέρα για πακέτα τσιγάρα πιάνουν τόπο..... >:(

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
11. Μην ξαναδοκιμάσεις ΚΤ.
Μπορεί και να σου αρέσει, παρ΄όλα αυτά. Ιδίως αν έχει περάσει καιρός...
Οι παλιές αγάπες δεν ξεχνιούνται... ή
Ο δολοφόνος θα θελήσει να ξαναγυρίσει στον τόπο του εγκλήματος.
(παρά λίγο παθών...)

Αποσυνδεδεμένος ενάλιος

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
ο καθενας εχει τους λογους του και αν παει το πακετο 5 ευρω θα υπαρχει ενας λογος μετα

Αποσυνδεδεμένος sakissakis

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
  • που ήσουν ρε κινέζε τόσα χρόνια?
αχ ρε spectrum  πόσο το σκέφτομαι αυτό....
εφτά μήνες χωρίς μισή τζούρα χωρίς στερητικά γιατί με την βοηθεια του φόρουμ έχω φτάσει το άτμισμα σε πολύ καλό επίπεδο αλλα δεν τολμάω.....
τώρα καταλαβαίνω τι σκατοεξάρτηση ήταν.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Μαράκι, έχω παρακολουθήσει την πορεία σου, και ιδιαίτερα μετά από εκείνο το ΣΚ του τρόμου όπου είχες βρεθεί σε φάση στέρησης.

Το κείμενό σου, τα λέει όλα. Κάποια στιγμή καλό είναι να φτιαχτεί ένα θέμα με τίτλο "Οδηγίες προς ναυτιλομένους" και να μπουν εκεί όλα τα θέματα που κινούνται στην κατεύθυνση των συμβουλών προς αρχάριους κλπ.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Μπράβο Μαρία για τις συμβουλές σου και συγχαρητήρια για το κείμενό σου. :thumpup:

Πολύ καλές οι συμβουλές σου αν και να πω την πάσα αλήθεια λίγο κουραστικές για κάποιους που δεν έχουν συνηθίσει να διαβάζουν μεγάλα κείμενα και έτσι δεν θα τις  διαβάσουν όλα τα μέλη του φόρουμ.

Βέβαια εγώ είμαι από αυτούς που έχουν συνηθίσει να διαβάζουν μεγάλα κείμενα και να γράφουν επίσης ,όταν χρειάζεται, αλλά όπως μου έλεγαν κάποιοι πιο έμπειροι όταν μάθαινα το γράφω"θες το κείμενό σου να διαβαστεί από όλους και όχι μόνο από κάποιους που τους αρέσει να διαβάζουν" τότε κάντο πιό μικρό και πρώτα όμορφο στο μάτι. :thumpup:

Εγώ πάντως πάντα θα διαβάζω αυτά που θα γράφης. :bye: :bye: 

γεια σου Μαράκι,
τελικά, όχι μόνο μπήκες στην ατμοπαρέα αλλά διαπρέπεις κιόλας ;)

Αποσυνδεδεμένος Makis S

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
  • provari mini + trap tank
Εγώ το ήξερα ότι η Μαρία το έχει άνετα...απλά στην αρχή ήθελε να μην την αφήσουμε (όπως όλοι μας)...νομίζω ότι το φόρουμ τη βοήθησε και τώρα με τη σειρά της βοηθάει και αυτή

Αποσυνδεδεμένος Dolmas

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Τα λογια ειναι περιττα...τα ειπε ολα :)

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Εντάξει σας παίδεψα λιγουλάκι στην αρχή... ::) Όσο πατάει η γάτα στην αρχή... Αλλά τώρα ποιος με πιάνει την γυναίκα!! :thumpup:
Εξάλλου το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο!!! ;) ;)
Μπράβο Μαρία για τις συμβουλές σου και συγχαρητήρια για το κείμενό σου. :thumpup:

Πολύ καλές οι συμβουλές σου αν και να πω την πάσα αλήθεια λίγο κουραστικές για κάποιους που δεν έχουν συνηθίσει να διαβάζουν μεγάλα κείμενα και έτσι δεν θα τις  διαβάσουν όλα τα μέλη του φόρουμ.

Βέβαια εγώ είμαι από αυτούς που έχουν συνηθίσει να διαβάζουν μεγάλα κείμενα και να γράφουν επίσης ,όταν χρειάζεται, αλλά όπως μου έλεγαν κάποιοι πιο έμπειροι όταν μάθαινα το γράφω"θες το κείμενό σου να διαβαστεί από όλους και όχι μόνο από κάποιους που τους αρέσει να διαβάζουν" τότε κάντο πιό μικρό και πρώτα όμορφο στο μάτι. :thumpup:

Εγώ πάντως πάντα θα διαβάζω αυτά που θα γράφης. :bye: :bye: 

Γυναίκες... Άμα αρχίσουμε το μπλα μπλα μπλα σταματημό δεν έχουμε... Η αλήθεια είναι ότι το παράκανα. Μου βγήκε λίγο σαν μηνιαία λίστα για σούπερ αλλά όταν σταμάτησα δεν ήξερα τι να κόψω και έτσι το έβαλα όλο!!! Σόρυ αν σε κούρασα. Δεν το ήθελα κάτι τέτοιο.  :-*








Έγινε συγχωνευση συνεχόμενων μηνυμάτων.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 29, 2012, 23:04 από malamadre »

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Μαράκι αλοίμονο το κείμενό σου (10αλογος) ήταν πολύ ωραίο και εγώ προσωπικά το διάβασα όλο και μακάρι να το διαβάσουν πολλοί να μην πω
όλοι εδώ μέσα και ειδικά νέοι ατμιστές . :respect:

Απλώς τόπα σα συμβουλή γιατί έχουμε και πολλούς τεμπελάκους εδώ μέσα που βαριούνται να διαβάζουν μεγάλα κείμενα.

Περιμένουμε με ανυπομονησία  το επόμενό σου. :bye: :bye:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 951 110507 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:19
από vag21
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159738 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515282 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146447 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303203 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12784 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 180 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530731 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201466 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801579 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11043 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40970 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet