vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

222 επισκέπτες, 6 χρήστες
gfilip, teo77, Jorge, Milarepa, Tazz, Parolos

Twitter

Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #60 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2012, 12:10 »

Θα   πω μόνο ότι γνωρίζω ανθρώπους έχτισαν γέφυρες.. τις οποίες ποτέ δεν περπάτησαν μα οι γέφυρες τους
υπάρχουν κ τις περπατούν πολλοί άλλοι ....
:) :) :)

Αγγελική δεν ξέρω αν είναι δικό σου αλλά θέλω να σου πω ότι μου άρεσε πάρα πολύ. :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #61 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2012, 12:12 »
Είναι δικό μου  :yes: :yes: :yes: γιατί προσέχω πολύ αυτούς που χτίζουν μα κ αυτούς που γκρεμίζουν...  ;)
Γιατί αυτοί που χτίζουν σου αφήνουν χιλιάδες επιλογές ενώ αυτοί που γκρεμίζουν.........καμία!!!
  :yes: :yes: :yes: :yes:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 30, 2012, 12:18 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος Mikes

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep vapeing
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #62 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2012, 23:38 »



Συνεχίζω τις σκέψεις σου αν μου επιτρέπεις κ φυσικά συμφωνώ με όσα λες!   :) :) :) :) :)

Ο ατμιστής ανήκει σε αυτούς που χαράζουν νέα πορεία στην ζωή τους! Δεν μπορείς να κόψεις το Κ.Τ. κοιτάζοντας τι κάνουν
οι άλλοι παρά μόνο κοιτάζοντας εσύ τι θέλεις να κάνεις...... Δεν αλλάζεις την ζωή σου ναι? Μα μια  κακιά σου συνήθεια!!!!!!

Σε δέχονται όπως δέχεσαι τους πάντες!!!!!!!!! Δεν γίνεσαι καλλίτερος από τους άλλους αλλά γίνεσαι καλλίτερος από εσένα (Για εσένα!!!)
Είναι πολύ απλό κ το σίγουρο είναι ότι δεν θα έχεις πολλούς φίλους ατμιστές μα μάλλον καπνιστές!

Οι καπνιστές φίλοι μου γνωστοί κ από την οικογένειά μου πάντα χαίρονται που βλέπουν εμένα σε έναν διαφορετικό
δρόμο από τον δικό τους! Θαυμάζουν την δύναμή "μας" που αποφασίσαμε να βγούμε από το μαρτύριο (για μένα ήταν) του Κ.Τ.

Για να καταλάβεις από όλους τους συγγενείς μου εγώ κ ο ξάδερφος μου ατμίζουμε!!!  :yes: :yes:
Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να  μην κάνουμε παρέα μαζί τους αλλά σίγουρα το αντίθετο!!!!

Ο άνθρωπος που δίνει μια μάχη αν δεν είναι στο πεδίο της μάχης..... τότε σίγουρα δεν θα μάθει αν κέρδισε η αν έχασε ναι?
Αυτό σημαίνει ότι οι καπνιστές γύρω μας καλό μας κάνουν παρά κακό! ;)

Πάμε τώρα στο Μαράκι..... που μας άφησε με όμορφες συμβουλές κ που σίγουρα θα βοηθήσουν πολλούς νέους ατμιστές!!!!!
Εδώ σε αυτή τη περίπτωση της Μαρίας που χάθηκε από το φόρουμ? Ίσως για κάποιους λόγους που αργότερα μάθουμε?
Θα   πω μόνο ότι γνωρίζω ανθρώπους που έχτισαν γέφυρες.. τις οποίες ποτέ δεν περπάτησαν μα οι γέφυρες τους
υπάρχουν κ τις περπατούν πολλοί άλλοι ....

Κ τέλος θα πω κ  κάτι που θεωρώ πολύ σημαντικό!!! Μην  περιμένουμε από τους άλλους να μας αναγνωρίσουν το καλό που κάνουμε
στον εαυτό μας γιατί θα είναι λάθος!!!!!!! Την αναγνώριση κ τα "μπράβο" τα κερδίζουμε πρώτα από τον εαυτό μας!!!
Ότι προσπάθειες κάνουμε τις κάνουμε πρώτα για εμάς!!!!

Οι παρέες μας μπορούν να είναι άνθρωποι από όλα τα επίπεδα κ με συνήθειες που εμάς έτσι κ αλλιώς δεν πρέπει να βλάπτουν αλλά
να μας παραδειγματίζουν.
:) :) :) :)
Αν και λιγο λογοτεχνικα διατυπωμενη η σκεψη σου  :respect: συμφωνω αν και νομιζω οτι τα πραγματα ειναι λιγο απλουστερα.......
Ειναι τελειως ανθρωπινο να σου αρεσουν θετικες αντιδρασεις ( :thumpup: ) απο τον αμεσο περιγυρο σου και απολυτος ανθρωπινο αυτες οι αντιδρασεις να σου ενισχυουν το κουραγιο και την αυτοπεποιθηση για την συνεχεια της προσπαθειας.....
Φυσικα και το κανεις μονος σου  και μονο για σενα αλλα οι ανθρωποι σου παντα μετρανε!!!!

Αποσυνδεδεμένος mobilem

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #63 στις: Οκτωβρίου 01, 2012, 00:28 »
Άν το ΚΤ είναι για κάποιους (κάποτε και για μένα) μεγάλη απόλαυση,
το ΗΤ είναι 100 φορές πιο απολαυστικό.
Σήμερα κλείνω ένα χρόνο ως ατμιστής και χωρίς ΚΤ.

Αποσυνδεδεμένος Nekzo

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #64 στις: Ιουνίου 27, 2013, 19:38 »
όλα τα προηγούμενα είναι σωστά. Αν τα είχα διαβάσει- δεν θα το έκοβα το ΗΤ.
Ευτυχώς με τη βοήθεια  καλών  φίλων ξανα-ΓΥΡΙΣΑ.
μην το σταματήσετε ποτέ, όσα προβλήματα και αν συναντήσετε ( κυρίως ατμοποιητών, υγρών κλπ )

Αποσυνδεδεμένος kinhtomania

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν οι γυναίκες ήταν καλες, θα ειχε και ο Θεος μια!
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #65 στις: Ιουνίου 27, 2013, 19:50 »
θεικος οδηγος για ατομα σαν εμενα που ειναι νεοι εδω...


το πιο σημαντικο νομιζω ειναι η παρεα εδω

Αποσυνδεδεμένος pardalis

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #66 στις: Ιουλίου 29, 2013, 23:44 »
Νομίζω ότι το η.τ. είναι πιο απολαυστικό από το κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος gastonegr

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #67 στις: Αυγούστου 26, 2013, 14:13 »
το ιδιο και εγω πιστευω οτι ειναι πολυ πιο απολαυστικο το η.τ απο το κανονικο και ειδικα αμα στον περιγυρο σου υπαρχουν και φιλοι που ατμιζουν τοτε δυσκολα ξανα γυρνας στο κανονικο.

Αποσυνδεδεμένος tomy

Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #68 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2013, 07:32 »
 Με  τα  μέσα  που    σου  παρέχει  σήμερα  η  βιομηχανία  ηλεκτρονικού  τσιγάρου  μπορείς  πολύ   εύκολα  απαλλαγείς  από  το  κανονικό 
 
Με  λίγα  χρήματα  πλέον  αγοράζεις  και  μια  αξιόλογη  συσκευή  άλλα  και  ένα  κάλο  υγρό 
 
Το  μονό  που   χρειάζεται  όπως  όλα  στην  ζωή  μας   είναι  επίμονη  και  ψυχραιμία  στα  δυσκολίες 
 

Αποσυνδεδεμένος vantamis

  • **
  • 225
  • Φύλο: Άντρας
  • Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #69 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2013, 08:55 »
το ιδιο και εγω πιστευω οτι ειναι πολυ πιο απολαυστικο το η.τ απο το κανονικο και ειδικα αμα στον περιγυρο σου υπαρχουν και φιλοι που ατμιζουν τοτε δυσκολα ξανα γυρνας στο κανονικο.

Συμφωνώ και επαυξάνω!

Το Κ.Τ. δεν σου δίνει την δυνατότητα να ελέγξεις και να ρυθμίσεις:
- Γεύση
- Χτύπημα
- Ντουμάνι (στην περίπτωση του Η.Τ.... ποσότητα ατμού)
- Τζούρα
- Διάρκεια
- Θερμοκρασία καπνού ατμού!

Φυσικά, δεν είναι απαραίτητο να... παρέμβεις σε όλα τα παραπάνω, αν σε καλύπτει το Η.Τ. που ατμίζεις, σε αντίθετη περίπτωση, όμως, υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Θεωρώ ότι το Η.Τ. είναι πολύ σημαντική εφεύρεση, αποτελεί την εξέλιξη του καπνίσματος και παράλληλα την θεραπεία απ'αυτό!

 :yes:

Αποσυνδεδεμένος sakis7

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • 'Οτι πετά δεν κάνει μέλι!
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #70 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2013, 18:33 »
Ξανακαπνιζεις μετα απο αυτο ?
 :sign_sygnomi:  για το ισως Off topic.





Αποσυνδεδεμένος PVARELLAS

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #71 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2013, 19:33 »
τρομακτικό ..... όποιος το δεί δεν χρειάζεται να ξανασκεφτεί το κάπνισμα

Αποσυνδεδεμένος doli

  • *
  • 95
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #72 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2013, 19:46 »
απλά υπομονή θέλει και φυσικά να σου αρέσει   8)

Αποσυνδεδεμένος duman

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #73 στις: Οκτωβρίου 01, 2013, 00:19 »
Respect για τον οδηγό!  :respect:

Πολλές απ τις οδηγίες αυτές μ έχουνε εδώ και λίγες βδομάδες "καθαρό"  από κτ

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Οι 10 χρυσές συμβουλές για να μην ξαναγυρίσεις στο ΚΤ.
« Απάντηση #74 στις: Οκτωβρίου 01, 2013, 00:23 »
το "καθαρό" βγάλε το από τα εισαγωγικά. Η καθαριότητα του χώρου και στα ρούχα είναι από τα βασικά χαρακτηριστικά της διακοπής του κτ

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135792 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084230 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34948 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 105 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9477 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476529 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114724 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1299 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2353 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 919 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271181 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1513 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos