vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

256 επισκέπτες, 7 χρήστες
Alexander20, dvelev, Milarepa, antre, Lazy Dog, Lobotomizer, maprix

Twitter

Augvape Druga RTA

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Augvape Druga RTA
« στις: Δεκεμβρίου 24, 2020, 01:55 »

(Το προϊόν το παρέλαβα απευθείας από την Augvape)
(Οι φωτογραφίες μεγαλώνουν κάνοντας κλικ πάνω τους, ώστε να δείτε καλύτερα τις λεπτομέρειες)




24άρης ατμοποιητής μονής αντίστασης, κοντούλης(low profile) μόνο 39.5mm σε ύψος
και με χωρητικότητα υγρού 2.4ml με το ίσιο τζαμάκι και 3.5ml με το bubble τζαμάκι.

Η συσκευασία περιλαμβάνει τον ατμοποιητή, ένα bubble τζαμάκι, διάφορα όρινγκ και ανταλλακτικές βίδες.


Ο ατμοποιητής πωλείται στα παρακάτω τρία χρώματα.



Κοντός ο ατμοποιητής, κοντό και το 810 επιστόμιο το οποίο είναι πολύ ωραίο και βολικό. Έχει τις καμπύλες εξωτερικά αλλά και στο εσωτερικό οπότε ο ατμός ανεβαίνει λίγο πιο πυκνός κάτι που βοηθάει και στη γεύση. Έψαξα να βρω να τον συνδιάσω με κάποιο από τα custom επιστόμια που έχω αλλά το τοπ καπ κάνει ένα πολύ μικρό σκαλοπατάκι για να κάτσει το επιστόμιο και κάπως προεξέχουν αυτά που έχω αλλά μικρό το κακό γιατί και το δικό του κάνει μια χαρά δουλειά.

Το τοπ καπ έχει γύρω γύρω «σαγρέ» επιφάνεια οπότε είναι πολύ εύκολο να το πιάσεις και να το ξεβιδώσεις. Έχει ένα πολύ μικρό σπείρωμα στο εσωτερικό οπότε με κάτι παραπάνω από μισή βόλτα το έχεις ξεβιδώσει και πολύ μου αρέσει και με βολεύει αυτό. Στο εσωτερικό του τοπ καπ και το πάνω μέρος του ατμοποιητή εκεί που είναι οι τρύπες αναπλήρωσης του υγρού μαζεύει αρκετούτσικο υγρό αλλά δεν ενοχλεί κάπου. Δεν ανεβαίνει προς τα πάνω από το επιστόμιο και έχω δοκιμάσει να μην τα σκουπίσω καν στην αναπλήρωση και δεν είχα θέμα, απλά κάθονται εκει. Οι τρύπες αναπλήρωσης είναι μεγάλες οπότε και η αναπλήρωση είναι παιχνιδάκι, απλά προσοχή γιατί δεν χωράει πολύ υγρό ο ατμοποιητής και γεμίζει πάρα πολύ γρήγορα. :Ρ

Επειδή ο ατμοποιητής είναι μικρούλης, όλα του είναι επίσης μικρά. Οπότε και το δαχτυλίδι του αέρα είναι αρκετά μικρό σε ύψος και όταν έχεις τον ατμοποιητή κουμπωμένο πάνω σε μοντ, είναι λίγο πιο δύσκολο να το γυρίσεις από όσο θα ήθελα. Θέλει να του δώσεις λίγο προσοχή όταν το γυρνάς και θα ήταν καλό αν δεν ήθελαν να το κάνουν ψηλότερο, να μην έκαναν την επιφάνεια τόσο λεία αλλά να ήταν όπως και του τοπ καπ. Το δαχτυλίδι έχει στοπ και δεν γυρνάει ανεξέλεγκτα.

Το ντεκ είναι σχεδιασμένο για μονή και μόνο αντίσταση και ο άερας την χτυπάει τόσο από πλάγια κάτω και από δύο μεριές αλλά και από το πλάι από τις δύο μεριές με μια μεγάλη τρύπα σε κάθε πλευρά. Το στήσίμο είναι πολύ εύκολο και μπορείς να βάλεις την αντίσταση πραγματικά όπως θες. Το ντεκ δεν έχει κάποια τοιχάκια κλπ όπως σε άλλους οπότε με το εργαλειάκι μπορείς να ανεβάσεις και να κατεβάσεις την αντίσταση άνετα όσο εσύ θες. Θα ήθελα το σημείο που μπαίνουν τα ποδαράκια της αντίστασης να ήταν λίγο πιο μεγάλο για να μπαίνει πιο μέσα ώστε να μη χρειαζόταν να κρατάω το ποδαράκι όταν στήνω και απλά να βιδώνω αλλά δεν μπορώ να το μετρήσω ως αρνητικό αυτό.

Χωράει πιο χοντρά στησίματα, στην φωτογραφία έχω από SKCoils την Alien στα 27G με τριάρη πυρήνα και δεν μου ζεσταίνεται ο άτμοποιητής εύκολα. Θέλει προσοχή στο στήσιμο γιατί αν ανεβάσεις την αντίσταση λίγο πιο ψηλά από όσο πρέπει γίνεται και η πρώτη σφυρίχτρα! Αλλά μόνο αν κλείσεις το αέρα από τη μέση και μετά, στο φουλ ανοιχτό δεν το κάνει. Οπότε χαμηλά η αντίσταση και δεν κάνει κιχ! Τα λούκια για το βαμβάκι είναι όσο μεγάλα χρειάζονται ώστε να μη χρειαστεί πολύ τριμάρισμα αλλά ούτε να χρειαστεί να βάλεις μπόλικο βαμβάκι για να γλιτώσεις υπερτροφοδοσία.

Στα πολύ σημαντικά, διαρροές δεν έχει και έχει καλή γεύση. Παίζω πάνω από δύο βδομάδες μαζί του καθημερινά και έχω κάνει πολλά διαφορετικά στησίματα, το έχω γεμίσει και το έχω αφήσει ανοιχτό, το έχω παρατήσει στο πλάι και μέσα σε τσαντάκια αλλά δεν έχω δει σταγόνα. Είναι ξεκάθαρο πως αν κάνει διαρροή σε κάποιον, έχει στήσει λάθος και έχει πρόβλημα με το βαμβάκι. Η τζούρα του είναι πάρα πολύ απαλή και γεμάτη. Η γεύση του είναι πολύ ωραία και παίζει καλά ακόμα και με πιο περίπλοκα υγρά, δεν είμαι σίγουρος αν φτάνει επίπεδα Gear γιατί έχω πολύ καιρό να ατμίσω με  κάποιον και δεν έχω κάνενα εύκαιρο. Αλλά από αυτά που θυμάμαι είναι πάρα πολύ κοντά στη γεύση ίσως τον φτάνει κιόλας.



Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 00:26 »
Disclaimer: Σφιχτοτζούρηδες, MTLάδες και λοιπές μαγουλορουφήχτρες μπορούν να προσπεράσουν το παρόν ποστ χωρίς ενοχές. Δεν σας αφορά κορίτσια!


[member=20476]zamploutos[/member]

Εξαιρετικός ατμοποιητής! Μπράβο Πάμφτωχε!

Η αλήθεια είναι πως από σπόντα βρέθηκε στα χέρια μου (ο Druga...). Για τον Gear πήγαινα (έχω έναν δανεικό και τον έχω καψουρευτεί) αλλά δεν τον έβρισκα πουθενά παρά μόνο σε κάτι κουλά μαγαζιά που πουλάνε από ερωτικά βοηθήματα μέχρι εργαλεία για αποφράξεις. Σε ένα τέτοιο μαγαζί που έκανα το λάθος να τηλεφωνήσω και να ρωτήσω αν τον έχουν ετοιμοπαράδοτο, μου είπαν πως δεν τον έχουν τώρα αλλά θα είναι διαθέσιμος αμέσως μόλις ξεκινήσει το κυνήγι της μπεκάτσας. Ε, δεν ρώτησα περισσότερα. Την επόμενη μέρα πήγα και αγόρασα τον Druga (ως την πιο κοντινή εναλλακτική του Gear) από ατμομάγαζο. Αυτοί τουλάχιστον ήξεραν πως δεν ψάχνω για δίκαννο...

Στον Druga τώρα. Γράφεις πως έχει εξαιρετική γεύση που μπορεί να πλησιάζει αυτήν του Gear. Επειδή τους είχα δίπλα δίπλα για μια βδομάδα και τους δοκίμαζα με τα ίδια στησίματα και τα ίδια υγρά, η αίσθηση μου είναι πως ο Druga υπερέχει λίγο ίσως λόγω του τρόπου που δέχεται τον αέρα η αντίσταση. Στην ανάλυση πάνε χέρι-χέρι αλλά νομίζω πως στην ένταση είναι που περνάει μπροστά ο Druga. Όσο για το σφύριγμα, όπως γράφεις κι εσύ, αν έχεις την αντίσταση χαμηλά δεν ακούγεται τίποτα ακόμα κι αν έχεις κλείσει τον αέρα αρκετά. Αλλά γιατί να κλείσει κανείς τον αέρα σε έναν τέτοιον ατμοποιητή;

Είναι πρώτη φορά που έχω τανκάτο ατμοποιητή με γεύση και μέγεθος dripper και αυτό ισχύει και για τους δύο που γράφω εδώ. Μπορούν φυσικά και οι δύο να δουλέψουν άνετα σαν dripper. Στάζεις το υγρό από πάνω και επειδή η αντίσταση είναι ακριβώς κέντρο, κάνεις την δουλειά σου μια χαρά. Ωραία πράγματα. Σε κάτι άλλο που υπερτερεί ο Druga του Gear είναι στο γέμισμα. Μισή στροφή και άνοιξε το επάνω καπάκι! Το πιο εύκολο γέμισμα που έχω συναντήσει ποτέ. Τόσο εύκολο που δεν χρειάζεται να χρησιμοποιήσω το bubble τανκάκι για την έξτρα χωρητικότητα (και την απόλυτη βεβαιότητα πως θα το σπάσω στα επόμενα επτά δευτερόλεπτα...). Και δεν χρειάζεται να κλείνεις τον αέρα όταν αναπληρώνεις. Δεν στάζει ποτέ!

Εκεί που πραγματικά τρελάθηκα είναι στο πάντρεμα του Druga με το Dani Box και την λειτουργία Power Boost (δες εδώ να ξέρεις τι χάνεις: http://vaping.gr/index.php/topic,28281.msg1478452.html#msg1478452). Του έβαλα και ένα καινούργιο (ακυκλοφόρητο ακόμα και ίσως για πάντα...) και εντελώς περίπλοκο υγρό φίλου σεφ (μόνο 27 αρωματάκια έχει η συνταγή!) και έχασα το φως μου! Μαγεία! Πάω για δεύτερο. Druga... (θα πάρω και Gear όταν ξεκινήσει το κυνήγι της μπεκάτσας γιατί μου αρέσει πιο πολύ αισθητικά...)

Και λίγο eye candy...











ΥΓ. Απορώ που δεν έχει ούτε ένα ποστ αυτό το νήμα. Όλοι MTLάδες είναι εδώ μέσα;


Αποσυνδεδεμένος Eternal

  • ****
  • 1079
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 01:18 »
Υπάρχουν και ανερχόμενοι Κωνσταντίνε, κάπου νομίζω τον πήρε το μάτι μου σε έναν τύπο στην δουλειά, έβγαζε κάτι ντουμανια με φρούτα με τάρτες φραουλες; βατόμουρα; δεν ξέρω.. θα περάσω μια βόλτα να τσεκάρω αν είταν αυτός, για την παρουσίαση ο [member=20476]zamploutos[/member] μας παίρνει τα μυαλά κάθε φορά..

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 02:14 »
Πέστα ρε [member=13885]cpbaroque[/member] ότι δίνει πόνο ο ατμοποιητής γιατί εμένα δεν με πολύ ακούνε! ;D :))

Τώρα σε σύγκριση με τον Gear στη γεύση ίσως έχεις δίκιο, απλά είχα καιρό να ατμίσω με αυτόν και μπορεί να τον θυμάμαι καλύτερο γιατί τότε που άτμιζα μαζί του είχα τρελαθεί με την τόσο καλή γεύση που έδινε.

Σε όλα τα υπόλοιπα συμφωνώ απόλυτα. :thumpup:

Τα του Dani θα τα διαβάσω μόνο αν ποτέ αποφασίσω να πάρω ένα, για την ώρα μου φαίνεται πολύ μαζοχιστικό να τα διαβάσω. :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Christos Z

  • **
  • 171
  • Φύλο: Άντρας
  • To Vape or Not To Vape
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 12:58 »
[member=13885]cpbaroque[/member]
Αν και είναι αργά πλέον γιατί προέβης ήδη σε αγορά,αν θες ρίξε μια ματιά στον mad hatter rta, υπάρχει παρουσίαση στο κανάλι vape with us όπου αν θυμάμαι καλά γίνεται και αναφορά-σύγκριση με τον gear.

Αποσυνδεδεμένος Chris66

  • ***
  • 718
  • Φύλο: Άντρας
  • ...out of the black and into the blue...
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 13:27 »
Απο κατανάλωση πως τα πάνε αυτοί οι κοντοστούπηδες αγαπητοί κύριοι;Πλησιάζουν τον Zeus sub ohm με τις εργοστασιακές αντιστάσεις ας πούμε,που με πέντε τζούρες έχουν εξαφανιστεί τα 2ml;

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 13:34 »
Έχει ένα μεγάλο μειονέκτημα ο Druga (και ο Gear...) που ξέχασα να αναφέρω στο προηγούμενο ποστ μου και το θυμήθηκα με το ποστ του Κρις. Αν δεν προσέξεις μπορεί μετά από μερικές μέρες να συνειδητοποιήσεις πως έχεις αρχίσει να φουμάρεις 30 και 40 και 50 ml την ημέρα κι αυτό δεν είναι καθόλου αστείο. Γι αυτό δεν είναι καθόλου ντροπή να δοκιμάσει κανείς να τον στήσει και με λίγο πιο ταπεινά συρματάκια. Xθες λοιπόν τον δοκίμασα με ένα πολύ ψιλό fused clapton και άτμιζε εξαιρετικά στα 18-20 watts. Είχε αισθητά λιγότερο ντουμάνι από το alien που του είχα πριν και άτμιζα στα 55 watts αλλά αυτό ήταν αναμενόμενο. Η γεύση και το χτύπημα ήταν μια χαρά με το fusάκι και αυτό εμένα μου αρκεί. Τα γράφω όλα αυτά περισσότερο για τους MTLάδες που μπορεί να τσιμπήσουν και αν δεν αλλάξουν ατμιστικές συνήθειες θα έχουν σοβαρό πρόβλημα. Κι αυτό γιατί οι περισσότεροι MTLάδες το έχουν πιπίλα και το μοντάκι είναι κυριολεκτικά προέκταση του χεριού τους. Είναι κρίμα να την έχουν γλυτώσει μέχρι τώρα από τον κορωνοϊό και να πάνε από κρέμα μπανάνα...


ΥΓ. Έχεις δίκιο [member=20476]zamploutos[/member] για το ποστ του power boost. Προσπάθησα χθες να το ξαναδιαβάσω και όταν έφτασα κάπου στην μέση φώναξα οργισμένος: "ΠΟΙΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΕΓΡΑΨΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΦΟΡΗΤΑ ΒΑΡΕΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ;". Μετά θυμήθηκα και το βούλωσα...


ΥΓ2. [member=22509]Christos Z[/member] . Θα τον τσεκάρω και τον mad hatter rta. Σε διαβεβαιώ πως αν και μόλις αγόρασα καινούργιο ατμοποιητή, αυτό καθόλου δεν θα με σταματήσει από το να τσιμπήσω και άλλον έναν... :laugh1:



EDIT: To είδα το βιντεάκι για τον mad hatter και τον βρήκα πολύ ενδιαφέροντα. Ειδικά το γέμισμα του είναι παιχνιδάκι! Θα δοκιμαστεί πάραυτα...
Θέλω όμως να κάνω μία παρατήρηση για τους reviewers. Όχι μόνο τους συγκεκριμένους, αλλά όλους. Δεν αντιλαμβάνομαι γιατί αποτελεί μειονέκτημα η χωρητικότητα των 2ml σε έναν μικροσκοπικό ατμοποιητή όταν μάλιστα η αναπλήρωση του είναι τόσο εύκολη. Κυκλοφορούν στην αγορά ένας σκασμός ατμοποιητές κλαρίνα πραγματικά με χωρητικότητα 2,5 και 3ml, τα 2ml της ψείρας μας πείραξαν;  

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 20, 2021, 14:25 από cpbaroque »

Αποσυνδεδεμένος Chris66

  • ***
  • 718
  • Φύλο: Άντρας
  • ...out of the black and into the blue...
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 13:50 »
Ρωτάω γιατί τσίμπησα έναν zeus με εργοστασιακές για να μη στρίβω συνεχώς(και για να δω πως είναι να ατμίζεις με φουγάρο καραβιού) και εχω τρομάξει απο την κατανάλωση...

Να πω βέβαια πως πήγαινα για τον Bishop mtl σε άψογη κατάσταση και προνομιακή τιμή,αλλά αφού μου έφαγε την σειρά μπαμπέσικα μια ωραία κυρία είπα να δοκιμάσω το ατμόπλοιο τον zeus...
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 20, 2021, 16:44 από Chris66 »

Αποσυνδεδεμένος Georgechalkida

  • ****
  • 1047
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 15:46 »
Και στην κατοχή μου από τη πρώτη μέρα κυκλοφορίας στην Ελλάδα.

Συμφωνώ σε όλα όσα λέτε. Μόνο ένα αρνητικό έχει για μένα. Ότι κανένα 810 επιστόμιο δε κάθεται καλά, γιατί το βάθος του είναι μικρό και πάντα θα αφήνει κενό.

Έχω δοκιμάσει καμιά δεκαριά και σε όλα είναι έτσι.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Chris66

  • ***
  • 718
  • Φύλο: Άντρας
  • ...out of the black and into the blue...
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 15:58 »
Πόσο κενό αφήνει;Δεν θα μπορούσε να κοντύνει λίγο το επιστόμιο απο κάτω για να πατήσει καλά;

Αποσυνδεδεμένος Georgechalkida

  • ****
  • 1047
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 16:01 »
Σε όλα αφήνει μια τρίχα. Δεν είμαι σπίτι για να στείλω φωτογραφία αλλά θέλουν όλα τα επιστόμια που εγώ έχω φάγωμα.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Chris66

  • ***
  • 718
  • Φύλο: Άντρας
  • ...out of the black and into the blue...
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 16:10 »
Πάντως είναι εύκολο να γίνει,νομίζω. :yes:

Αποσυνδεδεμένος otakis

  • **
  • 424
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 19:26 »
Σε διαβεβαιώ πως αν και μόλις αγόρασα καινούργιο ατμοποιητή, αυτό καθόλου δεν θα με σταματήσει από το να τσιμπήσω και άλλον έναν...
πήγαν καλά τα κάλαντα φέτος, ως φαίνεται... :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 20, 2021, 19:48 »
Εξαιρετικά! Τους έλεγα πως μάλλον έχω κορωνοϊό και με πλήρωναν χρυσό για να φύγω μια ώρα αρχύτερα... :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Augvape Druga RTA
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουαρίου 21, 2021, 21:51 »
[member=18384]Chris66[/member] O Zeus καταναλώνει πολύ παραπάνω υγρό με διαφορά. Στον Druga ας πούμε μπορείς να παίξεις πιο σεμνά με το στήσιμο σου και να έχεις μια νορμάλ κατανάλωση για αεράτο τανκ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 951 110515 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:19
από vag21
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159753 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515284 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146449 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303226 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 181 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530734 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201466 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801584 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11046 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40978 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet