vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

303 επισκέπτες, 10 χρήστες
lagoudakis, tibolaso, camber, npaolo, maprix, manoslykos, bujinkan, Doubt, Jorge, Christos Z

Twitter

Flash E-Vapor (Clones)

Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #600 στις: Αυγούστου 09, 2022, 00:52 »
Το improved deck σίγουρα αξίζει. Το έχω μόνιμο σε έναν από τους fev μου. Πολύ πιο εύκολο στο στήσιμο από το original, και πολύ καλή κατασκευή. Διαφορά στη γεύση δεν βρήκα. Αγορά από 2fdeal.

Αποσυνδεδεμένος noe

  • **
  • 138
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #601 στις: Αυγούστου 09, 2022, 01:21 »
Το improved deck σίγουρα αξίζει.


Να ρωτήσω? Εγώ το εν λόγω ντεκ το χρησιμοποιώ με squonk pin και ρίχνω τα βαμβάκια μέσα στο ντεκ για να ποτίζουν από κάτω.
Σε περίπτωση που χρησιμοποιηθεί το τανκ από πάνω (και κλειστό εννοείται πιν από κάτω) τα βαμβάκια κόβονται όπως και στο κανονικό ντεκ σύριζα?

Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #602 στις: Αυγούστου 09, 2022, 08:25 »
Ακριβώς.

Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #603 στις: Αυγούστου 09, 2022, 10:26 »
Καλημέρα, μια ερώτηση. Άμα βάλω το βαμβάκι όπως στην φωτογραφία και με ένα πινάκι αέρα θα έχει διαφορά στην γεύση από το κλασικό στήσιμο πάνω από τις βίδες; Και επίσης, κάνω ΝΕΤ υγρά εδώ και καιρό. Τώρα με τον fev έχω αποκτήσει τσιγαροβηχα όπως παλιά με το κωλοτσίγαρο..... Να χρειάζεται να μειώσω την νικοτίνη η να φταίει το ΝΕΤ υγρό; Κάνω το black note Virginia με 12 mg.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2290
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #604 στις: Αυγούστου 09, 2022, 19:36 »
Η αντίληψη & οι προτιμήσεις είναι καθαρά προσωπικό & άρα εντελώς υποκειμενικό θέμα. Ο, τι & αν σου πούμε οι άλλ@, αν εσένα δεν σε ικανοποιεί.... Και αυτό είναι το καλό & με τους επισκευάσιμους ατμο & με το diy στα υγρά. Παίζεις, αλλάζεις, παραμετροποιείς, αυξάνεις, μειώνεις, κάνεις ορθόδοξα & μη πράγματα, τρως φόλες, την καταβρίσκεις & εκεί σταματάς. Η, αντίστοιχα, τα παρατάς & πας για άλλα, αν αυτά που δουλεύεις δεν σε καλύπτουν ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.
Αν έχει την όποια κάποια σημασία, εγώ ατμίζω σκέτη βάση με 1 mg νικοτίνη (επειδή ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ βρίσκω πως λίγη νικοτίνη προσθέτει το κάτι τι στην γεύση).
Καλά πειράματα (& δοκίμασε & την βάση σκέτη).  :bye: 

Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #605 στις: Αυγούστου 09, 2022, 20:11 »
Έχεις δίκιο. Άμα δεν δοκιμάσω δεν θα μάθω και δεν θα βρω αυτό που ψάχνω. Θα κάνω το στήσιμο και θα δω. Έχω διαβάσει από πολλούς παλιούς ατμιστές ότι κάνουν σκέτη βάση. Θα το δοκιμάσω και αυτό και βλέπουμε. Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές!!!!  :)

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #606 στις: Οκτωβρίου 20, 2022, 19:36 »

Όπως υποσχέθηκα, φωτορομάντζο και βίντεο του τοπ καπ της Ulton με γέμισμα από πάνω και έλεγχο ροής υγρών που μου έστειλε η 2fdeal να τσεκάρω και σκέφτηκα να μοιραστώ και στο φόρουμ την γνώμη μου. Ατμίζω καθημερινά με τον συγκεκριμένο Fev ακριβώς δύο βδομάδες οπότε πρόκειται στην ουσία για μια πρώτη γνώμη για το κιτ και όχι μια σε βάθος χρόνου κριτική, η οποία θα έρθει καλά να είμαστε μετά από τουλάχιστον ένα μήνα καθημερινής χρήσης.


Η συσκευασία περιλαμβάνει μόνο τα απολύτως απαραίτητα,
τα βασικά μέρη του πάνω μέρους του ατμοποιητή και πολλά ανταλλακτικά όρινγκ.


Το συνολικό ύψος του ατμοποιητή μεγαλώνει ελάχιστα με το συγκεκριμένο κιτ σε σχέση με το ορίτζιναλ χρησιμοποιώντας φυσικά το επιστόμιο με το οποίο έρχεται μαζί ο ατμοποιητής. Το τοπ καπ από μόνο του είναι ελάχιστα mm πιο κοντό από το ορίτζιναλ αλλά φυσικά έχουμε μεγαλύτερο τζαμάκι στο κιτ της Ulton. Σχεδιαστικά κρατάει της ίδιες γραμμές πάνω κάτω, όπως και όλο το κιτ δεν ξεφεύγει τελείως στη σχεδίαση και δίπλα δίπλα με το ορίτζιναλ δεν υπάρχουν μεγάλες αλλαγές σε σχέση με άλλα κιτ, όπως αυτό των Steam Tuners για παράδειγμα. Το τοπ καπ βιδώνει και ξεβιδώνει πολύ εύκολα χωρίς προβλήματα και αν δεν το έχεις βιδωμένο τέρμα όσο δεν πάει άλλο, καταφέρνω πολύ εύκολα να το ξεβιδώσω και με το ένα χέρι ενώ κρατάω το μοντάκι με τον ατμοποιητή. Αν πας να το βιδώσεις τέρμα με το ένα χέρι, εκτός του ότι δεν χρειάζεται, ίσως ανοίξεις μαζί και τη ροή υγρών που είχες κλείσει για να γεμίσεις το οποίο όπως θα γράψω και παρακάτω δεν αλλάζει κάτι αλλά απλά γράφω ότι μπορεί να συμβεί.

Ξεβιδώνοντας το τοπ καπ τώρα, το οποίο έχει μπόλικες βόλτες και ίσως κουράζει αλλά μπορεί να μη γινόταν αλλιώς σχεδιαστικά, έχουμε απο κάτω δύο βαθιές τρύπες για την αναπλήρωση του υγρού. Δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα να βάλω την μύτη των κλασικών μπουκαλιών μέσα και να γεμίσω αλλά επίσης όπου και να ρίξεις το υγρό αυτό θα καταλήξει στη δεξαμενή και μόνο γιατί όπως έγραψα και πιο πάνω, οι τρύπες αναπλήρωσης υγρού είναι αρκετά βαθιά στο καπ τους. Στο συγκεκριμένο σημείο μετά από πολλά άνοιξε κλείσε του τοπ καπ και γεμίσματα, μαζεύει υγρό, το οποίο λόγω σχεδιασμού δεν το βλέπω να ανεβαίνει προς τα πάνω στο κάτω μέρος του επιστόμιου. Κάτω από το επιστόμιο συνεχίζει να μαζεύει αυτό το πολύ λίγο υγρό μετά από αρκετά ml οπότε εγώ που είμαι γενικά παράξενος και τα θέλω όλα στεγνά σκουπίζω κάθε φορά που ανοίγω για να γεμίσω αλλά σε δοκιμή έχω δει ότι δεν επηρεάζει πουθενά στο άτμισμα ακόμα και να τα αφήσεις να μαζεύονται.


Με το συγκεκριμένο κιτ ο ατμοποιητής έχει χωρητικότητα υγρού 3ml, με το τανκάκι να είναι μεγαλύτερο σε σχέση με το ορίτζιναλ. Οπότε, έτσι βλέπουμε όλο το υγρό μέσα στο τανκ για να μπορούμε να δούμε στο εσωτερικό τον έλεγχο ροής υγρού και επίσης το τανκάκι είναι αυτό που γυρνάμε για να ανοίξουμε ή να κλείσουμε τον έλεγχο ροής του υγρού. Το τανκ δεν είναι γυάλινο αλλά κάποιου είδος πλαστικό οπότε λιγότερος φόβος εώς μηδαμινός ότι θα σπάσει με το γύρνα πέρα δώθε κάθε φορά που θες να κλείσεις ή να ανοίξεις τη ροή. Οι δύο τρύπες του ελέγχου ροής του υγρού, ο οποίες βρίσκονται σχεδιαστικά ακριβώς πάνω από τα δύο wicks στο κάτω μέρος του ατμοποιητή για να περνάει απευθείας το υγρό προς το βαμβάκι έχουν από ένα όρινγκ το οποίο εφαρμόζει πολύ καλά και δεν φεύγει. Προσωπικά μετά από λύσιμο και πλύσιμο βάζω ελάχιστο υγράκι σε αυτά τα δύο μικροσκοπικά όρινκ για να γυρνάει ελαφρά ευκολότερα το τανκάκι.

Δύο πράγματα μόνο θέλουν προσοχή μετά από λύσιμο και πλύσιμο. Πρώτον, το τανκάκι όπως έγραψα και πιο πάνω γυρνάει πολύ εύκολα, έχω παρατηρήσει ότι όσες φορές άνοιξα το τοπ καπ και είχα ξεχάσει ανοιχτό τον έλεγχο υγρών οπότε πήγα να το γυρίσω χωρίς το τανκ, αυτό με δυσκόλεψε. Πολύ καλύτερα να γίνεται με το τοπ καπ στη θέση του και βιδωμένο. Δεύτερον, το κάτω μέρος του κιτ στο οποίο βρίσκονται οι δύο μικρές στρογγυλές τρύπες από τις οποίες περνάει το υγρό από το τανκ στο κάτω μέρος του ατμοποιητή, έχει ένα μεγάλο όρινγκ στο πάνω μέρος του. Αυτό το όρινγκ δεν κάθεται με τίποτα στη θέση του και εδικά αν το περάσεις με λίγο υγρό ή VG. Δεν είναι τίποτα το τρομερό, απλά θέλει προσοχή γιατί σε μερικά βιαστικά στησίματα μου, έβγαινε λίγο από τη θέση του και όταν βίδωνα δεν βίδωνε σωστά και έπρεπε να βγάλω και να ξαναβάλω. Το ίδιο συμβαίνει και με τα ανταλλακτικά όρινγκ της συσκευασίας για τη συγκεκριμένη θέση.


Εμφανισιακά ο Fev δεν γίνεται ούτε καλύτερος αλλά ούτε και χειρότερος με το συγκεκριμένο κιτ. Τα χρώματα είναι ακριβώς ίδια με τον ασημί Fev της Ulton αλλά και τον αυθεντικό. Δυστυχώς δεν έχω Fev από άλλη εταιρεία για να δω αν ταιριάζει χρωματικά. Στο άτμισμα τώρα εγώ δεν μπορώ να διακρίνω διαφορές που να είναι τόσο ευδιάκριτες για να πω "να αυτό άλλαξε!". Ατμίζω νομίζω πλέον πάνω από δύο χρόνια καθημερινά με Fev και έχω τέσσερις μόνιμα στημένους με τους οποίους παίζω μέσα στη μέρα και με το συγκεκριμένο κιτ δεν παρατηρώ διαφορά στο ατμιστικό κομμάτι. Είμαι με τα 0.8x2 ή τα 1.00x1 και το τυφλό και έχω την ίδια απαλή και αθόρυβη τζούρα όπως και με τους ορίτζιναλ. Δεν θα πω για γεύση γιατί με τους Fev ποτέ δεν τα βρήκα στη γεύση, είναι ο αγαπημένος μου ατμοποιητής στο θέμα τζούρα και ατμίζω συνέχεια μαζί του αλλά ποτέ δεν μου έδωσε τη γεύση που μου δίνουν άλλοι MTL ατμοποιητές. Το στήσιμο μου είναι μονόκλωνο κάνθαλ ή ni80 0.40 ή 0.45mm και κάνω σχεδόν πάντα NET υγρά με μεγάλη αραίωση, γύρω στο 3-5% συνήθως.


Μετά από πολλά στησίματα και γεμίσματα μέσα σε δύο βδομάδες μπορώ να πω ότι το γέμισμα από πάνω δουλεύει πολύ σωστά και δεν έχω παρατηρήσει λάθη στον σχεδιασμό. Σίγουρα είχα συνηθίσει το γέμισμα από κάτω και ποτέ δεν με ενόχλησε, ούτε με ενοχλεί και τώρα αφού έτσι γεμίζω τους υπόλοιπους Fev που έχω αλλά σίγουρα δίνει μια ευκολία το γέμισμα από πάνω. Επίσης μου κάνει εντύπωση, που ίσως δεν θα έπρεπε, ότι όσες φορές ξεχάστηκα στις αρχές αλλά και μετά όταν το έκανα επίτηδες για να τσεκάρω, ακόμα και με τον έλεγχο υγρών ανοιχτό δεν είχα ποτέ διαρροές. Μικρή παρένθεση, από τη πρώτη μέρα που έπιασα Fev στα χέρια μου και μέχρι σήμερα δεν είχα ποτέ μα ποτέ ούτε διαρροή αλλά ούτε καν δάκρυ. Δεν έχω δει ποτέ δικο μου στήσιμο σε Fev να δακρύζει ή να κάνεις διαρροές, οπότε περίμενα εδώ με τον έλεγχο υγρών ανοιχτό να το δω αλλά και πάλι τίποτα, συνεχίζει να είναι εξαιρετικά στεγανός.

Με δύο λόγια, δεν φτιάχνει κάτι γιατί όλα ήδη δούλευαν ρολόι αλλά αν θέλετε να παίξετε και να δοκιμάσετε και διαφορετικά κιτ για τον Fev, το συγκεκριμένο κάνει δουλίτσα. Η ευκολία στην αναπλήρωση είναι ένα συν και ο έλεγχος ροής υγρού που δουλεύει μια χαρά αλλά ίσως και να δούλευε έτσι και αλλιώς. Για μένα το κιτ παντρεύτηκε τον έναν Fev και θα μείνει έτσι.



Ήρθε χθες στα χέρια μου καθώς είμαι κάτοχος του 4.5+ ( όχι τον s ) από ULTON . Πλύθηκε χθες κ σήμερα ήρθε η ώρα να το βάλω πάνω . Οι τρύπες είναι άλλου για άλλου . Δλδ οι τρύπες του τανκ δεν συμπίπτουν με αυτές του ατμό . Έχω κάνει κάτι λάθος ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος kostas...

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #607 στις: Οκτωβρίου 23, 2022, 01:21 »
Τον έχω εδώ και τρεις μέρες, τον yftk 4.5s+. Η πρώτη μου σκέψη όταν τον έβγαλα από το κουτί του ήταν: "ε, εντάξει, δεν είναι και τόσο μεγάλος!". Σκεφτόμουν μέρες πριν έρθει, τι τανκάκι θα του πάρω, αλλά όταν τον είδα κατάλαβα ότι η ομορφιά του τελικά είναι τα μέταλλα του, (αυτό μάλλον το διάβασα κάπου εδώ αν δεν κάνω λάθος), οπότε θα μείνει έτσι.


Έκανα μερικά στησίματα με διαφορετικά σύρματα και βαμβακώματα, δεν έχω καταλήξει ακόμα κάπου, ούτε έχω δοκιμάσει πολλά υγρά, γενικά τον ψάχνω ακόμα. Γεύση καλή, τζούρα σμουθάτη και εντελώς αθόρυβη! Σπειρώματα, οριγκάκια, φινίρισμα, μια χαρά, φανταστικά μπορώ να πω!
Μόνο τα πινάκια της ροής των υγρών είναι λίγο χαλαρά αλλά αφού μένουν στην θέση τους δεν παραπονιέμαι.


Τα πινάκια του αέρα που ήταν στην συσκευασία δεν με κάλυψαν ακριβώς, οπότε θα παραγγείλω μάλλον τα 0.8 και 0.9.
Τον είχα στο Pico αλλά λόγω βάρους, είναι λίγο βαρύς και φοβάμαι μήπως πέσει, τον έβαλα στο thelema quest


Μένει απλά να δείξω αυτοσυγκράτηση και να μην πάρω κι άλλον έναν.

Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #608 στις: Οκτωβρίου 23, 2022, 07:05 »
Καλημέρα Κώστα. Θα τον χαρείς τον fev και θα τον απολαύσεις. Είναι πολύ καλός. Τώρα ήθελα να σου πω για τα πινάκια. Επειδή και εμένα μου αρέσει η σφιχτή τζούρα πήρα και εγώ τα 2 0.8 πινάκια. Έφερε την τζούρα εκεί που ήθελα. Όμως μετά από λίγες τζουρες αρχίζει να σφυρίζει από υγρασία στα πινάκια μέσα (καταντά σπαστικό μετά από λίγο) και έτσι κατέληξα να χρησιμοποιώ το ένα πίνακι του 1mm με το τυφλό από την άλλη. Μια χαρά παίζει και με ένα πίνακι αέρα. Για δεύτερο άτμο θα σου πρότεινα να μην πάρεις τον ίδιο αλλά να δοκιμάσεις έναν κλώνο kayfun lite plus 2021 η τον kayfun x ή ακόμα καλύτερα να δοκιμάσεις τον Millennium v1.1 από την ulton που έχει και 3 διαφορετικές καμπάνες ώστε να βρεις την γεύση σου. (Συμβουλή του χρήστη treloneritis που έχει και τον fev και τον Millennium). Για τους kayfun είναι δικιά μου γνώμη. Εγώ θα πάρω τον kayfun x από την ulton να τον δοκιμάσω μιας και είναι εξαιρετικός με Virginia net υγρά όπως λένε.


Φίλε nXtLs, πιστεύω (αν δεν κάνω λάθος) ότι το τανκακι είναι φτιαγμένο για τον 4.5s+ για αυτό δεν πέφτουν οι τρύπες.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 23, 2022, 08:59 από Xameno_Skli »

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #609 στις: Οκτωβρίου 23, 2022, 15:48 »
Επικοινώνησα με την εταιρία , είναι λάθος δικό τους . Στο site γράφει για όλους τους κλώνους . Το κακό είναι ότι πρέπει να ξανά παραγγείλω κάτι κ να μου το στείλουν .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #610 στις: Οκτωβρίου 23, 2022, 20:02 »
Οκ, sorry δικό μου λάθος. Δεν το διάβασα στην σελίδα τους. Βασικά και εγώ θέλω να το παραγγείλω μαζί και με αυτό...




 

Αποσυνδεδεμένος noe

  • **
  • 138
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #611 στις: Οκτωβρίου 23, 2022, 23:04 »
Έχω δοκιμάσει διάφορα τανκάκια για τον φεβ, περισσότερο για αισθητικούς λόγους και τελικά καταλήγω πως το πιο όμορφο (και πρακτικό) είναι το αρχικό, πιο heavy metall πιο Manowar...  :yoloyeah:

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #612 στις: Οκτωβρίου 24, 2022, 09:57 »
Οκ, sorry δικό μου λάθος. Δεν το διάβασα στην σελίδα τους. Βασικά και εγώ θέλω να το παραγγείλω μαζί και με αυτό...
Το τανκ αυτό είναι πολύ κακή αντιγραφή . Αν προσέξεις την φωτό είναι αστα να πάνε !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #613 στις: Οκτωβρίου 24, 2022, 11:00 »
Να σου πω την αλήθεια από την φωτογραφία δεν μπορώ να το καταλάβω...


Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Απ: Flash E-Vapor (Clones)
« Απάντηση #614 στις: Οκτωβρίου 24, 2022, 11:03 »
Βασικά ήθελα να παραγγείλω τον kayfun x από την ulton και μαζί και το διαφανές τανκακι. Άμα κάνει καλός, άμα δεν.... Τι είχαμε, τι χάσαμε...  :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160007 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110811 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515431 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146501 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303310 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12807 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530863 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201484 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801693 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11092 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41017 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet