vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

246 επισκέπτες, 6 χρήστες
kyrgiannis, Jorge, white varadero, mode plagal, camber, vlasismiriagos

Twitter

DOVPO BLOTTO RTA

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
DOVPO BLOTTO RTA
« στις: Φεβρουαρίου 05, 2020, 17:12 »

(Το προϊόν το παρέλαβα από το newvaping.com)
(Οι φωτογραφίες μεγαλώνουν κάνοντας κλικ πάνω τους, ώστε να δείτε καλύτερα τις λεπτομέρειες)



To newvaping βρίσκεται Αγγλία και έχει δώσει τον κωδικό 'CL20' για 20% έκπτωση για όσους θέλουν να τσεκάρουν.



Ο καλύτερος μπάτζετ πνευμονικός επισκευάσιμος ατμοποιητής για το 2019.
-Ζάμπλουτος, 5 Φεβρουαρίου 2020


Ο ατμοποιητής έχει διάμετρο 26mm, το bubble τζαμάκι 32mm και μπορεί να στηθεί με δύο αντιστάσεις ή με μεγάλη μονή.
Με το ίσιο τζαμάκι έχει χωρητικότητα υγρού 2ml και με τα bubble 6ml.


Ο ατμοποιητής πωλείται στα παρακάτω εφτά χρώματα.


Η συσκευασία περιλαμβάνει τον ατμοποιητή, ένα κατσαβιδάκι, ανταλλακτικές βίδες, όρινγκς
και ένα εργαλείο κοψίματος της αντίστασης αλλά και ανοιχτήρι για μπουκαλάκια.


Ας ξεκινήσω από τα δύο bubble τζαμάκια, το ένα είναι γυάλινο και το άλλο ούλτεμ. Λόγω TPD ο ατμοποιητής έρχεται με το ίσιο τζαμάκι των 2ml και έξτρα μαζί τα 2 bubble, εγώ έτσι το παρέλαβα από το κατάστημα. Κάποια καταστήματα στην Ελλάδα είδα ότι έχουν τον ατμοποιητή σκέτο και πουλάνε ξεχωριστά τα bubble, οπότε θέλει προσοχή. Έχει μεγάλη κατανάλωση και το 2ml τζαμάκι είναι απαγορευτικό.


Μεγάλο 810 επιστόμιο από ούλτεμ για να βοηθάει να κρατάει τις θερμοκρασίες χαμηλές. Αρκετά φαρδύ στο εσωτερικό και ταιριάζει ταμάμ στον συγκεκριμένο ατμοποιητή οπότε και δεν σκέφτηκα καθόλου να το αλλάξω.

Το τοπ καπ όπως και το δαχτυλίδι του αέρα είναι σχεδιασμένα σαν καπάκια από μπύρα οπότε δεν έχεις πρόβλημα να το πιάσεις και να το γυρίσεις ακόμα και αν έχεις υγρά στα χέρια. Δυστυχώς είναι λίγο άγρια, δεν θα σε γρατζουνίσουν αλλά θα ήταν πολύ πιο ευχάριστο αν δεν θύμιζαν τόσο πολύ καπάκι μπύρας.

Το τοπ καπ έχει ένα μεγάλο όρινγκ από κάτω και κλείνει τέλεια με τον υπόλοιπο ατμοποιητή. Μαζεύει λίγο υγρό μετά από πολλές αναπληρώσεις αλλά αυτό είναι απόλυτα φυσιολογικό. Ανοίγει πανεύκολα με μισή στροφή και από κάτω έχουμε δύο τεράστιες εισαγωγές για το υγρό αναπλήρωσης.

Το δαχτυλίδι του αέρα δεν γυρνάει ανεξέλεγκτα αλλά έχει στοπ και είναι ελάχιστα σφιχτό, βασικά είναι ακριβώς όπως θα το ήθελα. Οι εισαγωγές του αέρα είναι δύο σειρές από πολύ μικρές τρύπες σε στυλ honeycomb οπότε ο αέρας μπαίνει ελεγχόμενα μέσα για πιο smooth τζούρα.


Ένα αρνητικό που του βρήκα είναι όταν θέλησα να τσεκάρω στο στήσιμο μου με γεμάτο τανκάκι κάτι που δεν γίνεται εύκολα γιατί το τανκάκι μένει στην θέση του μόνο όταν βιδώσουμε τον ατμοποιητή κανονικά. Δεν σφηνώνει στο πάνω μέρος στο όρινγκ αλλά απλά κάθεται ανάμεσα στα δύο μέρη.

Το ντεκ είναι αρκετά καινοτόμο, δεν θυμάμαι αν έχω δει παρόμοιο σε άλλο ατμοποιητή. Υπάρχει μία μεγάλη εισαγωγή αέρα κάτω από τον ατμοποιητή και δύο ακόμα που χτυπάνε τις αντιστάσεις/την αντίσταση από τα πλάγια, οπότε έχουμε 242° airflow. Επειδή το ντεκ είναι σχετικά μικρό για δύο αντιστάσεις, έχουν προσθέσει μονωτικό και στις δύο πλαϊνές εισαγωγές αέρα για να γλιτώσουμε βραχυκυκλώματα.

Επειδή τα πόδια των αντιστάσεων μπαίνουν μέσα στο ποστ και δεν βγαίνουν από κάτω, η εταιρεία δίνει μαζί το εργαλειάκι για να κόψουμε τα πόδια όπως φαίνεται στην φωτογραφία από κάτω. Δυστυχώς ακόμα και έτσι τα πόδια είναι λίγο πιο μακρυά από όσο θα έπρεπε για να μπουν οι αντιστάσεις ακριβώς οπότε θέλει να κόψεις λίγο πιο μέσα από αυτό που προτείνει το εργαλείο.


Όλα τα στησίματα που του έχω κάνει με διπλές αντιστάσεις είναι με τις Tricore Fused Clapton, 26x3+38, σε τριάρι πυρήνα της Wotofo. Αρκετά λεπτές αντιστάσεις οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα χώρου στο ντέκ, τώρα αν είχαμε κάποιες Alien ή κάτι πιο περίπλοκο δεν πιστεύω να χωρέσουν άνετα με τριάρι πυρήνα και θα πρότεινα να δοκιμάσετε με 2.5αρι πυρήνα.


Με μία μεγάλη αντίσταση δεν έχω δοκιμάσει προσωπικά αλλά δοκίμασα με ατμοποιητή φίλου και δεν είχα κανένα παράπονο, έπαιζε το ίδιο καλά. Μιλάμε πάντα για 4άρι πυρήνα και εξωτική χειροποίητη αντίσταση.

Προσοχή: Αν στήσετε με μία μονή αντίσταση τα ποδαράκια ένα από κάθε πλευρά αλλά και τα δύο από την μία αλλιώς θα έχετε βραχυκύκλωμα.

Το βαμβάκωμα το βρήκα από την αρχή και δεν δοκίμασα να το αλλάξω γιατί παίζει τέλεια από το πρώτο στήσιμο. Μπόλικο βαμβάκι να περνάει σφιχτά, πολύ καλό αφράτεμα στις άκρες και να ακουμπάει το ντεκ. Το πιο σημαντικό είναι το λούκι να μην έχει κανένα κενό και να υπάρχει παντού βαμβάκι ώστε να μη ταξιδεύει το υγρό και να γλιτώσουμε υπερτροφοδοσία.


Ο ατμοποιητής έχει απίθανη τροφοδοσία, το gif από πάνω είναι ακριβώς μετά από τζούρα. Κάθε τζούρα και φυσαλίδα, τι άλλο να ζητήσει κάποιος; Αντέχει πολλές απανωτές μεγάλες τζούρες στα 100+ βατ χωρίς κανένα πρόβλημα. Διαρροές δεν υπάρχουν, δεν έχω δει ούτε σταγόνα και παίζω μαζί του καθημερινά εδώ και καιρό.

Η γεύση είναι πάρα πολύ καλή και συναγωνίζεται άνετα ντρίπερ. Μου αρέσει πάρα πολύ η τζούρα του, οι εισαγωγές του αέρα είναι τέτοιες που ο αέρας δεν μπαίνει όπως να ναι μέσα αλλά σφίγγει ακριβώς όπως πρέπει για να έχουμε απαλή τζούρα.

Εμφανισιακά δεν αρέσει σε πολλούς νομίζω αλλά για μένα είναι ίσως ο πιο άσχημος αλλά όμορφος ατμοποιητής που έχω. Αν είστε αυτού του στυλ ατμίσματος, αξίζει να τον δοκιμάσετε.


Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 05, 2020, 19:16 »
Ωραία παρουσίαση ζάμπλουτε, τα είπες όλα! :thumpup: :thumpup:
Τον έχω τρίμηνο , κάποιες δικές μου παρατηρήσεις:

- η χωρητικότητα με το ίσιο τζαμάκι δεν είναι 2ml, τόσο λένε αλλά στην πράξη είναι πολύ περισσότερο, κάπου στα 5 ml το είχα μετρήσει αν θυμάμαι καλά όταν τον πρωτοπήρα

- με μονή αντίσταση χάνει πολύ στη γεύση , έκανα αρκετές δοκιμές , δεν με άρεσε.

- θα ήθελα για τα γούστα μου να έχει λίγο περισσότερο αέρα, γι' αυτό στήνω και με 2άρη πυρήνα να μην στραγγαλίζω τον αέρα.

και μερικές φωτό απο τα πρώτα στησίματα που του έκανα








Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 05, 2020, 22:48 »
Και με μια αντίσταση στα 3.5mm θεωρώ ότι αποδίδει πολύ καλά, σίγουρα όμως οι διπλές είναι το φόρτε του αφού ο αέρας από τα πλαϊνά αγκαλιάζει κατά μια έννοια τις αντιστάσεις και το γευστικό αποτέλεσμα που δίνει είναι πραγματικά τρομερό.!

Με εντυπωσίασε στην αρχή, πίστευα ότι θα έχει περισσότερο αέρα απ'όσο μπορεί να δώσει και τελικά αυτός είναι κι ένας λόγος που τον στήνω συχνά με μονή. Δίνει αυτό το τσικ παραπάνω σε αέρα αν και στην πραγματικότητα θα ήθελα λίγο ακόμα. Με τις διπλές όντως σφίγγει αρκετά αλλά οκ, παλεύεται κι έτσι. Επουδενί με μεγαλύτερα coils από 2.5mm σε στήσιμο με διπλές, τον έπνιξες.
Το airflow του είναι αρκετά smooth και δεν θα έλεγα ότι είναι και ιδιαίτερα θορυβώδης ατμοποιητής. Το μέγεθος του γενικά φαντάζει διαφορετικά πράγματα, όμως σε κάνει να αναιρείς από την αρχή κιόλας μαζί του και τελικά πιστεύω ότι παρόλο που θα παίξει μικροσυμβιβασμος, η γεύση και η smοothίλα του θα σε κάνει να τον αγαπήσεις και δεν θα θελήσεις να τον αποχωριστείς.

Ένα μικρό στραβό που βρήκα εγώ στην κατασκευή του και που συμβαίνει ορισμένες φορές όταν θελήσω να βγάλω το deck από το τανκ. Όταν έχω σφίξει αρκετά, το δαχτυλίδι του αέρα παρόλο που έχει stop με δοντάκι στο φουλ ανοιχτο/κλειστό του, καταφέρνει να υπερπηδά αυτό το δοντάκι με αποτέλεσμα να γυρνάει το δαχτυλίδι (πανω απο το δοντακι πλεον με την χαρακτηριστική τραχιά αίσθηση)  και να μην καταφέρνω να ξεδιδωσω το deck τόσο εύκολα. Όταν κάνω την πλήρη περιστροφή και ξαναμπεί το δαχτυλίδι στη θέση του φροντίζω να πιάνω πιο σφιχτά τη βάση και στο τέλος φέρνω εις πέρας την αποστολή. Είναι όμως λίγο ενοχλητικό όλο αυτό και γίνεται λίγο χειρότερο μιας και το δαχτυλίδι δεν μπορεί να αφαιρεθεί από το deck ώστε να πιάσεις μόνο τη βάση από κάτω.
Κι ακόμα χειρότερο το γεγονός ότι δεν έχει οπή αέρα αλλά το χαρακτηριστικό honeycomb, κι έτσι δεν σου δίνει τη δυνατότητα να τοποθετήσεις κάποιο εργαλείο μέσα στο airflow ώστε να το χρησιμοποιήσεις σαν μοχλό για το πρώτο ξεβίδωμα..

Το άλλο του αρνητικό αναφέρθηκε παραπάνω και συνδυάζεται πολύ καλά με το θέμα που ανέφερα εγώ. Είναι αυτό του ότι το γυαλί δεν ασφαλίζει δυνατά στο πάνω μέρος της καμπάνας. Σκέψου τώρα να παλεύεις να ξεβιδωσεις τη βάση και να έχεις κι ένα γυαλί που δεν πιάνει σταθερά στα ψηλά του. Και να έχεις και τα bubble πάνω και να μη σου δίνει εύκολο πιάσιμο στο top cap, κόλαση :))

Αυτά τα ολίγα για τα αρνητικά που βρήκα εγώ. Κατά τα υπόλοιπα για πλάκα τον πήρα αλλά έμεινε τελικά, είναι πολύ καλός σε γενικές γραμμές και τον χρησιμοποιώ αρκετά. Διαρροές δεν συναντάω, γευσάρα βγάζει, τα μικρά κακά του δεν είναι αρκετά ώστε να με κάνουν να τον πετάξω στο συρτάρι. :)

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 06, 2020, 00:50 »


Με εντυπωσίασε στην αρχή, πίστευα ότι θα έχει περισσότερο αέρα απ'όσο μπορεί να δώσει και τελικά αυτός είναι κι ένας λόγος που τον στήνω συχνά με μονή. Δίνει αυτό το τσικ παραπάνω σε αέρα αν και στην πραγματικότητα θα ήθελα λίγο ακόμα. Με τις διπλές όντως σφίγγει αρκετά αλλά οκ, παλεύεται κι έτσι. Επουδενί με μεγαλύτερα coils από 2.5mm σε στήσιμο με διπλές, τον έπνιξες. ...

Ένα μικρό στραβό που βρήκα εγώ στην κατασκευή του και που συμβαίνει ορισμένες φορές όταν θελήσω να βγάλω το deck από το τανκ. Όταν έχω σφίξει αρκετά, το δαχτυλίδι του αέρα παρόλο που έχει stop με δοντάκι στο φουλ ανοιχτο/κλειστό του, καταφέρνει να υπερπηδά αυτό το δοντάκι με αποτέλεσμα να γυρνάει το δαχτυλίδι (πανω απο το δοντακι πλεον με την χαρακτηριστική τραχιά αίσθηση)  και να μην καταφέρνω να ξεδιδωσω το deck τόσο εύκολα. Όταν κάνω την πλήρη περιστροφή και ξαναμπεί το δαχτυλίδι στη θέση του φροντίζω να πιάνω πιο σφιχτά τη βάση και στο τέλος φέρνω εις πέρας την αποστολή. Είναι όμως λίγο ενοχλητικό όλο αυτό και γίνεται λίγο χειρότερο μιας και το δαχτυλίδι δεν μπορεί να αφαιρεθεί από το deck ώστε να πιάσεις μόνο τη βάση από κάτω.
Κι ακόμα χειρότερο το γεγονός ότι δεν έχει οπή αέρα αλλά το χαρακτηριστικό honeycomb, κι έτσι δεν σου δίνει τη δυνατότητα να τοποθετήσεις κάποιο εργαλείο μέσα στο airflow ώστε να το χρησιμοποιήσεις σαν μοχλό για το πρώτο ξεβίδωμα..

[member=4133]makis206[/member] κι εγώ Μάκη θα ήθελα το τσικ παραπάνω σε αέρα όπως λες κι εσύ, αλλά σε μονή χάνω πολύ σε γεύση.Και τον δοκίμασα με γα'ι'δούρια , μέτριες, νορμάλ μονές, ...
Άποψή μου, αν κάποιος ψάχνει για ψιλοαεράτο μονής(σφιχτή-μέτρια πνευμονική) να μην στραφεί σε αυτόν που παίζει  και με μονή
αλλά αποδίδει καλύτερα με διπλή για την οποία είναι φτιαγμένος , καλύτερα να πάει σε κάποιον καθαρά μονής.

Για το 2ο σκέλος που λες δεν το χω αντιμετωπίσει, ίσως γιατί τον ζευγάρωσα με ένα Drag2 που έχει υπερυψωμένο τον πόλο του.

Συγκριτικά μιλώντας ,
κι επειδή ξέρω ότι τον έχεις τον vandyvape μιας κι εσένα διάβασα και προχώρησα στην αγορά του :yes: 
ο  kylin V2 μού είναι λίγο πιο συμπαθής , τί λές? :)

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 06, 2020, 01:40 »
Ο Kylin έχει φύγει εδώ και καιρό από τα χέρια μου αλλά η ένταση που έβγαζε στη γεύση δεν ξεχάστηκε κι ας έχουν περάσει τόσοι και τόσοι από τα χέρια μου έκτοτε.!

Δύσκολα μου βάζεις τώρα πάντως, στο ποιον θα προτιμούσα δηλαδή. Σίγουρα ο Kylin v2 ειχε το κατιτίς παραπάνω σε ένταση θεωρώ κι εγώ. Ειχε και τον αέρα που θα έπρεπε να έχει και ο Blotto.. απ'την άλλη ο Blotto όμως στήνεται πιο εύκολα όσον αφορά το βαμβάκωμα του το οποίο και διατηρεί πιο σταθερό για μέρες, πιο δύσκολος στο να παρουσιάσει διαρροή.. Σίγουρα πιο ζόρικος στο σύρμα απ τον Kylin απ'την άλλη..

Αλήθεια δεν ξέρω. Ο Blotto έμεινε και χρησιμοποιείται ακόμα αρκετά. Τον έχω από τον Νοέμβρη να πω.
Ο Kylin απο την αλλη έφυγε σχετικά σύντομα. Ίσως με κούρασε το βαμβάκωμά του, ίσως το ότι ήθελε πιο συχνά διορθώσεις στο deck του, ακόμα και η αίσθηση του πονοκεφάλου που μπορεί να αισθανόμουν -από τις εντάσεις που έδινε- όταν τον χρησιμοποιούσα αρκετά μπορεί και να έφταιξε στο τέλος.

Αν όμως πρέπει να μιλήσω καθαρά για τον πιο έντονο στη γεύση τότε δεν χρειάζεται καν. Με τον Kylin το υγρό ειναι σαν να το πίνεις απ'το μπουκάλι. Υπερβολή.!  Για όσους το αντέχουν.. 

Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 06, 2020, 08:20 »
Αν ο Kylin δεν έκανε διαρροές σα γέρος με ακράτεια, θα είχα βάλει τον Blotto αγγελία :yes:

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #6 στις: Μαΐου 20, 2020, 13:41 »
R.I.P. Blotto...
ΔΕΝ τον ζόρισα στο σφίξιμο, σύρμα SS 0.5mm, πρώτη φορά που του έβαλα απλό ( και γενικά τελευταία του) :))


Αποσυνδεδεμένος lounik

  • ***
  • 679
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #7 στις: Μαΐου 20, 2020, 14:00 »
 Ω ρε φίλε! Τριών μηνών ατμοποιητής, ούτε να τον ευχαριστηθείς δεν πρόλαβες. Σπάσιμο μεν αλλά δεν θα τα βάψεις μαύρα.
Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι και καλά οι άτμο φτιάχνονται από ss αλλά αυτό στις σπείρες μόνο ss δεν είναι.


Μήπως ο Bogan τους είχε ποτίσει τίποτα μπύρες όταν τον έφτιαχναν.

Αποσυνδεδεμένος otakis

  • **
  • 424
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #8 στις: Μαΐου 20, 2020, 15:12 »
κρίμα!
να δοκίμαζες καμιά ανοξείδωτη λαμαρινόβιδα, κομμένη μπροστά, μαλακό δείχνει το μέταλλο, χωρίς να τηνε πολυζορίζεις ατο στήσιμο, μπορεί κ να σωθεί ο ατμοποιητής για καβάτζα
κρίμα κ πάλι!

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #9 στις: Μαΐου 20, 2020, 21:55 »
Τάκη δοκίμασα πολλές βίδες, βρήκα μια πιο μακριά που έσφιγγε μεν καλά αλλά ήταν λίγο πιο μακριά κι ακουμπούσε λίγο όταν βίδωνε η καμπάνα, οπότε δεν...
Η εργοστασιακή η βίδα είναι πολύ κοντή



Μετά δοκίμασα και με σύρμα μαζί, 30ga , έσφιγγε ικανοποιητικά, άναβαν σχεδόν ομοιόμορφα



Είναι λίγο παίδεμα να προσπαθείς να περάσεις και το συρματάκι μαζί...
Επίσης, αυτό το ''σχεδόν ομοιόμορφα'', ήθελε λίγο δούλεμα για να γίνει σωστό
με είχαν πιάσει και τα νεύρα μου, ξέστησα κι έστησα μονή :))

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #10 στις: Μαΐου 21, 2020, 00:54 »
Πω μεγάλη μλκία αλλά το μόνο «καλό» είναι ότι ο Blotto παίζει άνετα και με μια μεγάλη μονή οπότε σίγουρα δεν πάει για πέταμα.

Αποσυνδεδεμένος Georgechalkida

  • ****
  • 1047
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #11 στις: Ιουνίου 28, 2020, 15:01 »
Καλησπέρα σε όλους.

Πήρε κάποιος φίλος τον mini?? Εάν ναι, πως αποδίδει σε στήσιμο με μόνη αντίσταση? :)

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #12 στις: Αυγούστου 10, 2020, 16:45 »
Ερώτηση προς κατόχους.
Η βίδα κάτω στον θετικό γυρνάει ασταμάτητα?
Στον δικό μου(όχι σ' αυτόν που κατέστρεψα, σ' έναν δεύτερο που έχω :)))
η βίδα ούτε βιδώνει τέρμα, ούτε ξεβιδώνει να βγει τελείως

*edit, είδα το review του djlsb, κάτι πάει στραβά με τον δικό μου
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 10, 2020, 17:07 από jimfer13 »

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #13 στις: Αυγούστου 10, 2020, 17:53 »
Μόλις το τσέκαρα και όχι δεν γυρνάει ασταμάτητα.

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DOVPO BLOTTO RTA
« Απάντηση #14 στις: Αυγούστου 10, 2020, 18:44 »
Δεν με πάει με τίποτα ο blotto :idiot1: :idiot1:
πάει κι ο 2ος...




 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135807 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084248 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34961 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 110 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9485 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476547 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114727 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1303 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 923 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271199 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1514 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos