vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

252 επισκέπτες, 3 χρήστες
Jorge, Milarepa, Tazz

Twitter

Zeus X RTA by Geek Vape

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Zeus X RTA by Geek Vape
« στις: Μαρτίου 06, 2019, 01:13 »
(Το προϊόν το παρέλαβα απευθείας από την Geek Vape)
(Οι φωτογραφίες μεγαλώνουν κάνοντας κλικ πάνω τους, ώστε να δείτε καλύτερα τις λεπτομέρειες)

Official site



Η αρχική συσκευασία περιλαμβάνει τον ατμοποιητή, με διαστάσεις 25mm διάμετρο και 43mm ύψος. Έχουμε ένα low profile 810 derlin επιστόμιο και ένα ultem Goon style. Ο ατμοποιητής έρχεται με το buble tank των 4.5ml και υπάρχει και το ίσιο με χωρητικότητα 3.5ml. Δύο Ni80 Fused Clapton αντιστάσεις με τις λεπτομέρειες(ωμ, πλέξη, είδος σύρματος) γραμμένες στην ετικέτα, δύο κομμάτια βαμβάκι και το σακουλάκι με έξτρα βίδες, orings, αντάπτορα για 510 επιστόμιο και το γνωστό τριπλό κατσαβιδάκι.


Το πάνω μέρος του ατμοποιητή ξεβιδώνει και έχουμε δύο εισαγωγές για την αναπλήρωση του υγρού. Πρώτο αρνητικό για μένα εδώ ότι οι εισαγωγές δεν είναι καθόλου μεγάλες και με το 120μελο μπουκαλάκι που γέμιζα, πήγαινε το υγρό εδώ και εκεί. Ακριβώς από κάτω είναι το δαχτυλίδι του αέρα και εδώ έχουμε μάλλον το αρνητικό νούμερο δύο. Ενώ είναι πολύ θετικό ότι γυρνάει πανεύκολα, με την ίδια ευκολία βγαίνει. Τις πρώτες δύο φορές όταν ξεβίδωσα για να γεμίσω βγήκε και αυτό και έπεσε.

Στην καμπάνα δοκίμασαν κάτι που στους προηγούμενους δύο(Zeus, Zeus Dual) δεν υπήρχε. Υπάρχει και δεύτερη εσωτερική καμπάνα με 14 τρυπούλες ώστε ο αέρας να μην μπαίνει μονοκόματος μέσα, το λεγόμενο honeycomb airflow. Για μένα βοηθάει να μην είναι τραχιά η τζούρα με τόσο αέρα και έτσι χτυπάει πιο απαλά τις αντιστάσεις.


Έχουμε ένα απλό υπερυψωμένο deck κατάλληλο για στήσιμο με διπλή αλλά και με μονή αντίσταση, αν κάποιος θέλει να πειραματιστεί. Θεωρώ ότι οι τρύπες που μπαίνουν οι αντιστάσεις είναι πολύ πιο κοντά μεταξύ τους από αυτό που θα ήθελα και με 3άρη πυρήνα οι αντιστάσεις είναι πολύ κοντά. Αν προσπαθήσεις να τις απομακρύνεις η γεύση που θα πάρεις θα είναι χειρότερη και υπάρχει πάντα ο φόβος να ακουμπήσουν στην εσωτερική καμπάνα.

Τα λούκια για τα βαμβάκια θα τα ήθελα σίγουρα μεγαλύτερα για να μπαίνει άνετα η ποσότητα βαμβακιού που χρειάζεται.

Στην φωτογραφία από κάτω δείχνω πως μέτρησα την αντίσταση για να ξέρω που θα κόψω τα ποδαράκια.


Πρώτο στήσιμο όπως πάντα με τις αντιστάσεις και το βαμβάκι που υπάρχουν στην συσκευασία. Το λέω από τώρα ότι οι αντιστάσεις και το βαμβάκι ήταν ανεκδιήγητα χάλια. Καταλάβαινα ότι οι αντιστάσεις ήταν σίγουρα βρώμικες και το βαμβάκι είχε πολύ κακή τροφοδοσία. Σε τέτοιο ατμοποιητή, οι απανωτές τζούρες είναι κάτι το λογικό και έπαιρνες βαμβακίλα στην τρίτη σερί τζούρα.

Για την ιστορία οι αντιστάσεις βγήκαν στα 0.18Ω, έπαιξα στα 90W και για υγρό διάλεξα το Blueberry Donut της VNV.


Οπότε άδειασα τανκάκι, για σιγουριά τον ξανά έπλυνα ολόκληρο και έστησα πάλι. Αυτή τη φορά δοκίμασα με έτοιμες Alien αντιστάσεις της Coilology και βαμβάκι Cotton Gods. Υγρό έβαλα πάλι το ίδιο για να σιγουρευτώ ότι δεν έκανα εγώ κάποιο λάθος στο πρώτο στήσιμο. Πλέον τα πράγματα είναι σαφώς καλύτερα αλλά δεν θα πετάξω και την σκούφια μου. Η τζούρα του είναι ευχάριστη αλλά μου τα χαλάει λίγο στο θέμα γεύσης γιατί χάνω στοιχεία από το υγρό που ξέρω ότι θα έπρεπε να γεύομαι. Είναι σίγουρα καλύτερος από τον Zeus Dual που ήταν αποτυχία και ίσως βοηθάει και η δεύτερη εσωτερική καμπάνα αλλά εγώ ήθελα κάτι παραπάνω.


Έχοντας κάνει ένα τανκάκι με το δεύτερο στήσιμο, με έβαλα να τον ξανά πλύνω για τρίτη φορά και να δοκιμάσω το υγρό με το οποίο έχω κάνει και εγώ «πλούσιο» τον ζίρομπακο. Blue Spirit it is. Δίνει ικανοποιητικά το πεπονάκι αλλά όπως στο προγούμενο υγρό έχανα το donut, έτσι και εδώ δεν νιώθω την κρέμα όσο θα ήθελα.

Ξέχασα να πω ότι έπαιζα με τον αέρα στο φουλ ανοιχτό. Αν και λάτρης του ζεστού ατμού όταν έκλεινα μέχρι την μέση το δαχτυλίδι του αέρα, ο ατμός ζεσταινόταν παραπάνω από όσο μου αρέσει.


Διαρροές δεν πρόκειται να δεις, είναι ήσυχος ακόμα και με τον αέρα ανοιχτό στο φουλ και έχει πολύ απαλή τζούρα ακόμα και στα 90+W. Υπάρχουν τα μικρό προβληματάκια που θα ήταν καλό να λείπουν αλλά τίποτα το τρομερό. Στο θέμα γεύσης εγώ δεν είμαι απόλυτα ικανοποιημένος αλλά αυτό έχει να κάνει με το τι ζητάει ο καθένας. Δεν είναι κακός ατμοποιητής και ίσως φταίω που πέφτω στην λούπα και τον συγκρίνω χωρίς να το θέλω με υγρά που έχω ατμίσει σε πολύ καλούς ντρίπερ.

Συμπέρασμα; Δοκιμάστε τον πρώτα γιατί δεν είναι για τυφλή αγορά ο συγκεκριμένος.


Αποσυνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Απ: Zeus X RTA by Geek Vape
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 17, 2019, 11:49 »

Τι έχουμε εδώ; Την τρίτη έκδοση του πασίγνωστου RTA ατμοποιητή Zeus από την GeekVape.
Η έκδοση αυτή ονομάζεται GeekVape Zeus X.
Ο GeekVape Zeus X είναι ένας RTA ατμοποιητής διαμέτρου 25mm, διπλής αντίστασης, που δίνει  όμως η δυνατότητα να στήσει κανείς και μονή αντίσταση.
Ο GeekVape Zeus X είναι η νέα, βελτιωμένη έκδοση του Zeus Dual, που είχε κυκλοφορήσει, αν δεν κάνω λάθος, πριν από ένα χρόνο περίπου.
Ο GeekVape Zeus X έρχεται στην παρακάτω κλασσική συσκευασία της GeekVape.


Στην πολύ πλήρη συσκευασία περιλαμβάνονται τα παρακάτω




Ο GeekVape Zeus X είναι διαθέσιμος σε έξι διαφορετικούς χρωματικούς συνδυασμούς


Οι διαστάσεις του και τα τεχνικά χαρακτηριστικά του φαίνονται παρακάτω

Size: 25mm x 47.8mm
Capacity: 4.5ml/2ml
Type: Single/Dual Coil RTA
Thread: 510



Ο GeekVape Zeus X αποτελείται από επτά μέρη


Ο GeekVape Zeus X έρχεται με δύο 810 επιστόμια.
Ένα μαύρο derlin πιο κοντό κι ένα resin λίγο πιο υψηλό. Στη συσκευασία όμως περιέχεται αντάπτορας, ώστε να μπορεί κανείς να τοποθετήσει στον ατμοποιητή και 510 επιστόμιο. Από τα δύο επιστόμια που έρχονται μαζί με τον ατμοποιητή, βρήκα να μου ταιριάζει περισσότερο το λίγο υψηλότερο resin.
Τα δύο επιστόμια εισάγονται στο top cap και συγκρατούνται πολύ καλά με ένα o ring που βρίσκεται στο εσωτερικό του top cap.
Αντιμετώπισα μια μικρή δυσκολία στην απόσπαση του μαύρου derlin επιστομίου, λόγω του πολύ μικρού του ύψους και του σχήματός του.
Από τη στιγμή όμως που δοκίμασα το resin επιστόμιο, αυτό δεν ξαναβγήκε από το top cap, αφού μου άρεσε περισσότερο.

Ο GeekVape Zeus X έρχεται με δύο tanks. Το ένα είναι κυλινδρικό και έχει χωρητικότητα 3,5ml και το άλλο είναι bubble tank και έχει χωρητικότητα 4,5ml.

Ήδη από την προηγούμενη έκδοση του συγκεκριμένου ατμοποιητή, το σύστημα airflow έχει μεταφερθεί ψηλά.

Γι αυτό λοιπόν κι ο GeekVape Zeus X διαθέτει ένα σύστημα διπλής καμπάνας.


Ψηλά, στη μεγάλη εξωτερική καμπάνα υπάρχουν οι δύο πολύ μεγάλες αντιδιαμετρικές οπές της εισαγωγής του αέρα στο airflow.
Σ’ αυτό το υψηλότερο σημείο που βρίσκονται οι οπές εισαγωγής του αέρα τοποθετείται το αποσπώμενο δακτυλίδι της ρύθμισης του αέρα.
Η περιστροφή του γίνεται πολύ εύκολα, κρατάει την επιλογή πολύ σταθερά κι η περιστροφή του περιορίζεται με δύο stops, ένα στην εντελώς ανοικτή επιλογή κι ένα στην εντελώς κλειστή.
Με μισή περίπου περιστροφή αποσπάται το top cap και αποκαλύπτονται οι δύο πολύ μεγάλες οπές από τις οποίες γίνεται η αναπλήρωση του υγρού με ακροφύσιο οποιοδήποτε μεγέθους. Η αναπλήρωση του υγρού είναι μια πάρα πολύ εύκολη κι απροβλημάτιστη διαδικασία.
Στη δεύτερη, εσωτερική καμπάνα υπάρχει το airflow.
Αποτελείται από δύο 14αδες οπών τοποθετημένων αντιδιαμετρικά, σε τρεις οριζόντιες γραμμές με τη μορφή κυψέλης.
Όταν μπαίνει ο αέρας από αυτές τις δύο 14αδες οπών του airflow προσβάλει από κοντινή απόσταση τις δύο αντιστάσεις από το πλάι κι ελαφρά από κάτω.
Αν στήσει κανείς διπλή αντίσταση, ο χώρος που απομένει για ατμοποίηση στην εσωτερική καμπάνα είναι μικρός.
Αντίθετα, αν στήσει κανείς μονή αντίσταση, ο χώρος ατμοποίησης στην εσωτερική καμπάνα αυξάνεται, όπως αυξάνεται κι απόσταση από τις οπές του airflow μέχρι την αντίσταση. Υπάρχει η δυνατότητα να στηθεί μονή αντίσταση, αλλά ο ατμοποιητής έχει σχεδιαστεί για διπλή αντίσταση και με διπλή αντίσταση δίνει σαφώς καλύτερα αποτελέσματα.
Ο περιορισμός της απόστασης των αντιστάσεων από τις οπές του airflow, αλλά κι ο περιορισμός του χώρου ατμοποίησης της εσωτερικής καμπάνας, έχουν σαν αποτέλεσμα την καλύτερη προσβολή των αντιστάσεων σε όλο τους το μήκος από τον αέρα, με μεγαλύτερη ταχύτητα και την συμπύκνωση του παραγόμενου ατμού στον περιορισμένο χώρο ατμοποίησης της μικρής καμπάνας.
Σ’ αυτή τη νέα έκδοση του Zeus, έχει περιοριστεί κι η διαδρομή που κάνει ο αέρας από την εισαγωγή του από τις δύο μεγάλες οπές της εξωτερικής καμπάνας, μέχρι την εισαγωγή του στις δύο 14αδες οπών του airflow της εσωτερικής καμπάνας.
Ο εισερχόμενος αέρας διαχέεται ομοιόμορφα στον χώρο ανάμεσα στις δύο καμπάνες, κατέρχεται προς το σύστημα του airflow και προσβάλει πολύ ομαλά κι αθόρυβα τις αντιστάσεις.
Το airflow του GeekVape Zeus X είναι πολύ καλά σχεδιασμένο, λειτουργεί πολύ αθόρυβα κι εκεί ψηλά που βρίσκεται εκμηδενίζει κάθε δυνατότητα ή πιθανότητα διαρροών.
Ο GeekVape Zeus X είναι απόλυτα στεγανός.
Στο deck υπάρχουν τα δύο posts που συγκρατούν τις δύο αντιστάσεις με τέσσερις οριζόντιες flat philips βίδες.
Το ιδανικό μήκος για τα ποδαράκια των αντιστάσεων, ώστε αυτές να έρθουν στη σωστή θέση απέναντι από τις δύο 14δες οπών του συστήματος του airflow είναι 4,5mm με 5mm.
Βελτίωση του deck αυτής της έκδοσης είναι το γεγονός πως οι άκρες των ποδιών των αντιστάσεων μπορούν να κοπούν με το κατάλληλο εργαλείο, μετά την τοποθέτησή τους, με την εισαγωγή της άκρης του εργαλείου στον χώρο κάτω από τις αντιστάσεις.
Πιο βολικό όμως βρήκα το να έχω κόψει τα πόδια των αντιστάσεων από πριν στο ιδανικό μήκος που προανέφερα των 4,5mm με 5mm.
Το βαμβάκι που θα περάσουμε στις αντιστάσεις πρέπει να κοπεί σε τέτοιο μήκος, που να μπορούν οι άκρες να τοποθετηθούν στο χώρο υποδοχής τους, αλλά να μην είναι τόσο το μήκος τους που να φτάνει μέχρι τη βάση του deck. Έτσι πετυχαίνει κανείς την καλύτερη και ομαλότερη τροφοδοσία υγρού.


Το στήσιμο των αντιστάσεων στο deck γίνεται πολύ εύκολα. Το μόνο που πρέπει να προσέξει κανείς είναι να μην εξέχουν πολύ οι αντιστάσεις από το deck για να μην έρθουν σε επαφή με την εσωτερική καμπάνα.
Η ιδανική τοποθέτηση είναι να εξέχουν οι δύο αντιστάσεις οριακά από την περιφέρεια του deck. Στο χιλιοστό ας πούμε.


Ο GeekVape Zeus X έχει πολλά θετικά. Κατ’ αρχάς είναι μια πολύ ποιοτική κατασκευή. Όλα τα μέρη του δένουν άψογα μεταξύ τους κι όλα τα σπειρώματα είναι επίσης πολύ καλά.
Ο GeekVape Zeus X, με το σύστημα του aiflow να βρίσκεται ψηλά, προσφέρει απόλυτη στεγανότητα και εκμηδενίζει τις πιθανότητες διαρροών.
Το σύστημα του airflow είναι πολύ καλά σχεδιασμένο και παρέχει αθόρυβη και ομαλότατη τζούρα.
Ο περιορισμένος χώρος ατμοποίησης κι οι κοντινές αποστάσεις των αντιστάσεων από τις δύο 14δες οπών του airflow δίνουν τη δυνατότητα παραγωγής πολύ πλούσιου σε ποσότητα ατμού, με πολύ καλή ισορροπία έντασης της γεύσης και αρκετά ικανοποιητική ανάλυση γεύσης.

Στο πρώτο στήσιμο που έκανα με τις δύο Ni80 αντιστάσεις της συσκευασίας, η συνολική αντίσταση που μου βγήκε ήταν 0,1Ω και εκεί γύρω στα 80W με 90W πήρα και το καλύτερο ατμιστικό αποτέλεσμα. Ο παραγόμενος ατμός ήταν χλιαρός και ο ατμοποιητής δεν αντιμετώπισε θέματα υπερθέρμανσης.
Στην εντελώς ανοικτή επιλογή του airflow η ένταση της γεύσης ατονεί λίγο. Η ιδανικότερη ρύθμιση για το προσωπικό μου γούστο ήταν με το aiflow ανοικτό στο μισό. Εκεί βρήκα την ιδανική ένταση στη γεύση.
Από τις τρεις συνολικά εκδόσεις του Zeus, αυτή εδώ νομίζω πως είναι η καλύτερη.


Ο GeekVape Zeus X μου άφησε πολύ θετικές εντυπώσεις.
Στην συγκεκριμένη κατηγορία RTA ατμοποιητών διπλής αντίστασης που έχουν μεταφέρει το airflow ψηλά, 2-3 είναι οι κυρίαρχοι κι ένας από αυτούς είναι ο GeekVape Zeus X.

Δύο μικρά θεματάκια που θα μπορούσα να πω πως είναι και τα μόνα αρνητικά που του βρήκα είναι: Το γεγονός πως κατά την περιστροφή του top cap για την απόσπασή του για την αναπλήρωση υγρού, πρέπει να είναι κανείς λίγο προσεκτικός για να μη βγάλει μαζί και το δακτυλίδι της ρύθμισης του αέρα. Και επίσης το γεγονός πως πάλι με λίγο απρόσεκτο χειρισμό, μπορεί να βγει από τη θέση του το o ring σιλικόνης που βρίσκεται στο deck για να στεγανοποιεί το κάτω μέρος του tank.


Θετικά (+)
Ποιότητα κατασκευής
Σύστημα airflow
Ευκολία στησίματος
Ομαλή και smooth τζούρα
Αθόρυβος
Μηδενικές διαρροές
Πλούσια παραγωγή ατμού
Απουσία θεμάτων υπερθέρμανσης

Αρνητικά (-)
Με λίγο απρόσεκτους χειρισμούς μπορεί να βγουν από τη θέση τους τόσο το δακτυλίδι της ρύθμισης του αέρα, όσο και το o ring σιλικόνης της βάσης

O GeekVape Zeus X μου ήρθε γι αυτή τη δοκιμή από το κατάστημα HeavenGifts, το οποίο και ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη.



Ευχαριστώ για την ανάγνωση







« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 17, 2019, 20:50 από aragiannis »

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Zeus X RTA by Geek Vape
« Απάντηση #2 στις: Απριλίου 22, 2019, 00:32 »
Έγινε συγχώνευση δύο πινάκων που πραγματεύονταν το ίδιο ζήτημα.
Κάποια μηνύματα διαγράφηκαν.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 22, 2019, 08:25 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zeus X RTA by Geek Vape
« Απάντηση #3 στις: Απριλίου 24, 2019, 21:50 »

καταπληκτικός ατμοποιητης , ποιοτικός πανεύκολο στήσιμο  είτε μονή η διπλή αντίσταση , γευσατος , προσωπικά με τον καλυτερο αέρα από σφιχτό πνευμονικό σε άνετο πνευμονικό , πάντα αθόρυβος , δροσερός , καλή τιμή .
χτυπιέται στην κορυφή με 1 ακόμα του είδους του  .


Αποσυνδεδεμένος dsapo

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zeus X RTA by Geek Vape
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 18, 2019, 11:33 »
Είναι ο πρώτος επισκευάσιμος που αγόρασα. Απίστευτες διαρροές (στην ουσία ρούφαγα καυτό υγρό σε κάθε τζούρα). Ψάχνοντας βρήκα αυτό και το πρόβλημα λύθηκε: η εξωτερική καμινάδα δεν είναι ''κουμπωμένη'' σωστά, πιέζοντάς την πάνω σε μιά κάσα πόρτας, ακούστηκε καθαρά ένα ''κλικ'' και το πρόβλημα λύθηκε.

Αποσυνδεδεμένος dsapo

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zeus X RTA by Geek Vape
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2019, 12:07 »
Επανέρχομαι. Παρουσιάστηκε το ίδιο πρόβλημα ξανά. Ξανά χτύπημα όπως δείχνει το video. Τώρα είναι Ο.Κ., αλλά για πόσο; Μάλλον έπεσα σε ελαττωματικό ...

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Zeus X RTA by Geek Vape
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2019, 19:54 »
Φίλε [member=20476]zamploutos[/member] όταν σου είχα απαντήσει σε εκείνο το topic δεν είχα δει ετούτο. Το είχα προσπεράσει γιατί προφανώς δεν μου αρέσουν οι κινέζικες σόμπες.
Τώρα που το είδα γελάω :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος dsapo

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zeus X RTA by Geek Vape
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 03, 2019, 09:36 »
Βρήκα τη λύση: στα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ και δεν υπάρχει πιά κανένα πρόβλημα

Αποσυνδεδεμένος mihalis19

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zeus X RTA by Geek Vape
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 19, 2020, 12:17 »
Έχεις κανει 1000000 στησίματα  και πίνεις 1 τόνο υγρο και σου σκάνε όλα στην μάπα? Σκάει περισσότερο και από πυροτεχνηματα ??? Έχω την λύση

Είμαι νέος στους επισκευασιμους αλλα έγινα pro αφού ο zeus
Μου χάρισε δύσκολη πρώτη εμπειρία.
Τις 2 πρώτες μέρες όλα καλά αμέσως μετά έτρωγα άπειρο υγρο. Λεω φταίει το βαμβακι. Το αλλάζω τιποτα.
Γενικά δοκίμασα τα πάντα στο στήσιμο.  Όταν λέω τα πάντα το εννοώ. Σε εμενα έτυχε είχε θέμα και το mod και το άλλαξα.

Σε νέο mod λοιπόν voopoo drag 2 σταμάτησε να σκάει με νέο στησιμο. Όμως 1 μέρα μετά ξεκίνησε πάλι τα ίδια.
Έχω δοκιμασει το χτύπημα στο βίντεο από μερες πριν φάνηκε να λύθηκε λιγο το θέμα αλλά δεν είχα γευση και είχα πάλι flooding.

Κατάλαβα ότι δεν είχα γευση καθόλου δηλαδή με τον snok tfv16 εχω πολυυυ καλύτερη γευση και επισης παρατηρήστε ότι το πρόβλημα γίνεται χειρότερο όταν γεμίζεις με υγρο .
Αν το τινάξετε  λιγο θα δείτε ότι βγάζει υγρο που δεν θα επρεπε από όσο ξέρω 

Τελικά μετά από επικοινωνία με την geekvape μου ειπαν θα μου στείλουν αλλο δωρεάν. Θα πληρώσω μόνο 6 δολάρια.

Προφανώς πρόκειται για προβληματικη παρτιδα

Οποτε αν εχετε θέματα επικοινωνήστε μαζί τους.




 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135791 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084230 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34948 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 105 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9477 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476529 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114724 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1299 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2353 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 919 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271179 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1513 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos