vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto

Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #45 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 13:23 »
Πρώτες εντυπώσεις.Στήσιμο με kanthal,2,5 πυρηνα,1 Ω.Έβαλα ένα υγρό που το ξέρω καλά,το smoke.
[member=12562]thenetpoet[/member] θα συμφωνήσω με το συμπέρασμά σου! ;D
Σφιχτός,χτύπημα στο Θεό και αποδίδει πολύ καλά το συγκεκριμένο υγρό.Μένει να δοκιμαστεί και σε άλλα υγρά, να τσεκάρω για διαρροές(δεν βλέπω βέβαια κανένα λόγο να έχει διαρροές) και να δω την κατανάλωση,για να γίνει ο καθημερινός μου ατμοποιητής που θα έχω μαζί μου παντού.Ο prime φαίνεται να πάει ντουλάπι.
Υ.Γ.Επείδή έγινε και ερώτηση για τον zest.Ως προς το χτύπημα,ως προς το πόσο σφιχτός μπορεί να γίνει και ως προς την ευκολία ο kayfun κερδίζει.Ως προς τη γεύση ο zest συνεχίζει να μην έχει αντίπαλο(σε σύγκριση πάντα με αυστηρά τσιγαρίσιους)

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9577
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #46 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 13:29 »
Θεμη καλη σου μερα. Τι εννοεις το Ni80 δεν παιζει πλεον. Please advise !
Kαλημέρα Βαγγέλη. Στο πνεύμα των ημερών..... ::) ;D
Ναι, και Ni80.

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #47 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 13:46 »
Παρακάμπτοντας την έναρξη αυτού του νήματος με αναφορές, αλληγορίες κι εμπλουτισμένες κάλτσες, θα σταθώ σε αυτό που πραγματικά με ενδιαφέρει και θα ρωτήσω:
Ολοι εσείς που λέτε ότι είναι σφιχτός, ειναι το ίδιο σφιχτός με τον αρχικό ή περισσότερο; Εχοντας στο νου τη ρύθμιση που τον κάνει όσο πιο αεράτο γίνεται (για kayfun) πάντα ρωτάω.
Πχ όταν είχα δοκιμάσει prime, στο τέρμα αεράτο του, δε μου άρεσε, τον βρήκα πιο σφιχτό από τον λάιτ "μπαμπά".
Βέβαια όλα υποκειμενικά είναι κι εγώ τόσο μονομανής με τον λάιτ που μπορεί να αδίκησα τον prime ως προς αυτό.

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #48 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 14:43 »
Zerom (Μαρία), στο αέρα είναι ένας lite+.
Εγώ τουλάχιστον, δεν βρήκα διαφορές ως προς της ρυθμίσεις του.
Ότι μου έδινε ο lite+ στο τέρμα ανοιχτό, μου δίνει και αυτός.
Μία αεράτη σφιχτή τζούρα.

Δεν ξέρω εάν βοήθησα!! ::) :))

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #49 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:06 »
Αεράτη(!) σφιχτή τζούρα ο kl+? :lotpot:
Ρε σεις μην περιγράφετε με λέξεις αυτό που αισθάνεσθε, καλύτερα να γίνεται σύγκριση με άλλους ατμοποιητές, για να καταλαβαίνουν οι περισσότεροι περί τίνος πρόκειται. Αν δεν ήξερα τον kl+ μπορεί να έμπαινα στον πειρασμό να πάρω κι αυτόν, ακούγοντας για σφιχτή μεν αλλά αεράτη σφιχτή!

Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #50 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:29 »
Κατ' αρχας συγχαρητηρια και στους δύο φίλους, για τις παρουσιάσεις [member=16029]JoeBarTeam[/member], και @netpoet.

Επειδη με ψηνετε ασχημα μια ερωτηση. Σε σχεση με την τζουρα του Αγαπημενου μου Eviva v2 με το 2αρι πιν ειναι πιο σφιχτος και ποσο;


ΥΓ Γιαννη στην ατμοσυναντηση να τον εχεις για δοκιμη


Αποσυνδεδεμένος Mahd Soi

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #51 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:38 »
Eν τελει δεν απαντηθηκε η ερωτηση της συγκρισης γευσης σε σχεση με τoν Prime..
Για πειτε..

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #52 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:40 »
Χρήστο θα τον έχω για να δοκιμάσεις.
Πλυμένο και έτοιμο για να τον στύσεις με ότι υγρό θες.
Φθάνει να μπορώ να έρθω ...

Γιώργο, κάποιος που έχει όλους τους ατμοποιητές του σφιχτούς και έχει δηλώσει παραπάνω ότι είναι kayfunακιας δεν νομίζω ότι παραπληροφορεί κανέναν.
Άλλωστε η ερώτηση της zerom, είναι συγκεκριμένη.
Παρακάμπτοντας την έναρξη αυτού του νήματος με αναφορές, αλληγορίες κι εμπλουτισμένες κάλτσες, θα σταθώ σε αυτό που πραγματικά με ενδιαφέρει και θα ρωτήσω:
Ολοι εσείς που λέτε ότι είναι σφιχτός, ειναι το ίδιο σφιχτός με τον αρχικό ή περισσότερο; Εχοντας στο νου τη ρύθμιση που τον κάνει όσο πιο αεράτο γίνεται (για kayfun) πάντα ρωτάω.
Πχ όταν είχα δοκιμάσει prime, στο τέρμα αεράτο του, δε μου άρεσε, τον βρήκα πιο σφιχτό από τον λάιτ "μπαμπά".

Βέβαια όλα υποκειμενικά είναι κι εγώ τόσο μονομανής με τον λάιτ που μπορεί να αδίκησα τον prime ως προς αυτό.
Στα έντονα λοιπόν απαντάω εγώ και μόνο. ;)

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #53 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:50 »
Ρε παιδια μια χαρη please 4 αντιστασεις κ μου βγαζει no atomizer στο tesla 85! Εχει κανεις ιδιο προβλημα? Εχει κανεις tesla να το τσεκαρει? Φευγω για vapeland!

Στάλθηκε από το PRO 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #54 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:53 »
Zerom (Μαρία), στο αέρα είναι ένας lite+.
Εγώ τουλάχιστον, δεν βρήκα διαφορές ως προς της ρυθμίσεις του.
Ότι μου έδινε ο lite+ στο τέρμα ανοιχτό, μου δίνει και αυτός.
Μία αεράτη σφιχτή τζούρα.

Δεν ξέρω εάν βοήθησα!! ::) :))

Βοήθησες τελείως Γιάννη μου και σε ευχαριστώ πολύ!!!
Και με αυτήν την απάντηση σου και με την επόμενη που έδωσες για λογαριασμό μου βάζοντας σε bold το τι ακριβώς ρώτησα.

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #55 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:54 »
Και εγώ ψήνομαι αλλά μάλλον άργησα, εξαφανίστηκε...…... :eyesplash: άντε στο περίμενε τώρα...…….δεν πειράζει όμως έχω EVIVA.  ;)

Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #56 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 16:01 »
Eν τελει δεν απαντηθηκε η ερωτηση της συγκρισης γευσης σε σχεση με τoν Prime..
Για πειτε..
Επειδή η γεύση είναι υποκειμενική,θα το θέσω ως εξής:Συνολικά η τζούρα του,μου αρέσει πολύ περισσότερο από τον prime,μου έρχεται πιο γεμάτη και αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να την ευχαριστιέμαι πολύ!Δεν ξέρω αν αυτό με επηρεάζει στο να λέω ότι έχει καλύτερη γεύση.Δεν έχει την ανάλυση του zest είναι πιο ομογενοποιημένη,που είναι άλλωστε χαρακτηριστικό των Kayfun 

Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #57 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 16:04 »
Και εγώ ψήνομαι αλλά μάλλον άργησα, εξαφανίστηκε...…... :eyesplash: άντε στο περίμενε τώρα...…….δεν πειράζει όμως έχω EVIVA.  ;)
Vapeland είναι διαθεσιμος

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1450
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #58 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 16:13 »
Κατ' αρχας συγχαρητηρια και στους δύο φίλους, για τις παρουσιάσεις [member=16029]JoeBarTeam[/member], και @netpoet.

Επειδη με ψηνετε ασχημα μια ερωτηση. Σε σχεση με την τζουρα του Αγαπημενου μου Eviva v2 με το 2αρι πιν ειναι πιο σφιχτος και ποσο;


ΥΓ Γιαννη στην ατμοσυναντηση να τον εχεις για δοκιμη
δεν εχω τον νεο kayfun,αλλα δεν νομιζω να εχει η τζουρα του καμια σχεση με του εβιβα με το 2αρι πιν,πιστευω ουτε με το 1,7 πιν θα υπαρχει συγκριση.

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #59 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 16:23 »
Λαθος συναγερμος ηθελε πιο μεσα ο ρυθμιστης αερα

Στάλθηκε από το PRO 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110633 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159836 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515324 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146469 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303248 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 186 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530760 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801618 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11058 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40991 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet