vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

90 επισκέπτες, 6 χρήστες
patz, Jorge, lagoudakis, kurtz, maprix, aragiannis

Twitter

Eviva V2 By Atmistique

Αποσυνδεδεμένος bonhamas

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #420 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 11:47 »
Δηλαδή οι υπάλληλοι του ατμιστικ δεν ατμιζαν από εβιβα να δοκιμάσεις από το δικό τους? Περίεργο! Εγώ έτσι ειχα δοκιμάσει πάντως και είχα πάρει τη νέα βαση

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #421 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 11:49 »
αν ισχυει αυτο που λεει ο φιλος,μεγα φαουλ απο τα παιδια των atmistique ,και το λεω εγω που τα συμπαθω παρα πολυ.παντως θα ηθελα και την αποψη τους ,γιατι την συγκεκριμενη μερα μπορει κατι να ετυχε και να μην ειχαν καποιο δειγμα για δοκιμη.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #422 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 11:57 »
Το θεωρώ αδύνατο να μην υπάρχει μέσα στο atmistique eviva για δοκιμή,τουλάχιστον των παιδιών και του Boss.
Kάτι άλλο έχει γίνει προφανώς...
Μην το τραβάμε άλλο,νομίζω δεν χρειάζεται :yes:

Αποσυνδεδεμένος stzog

Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #423 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 13:24 »
Απλα θα ελειπαν εκεινη την στιγμη τα παιδια...θα Ηταν μονο η κοπελα!Απλο ειναι

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #424 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 13:27 »
Αυτή η κοπέλα δεν είναι η τυπική κοπελίτσα ατμομάγαζου...
Σου δένει 5 eviva στο λεπτό και σίγουρα της βρίσκεται ένας κάπου με μπόλικη νικοτινούλα :yes:

Αποσυνδεδεμένος ZEEK

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #425 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 13:37 »
Χθες το πρωι 11.00 στο καταστημα  πανορμου ηταν μια κοπελιτσα τη ζηταω να κανω μια δοκιμη τον eviva 2 ,μου απαντα δεν εχουμε για δοκιμη περνα μετα τις 01.30 που θανε εδω ο ταδε προφανως ο κατασκευαστης να δοκιμασεις απο το δικο του. δεν το πιστευα αυτο που μου ειπε,πηγα στο καταστημα του κατασκευαστη οχι σε καποιο αλλο,κοματια του ατμο υπηρχαν στο ραφι. 12.00 εφυγα για επαρχια.

Το θεωρώ αδύνατο να μην υπάρχει μέσα στο atmistique eviva για δοκιμή,τουλάχιστον των παιδιών και του Boss.
Kάτι άλλο έχει γίνει προφανώς...
Μην το τραβάμε άλλο,νομίζω δεν χρειάζεται :yes:
αν μπορει καποιος ας με διαψευσει

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #426 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 14:12 »
[justify][member=21627]ZEEK[/member], καλησπέρα κι από μένα. Φαντάζομαι πως θα λάβεις άμεσα απάντηση στο νήμα των Atmistique, αν θέσεις εκεί την όποια ερώτηση ή παράπονό σου. Ναι, σαν γεγονός είναι ενοχλητικό αυτό που μας περιγράφεις, πόσο μάλλον αν ήρθες και από μακριά, όμως και σε αυτά που αναφέρει ο paloukaros παραπάνω λέει αλήθεια, οι Atmistique είναι πάνω απ’ όλα αγαπημένοι φίλοι, και πραγματικοί επαγγελματίες. Ειλικρινά σου μιλάω, αξίζει να το διαπιστώσεις κι εσύ στο άμεσο μέλλον και να μείνει πίσω αυτή η δυσάρεστη παρένθεση. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος ZEEK

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #427 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 15:53 »
JoeBarTeam καλησπερα,δεν θα ρωτησω ουτε θα παραπονεθω στο νημα του κατασκευαστη(τι να πω δηλ γιατι δεν ειχες ατμο για δοκμη?η γιατι το ενα και γιατι το αλλο?) οσο για το καταστημα δεν εχω ακουσει κακη κουβεντα απο κανενα για τους ιδιοκτητες και για το προιον τους ,ολοι σας μιλατε με τα καλυτερα λογια για αυτους και για τον ατμο φυσικα  γιαυτο οπως ειπα δεν το πιστευα αυτο που ακουγα.

Περίεργοι είμαστε πάντως. Και διαθέσιμο άμεσα κι αβάδιστα για δοκιμή τον θέλουμε και πάνω από 2ml. Ντεν γκίνονται και τα ντύο.
θα θελα να μου πεις που ακριβως ειμουν περιεργος? :hmmm: :dontknow:

κοτζάμ φουγαροκαραβάνες και δοκιμή για να καταλάβουμε έναν ατμοποιητή πως παίζει. :))
Αν δεν τα βρούμε αγγελία,ράφι,συρτάρι πάμε παρακάτω
εγω ενας απλος ατμιστης ειμαι και θελω δοκιμη αν γινετε για να τον καταλαβω.και δεν θελω να δινω 100-150-200 για καποιον και την αλλη μερα να παει στο ραφι (ηδη ειναι πολλοι) η να τρεχω στις αγγελιες :)

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #428 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 18:35 »
Άς είμαστε και λίγο ρεαλιστές, δεν υπάρχει EVIVA V2 αλλά υπάρχει βάση EVIVA V2, επομένως δεν μπορείς να δοκιμάσεις ένα ανταλλακτικό, όποιος κατάλαβε - κατάλαβε  (νομίζω ότι όλοι το καταλάβαμε)  ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος ZEEK

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #429 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 19:47 »
εισαι ρεαλιστης??σε ποιο νημα γραφεις??και τι καταλαβες (καταλαβατε ολοι)για να καταλαβω και γω??

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #430 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 20:01 »
Είπα όποιος κατάλαβε -κατάλαβε και το τί κάνουν οι συντονιστές σε αυτό το Φόρουμ για λόγους καλύτερης ροής των νημάτων είναι άλλο θέμα.
Πρέπει να καταλάβεις ότι όταν ζητήσεις να αγοράσεις τον EVIVA V2 θα αγοράσεις μόνο την βάση και η οποία βάση στο κατάστημα δεν ονομάζεται EVIVA V2 αλλά νέα βάση EVIVA και επομένως ή έχεις ήδη τον παλιό EVIVA και αλλάζεις την βάση ή αγοράζεις και τα υπόλοιπα κομμάτια ένα-ένα. Τώρα νομίζω ότι ίσως κατάλαβες καλύτερα τι εννοώ.
Στην πραγματικότητα δεν υπάρχει EVIVA V2 σαν ένα κομμάτι για αγορά.

EDIT: Φυσικά και ξέρω καλά σε ποιο νήμα γράφω και θα ήταν καλό να έψαχνες λίγο παραπάνω και θα καταλάβαινες.

Αποσυνδεδεμένος ZEEK

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #431 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 20:35 »
3 πουλακια καθονταν και μασαγαν ταμπακο.

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #432 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 20:38 »
 :bye: :bye: :bye:
Νομίζω ότι βγαίνουμε εκτός θέματος και οι σωστές και υπεύθυνες απαντήσεις θα τις πάρεις από τον κατασκευαστή.
Γράψε εκεί λοιπόν. 
Και όπως βλέπεις πατριώτη προσπαθώ να μην γίνω εριστικός όπως εσύ.
Τέλος από εμένα.

Αποσυνδεδεμένος tsagod

  • ***
  • 594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #433 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 20:43 »
Δεν μπορώ να καταλάβω τι ρόλο βαράτε ορισμένοι.
Ο zeek είναι πελάτης και έχει κάθε δικαίωμα να πιστεύει -και καλά κανει- ότι δεν εξυπηρετήθηκε, όπως αυτός κρίνει, σωστά.

Από εκεί και περα, όλοι καταλαβαίνουμε ότι το κατάστημα βγήκε χαμένο γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι αν τελικά του έκαναν την χάρη να τον δοκιμασει, θα έφευγε με τον eviva , αγκαλιά...

Όλα τα άλλα είναι ιστορίες και  δικαιολογίες για άγριους ..

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Eviva V2 By Atmistique
« Απάντηση #434 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2018, 20:53 »
[justify][member=17626]tsagod[/member], καλησπέρα. Κοίτα, η αλήθεια είναι πως όλοι μας, και οι ευτυχισμένοι κάτοχοι ενός Eviva, έχουμε ακλόνητα επιχειρήματα για το πώς και το γιατί, όμως εδώ θα υποστηρίξω και τον φίλο [member=21627]ZEEK[/member]. Αναζήτησε την πηγή, με την προοπτική δοκιμής ενός κορυφαίου επισκευάσιμου. Μπορώ κι εγώ να εντοπίσω και δικά του λάθη, π.χ. παράλειψη τηλεφωνικής επικοινωνίας, παρ’ όλα αυτά ομολογώ πως το κάνω κι εγώ αυτό, δηλ., επιλέγω επίσκεψη σε κατασκευαστή ή κεντρικό κατάστημα δίχως καμία επικοινωνία και προσβλέπω σε δοκιμή, ακόμα κι αν μιλάμε π.χ. για μία νέα βάση επισκευάσιμου. Μην σου κάνει όμως καμία εντύπωση όσα λέμε, οι Atmistique είναι υπέροχοι άνθρωποι και σωστοί επαγγελματίες. [/justify]

[justify]Όπως κι αν έχει, πιστεύω πως εδώ δεν είναι το κατάλληλο νήμα για τέτοια συζήτηση, θα μπορούσε να πάρει άμεσα μία απάντηση ο αγαπητός ΖΕΕΚ, χωρίς να χρειαστεί να γράφουμε εμείς, όμως δεν το θεωρεί απαραίτητο, είναι απόλυτο δικαίωμά του. Εγώ από τη μεριά μου, ως ένας ακόμα ευτυχισμένος κάτοχος, θα του επαναλάβω πως αξίζει να αναζητήσει τρόπο επικοινωνίας και δοκιμής, και η άκαρπη πρώτη προσπάθειά του ας μείνει ως μικρή παρένθεση. [/justify]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34839 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 48 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9388 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8818 1084012 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 16:41
από shadockan
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1238 135655 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 21:46
από mathimatikos1966
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476250 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114616 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1285 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2340 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 908 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271077 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1500 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos