vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

290 επισκέπτες, 7 χρήστες
tony1976, zalaros, Doubt, lagoudakis, tibolaso, manoslykos, nightdream

Twitter

Skyline by e-smokeguru

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 17:11 »
 Varaderum μάλλον πρέπει να κάνεις κανά μάθημα στον steamboy πως να (τον) στήνει. :laugh_wave:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 18:46 »
[justify]@Varaderum, καλησπέρα. Ιδανικό νήμα στον ιδανικό ατμιστή. Ειλικρινά, πιστεύω πως ο συγκεκριμένος επισκευάσιμος θα είναι η αρχή για πολλά σπουδαία πράγματα. Εκπληκτική ποιότητα στα πάντα -μα στα πάντα. Τον έχω στα χέρια και με παιδεύω. Απλώς τον κοιτάζω..., / μπορεί να είδα και τον Ribot, δεν ξέρω. Χαλασμός. 17:00 και μπήκα τελευταίος... (μου αρέσει που δεν μπορούσα απόγευμα, χαχαχα)  ;D[/justify]

[justify]Έχουμε να πούμε υπέροχα πράγματα. [/justify]

[justify]Σημ. Ξέχασα να πω τα παρελκόμενα της γνώμης μου. Πρώτα απ' όλα, συμφωνώ με πολλούς από τους παραπάνω φίλους. Κι εμένα δεν άρεσε η παρουσίαση, (κακή εικόνα, βιαστική τοποθέτηση κ.ο.κ.), παρ' όλα αυτά ο άνθρωπος μια χαρά συμπαθητικός τύπος, (χίλιες φορές έτσι, σαν εμένα κι εσένα). Επίσης, είναι αλήθεια, πολλά πολλά μπράβο για άλλη μία ελληνική ποιοτική εμφάνιση στο χώρο του ατμίσματος, από την άλλη όμως το ποσό είναι μεγάλο μέσα σε δύσκολες καταστάσεις. Ας μείνουμε στον ατμοποιητή που πραγματικά είναι πάρα πολύ καλός.[/justify]
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2016, 18:59 από JoeBarTeam »

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 18:58 »
Πριν 5 λεπτά μπήκα σπίτι και ήδη τον ατμίζω.
Προτίμησα το "σφιχτό" ντέκ, μιας και είμαι της τσιγαρίσιας τζούρας.
Για αρχή, στήνεται εύκολα.
Γεμίζει ακόμα πιο εύκολα και η ρύθμιση των υγρών παιχνιδάκι.
Απροβλημάτιστο άτμισμα ΑΜΕΣΩΣ!!
Εχω στήσει και τον Cloud με ακριβώς την ίδια αντίσταση (1Ω)και υγρό (Gandalf), για να κάνω την σύγκριση.
Πολύ καλή γεύση ο Skyline, αλλά δύσκολα θα βάλει τον Cloud στο συρτάρι!!! ;)
Πάντως πρέπει να ομολογήσω, πως για πρώτη προσπάθεια, ο Βασίλης έβγαλε ένα εξαιρετικό προϊόν, που κοιτάζει με θράσος στα μάτια πολλούς ευρωπαικούς και μη ατμοποιητές!!

@JoeBarTeam, νομίζω οτι τον είδα κι εγω τον Ribot ;)

Αποσυνδεδεμένος skilouros

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:00 »
παρουσιασεις online δεν εχω κανει αλλα εχω κανει παρα μα παρα πολλες παρουσιασεις κατ' ιδιαν .... εκτος απο εστιασεις φωτισμους κτλ κτλ οταν παρουσιαζεις ενα προιον το κρατας και το δειχνεις καθ ολη τη διαρκεια της παρουσιασης....... δεν το δειχνεις 5' και τα υπολοιπα 35' το κρυβεις κ βαζεις τη μουτσουνα σου...sorry κιολας , δεν το ξερω το παλικαρι αλλα ηθελα να δω το προιον κ οχι τον ιδιο...... κ κρινω το review γιατι οταν αναγγελεται απ τον ιδιο τον κατασκευαστη αυτο για εμενα ειναι το πρωτο και το  official review του προϊοντος!!!!

τωρα ο ατμο εμφανησιακα αδιαφορος..... απο ποιοτητα μαλλον οτι καλυτερο κυκλοφορεί....για τα υπολοιπα περιμενω εντυπώσεις να ψηθω γιατι ειμαι με το δαχτυλο στην σκανδαλι  Χριστουγεννα μαλλον με λαχανα θα την βγαλουμε εφετος 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #19 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:23 »
Καλοάτμιστος στους κατόχους.

Κάποια μηνύματα άσχετα με τον ατμοποιητή διαγράφηκαν. Δεν θα ασχοληθούμε εδώ με το αν επέλεξε σωστό reviewer ο κατασκευαστής και πόσο καλά review κάνει...

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #20 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:27 »
Σεβαστόν, αλλά γιατί με το χέρι στην σκανδάλη να διαγράψετε ρε παιδιά? Ας μην ασχοληθούμε εδώ όντως, αλλά ας ασχοληθούμε κάπου αλλού. Υπάρχουν και οι μεταφορές. Just saying...

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #21 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:28 »
Πριν 5 λεπτά μπήκα σπίτι και ήδη τον ατμίζω.
Προτίμησα το "σφιχτό" ντέκ, μιας και είμαι της τσιγαρίσιας τζούρας.
Για αρχή, στήνεται εύκολα.
Γεμίζει ακόμα πιο εύκολα και η ρύθμιση των υγρών παιχνιδάκι.
Απροβλημάτιστο άτμισμα ΑΜΕΣΩΣ!!
Εχω στήσει και τον Cloud με ακριβώς την ίδια αντίσταση (1Ω)και υγρό (Gandalf), για να κάνω την σύγκριση.
Πολύ καλή γεύση ο Skyline, αλλά δύσκολα θα βάλει τον Cloud στο συρτάρι!!! ;)
Πάντως πρέπει να ομολογήσω, πως για πρώτη προσπάθεια, ο Βασίλης έβγαλε ένα εξαιρετικό προϊόν, που κοιτάζει με θράσος στα μάτια πολλούς ευρωπαικούς και μη ατμοποιητές!!

@JoeBarTeam, νομίζω οτι τον είδα κι εγω τον Ribot ;)
αφου απολαμβανεις το cloud εγω στην θεση σου θα επαιρνα το ανοικτο ντεκ που ειναι αναλογης τζουρας.....
αν σου αρεσουν ατμο τυπου φαινομενο το κλειστο ντεκ ειναι αυτο που ταιριάζει αντιστοιχα

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #22 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:32 »
Σεβαστόν, αλλά γιατί με το χέρι στην σκανδάλη να διαγράψετε ρε παιδιά? Ας μην ασχοληθούμε εδώ όντως, αλλά ας ασχοληθούμε κάπου αλλού. Υπάρχουν και οι μεταφορές. Just saying...
Υπάρχει ωραιότατος πίνακας εδώ στον οποίο μπορεί να ανοίξει ο οποιοσδήποτε θέμα. Αν φυσικά θεωρείτε ότι το Ποιούς reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε; δεν καλύπτει τη συζήτηση...

:offtopictelos:

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #23 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:34 »
@BABIS1098 Όχι, είναι ακριβώς όσο σφιχτό το θέλω με ανοιχτές και τις δυο τρύπες αέρα.
Είναι ελάχιστα πιο σφιχτός απο τον Cloud τελείως ανοιχτό.

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #24 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:38 »
ναι για αυτο στο εγραψα ωστε αν επαιρνες το ανοικτο που ειναι πολυ  πιο αερατο απο το cloud να περιόριζες τον αερα απο το ρυθμιστη,ωστε να ερχοσουν στο αντιστοιχο αερα

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #25 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:44 »
Το δοκίμασα, αλλά έπρεπε να κλείσω σχεδόν τελείως τον αέρα και νομίζω οτι θα χαλούσε η γεύση έτσι.
Είναι σαν να παίρνεις Ferrari για να κινείσαι στην πόλη ;)

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #26 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:44 »
Τοτε καλα εκανες.... :thumpup:

καλοατμιστω γιαννη.... ;)

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #27 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:46 »
Γιάννη απλά να επισημάνω, ότι ο cloud  είναι "στρωμένος" ατμοποιητής  (..όσο αφορά τα μέταλλα και το tank του).

..ο skyline θα χρειαστεί δύο με τρία τανκάκια για να αποδώσει πλήρως (..όπως όλοι οι αμεταχείριστοι).

Επίσης λόγω μεγαλύτερης επιφάνειας εισόδου αέρα  (..βλέπε τρεις οπές των 1 mm) ..ίσως να χρειάζεται και λίγες περισσότερες σπείρες από τις 4 - 5 που συνήθως χρειάζεται ο Cloud  (..εγώ στις 5 τον δούλευα).

..μεγειά και καλοάτμιστος!

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #28 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:51 »
Ο Ribot σύμφωνα με αξιόπιστες πηγές αγόρασε κάμερα, έβαλε φακούς επαφής (για πράσινα μάτια) και ετοιμάζει ΤΟ review.
Κακόβουλες φήμες πως προσελήφθη αμισθί στον guru για δοκιμαστής ελέγχονται ως αναξιόπιστες :)):laugh1:  

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #29 στις: Νοεμβρίου 19, 2016, 19:54 »
@ Varaderum
Γιώργο έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό. Συμφωνώ!!
Σίγουρα θα στρώσει και θα αποδίδει ακόμα καλύτερα. Εξ άλλου, δεν ξέρω ακόμα και πιο στήσιμο του ταιριάζει πιο πολύ ;)
Έχουμε πολύ παιχνίδι μπροστά μας μαζί του.
Αλλά ξαναλέω, η ποιότητά του θυμίζει Kayfun χαλαρά!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160043 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110825 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515448 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146504 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303336 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12812 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530893 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201499 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801710 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11097 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41024 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet