vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

254 επισκέπτες, 7 χρήστες
zalaros, Tem, Christos Z, grag, lagoudakis, Doubt, manoslykos

Twitter

MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 20:50 »
Φαινομενο νάνο, δηλαδή;  :))
Αν ναι, του χρειαζόταν. Λίγο κουμούτσα σε σχέση με τους άλλους που έχω.
Ενα κουρεματάκι πολύ θα του πήγαινε όταν με το καλό κυκλοφορήσουν ως ανταλλακτικά η βάση και τα τανκ (ελπίζω και bell cap - ξέρω, προτρέχω)

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 21:04 »
To δαχτυλιδι ρυθμισης αερα ειναι αυτονομο?ή εφαπτεται με την βαση οπως στις προηγουμενες εκδοσεις του φαινομενου με δαχτυλιδι?

Αποσυνδεδεμένος guzzi

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 21:07 »
το σημαντικο για μενα ειναι οτι πλεον το ατσαλι ειναι 304L.....Γιατι με 303 δεν ........ουτε για αστειο.........

Αποσυνδεδεμένος benny

  • **
  • 331
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 21:28 »
Φαινομενο νάνο, δηλαδή;  :))
Αν ναι, του χρειαζόταν. Λίγο κουμούτσα σε σχέση με τους άλλους που έχω.
Ενα κουρεματάκι πολύ θα του πήγαινε όταν με το καλό κυκλοφορήσουν ως ανταλλακτικά η βάση και τα τανκ (ελπίζω και bell cap - ξέρω, προτρέχω)




Σε σύντομο χρονικό διάστημα θα κυκλοφορήσουν και κιτάκια (κοντά τανκ) για zest & lite. Μέχρι εκεί ξέρω, παρακάτω δεν :D

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
To δαχτυλιδι ρυθμισης αερα ειναι αυτονομο?ή εφαπτεται με την βαση οπως στις προηγουμενες εκδοσεις του φαινομενου με δαχτυλιδι?





Το δαχτυλίδι του αέρα είναι αυτόνομο και γυρίζει χωρίς να επυρεάζει το τανκ και το αντίθετο.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 22:07 »
το σημαντικο για μενα ειναι οτι πλεον το ατσαλι ειναι 304L.....Γιατι με 303 δεν ........ουτε για αστειο.........

Γιατί δεν? Οι εκδόσεις που είχαμε ως τώρα δε δουλεύουν, χαλάνε, σκουριάζουν? Κινδυνεύουμε? :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 22:43 »
Για μένα ειναι απαγορευτικός ως αεράτος αλλα μια χαρα με καλύπτει ο zest. Αλωςτε ερχεται και ο dromeas


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος guzzi

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 22:48 »
Εμενα ολοι οι ατμοποιητες μου ειναι ή ατσαλι 304L πχ kaufoun eviva κλπ κλπ ή 316.Εγω δεν ατμιζω ατμοποιητη με 303 ατσαλι ουτε κλωνους.Αυτο με συμβουλεψαν γνωστες και αυτο κανω.Δεν εισαι υποχρεωμενος να το ασπαστεις και απλα εγω εγραψα τη γνωμη μου.

Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 22:55 »
Γνωρίζεις όμως τον λόγο για τον οποίο συμβαίνει αυτό;
Ρωτώ, για να υπάρξει μια σχετική τεκμηρίωση των προτιμήσεων σου η οποία να συμβάλλει και στην ενημέρωση όλων μας.

Αποσυνδεδεμένος benny

  • **
  • 331
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 23:05 »
περι αναλύσεων και αναφορών των ατσαλιών καλύτερα να γράψουμε κάπου αλλού, το θέμα μας εδώ είναι άλλο :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 23:26 »
Εμενα ολοι οι ατμοποιητες μου ειναι ή ατσαλι 304L πχ kaufoun eviva κλπ κλπ ή 316.Εγω δεν ατμιζω ατμοποιητη με 303 ατσαλι ουτε κλωνους.Αυτο με συμβουλεψαν γνωστες και αυτο κανω.Δεν εισαι υποχρεωμενος να το ασπαστεις και απλα εγω εγραψα τη γνωμη μου.

Μα δεν σε κατηγόρησα, για σιδερικά μιλάμε, όπως μου είπε ένας φίλος σε άλλο νήμα. Η γνώση πρέπει να μεταδίδεται για να γίνουμε κι εμείς γνώστες και να τη μεταδώσουμε με τη σειρά μας στους νεώτερους. Αλίμονο αν οι γνώστες την έχουν δει illuminati και κρατάνε τη γνώση φυλακισμένη! Κι εμείς, τι πρέπει να κάνουμε, να εφαρμόζουμε όσα διαρρέουν, χωρίς να τα κατανοούμε? Αν έχω λάθος, συγγνώμη. :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος georgegeo

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 01:07 »
Επειδή παρουσιάζει αρκετό ενδιαφέρον ο νέος ατμοποιητής, δε χρειάζεται, νομίζω, να επεκταθούμε εδώ όσον αφορά τα ατσάλια γιατί έχουν ειπωθεί και αναλυθεί σε παλαιότερα θέματα.


Για παράδειγμα μια γενική ανάλυση υπάρχει εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,26960.0.html


και φυσικά και σε διάφορα άλλα θέματα διάσπαρτα στο forum, που μπορούν να ανακαλυφθούν εύκολα ή ....δύσκολα χρησιμοποιώντας την "Αναζήτηση".
Μέχρι στιγμής, τουλάχιστον, Illuminati δεν έχω συναντήσει σε αυτό το forum, ευτυχώς, γι' αυτό και συνεχίζω κυρίως να το διαβάζω.


Αυτό που περιμένω με αγωνία σε αυτό το θέμα είναι απόψεις και άλλων κατόχων του συγκεκριμένου ατμοποιητή μήπως προλάβουμε και καβατζώσουμε κανένα κομμάτι γιατί φαίνεται να έχει ενδιαφέρον κυρίως η κατασκευή της καμπάνας και από την άλλη είναι σε περιορισμένα τεμάχια και είναι και αυτά τα 119.....

Αποσυνδεδεμένος benny

  • **
  • 331
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουαρίου 15, 2016, 02:34 »

Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουαρίου 16, 2016, 00:27 »


Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Εδω ειμαστε...κοσμηματακι...να πω ενα μεγαλο μπραβο στον Gus για αυτο το minion κοσμηματακι :respect: ..πραγματικα σε οτι και να το εχω βαλει πανω ειτε ηλεκτρονικο ειτε μηχανικο δινει αλλη οψη...απο γευση τα γνωστα στους κατοχους της βασης momentous αλλα εχω την αισθηση οτι μου δινει ενα κλικ παραπανω ενταση το οποιο λογικα οφειλεται στην νεα καμπανα...θετικο που αναβαθμιστηκε και το υλικο σε 304L αν και ποτε μου δεν ειχα θεματα τετοια ;) ...περισσοτερες εντυπωσεις στο μελλον
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 16, 2016, 01:39 από Αντώνης Κοϊμτσης »

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουαρίου 16, 2016, 10:12 »
απο γευση τα γνωστα στους κατοχους της βασης momentous αλλα εχω την αισθηση οτι μου δινει ενα κλικ παραπανω ενταση το οποιο λογικα οφειλεται στην νεα καμπανα...

Τα γνωστά είναι ότι όσο πας από momentus σε lite και zest, η γεύση είναι καλύτερη, άρα γι' αυτόν που κυνηγάει τη γεύση, δε θα βρει κάτι παραπάνω εδώ. Αντιθέτως, αν πράγματι η καμπάνα βελτιώνει τη γεύση, τότε ακόμη καλύτερη έχει να περιμένει ο κάτοχος των άλλων βάσεων, όταν με το καλό υπάρξει διαθέσιμη η νέα καμπάνα με το τανκ. :dontknow:
Το αισθητικό είναι άλλο κομμάτι και είναι υποκειμενικό για να το σχολιάσω. Εμένα μου αρέσει (αν και όχι σε γυαλιστερό), σε κάποιον άλλο ενδεχομένως όχι.

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουαρίου 16, 2016, 12:15 »
Τανκάκι γυάλινο θα παίξει ή μπα;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33775 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534323 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59618 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8070 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237028 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 451 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13977 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136031 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084862 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35205 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9878 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478400 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy