vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

185 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, vlasismiriagos, petr@n, thebull, tibolaso, Jorge

Twitter

Aspire Cleito

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Aspire Cleito
« στις: Ιανουαρίου 13, 2016, 14:58 »
Σημερα, επεσε στα χερια μου ο Cleito.

Αδιαφορα πραγματα αρχικα, αν και μου αρεσε η συσκευασια.

Ανοιγω, βλεπω οτι ειναι καθαρος, βιδωνω αντισταση, γεμιζω υγρο, τραβαω μια τζουρα στα 40W και...

Η ΓΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ!
ΤΑ ΝΤΟΥΜΑΝΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ!

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ;!;!;!;!;!;!;!
Εργοστασιακος και τετοια γευση; Δεν το περιμενα ποτε!  :o :o :o :o  


Εχω μεινει ετσι:



Η συσκευασία

Διαφορετικη, κομψη θα ελεγα και αρκετα ωραια. Σε τραβαει! Παντως αν μου τον φερνανε δωρο δεν θα το καταλαβαινα ποτέ οτι ειναι ατμοποιητης.







Το περιεχόμενο

Μεσα βρισκουμε τον ατμοποιητη εννοειται, 2 αντιστασεις 0.2Ω και 0.4Ω (η μια ειναι ηδη βιδωμενη μεσα), εξτρα τζαμι, 4 λαστιχενια "καπακια" και 1 λαστιχενιο δαχτυλιδι προστασιας του τανκ απο πτωσεις. Δυστυχως εξτρα o-ring δεν ειχε, παρ ολο που ειναι 2 αυτα που μπορει να χαλασουν, αλλα τουλαχιστον φαινονται να ειναι καλης ποιοτητας.







Ο ατμοποιητής και η αντίσταση

Απ οτι βλεπετε, η αντισταση ειναι σχεδον οσο και ο ατμοποιητης! Οποτε, μαλλον μιλαμε για την μεγαλυτερη (σε υψος) αντισταση για εργοστασιακο ατμοποιητη. Ο ατμοποιητης ειναι πολυ ελαφρυς, στα 40 γραμμαρια, φτιαγμενος απο ανοξειδωτο ατσαλι 304. To τζαμι ειναι pyrex και οι διαστασεις του ειναι αρκετα μαζεμενες.
Οι σπειρες ειναι αψογες και το σπειρωμα 510 δεν ειναι κανα τερας, οποτε βιδωνει αψογα σε VTC mini (το οποιο, εχει ενα θεμα με τα μεγαλα 510).
Ενα αρνητικο που το εχω εδω, ειναι οτι και οι 2 αντιστασεις εχουν το ιδιο χρωμα, οποτε πρεπει να διαβαζεις τι πας να βαλεις. Δεν ειναι τιποτα σπουδαιο, αλλα πρεπει να αναφερθει.
Η εισαγωγη αερα, ειναι αρκετα σφιχτη ωστε να μην πηγαινει περα δωθε αλλα δεν θελει και πενσα για να γυρισει. Επισης, ειναι πολυ πολυ πολυ αερατος. Εγω που κανω τον TFV4 mini ή τον Crius τερμα ανοιχτους, αυτον τον κλεινω στην μεση περιπου.
Η βαφη ειναι πολυ καλη. Δεν φαινεται φτηνη και πιστευω θα αντεχει και μικρο χτυπηματακια.
Η κεφαλη εχει 3 μεγαλες εισαγωγες υγρου, που ακομα και 100% VG δεν εχει απολυτως καμια δυσκολια να εισχωρησει.
Η χωρητικοτητα του δυστυχως ειναι μικρη, για τετοιου ειδους ατμοποιητη, στα 3.5ml
Τελος, εννοειται πως γεμιζει απο πανω, ξεβιδωνοντας το πανω καπακι. Πολυ απλη διαδικασια, αλλα οχι η απλουστερη (βλεπε Zephyrus, TFV4, Lemo 2, κλπ). Καλυτερο απο να τον βγαζεις εντελως παντως.






Αποσυναρμολόγηση

Ολα κι ολα τα κομματια ειναι 4. Το πανω πωμα, η βαση, το τζαμι και το drip tip. Το τελευταιο, ειναι φτιαγμενο απο derlin, το οποιο ειναι ενα θερμοπλαστικο, το οποιο αντεχει σε θερμοκρασια και ειναι πολυ συμπαγες. Πολυ καλο θα ελεγα, οπως και μαλλον η μονη επιλογη. Μπορειτε να βαλετε δικο σας εννοειται, αλλα αν βαλετε μεταλλικο, μετα απο λιγο θα καιει. Αυτο, γιατι ουσιαστικα το πανω μεταλλικο πωμα, ακουμπαει κατευθειαν με την κεφαλη, οποτε η θερμοτητα μεταφερεται γρηγορα. Επισης, θα πρεπει να βαλετε σιγουρα και ενα λαστιχενιο "καπακι" γιατι δεν θα σας αρεσει καθολου η αισθηση πολυ ζεστου μεταλλου στα χειλια σας  :tongue_smilie:  






Το εσωτερικό της αντίστασης

Το συρμα, απ οσο λεει η Aspire, ειναι Clapton. Απ οσο βλεπω, στην ακρη τουλαχιστον δεν ειναι. Αλλα δεν εχω λογο να μην την πιστεψη. Σιγουρα στο κεντρο θα ειναι, οπως και η κεφαλη του Nautilus που και αυτη ειναι στο κεντρο της Clapton. Η στρωσεις του βαμβακιου ειναι αρκετες, η αντισταση εννοειται πως ειναι καθετη και απ οτι βλεπετε η διαμετρος ειναι αρκετα τερασια. Μαλλον γι αυτο ειναι τοσο αερατος.






Μέγεθος

Οπως ειπα και πιο πριν, ειναι αρκετα μαζεμενος ατμοποιητης. Στην παρακατω φωτογραφια, διπλα σε αλλους γνωστους ατμοποιητες, αλλα τον εχω ντυσει για να μην κρυωσει  ;D  




Και τελος, πανω σε VTC mini και RX200. Πολυ ομορφος ατμοποιητης και κομψος!









Μπορω να πω οτι η Aspire με αφησε αφωνο με αυτον τον ατμοποιητη. Εχω απορια, αν βγαλει επισκευασιμη κεφαλη, αν θα ειναι το ιδιο καλη ή και ακομα καλυτερη. Ειμαι στο 3ο γεμισμα και ειμαι ακομα ενθουσιασμενος! Αλλα ναι, 3ο γεμισμα. Τα 3.5ml ειναι πολυ λιγα. Καλυτερα να τον εκανε 1cm πιο ψηλο και να ειχε παραπανω χωρητικοτητα. Αλλα τι να κανουμε, δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα! Πιστευω πως θα δουμε πολλων ειδων διαφορετικες αντιστασεις οσο περναει ο καιρος, γιατι εχουν αρκετο χωρο να φτιαξουν διαφορες. Ισως δουμε και κατι για τους ατμιστες που θελουν τσιγαρισιες. Σημερα, μου ηρθε και ο Cubis, αλλα μπροστα σε αυτον, καμια σχεση. Τον βλεπω για συρταρτι κατευθειαν αν δεν βγει καμια επισκευασιμη συντομα. Κακομοιρε Cubis τι επαθες...


Ας πω και τα + και τα -

+ Γευση, γευση, γευση, γευση, γευση, γευση, γευση, γευση, γευση
+ Ευκολο γεμισμα
+ Εξυπνος σχεδιασμος εσωτερικου (το πως ειναι η αντισταση)
+ Ελαφρυς
+ Καλη ποιοτητα βαφης
+ Φθηνος
+ Δουλευει απροβληματιστα με 100% VG
+ Αποδιδει απο χαμηλα (40W), για μενα το ιδανικο ειναι στα 45W
+ Αερατος οσο τον θες
+ Πολυ καλα σπειρωματα
+ Καθολου διαρροες ή πιτσιλισμα απο την αντισταση
+ Πολυ καθαρος απο το εργοστασιο


- Κανει μονο για οσους θελουν πνευμονικες. Αν δεν κανετε, απλα μεινετε μακρια
- Μικρη χωρητικοτητα
- Ιδιο χρωμα στις αντιστασεις
- "Αναγκαστικη" χρηση του πλαστικου drip tip και του λαστιχενιου καλυμματος
- Δεν εχει ανταλλακτικα o-ring
- Το πορτοκαλι δαχτυλιδι. (Ναι, ωραιο ειναι το χρωμα, αλλα βαλε και ενα μαυρο μεσα ρε Aspire...)
- Για οσους εχουν πιπιλα τον ατμοποιητη τους και εχουν mod μονης μπαταριας, σιγουρα θα πρεπει να εχουν 1-2 εξτρα μαζι τους


Και ενα βιντεο για να δειτε και τον ενθουσιασμο μου  :tongue_smilie:
Ναι, ξερω, επρεπε να το τραβηξω οριζοντια, αλλα δεν ειχα ορεξη να καθομαι να βαζω τριποδα. Το εκανα στα γρηγορα! Εξ αλλου δεν κανω video reviews!

[youtube]JIsjFdzHRIY[/youtube]




UPDATE:

Ηρθε και στα χερια μου επιτελους η επισκευασιμη κεφαλη, Cleito RTA μαζι με το πρησμενο τζαμι για μεγαλυτερη χωρητικοτητα.
Το τζαμακι χρειαζεται οπωσδηποτε, γιατι αν παρετε μονο την επισκευασιμη, η χωρητικοτητα θα ειναι μηδαμινη.
Ας ξεκινησω λοιπον.


Οι συσκευασίες






Το πρησμένο τζάμι

Ναι, ειναι πολυ ασχημο. Οσο φαινεται στην φωτογραφια, x10, προσωπικο γουστο βεβαια. Αλλα που θα παει, θα το συνηθισω. Εχω και επιλογη; Ειναι αναγκαιο δυστυχως.






Τα περιεχόμενα της επισκευάσιμης κεφαλής

Μεσα, βρισκουμε την επισκευασιμη κεφαλη, ενα βιβλιαρακι οδηγιων, πολλα πολλα orings, 8 βιδες για το deck, ενα κλειδι αλεν και οργανικο βαμβακι.






Τα μέρη της κεφαλής

Τα μερη της, ειναι η καμιναδα (αριστερα), το βαρελακι (μεσαιο) και η βαση με το deck.






Η κεφαλή

Αλλο ενα velocity style deck. Η κεφαλη σαν χωρο εχει αρκετο. Χωραει Clapton ευκολα, βεβαια, μην περιμενετε να βαλετε κανα τερας αντισταση για να ατμιζετε στα 100W. Πανω της, ειναι προεγκατεστημενες 2 αντιστασεις Clapton, αγνωστων στοιχειων. Το μονο μου μετρησα ειναι οτι εχουν διαμετρο 3 χιλιοστα. 
Τα καναλια για το υγρο, ειναι αρκετα μεγαλα, οποτε με 100% VG, δεν υπαρχει κανενα προβλημα. Απλα θελει προσοχη με το βαμβακι, να  το ψιλομπουκονετε μεσα στο καναλι, γιατι με το γεμισμα, οταν βιδωνει το καπακι, δημιουργειται πιεση, και αυτο, μπορει να προκαλεσει διαρροες. Με μπολικο βαβακι στα καναλια παντως, δεν υπαρχει κανενα προβλημα.






Το μέγεθος της κεφαλής

Σε υψος, ειναι οπως και οι ετοιμες κεφαλες. Αλλα σε διαμετρο, ειναι αρκετα μεγαλυτερη, οπως βλεπετε και στην φωτογραφια. Γι αυτο χρειαζεται και το πρησμενο τζαμι. Με το ισιο, η χωρητικοτητα ειναι πολυ αστεια. Δεν εχει νοημα να παρετε την κεφαλη μονο και να μην παρετε το τζαμακι. Θα πρεπει να γεμιζετε καθε 5 τζουρες.






Πάνω σε mod

Απ οτι βλετε, φαινεται λιγο παραξενο πανω στο mod. Το μονο που θελει, ειναι καιρος, για να συνηθισετε το πως φαινεται.






Τα συν και τα πλην

+ Γευση
+ Ατμος
+ Ευκολια στο στησιμο
+ Ευρυχωρο deck, για τις περισσοτερες αντιστασεις
+ Καλη χωρητικοτητα με το πρησμενο τζαμι
+ Πολυ αερας! (για οποιον του αρεσει)


- Πρεπει να ειναι αδειος για να αλλαξεις κατι στην κεφαλη
- Πρεπει να αγοραστει εξτρα, ανγκαστικα μαζι και το τζαμι
- Διαρροες, αν δεν μπει σωστα το βαμβακι

Οσο εχω προλαβει να την χρησιμοποιησω, μου εχει δωσει αριστες εντυπωσεις. Η γευση ειναι σε παρα πολυ καλα επιπεδα και η παραγωγη ατμου ειναι τεραστια. Εννοειτα, συνεχιζει και ειναι ενας σουπερ αερατος ατμοποιητης. Το μονο που δεν μου αρεσει, ειναι οτι για να επεμβεις στο deck, πρεπει να ειναι αδειος ο ατμοποιητης και αυτο μερικες φορες μπορει να ειναι κουραστικο. Η καταναλωση του υγρου απο την αλλη, ειναι αυξημενη, οπως ειναι αλλωστε και με τις ετοιμες κεφαλες.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 22, 2016, 20:27 από e-spy »

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 13, 2016, 16:24 »
Πολύ καλά νέα  :thumpup:


Να δω ποιόν ατμοποιητή θα διαλέξω τελικά, από το καλό στο καλύτερο πάει η αγορά :D Ξέρουμε αν θα βγουν κεφαλές νικελίου/τιτανίου/ss για TC;

Αποσυνδεδεμένος alexS3

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 13, 2016, 21:20 »
Τυχερακια  ;D


Τον περιμενω και εγω απο μερα σε μερα!


Και εξωτερικο εχουν παθει πλακα με την αποδοση του  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος chris vs chris

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 14, 2016, 06:10 »
Απο τα μεχρι τωρα αναμεσα σε αυτον και στον cubis;;

Στάλθηκε από το HUAWEI GRA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος vageniko

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 14, 2016, 07:24 »
υπάρχει σε κατάστημα στην Αθήνα;

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 14, 2016, 08:20 »
Στο atmistique

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 14, 2016, 13:59 »
Φιλε Shadowjump πολλα μπραβο για την παρουσιαση. Εχω ομως μια απορια. Ενω στα γραφομενα σου τα ντουμανια ειναι απο αλλο πλανητη,στο βιντεο σου, τα ντουμανια ειναι ακρως απογοητευτικα σε σχεση με τα ντουμανια που εχω δει εως τωρα σε αλλα βιντεο. Την 0.4 χρησιμοποιεις στο βιντεο;Βλεπω και σενα παρεπιπτοντως ενθουσιασμενο στο βιντεο και μου κανει εντυπωση αυτο καθως εισαι και κατοχος του tfv4. Τα ντουμανια ειναι περισσοτερα απο αυτα του tfv4 mini με τριπλη η τετραπλη κεφαλη στα 80-100 watt;

Αφαίρεση παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 14, 2016, 14:16 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 14, 2016, 15:16 »
Σε σχεση με Cubis με την 0.5, εννοειται πως καλυτερος ο Cleito! Πολυ καλυτερος!


Οσο σε σχεση με τον TFV4, δεν εχω βαλει ακομα ετοιμες κεφαλες στον TFV4. Περιμενω να κανω review ενα mod για να βαλω τις ετοιμες κεφαλες. Αλλα και παλι, μιλαμε για κεφαλες τερατα, οχι για απλη κεφαλη οπως του Cleito.


Τα ντουμανια ειναι οντως απο αλλο πλανητη, σε σχεση με αλλες εργοστασιας κεφαλες. (πλην του TFV4!) Και αν παρατηρησεις, κανω τζουρες 2-3", οχι 5-6"! Αν εκανα 5-6 θα εβγαινε πολυυυ παραπανω πραγμα!


Με την 0.4 ειμαι στο βιντεο, ναι. Και στα 45W ειναι οτι πρεπει. Αλλα δεν το βρισκω δικαιο να συγκρινουμε κεφαλες με 3-4-5-6 συρματα μεσα, που παιζουν σε 2πλασια watt+, σε σχεση με κεφαλες με ενα συρμα.


Και υπολογισε το μεγεθος σε ολη αυτη την ιστορια. Τι μεγεθος εχει ο TFV4 mini και τι ο Cleito!


Αν ενας καινουριος, ηθελε να ξεκινησει με πνευμονικες, τον Cleito θα του ελεγα. Τον TFV4 mini τον βαζω στην κατηγορια extreme, οπως αλλωστε και η ιδια η SMOK!

Αποσυνδεδεμένος rott1914

  • **
  • 146
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 15, 2016, 21:04 »
πρωτη μερα και εγω με τον cleito
συμφωνω για ολα τα θετικα που αναφερθηκαν
ενα αρνητικο φυσικα ειναι η μικρη χωρητικοτητα . ειδικα ετσι οπως ειναι βαλμενες οι κεφαλες οταν το τανκ ειναι απο τη μεση και κατω το βαμβακι μενει ακαλυπτο απο υγρο . φυσικα και εχει ηδη ποτιστει αλλα εγω θελω να καλυπτεται για να ειμαι σιγουρος
ετσι εχω καταληξει καθε 1,5ml να γεμιζω πραγμα εκνευριστικοτατο

Αποσυνδεδεμένος chris vs chris

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 15, 2016, 21:10 »
Να εισαι σίγουρος για ποιο πραγμα;  δεν υπάρχει κανενας λογος

Στάλθηκε από το HUAWEI GRA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Injen

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 15, 2016, 22:19 »
Ρε παίδες που τον έχουν διαθέσιμο για αγορά ? Δεν τον βρίσκω πουθενά και στο atmistique εκτός αποθέματος είναι

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος chris vs chris

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 15, 2016, 22:21 »
Επειδη ειμαι νεος στο φόρουμ και δεν ξερω τους κανονες για να σου πω μαγαζι,  γραψε το μοντελο στο google και πατα στα εργαλεια αναζήτησης,  σελίδες απο Ελλάδα

Στάλθηκε από το HUAWEI GRA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 16, 2016, 14:19 »
Να εισαι σίγουρος για ποιο πραγμα;  δεν υπάρχει κανενας λογος

Στάλθηκε από το HUAWEI GRA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και με μια μονο τζουρα σε αυτα τα watt αν δεν καλυπτεται το υλικο απο υγρο,ειναι πολυ πιθανο να καει και μετα παει για πεταμα η κεφαλη..Εχει απολυτο δικιο ο φιλος rott1914

Αποσυνδεδεμένος chris vs chris

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 16, 2016, 15:53 »
Και με μια μονο τζουρα σε αυτα τα watt αν δεν καλυπτεται το υλικο απο υγρο,ειναι πολυ πιθανο να καει και μετα παει για πεταμα η κεφαλη..Εχει απολυτο δικιο ο φιλος rott1914
Εγω το αφηνω ακαλυπτο δεν είχα καποιο θεμα!

Αποσυνδεδεμένος Αsimos

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Cleito
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 16, 2016, 16:22 »
 η δουλεια του καθε φιτιλιου ειναι αυτη ακριβως....να μεταφερει το υγρο στην αντισταση χωρις να χρειαζεται να καλυπτεται ολοκληρο αλλα απλα να ακουμπαει στο υγρο....ετσι δουλευουν τα καντιλια στα εκκλησακια εδω και 100αδες χρονια....το αποροφητικο υλικο θα μεινει στεγνο μονο οταν τελειωσει πληρως το υγρο η αν η τζουρα ειναι τοσο δυνατη που οσο και υγρο να εχει το τανκ δεν προλαβανει να τροφοδοτισει το απορροφητικο υλικο... με τις τρυπαρες που εχει αυτο το" πραμα"δεν γινετε...
εγω ενα εχω να πω,εχουμε ξεφυγει!!!! :eyesplash: :angry_orange: :dontknow: [size=78%]!!!!!! [/size]
[/size][size=78%]χασαμε το μετρο και οπως λεγαν οι σοφοι "παν μετρον αριστον"[/size] :idiot1: :respect:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135738 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084188 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34910 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 92 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9453 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476388 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114662 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1290 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2343 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271143 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1504 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos