vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

188 επισκέπτες, 6 χρήστες
Ducati.Jimakos, DonaldFleex, dkostas, Milarepa, gama, petr@n

Twitter

GG Tilemahos

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #30 στις: Αυγούστου 22, 2014, 23:36 »
Εγω παλι λεω.........πως ατμοποιητη με γευση Ιαττυ δεν μπορει να ξαναφτιαξει......αποψη μου....

Sent from my Galaxy S4
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 22, 2014, 23:45 από vougiouklakis »

Αποσυνδεδεμένος igatos

  • **
  • 284
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #31 στις: Αυγούστου 23, 2014, 00:28 »
Προκαλω να στησεται με μονο silica 3mm μεχρι οσο φτανουν τα λουκια κατω και πειτε μου τι γευση δινει 8) , σε υγρο που σας εχει αποτυπωθει με τον iatty

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #32 στις: Αυγούστου 23, 2014, 00:42 »
Μπορεις να προκαλεις οσο θες.....αλληγορικο ειναι......γευση Ιαττυ δεν θα παρεις......πιστεψεμε !!!

Sent from my Galaxy S4


Αποσυνδεδεμένος JS Μods

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #33 στις: Αυγούστου 23, 2014, 02:10 »
Kαλά, μην παίρνεις κι όρκο... είδα τον άτμο με τα σύνεργά του κι έπαθα μια φοβία άλλο πράγμα...
εξαιρετικοί ατμοποιητές GG υπήρχαν και πριν τον Καυφούν. Δεν υπονοείς ότι μέχρι τότε τα προιοντα gg ήταν μάπα, γι΄αυτό βασίλεψε ο καυφούνης.
Αν λοιπον με ιαττυ, οδυσσέα και πηνελόπη στην αγορά, ο καυφούν έπιασε τόσο (πέραν το θέματος της διαθεσιμότητας) άρα μάλλον ο καυφούνης έχει κάτι που δεν έχουν τα gg.
Κι αυτό είναι η ευκολία για μας τους κουλούς ή τους μη έχοντες διάθεση να τιθασέψουμε τόσα τζιβιτζιλίκια για να ατμίσουμε όμορφα. Ενας εύκολος ατμοποιητής που συγχωρεί τα λάθη στο στήσιμο, πάντα θα έχει μαζικές πωλήσεις. Πόσο μάλλον όταν ατμίζει και όμορφα.

Απο κει και πέρα.. και για τον Πρωτέα κάπου γράφτηκε ότι μπροστά του οι πλακέτες dna και provari δεν πιάνουν μια, αλλά τελικά η ατμιστική υφήλιος περιμένει με κρατημένη την ανάσα και τα λεφτά στο χέρι το προβαρι 3, χωρίς να βλέπω ανάλογη κίνηση για τον Πρωτέα.
Οπότε, ας αφήσουμε τον χρόνο να δείξει... αγορά υπάρχει για όλους.
+1 τα είπες όλα!!!

Αποσυνδεδεμένος steliosss

  • ***
  • 737
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #34 στις: Αυγούστου 23, 2014, 09:46 »
Κάποιος του είπε οτι χωράει μόνο 2,5ml υγρού ενώ χωράει 3,3ml και επίσης ο ατμοποιητής λέγεται Τηλέμαχος και όχι Τηλέχαμος  :))
Τουλάχιστον στο τέλος το είπε σωστά :)

[youtube]F26hnJQe1Kc[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3873
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #35 στις: Αυγούστου 24, 2014, 00:07 »
Φαίνεται εύκολος στο στήσιμο και με άριστη ποιότητα κατασκευής.
Στο βίντεο δείχνει πως είναι αρκετά θορυβώδης.
Δεν μου αρέσει ο αέρας από κάτω, τα 21mm, το αποκλειστικά μεταλλικό τανκ και κυρίως το ενιαίο με την καμπάνα drip tip. Στις απανωτές τζούρες θα ζεματάει.
Η τιμή του είναι καλή και βέβαια είναι ελληνικό προϊόν. Είμαι διχασμένος.

Αποσυνδεδεμένος asteriosl

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #36 στις: Αυγούστου 24, 2014, 00:30 »
στήσιμο εύκολο καθώς έχουμε μόνο σύρμα με αντίσταση. ποιότητα κατασκευής όπως όλα τα προιόντα gg...άριστη όπως λες. τα 21mm πάχος δε νομίζω ότι παίζει κάποια ιδιαίτερη σημασία. Νομίζω είναι καλό το ότι είναι σχετικά λεπτός. όσον αφορά την ενιαία καμπάνα-drip tip, το ίδιο νομίζω είναι και σε Οδυσσέα-Πηνελόπη-Ιθάκη και το ότι ζεματάει η τζούρα, εμένα προσωπικά και σε άλλους μπορεί να αρέσει αλλά εξαρτάται κι από την αντίσταση που φτιάχνουμε. με 0,5 ωμ συμφωνώ ότι θα ζεματάει.

Αποσυνδεδεμένος igatos

  • **
  • 284
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #37 στις: Αυγούστου 24, 2014, 01:30 »
Φαίνεται εύκολος στο στήσιμο και με άριστη ποιότητα κατασκευής.
Στο βίντεο δείχνει πως είναι αρκετά θορυβώδης.
Δεν μου αρέσει ο αέρας από κάτω, τα 21mm, το αποκλειστικά μεταλλικό τανκ και κυρίως το ενιαίο με την καμπάνα drip tip. Στις απανωτές τζούρες θα ζεματάει.
Η τιμή του είναι καλή και βέβαια είναι ελληνικό προϊόν. Είμαι διχασμένος.


Οσον αφορα τα παραπανω, σαν μειονεκτηματα οπως τα θετεις, δε θα εκφερω γνωμη, ειναι καθαρα αποψη σου,για μενα ειναι super. Σε αυτο ομως που θα σε διαβεβαιωσω ειναι οτι δε ζεματαει σε καμια περιπτωση, των χρησιμοποιω 4 μερες μεχρι 0.4oh. Απλα ζεσταινεται οπως ολοι οι αλλοι φυσιολογικα, ειναι αρκετα μεγαλοσωμος για να ζεματισει  :)
Θα σε δικαιωσει στο 100%, ελεο τιμης κιολας

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #38 στις: Αυγούστου 24, 2014, 12:19 »
Μπορεις να προκαλεις οσο θες.....αλληγορικο ειναι......γευση Ιαττυ δεν θα παρεις......πιστεψεμε !!!

Sent from my Galaxy S4
καλα του ειπες :)) ...2 μερες που τον εχω και τον δουλευω μου αρεσει πολυ,τους εχω ολους τους ατμ του ιμεο και του δινω την δευτερη θεση,την πρωτη την εχει καπαρωσει με διαφορα ο ενας και μοναδικος :))

Αποσυνδεδεμένος steliosss

  • ***
  • 737
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #39 στις: Αυγούστου 24, 2014, 17:25 »
Φαίνεται εύκολος στο στήσιμο και με άριστη ποιότητα κατασκευής.
Στο βίντεο δείχνει πως είναι αρκετά θορυβώδης.
Δεν μου αρέσει ο αέρας από κάτω, τα 21mm, το αποκλειστικά μεταλλικό τανκ και κυρίως το ενιαίο με την καμπάνα drip tip. Στις απανωτές τζούρες θα ζεματάει.
Η τιμή του είναι καλή και βέβαια είναι ελληνικό προϊόν. Είμαι διχασμένος.


Για το μεταλλικό tank έχεις δίκιο!!
Κι'εγώ θα ήθελα να βλέπω το υγρό μου αλλά δυστυχώς αν γινόταν κάτι σαν το body της ιθάκης, θα έπεφτε ίσως και κάτω από 3ml η χωρητικότητά του.
Δεν είμαι σίγουρος αν το ήθελα  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3873
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #40 στις: Αυγούστου 24, 2014, 18:04 »
Δεν έχεις άδικο σ' αυτό. Αν γινόταν όμως στα 22mm θα κέρδιζε 0.3-0.4ml οπότε με το διαφανές θα πήγαινε στην ίδια χωρητικότητα. Τέλος πάντων, ακαδημαϊκού ενδιαφέροντος όλα αυτά, ο ατμοποιητής έτσι βγήκε και σε όποιον αρέσει.

Αποσυνδεδεμένος steliosss

  • ***
  • 737
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #41 στις: Αυγούστου 24, 2014, 18:21 »
Mα το "στοίχημα" ήταν να ταιριάξει στο Εsterigon  ;)

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #42 στις: Αυγούστου 27, 2014, 01:09 »
Απλα απολαυση...... :yes:

Αποσυνδεδεμένος unclesarda

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #43 στις: Αυγούστου 29, 2014, 20:56 »
                                                                                :idiot1:







πηγη: http://www.urbanvapers.com/index.php/el/reviews/hints-and-tips

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #44 στις: Αυγούστου 29, 2014, 23:16 »
ωραια τα ειπε το παλικαρι!!!!οπως ειναι τα πραγματα ουτε πολλα ουτε λιγα..... :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135741 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084194 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 95 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9455 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476389 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114662 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1290 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2343 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271143 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1504 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos