vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

396 επισκέπτες, 7 χρήστες
geoliol, dimitris1167, zalaros, tibolaso, Buliwyf, filikos4, vsotos

Twitter

LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ

Αποσυνδεδεμένος tux

  • **
  • 194
  • Ανενεργός / Διεγραμμένος λογαριασμός (tux)
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #285 στις: Αυγούστου 30, 2012, 15:33 »
Τον έστησα τώρα στα 1.7 πάλι με φυτίλι τύπου "λάσο" το οποίο πλαγιαστά ακουμπάει ολόκληρο στο σέρα και φαίνεται να αποδίδει εξαιρετικά.


Γενικά για έναν μη κάτοχο τύπου Α2 θέλει πολλές δοκιμές ακόμη, αλλά για το αστείο ποσό που μου κόστισε, νομίζω ότι βρηκα τον backup επισκευάσιμο που έψαχνα. :thumpup:


Επανέρχομαι μετά από ημέρες ώστε να αποσύρω τον ενθουσιασμό μου. Κάνοντας αρκετά τεστ, ο ατμοποιητής δούλεψε μεν ικανοποιητικά, αλλά απέχει παρασάγγας από το να γίνει ακόμη και backup ατμοποιητής.


Ο λόγος που κάνω αυτή την αναφορά, είναι γιατί δε θα ήθελα με τα γραφόμενά μου να παρασύρω κόσμο σε αγορά.


Παρόλα αυτά, έχω μια πεποίθηση πως αν βρισκόμουν με έναν έμπειρο σε Α2 ατμοποιητές και του τον έδινα για σετάρισμα, το αποτέλεσμα θα ήταν αρκετές φορές καλύτερο από αυτό που έχω εγώ μέχρι στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #286 στις: Αυγούστου 30, 2012, 15:47 »
Εχοντας και εναν LSE(με τις κανονικές βίδες) αλλά και έναν A2T αρκετό καιρό τώρα, είμαι πεπεισμένος ότι οι δύο ατμοποιητές έχουν όμοια απόδοση σε σχέση με το άτμισμα. Η μονή διαφορά στο στήσιμο, είναι ότι επειδή ο LSE έχει πιο κοντά τις βίδες από τον Α2Τ, είναι πιο δύσκολο να φιάξει κανείς αντίσταση ειδικά αν θέλει να ξεπεράσει τις 4 σπείρες. Η πέμπτη σπείρα βγαίνει πολύ δύσκολα στον LSE.
Το μόνο πρόβλημα που έχω με τον LSE μετά από 4 μήνες χρήσης είναι ότι έχει μικρές διαρροές στον κοννέκτορα και έτσι χρειάζεται τακτικά η μπαταρία σκούπισμα.

ΥΓ: Η μονη μου επιφύλλαξη σχετικά με τον "LSE" είναι ότι έχουν κυκλοφορήσει κλώνοι του κλώνου, και έχω την εντύπωση ότι υπάρχουν μικροδιαφορές μεταξύ τους. Για παράδειγμα, κάποιος έγραψε ότι έχει πολύ μικρή τρύπα στο καρφάκι, ενώ ο δικός μου έχει λιγο μεγαλύτερη από αυτήν του Α2Τ (φυτιλάκι που περνάει σφιχτα στον LSE δεν μπαίνει στον Α2Τ).

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #287 στις: Αυγούστου 30, 2012, 15:51 »
Εγώ πάλι τους έχω όλους τους κλώνους και μάλλον πρέπει να κάνω ένα συγκριτικό γιατί δε βγαίνει άκρη έτσι.
Και ο Ufo που πήρα από atmomixani.gr και ο LS-E με τις κλασικές βίδες είναι μια χαρά.
Ο "UFO" από vaporbreak είναι πραγματικά για κλάματα.

Περισσότερα όταν βρω χρόνο και κάνω το συγκριτικό των κλώνων του Α2Τ ;D

Αποσυνδεδεμένος geotron

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #288 στις: Αυγούστου 31, 2012, 18:30 »
μετά από δυο ημέρες δοκιμών και πολλών συνδιασμών φυτιλοαντιστάσεων και πατεντών κατέληξα στο σερα και ηρέμησα. επειδή όμως έχω ήδη τον rca που δουλεύει με σερα μπορεί κάποιος που τον δουλεύει με το καρφί να ανεβάσει ποσάρει φωτό και τεχνικά χαρακτηριστικά των υλικών ( διάμετρο φυτιλιού, σύρματος, τάση λειτουργίας κτλ) για να προσπαθήσω εκ νέου?
ευχαριστώ πολύ

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #289 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2012, 00:31 »
Επειδή έχω κάπως σταθεροποιήσει το σετάρισμα που μου αρέσει, στο περιγράφω παρακατω ( αφορά τόσο τον Α2Τ όσο και τον LSE):


Φυτιλοαντίσταση: Διπλό φιτίλι 2mm και σύρμα 0.15, 4 σπείρες (τόσες φαίνονται από επάνω) με κατευθείαν στρίψιμο χωρίς καρφίτσα (εφαρμοστά αλλά όχι σφιχτά για να έχει μπόσικο για το ανέβασμα). Εναλλακτικά μπορείς να δοκιμάσεις 5x ή 6x φιτίλι του 1mm. Η φυτιλοαντίσταση θέλει dry burn κάθε 2-3 ημέρες, αλλά διαρκεί πάνω από 20 ημέρες)


Καρφί: Mesh 350 ή 400 με διάσταση 12x12 χιλιοστά, 2 μονά φιτίλια. Στρίψιμο πάνω σε τρυπανάκι 1.2mm ή χοντρό συνδετήρα αρκετά σφιχτά αρχικά και ελαφρά διόρθωση στη συνέχεια, μετά το βγάλσιμο του συνδετήρα ωστε να περνά εφαρμοστά στο καρφί. Αφήνω μόλις 1 χιλιοστό φιτίλι στο κάτω μέρος. Το φυτιλάκι θα χρειαστεί αρκετή ώρα μέχρι να στρώσει (ίσως και να χρειαστεί βοήθεια με πέρασμα καρφίτσας), όμως διαρκεί πάρα πολύ, πάνω από 2-3 μήνες, αρκεί να περνάς την ακρη του από ένα φλογιστρο κάθε 10 ημέρες μεχρι να ασπρίσει εντελώς το τμήμα του φιτιλιου που ακουμπά στην αντίσταση (ΚΑΝΟΝΑΣ: Φυτιλάκι που πετυχαίνει δεν το πετάμε!)

TIP: Τις πιο πολλές φορές (>99%), για την κακή απόδοση φταίει το τροφοδοτικό φιτίλι. Πριν αρχίσετε να ξηλώνετε φυτιλοαντιστάσεις κλπ, δοκιμάστε την φυτιλοαντίσταση με "drip", ποτίστε τη καλά και κλείστε τον ατμοποιητή κανονικά, χωρίς όμως τροφοδοτικό φυτίλι. Το υγρό θα είναι αρκετό για 3-4 ρουφιξιές οπότε έτσι θα αξιολογήσετε τι φταίει αν κάτι δεν πάει καλά.


Προσοχη: Δυστυχως, τα παραπάνω είναι μια βάση για να πετύχεις το δικό σου σετάπ. Δεν είναι μόνο τα διαφορετικά γούστα, υπάρχουν και σοβαρές διαφορές στα φυτίλια. Εχοντας δοκιμάσει αρκετά παρατηρώ ότι ενώ ονομαστικά έχουν ίδια διάμετρο, διαφέρουν στην πλέξη και αυτό διαφοροποιεί την συμπεριφορά τους. Μου έτυχε φιτίλι του 1.5mm που ήταν πιο σφιχτό και πιο χοντρό τελικά από άλλο των 2mm που είχε πολύ αφράτη πλέξη.


ΥΓ: Τα παραπάνω περιγράφουν κλασικό σετάπ, ίσως να αφήνω λίγο πιο μακρύ το φιτίλι στο κούρεμα, έτσι ώστε να ακουμπά ελαφρά τα τοιχώματα. Παρατήρησα ότι με αυτόν τον τρόπο μειώνεται το πλεονάζον υγρό ( το μαζεύει ξανά η αντίσταση). Κατά καιρούς δοκίμασα και άλλα σετάπ, με θηλιά, με προέκταση του φιτιλιού στο καρφί, με μηδενικη αντίσταση στα άκρα, και άλλα.... πολλά απο αυτά βελτιώνουν ελαφρά την απόδοση, όμως τελικά είναι πολύ πιο μπελαλίδικα είτε στην κατασκευή είτε στη χρήση.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 01, 2012, 00:47 από slammer »

Αποσυνδεδεμένος geotron

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #290 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2012, 12:10 »
φίλε slammer καλημέρα και καλό μήνα!
σε ευχαριστω για την άμμεση και κατατοπιστικότατη απάντηση σου. προμηθεύομαι άμμεσα mesh και ξεκινάω τους πειραματισμούς! αλήθεια, εκτός από την the mesh company (http://www.ebay.co.uk/itm/Stainless-Steel-e-Cigarette-Mesh-Super-Fine-400-25-Micron-A4-Sheet-/150889444619?pt=UK_Crafts_Other_Crafts_EH&hash=item2321b6350b) από πού αλλού μπορώ να προμηθευτώ πιο φθηνά mesh?
ευχαριστώ και πάλι

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #291 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 02:07 »
Δεν αξίζει τον κόπο να φέρεις πολύ mesh...
Ενα κομμάτι 10x20 cm κοστίζει 4 ευρώ στα Ελληνικά καταστήματα και με αυτό θα βγάλεις πάνω από 120 κομματάκια, ακόμα κι άν χαλάσεις το 20% θα σου μείνουν αρκετά για να φιάχνεις φιτίλια για πολλά χρόνια.... :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος NewHolborn

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #292 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 02:51 »

Ο LS σε drip mode..
Ειπα να φτιαξω και γω τον δικο μου drip ατμοποιητη :D ..
Το πανω μερος-drip tip ειναι το εσωτερικο απο κωνο ego-c.
Το μονο μειον ειναι οτι εχει ενα μικρο κενο στο βιδωμα.
Επειδη η αντισταση ειναι πιο κοντα στο ατμισμα βγαζει ζεστο ατμο και χανει λιγο απο γευση αλλα απο ντουμανι απιστευτο.
Το setup που εκανα για το vv no1 χωρις να δοκιμασω αλλα ειναι 4φ με 1χιλ. μακρυα και γυρισμενα προς τα πανω και 6σ με 0,15. Το δουλευω στα 4 βολτ αλλα και στα 5 φυσαει αλλα δεν το προτιμαω για να μου βγαζει καμια τζουρα παραπανω.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 02, 2012, 02:58 από NewHolborn »

Αποσυνδεδεμένος koufos

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
  • find what you love and let it kill you
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #293 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 22:26 »
φιλε πολυ καλη ιδεα  :thumpup:
πως το εβγαλες το εσωτερικο? :confused1:
βαλε αμα ειναι και καμια φοτο με το μεσα(φυτιλοαντισταση)
οσο για το κενο με ενα οριγκακι δεν θαναι κομπλε?? ;) :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος NewHolborn

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #294 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 18:04 »
Το εβγαλα με το παρακατω εργαλειο (δεν ξερω πως λεγετε  :D ... αυτο που μπορεις να προσαρμοσεις πανω του διαφορα κατσαβιδια κλειδια κτλ.) και ενα σφυρι. Στην αρχη επειδη δεν ηξερα και γω πως να το βγαλω το χτυπουσα πανω σε ενα σκληρο πλαστικο, βγηκε ελαχιστα, και τρύπησε το πλαστικο... και μετα καταφερα να βγει κρατοντας το στο χερι στον αερα και χτυπωντας το απο πανω :)) . Πρεπει να ειναι ss γιατι δεν επαθε σχεδον τιποτα :)) .
Η αρχικη ιδεα να πω για τον lse σε drip mode ειναι του dep-on http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,9131.msg373728.html#msg373728 :thumpup: .
Δοκιμασα πρωτα αν βιδωνουν οι κωνοι τον ego-c πανω στο κομματι αυτο του ls-e (αφηνουν ενα μικρο κενο αλλα δεν φαινεται ασχημο. Οι noname μου βιδωναν καπως καλυτερα) και δοκιμασα και ετσι να δω πως ατμιζει και μετα μου ηρθε η ιδεα να αφαιρεσω το εσωτερικο κομματι.
Επισης με το που τελειωσα την αντισταση, για να μην σφίγγει πολυ τα φιτιλια και δεν κυλαει καλα υγρο αναμεσα βγαζω προσεκτικα καποιες ινες απο το φιτιλι (καπου το ειδα στο youtube αυτο σαν συμβουλη σε drip atty).
Στο dripparisma ξεβιδωνω το drip tip και σταζω στις δυο ακρες τον φιτιλιων για να μην εχω απολιες :D . Κραταει αρκετες τζουρες (αυτο παιζει αναλογα με την αντισταση βεβαια και τα volt που δουλευουμε). Ο ατμος ειναι ζεστος, χανετε ελαχιστα η γευση, καλο για καπνικες και σκετη βαση, χτυπιμα καλυτερο, και ντουμανι ειλικρινά απιστευτο.

Τελευταια φωτο χωρις ανταπτορα 510-ego.. νομιζω φαινετε πιο ωραιο.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 03, 2012, 18:11 από NewHolborn »

Αποσυνδεδεμένος crooger

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
  • Δίχως τριβή, χάνεις την εξέλιξη και την εμπειρία.
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #295 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 06:54 »
 Χαιρετώ την παρέα. :bye:


Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μερικές τροποποιήσεις που έκανα στον LS-E για χρήση σε drip mode (εξαιρετική απόδοση), με δυνατότητα γρήγορης εναλλαγής σε tank. 8)


Τροποποιήσεις - Προσαρμογές:
1.       Επιστόμιο από CE4 της medicre, κομμένο από τη βάση κατά 0.5cm, προσαρμοσμένο μέσα σε πώμα  σιλικόνης από φίλτρο EGO (κομμένο στις αντίστοιχες διαστάσεις της βάσης του επιστόμιου), για ελαστική τσιμούχα ώστε να εφάπτεται στα τοιχώματα της καμπάνας. Αυτή η τροποποίηση μου δίνει τέλεια ροή αέρα (αεράτη τζούρα). Η επιλογή του επιστόμιου αφορά την προτίμησή μου σε πλακέ επιστόμια.
 
2.       Για τροφοδοσία drip προσαρμόστηκε επάνω στο καρφάκι τροφοδοσίας ένα κομμένο φίλτρο EGO  στο 1cm από τον πάτο και προστέθηκε εντός του αποστειρωμένη γάζα για απορροφητικό υλικό. Έτσι έγινε ευκολότερο το driping με μια σχετική αυτονομία σε υγρό.
 
3.       Στο κάτω μέρος από το καρφάκι τροφοδοσίας έγινε προσαρμογή ενός φυτιλιού σε σχήμα Π με προέκταση ουράς εντός του καρφιού, για ιδανική τροφοδοσία, από τα άκρα της φυτιλοαντίστασης (σε επαφή με το φυτίλι της αντίστασης) και όχι απευθείας σε επαφή με το σύρμα γιατί επηρεάζει αρνητικά την καύση. Αυτό για να γίνει θέλει λίγο δεξιοτεχνία. αλλά αν γίνει μία φορά σωστά θα είναι και μόνιμο.
 
4.       Τέλος η φυτιλοαντίσταση είναι σεταρισμένη με αποστειρωμένη γάζα και όχι με κλασικό φυτίλι, όπου με ένα κομμάτι 3x5cm στριμμένο σε διάμετρο 3,5mm, έγινε προσαρμογή της αντίστασης στα 2Ω, με σύρμα 0,17mm και 4 σπείρες επι ενός συνδετήρα 1mm . Η προσαρμογή της αντίστασης  έγινε στα 2mm από το 1 άκρο του φυτιλιού, το άλλο άκρο προσαρμοσμένο ανάμεσα στους πόλους και κάτω από την αντίσταση αναδιπλωμένο χωρίς να έρχεται σε επαφή με την αντίσταση. Το τελευταίο έγινε για επιπλέον αυτονομία.
 


ΥΓ1.  Η 4η τροποποίηση αναπροσαρμόζεται στις προτιμήσεις του καθενός, δεν είναι απαραίτητο να εφαρμοστεί με τον ίδιο τρόπο ούτε με τα ίδια υλικά, καθώς όπως παρατηρήθηκε υπάρχουν και διαφορετικοί κλώνοι του LS-E με άλλες διαστάσεις των πόλων. Όπως επίσης στην πρώτη επιλογή θα μπορούσε να γίνει χρήση ενός επιστόμιου drip άλλης προτίμησης με τις ανάλογες διαστάσεις. Η βασική τροποποίηση βρίσκεται στο 2ο και 3ο σκέλος.


ΥΓ2. Για εναλλαγή και πάλι σε tank από drip αρκεί να αφαιρέσουμε το επιστόμιο και το εσωτερικό φίλτρο και να ξαναβάλουμε το μητρικό του επιστόμιο Ego.
 
Καλά ατμίζματα! :thumpup:
 

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #296 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 01:37 »



Τελευταία τοποθετώ το φυτίλι τροφοδοσίας τελευταίο, δηλάδή αφου βιδώσω το κομμάτι με το καρφί πάνω στον ατμοποιητή. Πολλές φορές τυχαίνει και δεν έχω καλό αποτέλεσμα κατα την άτμιση, κι όταν τον ξεβιδώνω για να τσεκάρω, βρίσκω το φυτίλι τροφοδοσίας κολλημένο πάνω στην αντίσταση.


Συμβάινει και σε άλλους φίλους αυτό η είμαι ο μόνος;

Αποσυνδεδεμένος Diver

  • ***
  • 692
  • Φύλο: Άντρας
  • H νεκροψία θα δείξει ....
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #297 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 14:18 »
Κολλημένο ;  :hmmm:
Μήπως το φιτίλι με το πλέγμα είναι πολύ λάσκα στο καρφάκι και πέφτει ;  Υπερτροφοδοτεί με υγρό ; Όταν λες "δεν έχω καλό αποτέλεσμα κατά την άτμιση" , τι εννοείς ;

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #298 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 23:24 »
Κολλημένο ;  :hmmm:
Μήπως το φιτίλι με το πλέγμα είναι πολύ λάσκα στο καρφάκι και πέφτει ;  Υπερτροφοδοτεί με υγρό ; Όταν λες "δεν έχω καλό αποτέλεσμα κατά την άτμιση" , τι εννοείς ;


Εννοώ ότι μερικές φορές εκεί που ατμίζω μου έρχεται καμμένο. Και μόλις ξεβιδώνω το κομμάτι με το καρφί για να δώ τι συμβαίνει, το πλέγμα μένει στο καρφί, ενώ το φυτίλι μένει πάνω στην αντίσταση.
Είναι τόσο κολλημένο, που για να το ξεκολλήσω από την αντίσταση χωρίς να την καταστρέψω, πρέπει να τη πυρώσω, αλλιώς, τραβώντας το φυτίλι με κρύα αντίσταση θα ξυλώσω κι αυτή.


Είναι προφανές ότι λιώνει το υαλόνημα πάνω στο σύρμα αλλά με αντίσταση 1,5 - 2 Ωμ και 3,6 volt δεν θεωρώ ότι έχω ακραίο setup.


Αποσυνδεδεμένος Diver

  • ***
  • 692
  • Φύλο: Άντρας
  • H νεκροψία θα δείξει ....
Απ: LS-E Νέος επισκευάσιμος τύπου τανκ
« Απάντηση #299 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 23:50 »
Δε νομίζω να είναι θέμα ατμοποιητή   :dontknow:
Αν λιώνει το υαλόνημα μάλλον πρέπει να το αλλάξεις .

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110738 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159956 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515419 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146497 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303300 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12799 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 191 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530839 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201480 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801673 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11083 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41006 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet