Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών

Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

Google (site search)   

Αναζήτηση vaping

Twitter

Αποστολέας Θέμα: Βάσεις Purity Clouds  (Αναγνώστηκε 63057 φορές)

Αποσυνδεδεμένος stamatisgr

• e-medium ατμιστής
  • **
Απ: Βάσεις Purity Clouds
« Απάντηση #480 στις: Ιούλιος 16, 2022, 14:46 »
Παρέλαβα 250ml PG με 100mg/ml νικοτίνη.
Διαυγής σαν καθαρό νερό!
Έφτιαξα 100ml σκέτη βάση 50/50
στα 18mg/ml νικοτίνη και την δοκίμασα.
Άψογη!

Αποσυνδεδεμένος gstamatos

• e-medium ατμιστής
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!
« Απάντηση #481 στις: Ιούλιος 16, 2022, 14:51 »
Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης

Έχω παραγγείλει ακριβώς την ίδια,
Σήμερα μου ήρθε tracking number...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 16, 2022, 22:37 από Buliwyf »

Συνδεδεμένος swtos

• e-lights ατμιστής
  • *
  • Geekvape B100 - Pico 21700 - Zeus X
« Απάντηση #482 στις: Ιούλιος 20, 2022, 09:12 »
Καλημέρα φίλε μου, δεν σου απάντησα γιατί δυστυχώς ακόμα δεν έχω παραλάβει τίποτα. Και σε όσα email ή μηνύματα (από τη φόρμα επικοινωνίας) τους έχω στείλει δεν απαντάνε. Παραγγελία 23/6/2022 και ακόμα σε επεξεργασία βρίσκεται. Πιστεύω ότι έχασα 99.85€. Για να μη μπερδευτεί κάποιος, αυτά αφορούν την ANTITPD. Την ίδια ημέρα είχα βάλει παραγγελία και από PURITY την οποία παρέλαβα κανονικά.

Τελικά μετά από σχεδόν ένα μήνα, με μεγάλες δυσκολίες στην επικοινωνία, ήρθε το δέμα χωρίς καμία αναφορά σε αριθμό αποστολής και μάλιστα η αποστολή φαινόταν (έχω όνομα - επώνυμο - διεύθυνση, μάλλον είναι τυχαία) από κοντά στη γειτονιά μου. Μάλλον είναι κάποιος τρόπος για αποφυγή ....   Όλα καλά πάντως αλλά με πολύ κόπο.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

• Φουγαροκαραβάνα
« Απάντηση #483 στις: Ιούλιος 20, 2022, 11:12 »
Μπράβο ρε Σώτο, ευτυχώς δεν ήσουν ούτε εσύ ο πρώτος που θα έκλαιγε τα λεφτά του και εύχομαι να μη βρεθεί κανείς σ' αυτή τη θέση. Όπως σου τα είπα έγιναν πάντως, ίσως και ακόμη πιο περιπετειωδώς!
Δυστυχώς τα πράγματα θα γίνουν ακόμη πιο δύσκολα στο κοντινό μέλλον και μακάρι να συνεχίσουμε να έχουμε αυτές τις δύο πηγές τουλάχιστον(purity & antitpd), έστω και με την αγωνία για το πότε και σε ποια κατάσταση θα παραλαμβάνουμε τις παραγγελίες μας.

• e-medium ατμιστής
  • **
  • Όλα είναι ατμός...!
« Απάντηση #484 στις: Ιούλιος 20, 2022, 11:41 »
Εγώ είχα ενημέρωση από την πρώτη στιγμή,
το δέμα έχει φτάσει ήδη Αθήνα, στην αναμονή για παραλαβή..

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

• e-high ατμιστής
« Απάντηση #485 στις: Αύγουστος 04, 2022, 11:11 »
Εδώ και χρόνια αγοράζω antiTPD. Με τα crypto προχθές χαλάστηκα. Θέλει πολλά κι ενώ τα ετοιμάζω στο PC, βλέπω πως θέλει και app κινητού. Σπάστηκα.Βλέπω πως η Purity Clouds δέχεται (ακόμη) πιστωτική-χρεωστική κάρτα.
Εσείς που ξέρετε την Meganic και έχετε δοκιμάσει και την Purity τι έχετε να πείτε ως προς την ποιότητα. Είναι εντάξει?

Αποσυνδεδεμένος jimmy

• e-medium ατμιστής
  • **
« Απάντηση #486 στις: Αύγουστος 04, 2022, 20:47 »
πως παραγγελνετε δεχεται μονο λεβα και οχι ευρω στην εθνικη δεν εχει μεταφορα με λεβα

• e-medium ατμιστής
  • **
  • Όλα είναι ατμός...!
« Απάντηση #487 στις: Αύγουστος 04, 2022, 20:50 »
Με κάρτα θα παραγγείλεις, το νόμισμα να είναι σε λέβα

Αποσυνδεδεμένος jimmy

• e-medium ατμιστής
  • **
« Απάντηση #488 στις: Αύγουστος 04, 2022, 21:06 »
ευχαριστω φιλε  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος testament

• e-medium ατμιστής
  • **
« Απάντηση #489 στις: Αύγουστος 04, 2022, 22:15 »
Εδώ και χρόνια αγοράζω antiTPD. Με τα crypto προχθές χαλάστηκα. Θέλει πολλά κι ενώ τα ετοιμάζω στο PC, βλέπω πως θέλει και app κινητού. Σπάστηκα.Βλέπω πως η Purity Clouds δέχεται (ακόμη) πιστωτική-χρεωστική κάρτα.
Εσείς που ξέρετε την Meganic και έχετε δοκιμάσει και την Purity τι έχετε να πείτε ως προς την ποιότητα. Είναι εντάξει?

Το παίζεις κορώνα-γράμματα.
Με AntiTPD ήμουν σαφώς πιο ευχαριστημένος αλλά το χάλασαν με τα crypto coins. Μα καλά, τόσο καιρό δε βρήκαν κάποιο εναλλακτικό τρόπο πληρωμής;
Με την Purity Clouds να εύχεσαι να μην πέσεις σε μάπα παρτίδα όπως εγώ (κι απ' ότι διαβάζω στο σχετικό νήμα υπάρχουν και σε άλλους παρόμοια θέματα).
Μια δοκιμή θα σε πείσει (ή όχι)

Βασικά δες τι επιλογές έχεις κι αν μπορείς να αποφύγεις την Purity, do it.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 04, 2022, 22:20 από testament »

Αποσυνδεδεμένος panoskatz

• e-regular ατμιστής
  • ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ!!!!!gvc.gr
« Απάντηση #490 στις: Αύγουστος 06, 2022, 11:13 »
Παρέλαβα και εγώ.Pg βάση.Πολυ καλή ποιότητα.Κρυσταλινη άοσμη.Πολυ γρήγορη αποστολή
και παράδοση.

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 599 69273 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:19
από Xameno_Skli
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2629 446445 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:51
από Giorgos F
Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ?? Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 5018 426403 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:12
από vagkoun83
Steampunk by Vladimiros Shake and Vape 359 60218 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:49
από Giorgos F
Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά. Shake and Vape 257 43611 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:22
από Giorgos F
Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει. ΥΓΡΑ (γενικά) 1613 407074 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:16
από Giorgos F
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας! Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1261 146590 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Giorgos F
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1654 169669 Τελευταίο μήνυμα Αύγουστος 07, 2022, 23:05
από Xxristos
Steam Train Shake and Vape 190 42138 Τελευταίο μήνυμα Αύγουστος 07, 2022, 22:29
από Xxristos
Συμβουλές για mod ... Mods 1582 183709 Τελευταίο μήνυμα Αύγουστος 07, 2022, 18:54
από kkoumas
Μπαταριες 21700 Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 3 260 Τελευταίο μήνυμα Αύγουστος 07, 2022, 10:46
από thebull
Βάσεις Purity Clouds [Βάσεις] 490 63057 Τελευταίο μήνυμα Αύγουστος 06, 2022, 11:13
από panoskatz

Κληρώσεις

ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ

Εδώ ανακοινώνονται οι κληρώσεις που τρέχουν και απευθύνονται αποκλειστικά στα μέλη του φόρουμ μας.
- Προσοχή. Για να μη διαγραφεί το μήνυμά σας από την κλήρωση, διαβάστε προσεκτικά τους όρους συμμετοχής που αναφέρονται στο πρώτο μήνυμα κάθε κλήρωσης.
- Για όσους ψάχνουν να δουν αν κέρδισαν, κοιτάξτε στις ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΗΞΕΙ

Κληρώσεις που τρέχουν: