vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

213 επισκέπτες, 8 χρήστες
Alexander20, dkostas, tibolaso, Tem, Eternal, th3ofilos, Tazz, dimitrisd

Twitter

ovale e-liquids

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #30 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 14:52 »
To old τα σπάει :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zagoris

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #31 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 15:12 »
τα υγρα ovale ειναι πολυ προσεγμενα! αγορασα το black old tobacco και επαθα πλακα..κ μου αρεσει επειδη εχει το σωστο χτυπημα στον λαιμο..απο χτες που το ξεκινησα σταματησα να θελω κανονικο τσιγαρο..επισης ειναι πολυ καλο που γραφει σε χαρτακι εσωτερικο, οδηγιες και τα συστατικα του με μεγαλα γραμματα.Αλλο ενα καλο ειναι, οτι εχει μικρη ποικιλια γευσεων η ovale και δεν χανεσαι..
ok oti πεις φιλε ,αφου σου αρεσει εμεις κανουμε στην ακρη,αλλα ολα τα αλλα για προσεγμενα και για συστατικα , ασε να τα κρινουν πιο εμπειροι απο εσενα στο η.τ. :hmmm: :-\

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #32 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 15:40 »
σημερα πηρα και εγω απο ενα καταστημα στην αργυπουλεως 107 το old tobacco και μπορω να πω οτι μου αρεσει παρα πολυ!
οντως εχει πολυ καλο χτυπημα και δεν μπουχτιζεις και επιτελους δεν μυριζει κα8ολου ενοχλητικα στους αλλους!
μαρεσει περισσοτερο απο tobacco tths decadense kai απο κατι αλλα ψηλο ουδετερα καπνικα υγρα,επισης μαρεσει παρα πολυ το μπουκαλακι που μπορεις να αναπληρωσεις την αμπουλα χςρισ να βγαλεις τη ταπα!
Μου το αφησε το παιδι 10ευρο επειδη ειμαι μελος του φορουμ, :respect: :respect: :respect: να ναι καλα το παλικαρι για την ε3πηρετηση και την εκπτωση που δινει στα μελη του φορουμ!

Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #33 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 16:15 »
επισης μαρεσει παρα πολυ το μπουκαλακι που μπορεις να αναπληρωσεις την αμπουλα χςρισ να βγαλεις τη ταπα!

Αυτό ποτέ μου δεν το κατάφερα με το μπουκαλίκι της Ovale είτε με πλαστική είτε με συλικονούχα τάπα. Πάντα είχα σταγόνες υγρού στο εξωτερικό της ταπας (λογικό γιατί αν σφυνώσεις το μπουκάλι στην τάπα απο κάπου πρέπει να βγει ο αέρας για να μπει το υγρό)

Μου το αφησε το παιδι 10ευρο επειδη ειμαι μελος του φορουμ, :respect: :respect: :respect:

Με απόδειξη ?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 07, 2012, 16:20 από panospeter »

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #34 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 19:24 »
ok oti πεις φιλε ,αφου σου αρεσει εμεις κανουμε στην ακρη,αλλα ολα τα αλλα για προσεγμενα και για συστατικα , ασε να τα κρινουν πιο εμπειροι απο εσενα στο η.τ. :hmmm: :-\
Ξερεις τιποτα κακό δλδ για τα υγρα της ovale?
Αν ναι πληροφορησε και εμας που τα ατμιζουμε ωστε να ξερουμε να τα κοψουμε

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9576
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #35 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 20:14 »
Oλα τα υγρά της Life Italia Prodotti που κατασκευάζονται σε συνεργασία με την Ovale είναι αξιόλογα. Το κακό είναι ότι πλέον διατίθενται με μηδενική περιεκτικότητα νικοτίνης. Οσοι αγοράσατε πρόσφατα αγοράσατε με μηδενική νικοτίνη?

Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #36 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 20:53 »
Oλα τα υγρά της Life Italia Prodotti που κατασκευάζονται σε συνεργασία με την Ovale είναι αξιόλογα. Το κακό είναι ότι πλέον διατίθενται με μηδενική περιεκτικότητα νικοτίνης. Οσοι αγοράσατε πρόσφατα αγοράσατε με μηδενική νικοτίνη?

TOBACCO BLACK , LICORICE , COGNAC , MINT υπάρχουν σε μηδενική νικοτίνη . Το ξέρω γιατί τυχαίνει να τα έχω στο μαγαζί μου . Με το ηλεκτρονικό τσιγάρο έχω κόψει το κάπνισμα ένα χρόνο και τους τελευταίους 4 μήνες έχω κολλήσει άσχημα με την γλυκόριζα   :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #37 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 20:56 »
Oλα τα υγρά της Life Italia Prodotti που κατασκευάζονται σε συνεργασία με την Ovale είναι αξιόλογα. Το κακό είναι ότι πλέον διατίθενται με μηδενική περιεκτικότητα νικοτίνης. Οσοι αγοράσατε πρόσφατα αγοράσατε με μηδενική νικοτίνη?
εγω αγοραζω με νικοτινη.Τωρα αν τελειωσει το στοκ στο μαγαζι και δεν ξαναφερει με νικοτινη αυτο δεν το ξερω.

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9576
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #38 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 21:18 »
.................τους τελευταίους 4 μήνες έχω κολλήσει άσχημα με την γλυκόριζα   :idiot1:
Είναι πραγματικά πολύ ωραία και απολαυστική γεύση αυτή η γλυκόριζα. Με κάλυψε απόλυτα ακόμα και στα 9mg/ml. Είχα περάσει προ ημερών από κάποιο Ovale shop στο κέντρο της Αθήνας και δεν υπήρχε ούτε για δείγμα με νικοτίνη. Και γενικότερα δεν είχε υγρά με νικοτίνη.

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #39 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 21:50 »
Oλα τα υγρά της Life Italia Prodotti που κατασκευάζονται σε συνεργασία με την Ovale είναι αξιόλογα. Το κακό είναι ότι πλέον διατίθενται με μηδενική περιεκτικότητα νικοτίνης. Οσοι αγοράσατε πρόσφατα αγοράσατε με μηδενική νικοτίνη?

Εχτες στο αιγαλεω αγορασα old με 9mg και ειχε και 18mg

Αποσυνδεδεμένος geminimax

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #40 στις: Ιανουαρίου 08, 2012, 20:56 »
Καλησπέρα και από μένα. Τυχαία πέρασα απο την Ovale στην Λέωφ. Αλεξάνδρας 69(νομίζω καινούριο κατάστημα!) και δοκίμασα old Tobaco med. Κόλησα με αυτη τη γεύση και μου έδωσε άλλη ποιότητα στο άτμισμα. Βέβαια ατμίζω με elips αν αυτό έχει σημασία. Πλούσιο ντουμάνι και πολύ ποιοτική γεύση.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #41 στις: Ιανουαρίου 08, 2012, 20:58 »
σε ποιο υψος ειναι?δηλαδη κοντα στον αρειο παγο για παραδειγμα?

Αποσυνδεδεμένος geminimax

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #42 στις: Ιανουαρίου 08, 2012, 21:07 »
Οπως κατεβαίνεις την Λεωφ. Αλεξάνδρας, είναι μετά τον Άρειο Πάγο στην περιοχή Γκύζη. Ακριβώς στην στάση Παναθήναια στο ρεύμα καθόδου προς Πεδίο Άρεως.  Λεωφ. Αλεξάνδρας 69.  Ελπίζω να βοήθησα.  Εντυπωσιακό μαγαζί, άριστη εξυπηρέτηση (μου έκανε εντύπωση!!). Δοκίμασα επι τόπου και κανά 2-3 γεύσεις ακόμα  αλλα το old tobacco με κέρδισε.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #43 στις: Ιανουαρίου 08, 2012, 21:10 »
να σαι καλα αδερφε  :thumpup:
ωρε στραβωμαρα που την εχω  :wall: :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: ovale e-liquids
« Απάντηση #44 στις: Ιανουαρίου 08, 2012, 21:18 »
Και εξαγριώνει τον ΕΟΦ... ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 952 110587 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:21
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159799 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515309 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146459 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303246 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530752 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801608 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11052 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40988 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet