vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

91 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, Milarepa, Tazz, xsad, kakos58, ZoeM, treloneritis

Twitter

The Vape Laboratory by Lamda

Αποσυνδεδεμένος Anubis

  • **
  • 486
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #30 στις: Οκτωβρίου 16, 2015, 13:37 »
επειδη μου φαινονται αρκετα εδιαφερουσες οι γευσεις σκεφτομαι να βαλω παραγγελια καποια απο τα υγρα της εταιρειας.

το short castle δεν βγαινει σε ετοιμο υγρο ή ειναι σε έλλειψη αυτη την στιγμη αν ξερει καποιος?

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #31 στις: Οκτωβρίου 16, 2015, 13:48 »
Μόνο άρωμα.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Anubis

  • **
  • 486
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #32 στις: Οκτωβρίου 16, 2015, 13:50 »
αν και δεν ειμαι των αναμιξεων υγρων βασεων κτλ αφου θελω να το δοκιμασω αναγκαστικα αρωμα λοιπον

Αποσυνδεδεμένος yannis8

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #33 στις: Οκτωβρίου 16, 2015, 17:38 »
Yaya dream.. Το ογδοο θανασιμο Αμαρτημα..Μολις το μυρισα ειχα ενδοιασμο,να το βαλω στον ατμο η σε σφηνακι να το πιω ? Ακρως εθιστικο!!!!

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #34 στις: Οκτωβρίου 18, 2015, 21:24 »
Παρουσιαση του YAYA DREAM  σιγα σιγα θα μπουν και αλλες κριτικες παρουσιασεις των υπολοιπων υγρων απο το συγκεκριμενο project

                       
γραψτε στα Youtube σχολια αν εχετε εμπειριες με το συγκεκριμενο υγρο
ή αλλές ερωτησεις για το υγρο !!!! ή για την γιαγια αν εχετε να της πειτε κατι  :laugh1: :laugh1:
Το χιουμορ παιζει παντα καλο στην ζωη μας ....  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:



Καλα ατμισματα!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 18, 2015, 21:56 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος Estella11

  • **
  • 172
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tilemahos!!!
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #35 στις: Οκτωβρίου 18, 2015, 22:15 »
Εριξα ενα γελιο με την γιαγια  :)) :))  με φαντάστικα μετα απο χρονια , αρρωστη με τις γευσεις !!!! 
Ωραια παρουσιαση και πανω που ειπα να μην παρω αλλο υγρο τωρα κοντα και να κατσω στα αυγα μου με τις αγορες , να τα παλι !!!

Συνδεδεμένος Milarepa

  • **
  • 325
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #36 στις: Οκτωβρίου 18, 2015, 22:41 »
Παιδιά υπάρχει κάποια στιγμή περίπτωση να βρούμε αυτά τα υγράκια και σε κανα μαγαζί για να τα δοκιμάσουμε;
Αδημονώ! Δείχνουν πολύ αξιόλογα από όσα διαβάζω εδώ μέσα!  :) :)

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #37 στις: Οκτωβρίου 18, 2015, 22:56 »
Προς το παρον δεν........
Το για-για εχει γευση μεστης μπανανας με νοτες από δρακοφυτο.
ΩΡΑΙΟ αξιζει τα χρηματα του 8.90 τα 20ml - η εκπτωση.
Eπισης αρκετα καλο το 12 monKeys.
Πετρος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος malossi

  • ***
  • 512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #38 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 15:25 »
μολις παρελαβα και εγω..



Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #39 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 17:04 »
Κώστα, ούτε ο Σεφερλής τέτοιο concept  :thumpup:

Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #40 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 17:11 »
Υπαρχει καποιος εκπτωτικος κωδικος;


Mobile klaz speaking...

Αποσυνδεδεμένος Ion92

Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #41 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 17:19 »

Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #42 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 17:38 »

Δυστυχώς δεν τα πάω καλά με τους ζεστούς καφέδες, ο μόνος ζεστός που πίνω είναι εσπρεσάκι όταν δεν έχω διαθέσιμο χρόνο. Ζάχαρη δεν βάζω σχεδόν καθόλου, μια μυτούλα από το μικρό κουταλάκι που ανακατεύεις τον εσπρέσο.
Σήμερα το πρωί το δοκίμασα λοιπόν με τον εσπρέσο μου και ήταν μια πολύ ευχάριστη συνεύρεση. Αυτό που με ζορίζει είναι τα 12mg νικοτίνης, στις πρώτες ειδικά τζούρες ζεματάει το άτιμο είναι και το στόμα φρέσκο το πρωί, δύσκολες καταστάσεις  :-[


Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Καλύτερα κάνε το στις προτεινόμενες αναλογίες και αν σου φανεί έντονο αραίωσε το λίγο ακόμα με βάση.
Αν το κάνεις με λιγότερο άρωμα και δεν σου αρέσει, μετά θα πρέπει να αγοράσεις και άλλο άρωμα για να το φέρεις εκεί που θέλεις.
ακριβως σε αυτο το διλλειμα ειμαι.δεν μου αρρσουν ουτε τα υποτονικα ουτε τα εντονα(σε αυτα εχω τρελλο βηχα).παρακαλω καποιος που τα εχει ηδη δουλεψει να πει κατι;υποψιν οτι η βαση μου ειναι 70-30 με vg70 δηλ.ευχαριστω


Mobile klaz speaking...

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #43 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 19:13 »
Για-για και 12monkeys 6ρια ,ότι πρεπει. ;)
Πετρος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος malossi

  • ***
  • 512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory by Lamda
« Απάντηση #44 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 23:02 »

λοιπον παιδια μολις δοκιμαστηκαν


η βαση τους ειναι πολυ καλης ποιοτητας και ειναι ισορροπημένα σε θεμα γευσης και αρκετα πολύπλοκα. για μενα ειναι ισως η καλυτερη ελληνικη προσπαθεια που εχω γευτεί.παρουσιαση φιαλιδίου ιστοσελιδας και ποιοτητας.


1.GAUCHO VERANO δοκιμη σε αιολο dripper.
για τους λατρεις του πεπονιου.το νιωθεις μεσα στο στωμα χωρις να σε λιγώνει.εχει ενα απαλο καπνικο υποβαθρο.λεει οτι εχει ξηρους καρπους και βανιλια.εγω δεν μπόρεσα να τα βρω και να τα διακρίνω.



2.12 MONKEYS δοκιμή στον apollo με αερα απο κατω μονο.


για τους λατρεις του gambit.ειναι ολοιδιο.νιωθεις κατι βουτυράτο μαζι με μπισκοτο και μαυρη ζαχαρη.λεει οτι εχει και μπανανα αλλα δεν μπορεσα να την βρω.δεν με χαλαει αλλα δεν το ζηταω κιολας.οσοι γουσταρουν gambit πρεπει να το δοκιμάσουν.



3.YAYA DREAM δοκιμη στον apollo παλι.


μυστηριο το υγρο αυτο.
πρωτη τσουρα σου ερχεται η κρεμα με φραουλα που εμενα μου φέρνει σε κερι.προσωπικα με χαλαει πολυ.προσπαθω να νιωσω επιγευση και μου ερχεται ελαφρως η μπανανα.λεω οκ δεν μου αρεσει..μετα απο λιγο αφου κρυωσε η αντισταση κανω ακομη μια γρηγορη δοκιμη και παρατηρώ οτι οσο ειναι χλυαρη η αντισταση βγαζει μια γλυκοξυνη γευση κατι σαν πορτοκαλι?σαγκουίνι? ετσι εριξα αρκετα τα watts για να δω αν οντως ετσι ηταν.


αποτελεσμα να παιζω σε πιο χαμηλα watts για να παιρνω αυτη την υπεροχη γευση...





τα υγρα ειναι αρκετα πολυπλοκα και φαινεται οτι εχει αρκετο ταλεντο μεσα.


θα τα κατετασα στην premium  κατηγορία...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4678 475549 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:06
από kyrgiannis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114311 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1231 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2299 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 883 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 270886 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1464 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos
Aspire Flexus Pro [AIO (Όλα σε ένα)] 0 814 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 14:43
από zamploutos
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 138 43062 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 05, 2024, 22:57
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 861 164780 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 04, 2024, 20:09
από vag21
Lost Vape Thelema Solo (21700) [Ηλεκτρονικά mods] 29 12282 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 30, 2024, 18:19
από Xameno_Skli
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1520058 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap