vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Cuttwood Premium e-Liquids

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Cuttwood Premium e-Liquids
« στις: Φεβρουαρίου 09, 2015, 05:41 »
Μετα απο καιρό και ψάξιμο απο εδώ και απο εκεί για διαφορά υγρά έρχονται στην επιφάνεια τα Cuttwood δεν τα εχω δοκιμάσει απλά θέλω να ρωτήσω εαν τα εχει δοκιμάσει κανείς φενονται πολυ τρέλα υγρά και σε έντασης αλλα και σε άρωμα.. Έρχονται απο 30ml και 120ml

http://www.vaporyshop.com/cuttwood-unicorn-milk-1-selling-ejuice/
Δείτε παρακάτω:





Συγγνώμη για το τόσο απλό review ηταν ότι βρήκα στις 5 το πρωί όποτε μόλις γυρίσω σπίτι θα ενημερώσω με περισσότερα..
Sent from my iPhone using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 09, 2015, 06:16 από harristopaloglou »

Αποσυνδεδεμένος its

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 01, 2015, 17:18 »
Σε ένα πρόσφατο ταξίδι μου στην Αμερική πήρα ανάμεσα σε πολλά και 2x cuttwood

Εξαιρετικά σε ποιότητα και γεύση.
Ένταση μεγάλη που για τα γούστα μου είναι σούπερ.

Αποσυνδεδεμένος antonisk

  • **
  • 479
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 01, 2015, 17:50 »
its, το Boss Reserve λένε ότι είναι κλώνος του GrandMaster. Αληθεύει;
Πάντως από την περιγραφή πολύ κοντά φέρνει....

A golden honey graham cereal with roasted nut clusters. Drenched in creamy milk & layered with sliced bananas.

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 01, 2015, 17:54 »
Όταν είχαν ανοικτά το e-shop δεν πήρα τώρα που θέλω έχουν κλειστό το e-shop. Ε είναι να τρελένεσαι όμως.
Εάν βρει κάποιος κάποιον τρόπο να πάρουμε αυτό το ριμαδοbossreserve..

Αποσυνδεδεμένος its

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 01, 2015, 18:42 »
Φίλε Αντώνη πάντα για τον δικό μου ουρανισκο θα σου πω στην ερώτηση σου: Καμία σχέση...
Το grandmaster δεν μου κάνει, δεν τα βρίσκει ο ουρανισκος μου μαζί του...
Ενώ το BossReserve μια χαρά το πίνω...
Θα έλεγα πως έχει έντονα αυτή τη βούτυριλα από την κρέμα στην εισπνοη με τον ουρανισκο να καταλαβαίνει κάτι από ξηρό καρπό και στην εκπνοη μια ελαφριά γεύση υπονοια μπανάνας. Όλα αυτά δένουν με μια γλυκαδα μάλλον από μέλι που λέει η περιγραφή... Επίσης για όσους έχουν δοκιμάσει μου θυμίζει πολύ το cosmicfog Milk and honey αλλά στο πολύ έντονο δλδ κάτι διαφορετικό... Τώρα βοήθησα Η μπέρδεψα παραπάνω..  Τέλος πάντων... Σορυ ρε παίδες αλλά δεν το έχω με τις περιγραφές
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 01, 2015, 19:15 από its »

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 01, 2015, 20:23 »
Το υγρο για το οποιο ειναι διασημη η εν λογω εταιρι ειναι το : Unicorn milk :thumpup:



Αποσυνδεδεμένος iPant

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 01, 2015, 20:52 »
Όταν είχαν ανοικτά το e-shop δεν πήρα τώρα που θέλω έχουν κλειστό το e-shop. Ε είναι να τρελένεσαι όμως.
Εάν βρει κάποιος κάποιον τρόπο να πάρουμε αυτό το ριμαδοbossreserve..


Δες εδώ. Το κατάστημα είναι από Αγγλία και έχω προμηθευτεί προιόντα από εκεί, αναφέρει ότι κάνει και worldwide shipping αλλά δε γνωρίζω κόστος. Επίσης, ένα άλλο υγρό το οποίο από την περιγραφή φέρνει στο Grandmaster αλλά δε το έχω δοκιμάσει, είναι το The King από Digbys.

Αποσυνδεδεμένος its

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 01, 2015, 20:55 »
Όταν είχαν ανοικτά το e-shop δεν πήρα τώρα που θέλω έχουν κλειστό το e-shop. Ε είναι να τρελένεσαι όμως.
Εάν βρει κάποιος κάποιον τρόπο να πάρουμε αυτό το ριμαδοbossreserve..

http://www.vapeclub.co.uk/search/index.cfm?sSearchString=cuttwood

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 01, 2015, 22:44 »
@its
Μια χαρά το πας με τις περιγραφές, μην ανησυχείς καθόλου. Ίσα που σκέφτομαι να ανοίξω ένα νήμα για υγρά με γεύση βουτυρίλα ώστε να σας ψαρεύω και να μένω μακριά!!!

@harris
Το The King δοκίμασε το. Αλλά χωρίς να σκέφτεσαι ότι είναι κλώνος grandmaster. Αν το δοκιμάσεις με καθαρό μυαλό, θα σου αρέσει πολύ. Αν το δοκιμάσεις ως κλώνο grandmaster θα απογοητευτείς. Και αν το δοκιμάσεις σε Ιαττυ θα σου αρέσει ακόμα περισσότερο.

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #9 στις: Μαρτίου 01, 2015, 23:53 »
Να πω την αλήθεια παράγγειλα και το The King και το reserve και ο λόγος του reserve γιατί είναι ακριβώς το ίδιο management  με τα five pawns και θέλω να δω τι τρελά κουβαλάνε και αυτοί.
Όσο για τα βούτυρα κτλ
Δοκίμασα προχθές 5 διαφορετικά για να δω τι λάθος έχω στο δικό μου αυτό το πράγμα με το σαλάμι που μυρίζει μετά δεν αντέχετε και το κακό είναι ότι μυρίζει μόνο σε εμένα. Sorry για το off topic.

Δεν με έχει τρελάνει το Grandmaster αλλά δεν θα το σκέφτομαι εκείνη την στιγμή είμαι σίγουρος απλά θα είμαι σαν 5 χρόνον παιδί που του ήρθε το γλυφιτζουρι του μετά από 1 μήνα :)


Αποσυνδεδεμένος its

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #10 στις: Μαρτίου 02, 2015, 00:11 »
@its
Μια χαρά το πας με τις περιγραφές, μην ανησυχείς καθόλου. Ίσα που σκέφτομαι να ανοίξω ένα νήμα για υγρά με γεύση βουτυρίλα ώστε να σας ψαρεύω και να μένω μακριά!!!


Xaxaxa... Cruiser άσε την πλάκα και κάνε review τα Artist Collection να ξεστραβωθουμε και εμείς... Σορυ για το off topic
Φιλικά Νικος

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #11 στις: Μαρτίου 02, 2015, 05:36 »
Υπάρχουν για δοκιμή e-smokers σήμερα το μεσημέρι θα είμαι εκεί οποίος θέλει ας έρθει.. να τα δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος its

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #12 στις: Μαρτίου 02, 2015, 10:34 »
@Harris: Ο λαος απαιτει αμεσα review  :))  (off topic)


@AntonisK: Το λινκ που εβαλες (vaporyshop) ειναι ενα απο τα μαγαζια που επισκεφθηκα & πηρα τα  Cuttwood  :laugh1: Φοβερα παιδια εκει ειδικα ο ΚΚ (kanthal kid) αλλα ρε παιδι μου εχουν ψυχωση με το cloud chasing & 100% VG υγρα :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #13 στις: Μαρτίου 27, 2015, 08:41 »
Δεν με έχουν σταλεί ακόμη τα υγρά τα περιμένω.. εάν έρθουν πότε γιατί πρέπει να έκανα λάθος στην μεταφορική.

Αποσυνδεδεμένος dallaskdp

  • **
  • 287
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cuttwood Premium e-Liquids
« Απάντηση #14 στις: Ιουνίου 12, 2015, 20:38 »
Την συγκεκριμένη σειρά υγρών την δοκίμασα αρκετό καιρό πριν και την λάτρεψα κυρίως για το Boss reserve  μιας και είμαι λάτρης της μπανάνας. Έχω καταναλώσει αρκετά ml από όλα τα υγρά της σειράς αυτής και γενικά μου έχει αφήσει  καλή εντύπωση οπότε ας κάνω και μία παρουσίαση.

Εισαγωγή: Η συγκεκριμένη εταιρία εδρεύει στο Λος Άντζελες των Ηνωμένων πολιτειών Αμερικής και αρχικά  έγινε γνωστή για το Unicorn milk. Στη συνέχεια έγινε γνωστή ολόκληρη η σειρά των υγρών της και άρχισε να έρχεται και προς Ευρώπη μεριά. Άξιο αναφοράς είναι και το μάρκετινγκ γύρω από το boss reserve σχετικά με την παλαίωση του και έπειτα τη διάθεσή του στο κοινό. Παρόμοιο δηλασή με αυτό του Castle Long reserve αλλά σε πολύ μικρότερο βαθμό. Έχω στην κατοχή μου ολόκληρη τη σειρά υγρών, ή έτσι νόμιζα τουλάχιστον μέχρι που διαπίστωσα ότι πολύ πρόσφατα βγήκε και πέμπτο υγρό να συμπληρώσει τη σειρά, το Bird brains, το οποίο δεν το έχω δοκιμάσει. Οι δικές μου συσκευασίες είναι των 15 ml, εκτός του Boss reserve που διατίθεται μόνο σε 30 ml μπουκαλάκι, και περιέχουν 6 mg/ml  νικοτίνη. Οι δοκιμές πραγματοποιήθηκαν σε Kayfun v4 με μονή αντίστση Kanthal A1 0,28mm, 2,5 mm διάμετρο στα 1,4 ohm και 11 watt και σε dripper Royal Hunter με διπλή αντίσταση Kanthal A1 0,32 mm, 2,5 mm διάμετρο στα 0,7ohm σε μηχανικό μοντ. Στο τέλος θα προσθέσω και μία βαθμολογία που θα αφορά το τι αποκόμμισα εγώ από το κάθε υγρό.

Η σύσταση σε φυτική γλυκερίνη και προπυλενική γλυκόλη είναι η ίδια για κάθε υγρό, 70% VG/ 30% PG. Ακολουθεί φωτογραφία που αναγράφεται η περιγραφή του υγρού από την ίδια την Cuttwood.

Συσκευασία: Τα υγρά διατίθενται σε ποσότητες 15, 30 αλλά και 120 ml σε γυάλινο μπουκαλάκι με child proof  καπάκι και σταγονόμετρο. Εξαίρεση αποτελεί το Boss reserve το οποίο είναι διαθέσιμο μόνο στην συσκευασία των 30 ml.
Τιμές: Το κόστος για να τα αποκτήσει κάποιος είναι 13$ για τα 15 ml, 23$ για τα 30 ml και 85$ για τα 120 ml. Το boss reserve είναι διαθέσιμο μόνο σε συσκευασία 30 ml και η τιμή του είναι 24$.
Περιεκτικότητες σε νικοτίνη: Είναι διαθέσιμα σε 0, 3, 6, 12 και 18 mg νικοτίνης.
Site: www.cuttwood.com

Ας τα πάρουμε ένα ένα:

Unicorn milk
Θα ξεκινήσω με τη μασκότ της εταιρίας και αυτό που την έκανε γνωστή σε όλους. Ο σεφ υπόσχεται ότι μέσω του Unicorn milk θα γευτούμε ώριμη φράουλα περιτριγυρισμένη από τέσσερις διαφορετικές κρέμες. Φέρνοντας το μπουκαλάκι κοντά στη μύτη έρχονται έντονες, ευχάριστες νότες φράουλας. Ξεκινάω λοιπόν να το ατμίζω και αρχικά αυτό που αντιλαμβάνομαι είναι ώριμη φράουλα με διάφορους κρεμώδεις τόνους που όμως δεν είναι ιδιαίτερα διακριτοί. Ενώ συνεχίζω να το ατμίζω, το υγρό ξετυλίγεται και αποκαλύπτεται και τότε αντιλαμβάνομαι τον λόγο που έφερε την εν λόγω εταιρία στο προσκήνιο. Στην εισπνοή αντιλαμβάνεται κανείς γλυκιά κρέμα με μικρής έντασης την αίσθηση του γάλακτος. Όσο συνεχίζεται το άτμισμα, έρχονται κατά ώσεις οι τέσσερεις κρέμες που υπόσχεται ο παρασκευαστής, που από την μία είναι διακριτές μεταξύ τους αλλά από την άλλη είναι πολύ αρμονικά δεμένες μεταξύ τους και συνθέτουν ένα εξαίσιο αποτέλεσμα. Στην εκπνοή, το μείγμα από τις κρέμες υποχωρεί αισθητά και παραχωρεί τη θέση του σε γεύση ώριμης φράουλας. Στον ντρίπερ η αίσθηση του αρώματος είναι εξαιρετική, ο ατμός βελούδινος και τα συστατικά του υγρού αναδύονται με έναν μοναδικό τρόπο. Φαίνεται να έχει πέσει αρκετή δουλεία για την  παραγωγή του συκεκριμένου υγρού που απ' ότι φαίνεται απέδωσε τα μέγιστα. Προτείνεται ανεπιφύλαχτα στους λάτρεις των γλυκών υγρών αλλά και σε αυτούς που θέλουν να γευτούν ενά γκουρμέ υγρό.
Βαθμολογία: 95/100

Monster melons
Το υγρό παρουσιάζεται σαν ένας γευστικός συνδυασμός κανταλούπε, παπάγια και μάνγκο. Αν και τα φρουτώδη υγρά αναπλήρωσης δεν είναι το δυνατό μου σημείο, ο συνδυασμός αυτός των τροπικών φρούτων μου κίνησε το ενδιαφέρον και δεν έχασα την ευκαιρία να το αποκτήσω και να το δοκιμάσω. Στο δια ταύτα τώρα. Αρχικά, στις πρώτες τζούρες από τον καυφούν έρχεται ένας φρουτένιος γευστικός συνδυασμός με πολύ δυσδιάκριτα όμως τα συσταστικά του. Πιο πολύ μου φέρνει σε πεπόνι με ροδάκινο ή κάτι τέτοιο τέλοσπάντων. Η αίσθηση που αφήνει είναι γευστική και αναζωογονητική. Συνεχίζω λοιπόν να το ατμίζω και το υγρό αρχίζει σιγά σιγά να ξετυλίγεται. Στην εισπνοή γίνεται ιδιαίτερα αισθητό το πεπόνι (κανταλούπε) με κάποιους κρεμώδεις τόνους χωρίς όμως να χάνει τη φρουτώδη υφή του. Στη διάρκεια της τζούρας επικρατεί ο συνδυασμός και των τριών φρούτων, χωρίς να υπερισχύει αισθητά κάποιο, που μου φάνηκε ιδιαίτερα πετυχημένος. Ενώ στην εκπνοή υποχωρούν τα υπόλοιπα φρούτα και αποκτά πιο έντονη αίσθηση το μάνγκο. Αυτό που αντιλήφθηκα αργότερα στάζοντας μερικές σταγόνες στον χάντερ είναι πως η παπάγια βρίσκεται πάντα στο παρασκήνιο και ο ρόλος της μάλλον είναι να στρογγυλεύει το υγρό και να δίνει ακόμη έναν αναζωογονητικό τόνο στο υγρό. Γενικά είναι ένα ωραίο και καλοκαιρινό υγρό και ατμίζεται άνετα όλη την την ημέρα. Επίσης είναι ένας φρουτοσυνδυασμός που δεν συναντάς σε πολλά υγρά αναπλήρωσης οπότε αξίζει μία δοκιμή.
Βαθμολογία: 89/100

Sugar Bear
Το τρίτο υγρό της σειράς είναι ένας συνδυασμός γαλακτομπισκότου, κανέλας και ζαχαρούχων δημητριακών. Μυρίζοντας το υγρό από τη συσκευασία αυτό που έρχεται πιοέντονα είναι φυσικά η κανέλα. Γεμίζω λοιπόν τον αμτοποιητή και ξεκινάω να ατμίζω. Αυτό που αποκομμίζω για αρχή είναι κρεμώδης βανίλια χωρίς όμως να μπορώ να διακρίνω τα δημητριακά αλλά και τα υπόλοιπα που υπόσχεται ο σεφ. Ευχαριστημένος όμως από τα υπόλοιπα υγρά της σειράς συνεχίζω να το ατμίζω. Μετά από αρκετές τζούρες αρχίζουν σιγά σιγά να ξεπετάγονται και τα υπόλοιπα αρώματα. Στην εισπνοή είναι αισθητή η κανέλα μαζί με ήπιους τόνους κρεμώδους βανίλιας. Όσο συνεχίζεται η τζούρα η κανέλα περνάει στο παρασκήνιο, χωρίς ομως να εξαφανίζεται τελείως και κάνουν την εμφάνισή τους τα δημητριακά με τόνους ζάχαρης. Τέλος στην εκπνοή η κανέλα επιστρέφει, αυτή τη φορά όμως συνδυασμένη με μπισκότο, δίνοντας ένα πολύ ξεχωριστό αποτέλεσμα. Γενικά δεν προσομοιάζει στα διάφορα υγρά με κανέλα που κυκλοφορούν και είναι αρκετά ξεχωριστό.
Βαθμολογία: 82/100

Boss reserve
Το τελευταίο και αγαπημένο μου υγρό από τη σειρά. Ο σεφ εδώ υπόσχεται να μας ταξιδέψει με ένα μείγμα δημητριακών με καρύδια και μέλι, βουτηγμένα σε  κρεμώδη γάλα και επικάλυψη ώριμης μπανάνας. Για να είμαι ειλικρινής, το άρωμα που μου έρχεται όταν ανοίγω το μπουκαλάκι να το μυρίσω είναι παρόμοιο με αυτό του Grandmaster, αν και τα δύο υγρά μεταξύ τους έχουν σημαντικές διαφορές στο άτμισμα. Η πρώτη αίσθηση που δίνει το υγρό όταν ξεκινάς να το ατμίζεις είναι κρεμώδης γλυκιά μπανάνα. Γρήγορα όμως αποκαλύπτει τον πραγματικό του χαρακτήρα. Στην εισπνοή, είναι ιδιαίτερα αισθητή η κρεμώδης μπανάνα με τους τόνους των δημητριακών με μέλι να βρίσκονται στο παρασκήνιο και να εμπλουτίζουν την μπανάνα. Κατά τη διάρκεια της τζούρας όλα τα στοιχεία που υπάρχουν στην περιγραφή συνυπάρχουν με έναν εξαίσιο τρόπο, χωρίς να επικαλύπτει το ένα το άλλο, χαρίζοντας ένα πολύ ωραίο ατμιστικό αποτέλεσμα. Τέλος, στην εκπνοή, η μπανάνα περνάει στο παρασκήνιο ενώ γίνονται πιο έντονα τα δημητριακά με το μέλι. Θεωρώ πως είναι από τα πιο καλοφτιαγμένα υγρά και κάτι που σίγουρα πρέπει κάποιος; να δοκιμάσει. Προσωπικά αγοράζω κάθε τόσο από ένα μπουκαλάκι.
Βαθμολογία: 95/100

Σημείωση: Κάτι που δεν ανέφερα στις περιγραφές των υγρών είναι ότι η παραγωγή ατμού αλλά και το χτύπημα βρίσκονται σε φυσιολογικά επίπεδα αναλογικά με τη σύσταση των υγρών και με το επίπεδο νικοτίνης. Επίσης, έχω την πεποίθηση ότι είναι λίγο πιο βάναυσα για τις αντιστάσεις από άλλα υγρά, αφήνουν δηλαδή αρκετά κατάλοιπα.
Επίλογος: Πρόκειται για μια πολύ ξεχωριστή σειρά υγρών, που αποδίδουν τα αρώματα που υπόσχονται με μοναδικό τρόπο. Δίκαια θεωρούνται premium υγρά και σίγουρα αξίζουν μια δοκιμή. Η σειρά δεν περιλαμβάνει καπνικά υγρά, ούτε καν κάτι που να προσομοιάζει σε καπνικό. Αντίθετα έχουν εμβαθύνει πάρα πολύ σε γλυκιές και φρουτώδεις γεύσεις και νομίζω πως  έχουν καταφέρει να πετύχουν ένα φοβερό αποτέλεσμα.



 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33774 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534315 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59616 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8070 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237025 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 451 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13977 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136030 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084829 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35203 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9876 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478373 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy