vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #30 στις: Ιουνίου 09, 2010, 17:32 »
se poia xora eisai?γουσταρω τα greeklish
Ο Λευτερης (admin) να δειτε πως τα γουσταρει  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #31 στις: Ιουνίου 09, 2010, 17:44 »
but why????gleeklish are very fabioyloys.they are very very easy san na atmizeis ena pragma ;D slow the very oil diladi.(σιγα το πολυελαιο δηλαδη) :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #32 στις: Ιουνίου 09, 2010, 19:22 »
but why????gleeklish are very fabioyloys.they are very very easy san na atmizeis ena pragma ;D slow the very oil diladi.(σιγα το πολυελαιο δηλαδη) :laugh1: :laugh1:
Oh, tripolitis, you speak London very best  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #33 στις: Ιουνίου 09, 2010, 19:43 »
oh thank you.ξερω και αλλα.shit high and watch. 8)

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9577
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #34 στις: Ιουνίου 09, 2010, 22:12 »
πλάκα πλάκα αυτά τα greeklish σκοτώνουν πραγματικά. Απελπιστικά κουραστικά , σου βγαίνουν τα μάτια αν προσπαθήσεις να τα διαβάσεις. Απορώ πως είναι δυνατό να γράφει κάποιος έτσι. Γνωρίζω κάποιους μάλιστα που δεν μπορούν να γράψουν ελληνικά.

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #35 στις: Ιουνίου 09, 2010, 22:15 »
Θα παρακαλούσα όλους να σταματήσουν την χρήση των greeklish.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #36 στις: Ιουνίου 09, 2010, 23:10 »
Θα πρότεινα greeklish μόνο σε κατοίκους άλλων χωρών αν δεν έχουν ελληνικές γραμματοσειρές στο σύστημα τους

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #37 στις: Ιουνίου 09, 2010, 23:12 »
νομιζω σε ολα τα φορουμ που απαγορευουν τα greeklish εξαιρουνται αυτοι που γραφουν απο ξενες χωρες γιατι πιθανον δεν εχουν ελληνικο πληκτρολογιο.
σε τετοιες περιπτωσεις ειναι ευκολο ενας διαχειριστης να το μετατρεπει σε ελληνικα με all greek to me με 2 κλικ πχ το παραπανω κειμενο:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ K ΕΧΩ ΠΟΛΛΗ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !! ΖΗΤΑΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΚΑΠΝΙΖΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ  ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΣΙΓΑΡΑ K ΖΩ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΝΑΙ ΑΝ K ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ  ΦΕΡΕΙ ΤΑ HT! ΑΠΟ ΟΣΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΙΣΩΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΩ.

ΣΑΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ  K ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ FORUM K ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΙΟ ΤΥΠΟ HT ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ.

ΟΜΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ? ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ K ΑΜΕΣΩΣ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΛΗ ΕΝΑ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΟΠΩΣ  K ΝΑ ΔΙΑΡΚΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΟΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ! ΕΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΑ EXTRA  PARTS ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ K ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!

K ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΛΗ! ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ! ΠΡΕΠΕΙ "ΕΠΙΓΟΝΟΤΣ" ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ!! ΚΑΝΩ ΔΥΟ ΠΑΚΕΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΥΓΡΟ? ΠΟΣΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ DLD ML ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩ?

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ, ΜΑ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΑΚΡΗ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΟ HT?  K ΠΟΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΡΧΑΡΙΟ ΠΟΥ ΖΕΙ ΜΑΚΡΙΑ  ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ K ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ PARTS ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΜΕΝΕΙ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΦΙΛΙΚΑ

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #38 στις: Ιουνίου 10, 2010, 01:47 »
Σωστός, Γιώργο.  :thumpup:
Να δώσουμε και το link: http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp
@ DARK ANGEL : Καλώς ήρθες. Το επόμενο greeklish μήνυμα θα σβηστεί χωρίς προειδοποίηση.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #39 στις: Ιουνίου 10, 2010, 07:51 »
μην το αποπαιρνεις το κοριτσι βρε κακε κακε ατμιστη ;D
Μαυρε Αγγελε,παρε ego αν οχι απο εδω Ελλαδα,απο Αγγλια ή Αμερικη ή Κινα.και τα υπολοιπα που σε ειπαν για αυτο.υγρα,φιλτρα αδεια 1-2 μπαταριες παραπανω.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #40 στις: Ιουνίου 10, 2010, 09:17 »
μην το αποπαιρνεις το κοριτσι βρε κακε κακε ατμιστη ;D
Μαυρε Αγγελε,παρε ego αν οχι απο εδω Ελλαδα,απο Αγγλια ή Αμερικη ή Κινα.και τα υπολοιπα που σε ειπαν για αυτο.υγρα,φιλτρα αδεια 1-2 μπαταριες παραπανω.

Καλημέρα σε όλους σας παιδιά!!! Πρώτα από όλα να σας ζητήσω συγγνώμη που σας κούρασα  με τα Αγγλοελληνικά μου…

Είναι ένας τρόπος που έχω συνηθίσει να γράφω κ πάλι σας ζητώ συγγνώμη

Θέλω πολλή θερμά να ευχαριστήσω όλους που μου απαντήσατε!!

Tripolitis ήσουν πολλή κατατοπιστικός κ σε ευχαριστώ για την βοήθεια κ την υποστήριξη σου….ευχαριστώ πολλή  κ τον Giorgo 1969 που έκανε τον κόπο να μεταφράσει τα κινέζικα μου!!!

 Να είσαι καλά !!!Seb, Danden σας ευχαριστω πολλυ κ να ζητήσω συγγνώμη κ από τον Tem. :-[

Να απαντήσω σε ποια χώρα λοιπόν ζω. Είμαι στην Saudi Arabia, Σαουδική Αραβία.
Έχουμε τα πάντα μα δυστυχώς δεν έχω βρει ακόμα ΗΤ.

Να σας πω παιδιά ότι εχτες είδα στο Nobacco  ένα ΗΤ που μου φάνηκε καλό κ θέλω την γνώμη σας κ αν αυτό είναι καλλίτερο από το EGO??????

Είναι το NOBACCO Black Line  κ πιστεύω είναι  σε καλή τιμή
Όμως δεν ξέρω η μπαταρία πόσα  mah είναι? Δηλαδή αν κραταει αρκετές ώρες?
Δεν έχω καταλάβει τι μοντέλο είναι? Είναι όπως το 510? Το 401??????

Εάν πιστεύετε ότι πρέπει απλά να  ξεκινήσω με το Ego τότε μου το λέει κάποιος κ δεν σας κουράζω άλλο .

Θα κάνω όπως μου προτείνατε με τους atomizers κ με τα λαδάκια.

Θέλω να σας ευχαριστήσω για την κατανόηση σας κ για την βοήθεια σας!!!

Να είσαστε όλοι καλά!!!   :)

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9577
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #41 στις: Ιουνίου 10, 2010, 09:37 »
Καλημέρα Dark Angel  :thumpup:
το NOBACCO Black Line χρησιμοποιεί ατμοποιητή 510 όπως και το eGo. Η διάρκεια μπαταρίας είναι μικρότερη (φτάνει μέχρι τα 280 mah) απο την αντίστοιχη του eGo. Απο εκεί και πέρα το Black Line είναι μικρότερο σε όγκο σε σχέση με το  eGo. Kαι βέβαια δεν μας κουράζεις καθόλου. Ολα τα μέλη είναι πρόθυμα να σε βοηθήσουν.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #42 στις: Ιουνίου 10, 2010, 09:49 »

 Σε ευχαριστω Tem,

Κατάλαβα τώρα πολλή καλά τι πρέπει να επιλέξω όπως αρχικά μου πρότεινε ο Tripolitis.

Εύχομαι να τα καταφέρω κ να το εχω σύντομα εδώ.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #43 στις: Ιουνίου 10, 2010, 10:00 »
Σαουδικη Αραβια????καμια θεση για ξυλουργο εχει εκει? ;D
Μην ψαχνεις αλλο.Απο Κινα ή Αγγλια.
Δεν μας κουρασες καθολου με τα αγγλο-greeklish,ισα ισα γελασαμε και λιγο και ειδες και εσυ ποσο τρελοκομειο ειμαστε,και πως θα εισαι και εσυ μετα απο μηνες ατμισματος :))

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #44 στις: Ιουνίου 10, 2010, 10:08 »
Σαουδικη Αραβια????καμια θεση για ξυλουργο εχει εκει? ;D
Μην ψαχνεις αλλο.Απο Κινα ή Αγγλια.
Δεν μας κουρασες καθολου με τα αγγλο-greeklish,ισα ισα γελασαμε και λιγο και ειδες και εσυ ποσο τρελοκομειο ειμαστε,και πως θα εισαι και εσυ μετα απο μηνες ατμισματος :))
εισαστε ειλικρινα ολοι πολλυ πολλυ φιλικοι!!! μακαρι να χρειαζομασταν ειλικρινα θα εκανα κατι ειλικρινα!!! (εννοω ξυλουργους )ομως αληθεια εργαζεσαι σαν ξυλουργος???? εφαγα ολη την Ελλαδα να βρω εναν ανθρωπο να ξερει να κανει στρογγυλες πορτες!!!! λες να εισαι εσυ αυτος? ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΜΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟ ΛΕΩ!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110623 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159832 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515316 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146469 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303248 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 186 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530759 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801617 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11054 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40991 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet