vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

201 επισκέπτες, 9 χρήστες
Sergios, ΨΗΛΟΣ, Milarepa, I.P, Tazz, Jorge, lounik, tibolaso, giorgos1999

Twitter

Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #30 στις: Ιουλίου 23, 2010, 11:30 »
Σας ευχαριστώ όλες/ους. Η αλήθεια είναι πως δεν το επεδίωξα, απλά κάποια στιγμή μπούχτησα και είπα "αει στα τσακίδια"!! :laugh1:
@Atmos
Ο Tem είναι άξιος γευσιγνώστης. :laugh1:
@Tem
Τελικά το ερώτημα δεν ήταν ρητορικό! :laugh1:

η αλήθεια είναι ότι το άτμισμα μπουχτίζει αφάνταστα αρκετά συχνά. Κάτι δηλαδή που δεν συμβαίνει με το κάπνισμα. Επομένως αν περάσεις οριστικά απο το ΚΤ στο ΗΤ είναι μάλλον εύκολο να κόψεις κάποια στιγμή λόγω μπουχτίσματος και το άτμισμα. Ειδικότερα πιστεύω ότι όσο περισσότερο ψάχνεσαι με συσκευές αλλα κυρίως με υγρά , τόσο πιο εύκολο είναι να μπουχτίσεις.
Το έχω αισθανθεί προσωπικά πολλές φορές. Κάποια υγρά μάλιστα είναι τόσο μπουχτιστικά που είναι ότι πρέπει για να κόψει κανείς το άτμισμα. Και κάτι ακόμα. Υπάρχουν υγρά που μας ενθουσιάζουν για κάποιο διάστημα και ξαφνικά μας μπουχτίζουν υπερβολικά. Ο Vasilis δοκίμασε υγρά απο όλα τα μήκη και πλάτη του πλανήτη και τελικά μπούχτισε κυριολεκτικά όπως φαίνεται  8). Σε συνδυασμό με τα 808 cartomizers που αγόραζε κατα εκατοντάδες  :)) (http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,850.msg26392.html#msg26392)
Ισως δεν χρειάζεται και εμείς να κάνουμε προμήθειες για μεγάλα διαστήματα γιατί είναι πολύ πιθανό να μπουχτίσουμε και να μη μας χρειαστούν στο μέλλον.
Τελικά μάλλον δεν πρόλαβε να δοκιμάσει τα μεγάλα eGo atomizers και cartomizers.
edit  Πιστεύω ότι τον Vasili τον βοήθησε αφάνταστα και το MTS  :))

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 01, 2011, 02:10
πάντως ο Vasilis είναι ο πρώτος μεγάλος ατμιστής , στην μέχρι σήμερα πορεία του forum ,  που έκοψε οριστικά καπνισμα και άτμισμα. 
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 01, 2011, 02:10 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #31 στις: Οκτωβρίου 24, 2010, 12:55 »
Ας ελπίσουμε όλοι να μπουχτήσουμε και να κόψουμε και το άτμισμα!!! :))

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #32 στις: Οκτωβρίου 24, 2010, 22:52 »
Καλησπέρα.
Να καταθέσω και εγώ την μικρή εμπειρία μου (1 μήνα ατμιστής) σχετικά με το η.τ. Έχω κόψει αρκετές φορές το κ.τ. και με άνεση θα έλεγα, αλλά πάντα το είχα στην άκρη του μυαλού μου γιατί το γούσταρα όταν έπινα ένα τσίπουρο. Πάντα όμως κάτι με έτρωγε γιατί ήξερα ότι δεν πράττω σωστά. Έτσι ανακάλυψα το η.τ. στις 20/9/2010 και ενώ από τις αρχές του χρόνου έκανα 2-3 κ.τ. την ημέρα, τώρα πιστεύω ότι ατμίζω πολύ περισσότερο νικοτίνη απ' ότι πριν. Μέχρι στιγμής δεν με μπουχτίζει σε αντίθεση με το κ.τ. όταν το παράκανα. Ατμίζω ένα καρτο με 1,8 νικοτίνη την ημέρα περίπου, που αναλογεί σε 1-1,5 πακέτο κ.τ. και αυτό αρχίζει να με ανησυχεί. Δεν ξέρω με το πέρασμα του χρόνου αν θα το μπουχτίσω, μέχρι στιγμής όμως αν εξαιρέσουμε κάποιες στιγμές που μου την σπάει, σε γενικές γραμμές το γουστάρω που μπορώ να κάνω το κέφι μου με το λιγότερο δυνατό κόστος (θέλω να πιστεύω) για την υγεία μου.

Να μην ξεχάσω να ευχαριστήσω όλους τους συνατμιστές για τις συμβουλές τους και την εμπειρία που καταθέτουν με τα οποία με βοηθούν να βελτιώνομε στην ατμιστική μου πορεία.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #33 στις: Νοεμβρίου 01, 2010, 09:23 »

Καλημερα σε ολους σας παιδια!!! Αν κ χαθηκα για αρκετο καιρο...ειμαι παντα μια μανιακη ατμιστρια!!! χα χα χα! Εχω το ατμοπλοιο μου στο φουλ κ κανουμε καταπληκτικα ταξιδια!!!!!

Θελω να πω οτι συμφωνω εδω με τον Αγγελο γιατι μονο το κτ με μπουχτιζε αφορητα!! τοσους μηνες που ατμιζω ποτε μα ποτε δεν ενοιωσα να μπουχτιζω απο το ητ!!!!!! Αντιθετα καθε μερα το λατρευω περισσοτερο!!! Απλα χρειαστηκε απο τα none  που ατμιζα να παω στα 11 mg nicotine μα δεν με απασχολησε καθολου αυτο αφου ατμιζω οσο με ευχαριστει! Για μενα το ατμισμα με το ego ειναι πραγματικη απολαυση! ΚΤ δεν ξανακαπνισα!!!!!!!! κ δεν το θελω με τιποτα!!!

Στην ενοτητα για την υγεια θα σας πω ολα τα καλα που εχω δει απο την ημερα που ατμιζω!!

Καλο Χειμωνα σε ολους σας !!! κ καλα ατμισματα!!!!! Χαιρομαι πολλυ που ειμαι κ παλι μαζι σας!!!!  :)   ;)


Καλησπέρα.
Να καταθέσω και εγώ την μικρή εμπειρία μου (1 μήνα ατμιστής) σχετικά με το η.τ. Έχω κόψει αρκετές φορές το κ.τ. και με άνεση θα έλεγα, αλλά πάντα το είχα στην άκρη του μυαλού μου γιατί το γούσταρα όταν έπινα ένα τσίπουρο. Πάντα όμως κάτι με έτρωγε γιατί ήξερα ότι δεν πράττω σωστά. Έτσι ανακάλυψα το η.τ. στις 20/9/2010 και ενώ από τις αρχές του χρόνου έκανα 2-3 κ.τ. την ημέρα, τώρα πιστεύω ότι ατμίζω πολύ περισσότερο νικοτίνη απ' ότι πριν. Μέχρι στιγμής δεν με μπουχτίζει σε αντίθεση με το κ.τ. όταν το παράκανα. Ατμίζω ένα καρτο με 1,8 νικοτίνη την ημέρα περίπου, που αναλογεί σε 1-1,5 πακέτο κ.τ. και αυτό αρχίζει να με ανησυχεί. Δεν ξέρω με το πέρασμα του χρόνου αν θα το μπουχτίσω, μέχρι στιγμής όμως αν εξαιρέσουμε κάποιες στιγμές που μου την σπάει, σε γενικές γραμμές το γουστάρω που μπορώ να κάνω το κέφι μου με το λιγότερο δυνατό κόστος (θέλω να πιστεύω) για την υγεία μου.

Να μην ξεχάσω να ευχαριστήσω όλους τους συνατμιστές για τις συμβουλές τους και την εμπειρία που καταθέτουν με τα οποία με βοηθούν να βελτιώνομε στην ατμιστική μου πορεία.

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #34 στις: Νοεμβρίου 01, 2010, 10:29 »
Εγω το βλεπω κοματι δυσκολο ακομα να πεταξω και το ΗΤ,ειμαι στον 11 μηνα ατμισματος,και ενω ξεκινησα για ενα μεγαλο διαστημα με 11 mg ,το γυρισα στα 16
Η καταναλωση μου ειναι 20ML ΣΕ 5 με 6 μερες

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #35 στις: Νοεμβρίου 01, 2010, 10:58 »
τελικα ειναι σωστο αυτο που λενε, μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην πεις?νομιζω οτι καπως ετσι το λενε?

Δεν ατιμιζω κ τοσους πολλους μηνες μα...βιαστηκα  να πω οτι εκοψα την νικοτινη κ τελικα αυτο ηταν λαθος μου.

Γιατι οπως με συβουλευαν πολλα παιδια στο φορουμ δλδ να ατμιζω στην αρχη με νικοτινη κ σιγα -σιγα να την μειωσω, εγω εκανα το αντιθετο πιστευοντας οτι δεν θα ειχα προβλημα κ μια μερα?

Ηθελα νικοτινη αφου το ατμισμα μου φανηκε σαν αερας!!! αυτο μου συνεβει μετα απο λιγες μερες ατμισματος.

Τωρα ατμιζω με 11 mg  κ νοιωθω πολλυ καλα κ ποτε δεν θελησα να παω σε περισσοτερη νικοτινη.

Αυτα τα λεω για ολους οσους ξεκινανε τωρα το ατμισμα κ αν θελουν ας ακουσουν τι τους λενε αυτοι που περασαν απο αυτον τον δρομο.

Το συμπερασμα ειναι απλο, ξεκινηστε με νικοτινη κ αν αυτη σας "πεσει"  λιγο βαρια? ατμιστε ξανα υγρα με διχως κ μετα ξανα με νικοτινη μεχρι να βρειτε τι σας ικανοποιει περισσοτερο.

Το μονο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι να φυσατε τους ατμοποιητες οταν χρισημοποιητε υγρα με νικοτινη για να μην μπουκονουν.

Ευχομαι να μην σας κουρασα μα επρεπε να παραδεχτω οτι εδω οσοι εχουν πειρα? εχουν τελικα κ ΔΙΚΙΟ!!  ;) ;) ;) :respect: :respect: :respect:

Συμφωνω κ με τους δυο σας!!!!!! Ειναι απολαυση κ για εμενα!!!!!  :yes: :yes:
Ομως μπραβο σου Vsilis k απο εμενα!!!! Ευχομαι την νικοτινη συντομα να την κοψεις!!! Εγω την εκοψα μεσα σε μια εβδομαδα!! 8)

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #36 στις: Νοεμβρίου 01, 2010, 14:26 »
Συμφωνώ και επαυξάνω!!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Nadiaal

  • *
  • 9
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #37 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 16:27 »
Καινούρια εδω καινούρια ατμιστρια και έχω την εξής απορία:βλέπω ατμιστές ενός χρόνου 2 χρόνων και θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που απεξαρτήθηκε εντελώς όχι μόνο απο την νικοτίνη αλλα απο το χειρότερο κατα εμε ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ.Εγω το ξεκίνησα για να κόψω το τσιγαρο αλλα νομίζω πως το βήμα να κόψω και το ηλεκτρονικο θα ειναι ακόμα πιο δύσκολο...υπάρχει κανείς που πέταξε το τσιγαρο αλλα δεν μπορει να κάνει το ιδιο και με το ηλεκτρονικο?καιδεν μιλάω για περιπτώσεις που ειναι fan των gadgets και πειραματιζονται με νέα προϊόντα αλλα για αυτούς που το αντιμετωπίζουν απλα ως υποκαταστατο τσιγάρου!

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #38 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 16:35 »
Τουλάχιστον ενα παλιο μελος νομιζω Σκρουτζ λεγόταν, ο οποίος ειχε παρει κατα λαθος υγρό χωρίς νικοτίνη, το ατμισε και στο τέλος είδε οτι δεν χρειαζόταν πια νικοτίνη οπότε το παράτησε...

Νατο, το βρηκα

http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,847.msg14645.html#msg14645

και εδω
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,847.msg18691.html#msg18691

μαλλον την κινηση την εκοψε ευκολοτερα απο τη νικοτινη


διαβασε ολο το νημα εχει ενδιαφέρον...

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #39 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 16:37 »
Μετά από κάμποσο καιρό χρήσης του η.τ. θα διαπιστώσεις και μόνη σου ότι αυτή η έντονη επιθυμία για τσιγάρο (αν δεν ανάψω ένα θα σκάσω) είναι πολύ μικρότερη με το η.τ.
Πολλά μέλη αναφέρουν ότι ξεχάστηκαν για ώρες (ή αναγκάστηκαν) χωρίς η.τ. και δεν είχαν αυτή την έντονη έλλειψη που ένιωθαν με το κ.τ.
Πολύ φοβάμαι ότι και να είναι κάποιοι που έκοψαν και το η.τ., δεν θα έκαναν καν τον κόπο να μας ενημερώσουν. Όταν αρχίσεις να το κόβεις σιγά σιγά, φυσικό είναι να μην μπαίνεις και στο φόρουμ.
Είχαμε μια περίπτωση ως τώρα που μας ανέφερε ότι τέρμα και το η.τ. Πρέπει να τη βρω όμως γιατί πάει πολύς καιρός.

Α! ΟΚ. Τη βρήκε ο Πάνος.  :thumbup_move_2:

EDIT: Συγχώνευσα τα θέματα μιας και έχουν το ίδιο αντικείμενο.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 01, 2011, 02:09 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Nadiaal

  • *
  • 9
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #40 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 16:47 »
Πολύ φοβάμαι ότι και να είναι κάποιοι που έκοψαν και το η.τ., δεν θα έκαναν καν τον κόπο να μας ενημερώσουν. Όταν αρχίσεις να το κόβεις σιγά σιγά, φυσικό είναι να μην μπαίνεις και στο φόρουμ.
Είχαμε μια περίπτωση ως τώρα που μας ανέφερε ότι τέρμα και το η.τ. Πρέπει να τη βρω όμως γιατί πάει πολύς καιρός.

Α! ΟΚ. Τη βρήκε ο Πάνος.  :thumbup_move_2:
[/quote]

Λογικό να μην μπαίνουν σε αυτο έχεις απόλυτο δίκιο...πέρυσι που είχα ξεκινήσει την πρώτη μου προσπάθεια είχα πάρει υγρά χωρις νικοτίνη...ακόμα τα έχω και τα χρησιμοποιω που και που χωρις να με νοιαζει..τα τσιγάρα μου ήταν τα πιο ελαφριά που υπάρχουν και νομίζω πως για αυτο δεν με νοιαζει τόσο η νικοτίνη στο ατμισμα...εμένα με καλύπτει καθαρά στην κίνηση και στον "καπνό" που εισπνεω και εκπνεω :angry_orange:Έχει και ο καθένας την λοξα του....αυτο φοβάμαι πως δεν θα το κόψω ποτε...εκτός και αν κάνω παιδάκι οπότε νομίζω εκει δεν θα το συζήτησω κάν...
Φοβερός ο σκρουτζ....μπορούσε να το κόψει άμα πάσα ώρα και στιγμή μάλλον απλα πήρε ένα ερέθισμα!

Αποσυνδεδεμένος wikiVR

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #41 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 17:29 »
Αν και πάει καιρός που χρησιμοποιήθηκε αυτό το θέμα, τη στιγμή που γράφω είμαι νέος στο Η.Τ. και στο forum και δεν με νοιάζει, έχω κάτι να πω επί τούτου και, στο κάτω-κάτω, γι' αυτό είναι ωραίο ένα forum  ;) . Ας μείνει παρακαταθήκη για το μέλλον (ψωνάρα!  :idiot1: )

Ξεκίνησα το Η.Τ. με το παρακάτω σκεπτικό μετά από πολύμηνη έρευνα και ανάγνωση:

Εάν θέλεις να κόψεις το κάπνισμα και σου φαίνεται βουνό η προσπάθεια, με το Η.Τ. μπορείς να σπάσεις το πρόβλημα σε επιμέρους προβληματάκια. Και εξηγούμαι:

1. Σταματάς το κ.τ. και αρχίζεις το η.τ.
Όφελος, η ωραία αίσθηση της ελεύθερης ανάσας και σωματικής ευεξίας (χωρίς πίσσα, μονοξείδια, βενζόλια, φορμαλδεΰδες κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο).

2. Μειώνεις τα mg νικοτίνης σταδιακά μέχρι τα 0mg.
Στο κάτω κάτω, η νικοτίνη που δίνει ευεξία ειναι εθιστικό ναρκωτικό με ό,τι αυτό συνεπάγεται και (διορθώστε με αν κάνω λάθος) δεν είναι και αθώα παθολογικά (...νομίζω προκαλεί αρτηριοσκλήρωση;). Εξ' άλλου σε μεγάααααλες δόσεις είναι και δηλητήριο για τον ανθρώπινο οργανισμό.
Όφελος, δεν ανησυχείς ότι θα ξεμείνεις από "δόση" τόσο πολύ. Ελευθερώνεις τον οργανισμό σου από μια ακόμη ουσία.

3. Ξεφορτώνεσαι τη συνήθεια.
Αφήνεις από τα χέρια σου όλο και περισσότερο το η.τ. Το "ξεχνάς" στο σπίτι, πιέζεις τον εαυτό σου να μην το αγγίξει για Χ χρονικό διάστημα κτλ.
Όφελος: Ελάτε τώρα, λίγο είναι να ανησυχούμε ότι θα ξεμείνουμε από υγρά, atmo-carto, ρεύμα κτλ; Σας θυμίζει κάτι; (τσιγάρα, καπνό, χαρτάκια, φιλτράκια, ΑΝΑΠΤΗΡΑ;).

Η χρονική διάρκεια του κάθε βήματος εξαρτάται από τον καθένα.
Προσωπικά, θέλω να το πάω χαλλλλλλλλλλλαράαααα!

Ναι, συμφωνώ ότι είναι απόλαυση. Ναι, το γουστάρω το άτμισμα (όπως γούσταρα το κάπνισμα).

Αλλά δεν θα με χάλαγε και να είχα μια λιγότερη έγνοια.

 ;)

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #42 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 09:26 »
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά. :bye: :bye:
27 Δεκεμβρίου σήμερα.Σημαδιακή μέρα για μένα.Συμπλήρωσα ένα μήνα χωρίς ΑΤΜΟ.Ναι το λέω και δεν το πιστεύω.
Μετά το κ.τ.τέρμα και ο ατμός.Θάναι οριστικό ,θάναι μόνιμο.Έτσι θέλω να ελπίζω.

Θάθελα να σας πω καταρχήν δυό λόγια για την πορεία μου στο τσιγάρο και τον ατμό.

Πιτσιρικάς ήμουν δεν ήμουν 17 χρονών άρχισα και γω το τσιγάρο όπως οι περισσότεροι να τοπαίξουμε μεγάλοι
να το παίξουμε άντρες.
Πορεύτηκα με αυτό 37 ολόκληρα χρόνια.Δεν λέω μου χάρισε απολαύσεις που τις θυμάμαι ακόμη καμιά φορά. :yes:
Μου έδωσε όμως και πολλά κακά στα 37 χρόνια.Πάρα πολλά τα οποία αν άρχιζα να τα λέω ένα , ένα θα βαριόσασταν
και θα με πέρνατε με τις πέτρες.
Έτσι την 11-12-2011 άρχισα το άτμισμα.Απλά χωρίς να έχω σχεδιάσει τίποτε πριν.Εκείνη τη μέρα βρέθηκε στο
δρόμο μου  ένα η.τ.(πριν δεν ήξερα τίποτε γιαυτό).Την πρώτη εβδομάδα έκανα και 13 τσιγάρα τα οποία ήταν και
τα τελευταία μου. :yes:   

Ετσι πορεύτηκα με το η.τ. μέχρι την 26-11-2012 που ήταν η τελευταία μέρα που το άτμισα. :yes:

Από την επομένη 27-11-2012 τέρμα και ο ατμός.
Τόχω γράψει εδώ και κει σε διάφορα άλλα πόστ αλλά περίμενα να κλείσει ένας μήνα να το γράψω κάπου επίσημα.

Έτσι σήμερα βλέποντας μία παραπομπή του διαχειριστή μας σε αυτό εδώ το θέμα το οποίο ήταν ανενεργό για
μεγάλο διάστημα σκέφτηκα πως ήρθε η ώρα να γραφτεί κάπου επίσημα.

Δεν ξέρω αν και πόσοι άλλοι προηγήθηκαν πριν από μένα.
Εδώ σε αυτό το νήμα θα τους περιμένω να τα λέμε.
Επίσης αν κάποιος ενδιαφέρεται για την ατμιστική μου πορεία εδώ είμαι να τα συζητήσουμε. :yes: :yes:   
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 27, 2012, 09:59 από papoys »

Αποσυνδεδεμένος kerk

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
    • ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΖΥΘΟΠΟΙΗΣΗΣ
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #43 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 09:41 »

Έτσι την 11-12-2012 άρχισα το άτμισμα.



Για 16 ημερών ατμιστής το έκοψες πολύ εύκολα !!! Συγχαρητήρια !!!


ΥΓ1 Σορυ για το οφφτοπικ αλλά δεν αντεξα  :)) :)) :))
ΥΓ2 Χρόνια πολλά και σε εσένα papoys και ειλικρίνα συγχαρητήρια για το κατόρθωμά σου

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #44 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 09:49 »
Τα εχει ψιλοχαμενα εκοψε και το ατμισμα  :idiot1: :idiot1: :idiot1:
"Ου γαρ ερχεται μονον ...."

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084136 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34893 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 81 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9426 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1238 135688 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 21:46
από mathimatikos1966
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476312 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114646 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1288 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2342 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 910 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271114 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1503 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos