vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

113 επισκέπτες, 3 χρήστες
dRain, yorgoss, Jorge

Twitter

Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση

Αποσυνδεδεμένος kos-greece

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
  • Χερι που το φοβασαι φιλα το
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #15 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:18 »
Αυτος ακουσε το μπαμ,εγω πχ αν φορτιζω την μπαταρια δεν ειμαι απο πανω να δω ποτε θα πρασινισει μερικες φορες το βλεπω αμεσα αλλα αλλες φορες την βγαζω μετα απο καποιο χρονικο περιθωριο ενω εχουν φορτισει με το λαμπακι πρασινο

Αποσυνδεδεμένος mitsos_82

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
  • Devil Or The Blue Cat's Song
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #16 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:19 »
Έχω ακούσει και εγώ σκηνικό με τύπο ο οποίο το ξέχασε κανά 24ωρο να φορτίζει. ΚΑτα πόσο αληθεύει τώρα.... :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος dm4891

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #17 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:24 »
να συμπαθας την καχυποψία μας...οντως ειναι σπάνιο και εξ'ου και η καχυποψια αυτη... :dontknow:
ενταξει, συμβαινουν αυτα.... αγω το λαβα μου δεν το αφηνω παντως με την καμμία! :nope:

 :thumpup: :thumpup:
μία απο τα ίδια .... ;) ;)
αλλα έχω κ το i-want να φορτίζει μπροστά μου στο paltop
αν ξαφνικά χαθώ ψάξτε με με ρε ........... :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #18 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:25 »
 :laugh1: :laugh1:
κοιτα να δεις συμπτωση...imist εχω πανω στο lava!!!  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #19 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:30 »
Η αναφορα επωνυμα σε μοντελο και τα συμβαντα οπως τα καταθετεις ειναι αποκλειστικα και μονον δικης σου ευθηνης σε καθε νομικη περιπτωση.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 09, 2012, 18:37 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:36 »
παιδια μην λετε τετοια εχουμε και μικρα παιδια σπιτι μην γινει τιποτα  :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:  λετε να τα πουλησω ολα  :( αριζω και ανησυχω  :'(

Αποσυνδεδεμένος Domin

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #21 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:40 »
αμαν ποια με τις ανησυχιες.. :wall: στο φορουμ πρεπει να λεγονται ολα,ωστε να γνωριζουμε ολοι τι συμβαινει γυρω μας... ειναι σαν να λες σε δημοσιογραφο να σου λεει μονο τα καλα νεα... :nope:

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #22 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:40 »
συμβαινουν αυτα...αστοχια υλικου..........
κυριε συντονιστα...δεν ειναι τοσο τραγικο....τι νομικο προβλημα να εχει το φορουμ?εδω μεσα γινονται αλλα και αλλα...''επωνυμα'' μιλαει ο ανθρωπος.
εαν δεν ελεγε μοντελο και καταστημα θα λεγαμε οτι λεει αερολογιες.......

Αποσυνδεδεμένος kos-greece

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
  • Χερι που το φοβασαι φιλα το
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #23 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:42 »
Κανενα προβλημα παιδια απο θεμα δικιας μου ευθηνης,ηθελα να μην αναφερω μοντελα αλλα το εκανα και ειμαι εδω για οποιονδηποτε... ;) ;) ;)

Το θεμα δεν ειναι το τι λεω αλλα το θεμα μολις το ακουσα ηταν ειναι και θα ειναι σοβαρο οποτε δεν θα ελεγα παπατζες σε ενα θεμα τετοιο...

Φιλικα παντα αλλα και παντα αληθινα

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:48 »
συμβαινουν αυτα...αστοχια υλικου..........
κυριε συντονιστα...δεν ειναι τοσο τραγικο....τι νομικο προβλημα να εχει το φορουμ?εδω μεσα γινονται αλλα και αλλα...''επωνυμα'' μιλαει ο ανθρωπος.
εαν δεν ελεγε μοντελο και καταστημα θα λεγαμε οτι λεει αερολογιες.......
Κανονισμος Φορουμ - Περί καταγγελιών

... όταν πρόκειται για σοβαρά θέματα υγείας ή και αγορανομικών παραβάσεων, απευθυνθείτε στα αρμόδια όργανα του κράτους και εφόσον αυτά βγάλουν κάποια προειδοποιητική ανακοίνωση για κάποια προϊόντα ή καταδικαστικές αποφάσεις για διάφορα εμπορικά ή άλλα θέματα κατά μιας εταιρίας, τότε μπορείτε να τα δημοσιεύσετε με σύνδεσμο (link) προς την πηγή που το αναφέρει.Αν και εφόσον μία θιγόμενη εταιρία θέλει να κάνει ανακοινώσεις στο φόρουμ για την πορεία μιας δικής της υπόθεσης, μπορεί να το κάνει όποτε το θελήσει. Εφόσον ζητήσει να της δοθούν τα κείμενα από μηνύματα που την θίγουν, θα της δοθούν, αν θέλει αυτά να είναι σε δημόσια θέα, ας το ζητήσει. Η διαχείριση δεν επιθυμεί να πράξει αυτεπάγγελτα σε τέτοιες περιπτώσεις. Το φόρουμ δεν μπορεί να γίνει δικαστήριο.Όποιος δεν το καταλαβαίνει αυτό και μιλάει για κουκούλωμα και προστασία των εταιριών, ας ανοίξει δικό του φόρουμ ή αν αυτό του είναι δύσκολο, μια απλή σελίδα στο internet με το δικό του domain.gr (έχει τη σημασία του αυτό) και ας γράψει εκεί ό,τι θέλει. Όχι εδώ. Αν φοβάται ότι δε θα το διαβάσει κανένας μπορεί να βάλει το λινκ σε χίλια δυο μπλογκ και φόρουμ και να γίνει και διάσημος......

Αποσυνδεδεμένος Domin

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:48 »
 η δοιηκηση ορθως κραταει τα προσχηματα.. ;)  εχω δει φορουμ να εξαφανιζονται και δε θελω τουτο δω να χαθει,μιλαμε για πολλες ωρες  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #26 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:51 »
μαλιστα..δεν το ειχα δει.........
τι να πω?
δηλαδη εδω αναδημοσιευουμε οτι δουμε αλλου.......
δηλαδη την εκρηξη επρεπε να την γραψει σε ενα μπλοκ και καπακι να πεταγαμε τον συνδεσμο.
δεν ειναι κακο.......
οπως και αν ειναι...προκειται περι αστοχιας υλικου......το μοντελο ειναι στην αγορα καιρο και δεν εχει γινει τετοιο θεμα απο οτι γνωριζω....οποτε εγω σαν ατμιστης το λαμβανω ετσι....!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 08, 2012, 21:57 από KINGGREECE »

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #27 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:55 »
....μολις θυμηθηκα οτι εχω ενα ραντεβου με τους Τουντα-Μπεχρακη-**** και ****  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
ειναι πολλα τα λεφτα για το provari

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #28 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:56 »
Εγω δεν διαβασα μονο οτι εσκασε η ταδε μπαταρια της ταδε εταιρειας....αν εγραφε μονο αυτο τοτε ναι,ενδεχομένως θα ηταν συκοφαντικό το πόστ...
Αφου ομως δίαβασα και για την άμεση ανταπόκριση της εταιρείας και τον σωστο τρόπο που χειρίστηκε το θέμα δεν διακρινω συκοφαντία... :dontknow:
Βεβαια, εγω δεν ειμαι νομικός... :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Πανοπτικός

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #29 στις: Μαρτίου 08, 2012, 21:56 »
Ερωτηση, η μπαταρια (γενικως) για να "σκασει" πρεπει να εχει φορτιστει πληρως πχ ή κ αδεια υπαρχει κινδυνος ?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33633 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534044 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59514 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8026 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236755 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 381 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13931 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135985 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084657 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35139 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9734 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477699 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy