vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

247 επισκέπτες, 4 χρήστες
bloodlessz, thebull, manoslykos, Ηρακλης

Twitter

Γιατι κολλησα στο φορουμ

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #30 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 11:25 »
Εν αρχή ηταν το myspace που με κρατούσε κολλημένο στον υπολογιστή για ώρες. (κυρίως το Mobsters που έπαιζα εκει και τα chat rooms μεσα στα οποία συντονίζαμε τις δράσεις μας στο παιχνίδι).
Ακολούθησε παρα την σθεναρή μου αντίσταση και άρνηση το...facebook... "social networking" σου λέει... Άλλο κάψιμο εκεί... βεβαια, εκει μεσω μιας ομάδας που ημουν μέλος γνώρισα κόσμο και εκανα μερικους πραγματικα καλούς φίλους! (εξακολουθω να περιφερομαι στο fb αλλα οχι με την ιδια συχνότητα βεβαίως)...
Έπειτα ήρθε το...youtube... Εφτιαξα λογαριασμο χρήστη και νά σου τα video uploads, νά σου τα comments, νά σου και οι ατέλειωτες ώρες ενασχόλησης...
Προσφατως προέκυψε το...e-kapnisma.gr, το μοναδικό φόρουμ στο οποίο εχω ποτε λαβει μέρος και το οποίο μονοπωλεί το ενδιαφέρον μου εδω και λίγο καιρό...

Κοιταζοντας το με κριτικο μάτι μπορω να συμπεράνω τα εξής...
1. Εχω ΠΟΛΥ ελεύθερο χρόνο τελικά... :))
2. Μου αρέσει το κάψιμο   :o και το social networking... 8)
3. "κολλάω" εύκολα με κάτι που μου κεντριζει το ενδιαφέρον.
4. Αναφορικά με το e-kapnisma : Το ηλεκτρονικο τσιγαρο ειναι μια εφευρεση που διανύει τα πρώτα της εξελικτικά βήματα. Μεσα στο Φόρουμ βρίσκω πληροφορίες,ενημερώνομαι,κανω ΚΑΙ social networking, καταθέτω αλλα και αποταμιεύω απόψεις και γνώσεις! Με συναρπάζει το γεγονός ότι πρακολουθώ σε απ'ευθείας μετάδωση την εξέλιξη ενός νέου τεχνολογικού επιτευγματος,αισθανομαι οτι λαμβανω μερος στην εξέλιξη αυτή! Οντας γκατζετάκιας, η χαρά μου ειναι διπλή γιατί στο ηλεκτρονικό τσιγάρο συναντω μια αξιοσημειωτη σύζευξη τεχνολογίας και χειροτεχνίας,ηλεκτρονικών και μηχανικής, (καποια mods ειναι πραγματικα έργα τέχνης)! Τέλος, εδω μέσα περνάω καλά! ;)

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #31 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 11:38 »
Γιατι να μην κολλησουμε?
Καταφεραμε και κοψαμε το τσιγαρο με την βοηθεια του,
δεν αισθανομαστε τη υποχρεωση, οπως μας βοηθησαν οι αλλοι
να βοηθησουμε και εμεις καποιους αλλους.
Ειναι επισης ομαδικη θεραπεια απεξαρτησης απο το καπνισμα.
Ατμιζω και ειμαι καλα.

Αποσυνδεδεμένος Pink Floyd

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #32 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 11:41 »
Ε καλα ναι δε το λεω για κακο κ γω κολλημενος ειμαι!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #33 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 11:48 »
Ξύπνησα ένα  πρωί με αφόρητο βήχα..........σκεφτόμουν ότι έπρεπε με κάποιο τρόπο να σταματήσω το  κτ!!!!
Δεν είχα ιδέα οτι υπάρχει κάτι που το λένε ητ!!! Ειλικρινά σας λέω δεν καν το είχα φανταστεί!!!!!

Όταν ήρθα στο γραφείο μου κ μπήκα να τσεκάρω τα μέιλς μου τι είδα? Ένα junk mail που έλεγε για το ηλεκτρονικό τσιγάρο στα αγγλικά!!!
Εκείνη την μέρα συνέβησαν στην ζωή μου πολλά περίεργα.... Μπήκα στο ξένο φόρουμ κ άρχισα να διαβάζω....λίγες ώρες μόνο κ φυσικά είχαν εκείνα τα λεπτά ητ που έμοιαζαν με το κτ!!!
Έψαχνα να βρώ το καλλίτερο ητ κ έτσι από ένα λάθος στο πληκτρολόγιο βρέθηκα στο φόρουμ εδώ!!!!!!

Πάντα λέω ότι τίποτα δεν είναι τυχαίο κ πιστεύω ότι κάποια "δύναμη" με οδήγησε εδώ κ σήμερα νοιώθω κ είμαι άλλος άνθρωπος!!!!!

Κόλλησα εδώ .......... γιατί από εδώ καθημερινά λαμβάνω  ένα  μοναδικό κ ανεκτίμητο δώρο που  μπορώ να το έχω πάντα μαζί μου ......ακόμα κ όταν απουσιάζω ..........αφού αυτό είναι η αιτία που εγώ χαμογελάω  ξανά........................
Είναι το δώρο που οι πόρτες του είναι πάντα ανοιχτές κ  που τα φώτα του ποτέ  δεν σβήνουν...............
Είναι το δώρο που ποτέ δεν με άφησε να αναρωτιέμαι  αφού πάντα  έχει τις απαντήσεις που ψάχνω.......

Είναι το πολυτιμότερο δώρο πρός τον εαυτό μου κ πάντα θα χρωστάω το μεγαλύτερο μου ευχαριστώ στο e-kapnisma.gr!!!!!!!!   :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 24, 2012, 12:06 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #34 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 11:51 »
εγω ημουν παντα εχθρος του social networking.... τα αντιπαθουσα τοσο που απαγορευα και αλλους να μπαινουν απο τον υπολογιστη μου... (ημουν κακοοοοςςςς....)

Φανταστειτε την εκπληξη των φιλων μου οταν αρχησαν να με βλεπουν με τις ωρες εδω μεσα και ακομη περισσοτερο οταν ακουσαν οτι παω και να συναντησω τα ατομα που γνωρισα διαδικτυακα...

Η παρεα ειναι απιστευτη εδω μεσα...
Εδω μεσα εμαθα τι σημαινει ατμισμα....
ειναι σοβαροι ανθρωποι τα μελη και ο μεσος ορος ηλικιας ειναι σχετικα μεγαλος (σορρυ... συγκριτικα με αλλα διαδυκτιακα πανηγυρια λεω...) που σου επιτρπει σοβαρες συζητησεις
Εμαθα με πιο τροπο μπορω να απογειωσω την απολαυση μου
Μου μετετρεψαν αυτο που "για πλακα" αρχισα σε χομπυ... που ειχα χρονια να εχω..
Με εκαναν να ενδιαφερθω για την υγεια μου.... (γιατι μονος μου δεν ειχα ενδιαφερθει ο αχρηστος...)
Μου εδωσαν ολες τις πληροφοριες σχετικα με ιατρικες μελετες που χρειαστηκα

Μου εδωσαν την δυνατοτητα εκτος απο εμενα να σωσω απο το τσιγαρο και την γυναικα μου και τους καλυτερους φιλους μου.. που τωρα πλεον δεν εχω καπνιστες φιλους..

Μου προσφεραν συμπαρασταση και την ευχαριστηση να μπορω να το ανταποδοσω..

Ειναι μια κοινοτητα που ο παλμος της ζωης της ειναι εκκοφαντικος..

και ευχαριστω τα ατομα που την απαρτιζουν
μου εχετε προσφερει πολλα... και απο οτι λεει και το προγραμματακι στον υπολογιστη.. και ακρκετο καιρο ποιτικης ζωης επιπλεον..

Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #35 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 12:08 »
κατ αρχην για να μην υπαρξει παρεξηγηση για μενα προσωπικα αισθανομαι τυχερος που κολλησα ,εμαθα παρα πολλα πραγματα και γλυτωσα χρηματα ,ισως ακομα και να ειχα παρατησει το η.τ. αν δεν ειχα βρει το φορουμ ,μετα τα μπανιαρισματα με υγρο μεσα στο αμαξι τη δευτερη κιολας ωρα η.τ. και το απιστευτο καψιμο στη γλωσσα τη 3 μερα ατμιζοντας σχεδον 24 ωρες καμμενο φυτιλι(νομιζα οτι αυτη ειναι η γευση του) με τους ανεκδιηγητους ego-t. επειδη το εχω νιωσει προσωπικα αλλα το λενε και οι επιστημονες η νικοτινη ειναι εξαρτησιογονος ουσια που σημαινει οτι ολα ξεκινανε απ το μυαλο το μυαλο διναι εντολη στο σωμα <ψαξε για νικοτινη>,αφου λοιπον αρχιζωντας το η.τ. μειωνεται η προσληψη νικοτινης απ τον οργανισμο καθως επισης μεγαλωνει η ταχυτητα επιδρασης της στους  αισθητηρες του σωματος που πληροφορουν τον εγκεφαλο οτι<  πηρα τη νικοτινη μου> η ενασχοληση με πληροφοριες σχετικα με ειδη που εχουν αμμεση σχεση με τη νικοτινη πιστευω οτι δρα και ψυχοθεραπευτικα ,κοντολογις πιστευω οτι η ενασχοληση με τα θεματα η.τ βοηθαει πολυ και στο ψυχολογικο τομεα,μετα βεβαια μπαινεις στο κινδυνο να μεινεις τελικα εγκλωβισμενος στο κυκλο της νικοτινης(λιγοτερη ,χωρις χιλιαδες αλλες επιβλαβεις ουσιες ,αλλα παντα νικοτινη )το οποιο ειναι ενα αλλο θεμα.

Αποσυνδεδεμένος armados

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #36 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 19:12 »
αν δεν εισασταν ολοι εσεις με την πολυτιμη βοηθεια σας,θα ειχα ξαναρχισει το τσιγαρο.απο το ego-t που πρωτοπηρα εφτασα στα mod,με τις προσωπικες εμπειριες ολων τις οποιες δεν τις κρατα κανεις σαν επτασφραγιστο μυστικο.παραλληλα γνωρισα καποια ατομα τα οποια δεν θα γνωριζα σε αλλη περιπτωση.επισης με την σειρα μου προσπαθω να μυησω και να προσφερω τις οποιες γνωσεις μου εως τωρα στους νεοτερους με μονο σκοπο να μην ξανακυλισουν στον ''θανατο''.ελπιζω να μην εγινα πολυ γλαφυρος.αυτα τα ολιγα... ;)

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #37 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 19:14 »
μια χαρα τα λες.....
οχι για μενα....για την φουκαριαρα την υγεια μου. :laugh1: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tsexos

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
  • www.strange-bet-news.blogspot.com
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #38 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 19:26 »
Εγω δυστηχως πρωτα πηρα ηλεκτρονικο τσιγαρο και μετα βρηκα το site.Να φανταστειτε αρχικα νομιζα οτι θα εδινα στην αρχη τα λεφτα για να αγορασω το ηλεκτρονικο και μετα δεν ηθελε τιποτα αλλο,εκτος απο υγρα.Με τα πολλα εμαθα για την υπαρξη του site απο ενα φιλο,ο οποιος ξαναεπεσε στο κ.τ. και εδω και 2 μηνες περναω απο δω ενημερωνομαι,παιρνω κουραγιο και γνωριζω προσωπα και καταστασεις  :) μακαρι να συνεχισουμε ολοι με τοσο ζηλο για πολλα χρονια και οσο περναει ο καιρος να πληθαινουμε!

Αποσυνδεδεμένος Sleeves

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #39 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 19:42 »
Είναι το πρώτο φόρουμ που έχω μπει πάνω από δύο φορές και αυτό για εμένα είναι ρεκόρ. Χρήστης ίντερνετ εδώ και 15 χρόνια (ζούσα έξω δεν λέω μπαρούφες) αλλά σε φόρουμ να κολλήσω δύσκολα. Μέσα στις γιορτές λοιπόν είδα ένα σταντ η.τ. και μου μπήκανε τα διαόλια. Ρε μπας σκέφτομαι? Και έτσι άρχισα να ψάχνω στο διαδύκτιο και τσούπ βρήκα το φόρουμ. Πολλές πληροφορίες και πολλές γνώσεις που μοιράζονται απλόχερα και είναι σημαντικό αυτό για έναν καινούριο στο χόμπυ. Επίσης πολύ καλή δουλειά όσον αφορά τις εκπτώσεις από τους επιχειρηματίες στα μέλη. Ελπίζω να μεγαλώσει κι άλλο το συγκεκριμένο φόρουμ

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #40 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 20:50 »
Εγώ είχα ακούσει αλλά δεν ήξερα τι είναι το ηλεκτρονικό τσιγάρο.
Μια Κυριακή πιο πολύ από περιέργεια πήρα ένα στο παζάρι στον Σχιστό.
Μην γνωρίζοντας τίποτε για το η.τ. την άλλη μέρα άρχισα να ψάχνω στο internet και έτσι βρήκα το φόρουμ στο οποίο έγινα αμέσως μέλος.
Έτσι άρχισα να μαθαίνω σιγά-σιγά από τους παλαιότερους για το η.τ.τους οποίους δημόσια θέλω να ευχαριστήσω για όσα με έχουν μάθει μέχρι σήμερα και θα συνεχίζουν να με μαθαίνουν  ;)

Μετά από αυτά έγινα φαν του η.τ. εδώ και ενάμισυ μήνα,έχω κόψει τελείως το τσιγάρο, το οποίο σημειωτέον κάπνιζα επί
37 χρόνια.
Πιστεύω ότι χωρίς την ύπαρξη του φόρουμ θα είχα ξαναρχίσει το κάπνισμα ,γιατί στις δύσκολες στιγμές στην αρχή που αναζητούσα ένα τσιγάρο εμπαινα στο φόρουμ διάβαζα διάφορα και ξεχνούσα.

Έτσι τώρα μουέγινε συνήθεια και δεν υπάρχει μέρα που να μην μπω στο φόρουμ γι< λίγη μελέτη. ;D

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #41 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 13:36 »
Σειρά μου λοιπόν...
εκεί στις αρχές του Δεκέμβρη είδα τον ιδιοκτήτη ενός καφέ που επισκέπτομαι σχεδόν καθημερινά (καθότι βρίσκεται δίπλα στη σχολή μου.. ) με ένα elips στο χέρι..
"τι είναι αυτό?"
"Ηλεκτρονικό τσιγάρο!"
"και κάνει δουλειά?"
"δεν έχω ανάψει τσιγάρο εδώ και 15 μέρες.."

Και λέω.. μωρέ λες.. :hmmm: και ανοίγω τον καλύτερο μου φίλο-->google..!! και εκεί που άρχισα να ψάχνω έπεσα πάνω στο φόρουμ.. το πήγα λαόυ λάου.. διάβασα όλα τα εισαγωγικά για τις συσκευές, τα υγρά, τις μικρομελέτες που έχουν γίνει.. στο ενδιάμεσο, άναβα κ.τ. και ένιωθα τύψεις!!  :-[
έτσι λοιπόν, έκανα κάποιες ερωτήσεις εδώ για τη συσκευή και την Παρασκευή 16/12/11 πήγα και πήρα..
αλλά δεν ένιωθα ότι ξέρω τα πάντα.. επομένως συνέχισα να ψάχνω και να κοιτάω κόλπα για τη συσκευή μου.. παράλληλα άρχισα να χαζεύω και άλλες συσκευές με αφορμή τις διάφορες πατέντες πάνω στο δικό μου..
αλλά και πάλι ένιωθα ότι δεν ξέρω τα πάντα.. άρχισα να κοιτάω για υγρά.. διαπίστωσα ότι μπορώ σχεδόν να εκμηδενίζω το κόστος των υγρών αναπλήρωσης αν το έριχνα στο DIY.. και άρχισα να διαβάζω.. και άρχισα να γράφω στα διάφορα θέματα απορίες μου, και άρχισα να στέλνω pm σε κάποια άτομα που ένιωθα ότι ξέρουν και μπορούν να με βοηθήσουν.. και έτσι και έγινε..
αλλά ακόμα και τώρα νιώθω ότι δεν ξέρω τα πάντα.. ΜΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!! γι'αυτό είμαι ακόμα εδώ.. για να ενημερώνομαι για τις εξελίξεις και να μαθαίνω "νέα κόλπα"¨.. είμαι ακόμα εδώ γιατί πλεόν έχω ανακαλύψει ένα νέο γκρουπ ανθρώπων που ασχολούνται και αυτοί με το νέο μου χόμπι.. (γιατί ναι, το ατμισμα εκτός από υγεία είναι και χόμπι.. και ακριβώς επειδή το βλέπω έτσι συνεχίζω.. γιατί ο πειρασμός είναι μεγάλος με την πλειονότητα των φίλων μου να καπνίζουν!!) αυτοί οι άνθρωποι που γνώρισα εδώ μέσα είναι μερικές φορές πολύ μεγαλύτεροι μου (20 χρόνια διαφορά) και έτσι έρχομαι σε επαφή με μια γενιά εντελώς διαφορετική από τη δική μου.. βλέπω ότι εδώ μέσα δίνεται συζήτηση, και δεν σκάνε μύτη 15άχρονα να μιλάνε για ps3 και πόσους πόντους μάζεψαν στο τάδε παιχνίδι!!

Θα μπορούσα να μιλάω-γράφω αιώνια.. αλλά καλύτερα να σταματήσω γιατί θα μου καεί το φαί!!  :-[ Φεύγω, γειά σας!!  :bye:

Αποσυνδεδεμένος Nasia

  • *
  • 32
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #42 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 16:18 »
Ακόμα δεν κόλλησα αλλά όπως δείχνουν τα πράγματα μάλλον θα κολλήσω!
Το φόρουμ το βρήκα τυχαία καθώς έψαχνα για συσκευές ηλεκτρονικού τσιγάρου.Από την πρώτη στιγμή η βοήθεια που δέχτηκα σε όποια απορία έχω είναι μεγάλη.Κάθε φορά ανακαλύπτω και κάτι νέο και ενδιαφέρον.Και αν προλάβαινα να εγγραφώ νωρίτερα δεν θα έκανα την πρώτη μου αποτυχημένη αγορά ηλεκτρονικού τσιγάρου.Το φόρουμ είναι ένας χρήσιμος οδηγός και το έχω προσθέσει στα αγαπημένα μου!!!

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #43 στις: Μαρτίου 05, 2012, 20:17 »
Η δουλεια μου ειναι ολη μερα μπροστα σε εναν υπολογιστη......και εχω βαρεθει τις βολτες σε site.....οταν εκανα εγγραφη εδω ειχα ακουσει για το ηλεκτρονικο τσιγαρο και αρχισα να το ψαχνω επεσα πανω στο e-kapnisma....μπηκα μια φορα διαβασα κατι που ηθελα ενημερωθηκα αυτο ηταν......σημερα το θυμηθηκα μπηκα ξανα με την παροτρυνση ενος μελους αρχισα να γραφω και να διαβαζω ολα τα θεματα.......ενα κολλημα το εφαγα απο την πρωτη μερα μπορω να πω.......οχι τιποτα αλλο θα ξεχναω να παιζω και τα παιχνιδακια μου στο face..... :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #44 στις: Μαρτίου 05, 2012, 20:21 »
γιατι βρηκα πληροφοριες για τα παντα για το η.τ. κατ αρχην, δευτερον γιατι χαρη σε αυτες τις πληροφοριες γλυτωσα ενα καρο λεφτα και τριτον γιατι εχει ατομα προθυμα να σε εξυπηρετησουν και να απαντησουν τη καθε απορια σου οσο αστεια και να φανταζει γιαυτους :dontknow: γενικα ειναι μια μεγαλη παρεα με τον ιδιο στοχο :bye:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33742 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534242 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59594 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8055 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236946 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 424 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13964 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136012 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084780 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35181 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9828 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478185 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy