vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

240 επισκέπτες, 1 χρήστης
manoslykos

Twitter

Γιατι κολλησα στο φορουμ

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:34 »
Όχι ρε Λευτέρη, παντού και πάντα υπάρχουν και οι "άλλοι"...
:hapy_crazy: :hapy_jump: :party_beer_01: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:38 »
:hapy_crazy: :hapy_jump: :party_beer_01: :thumpup:

Τώρα ξέρεις ε, πρέπει να ορίσουμε ποιοι είμαστε "εμείς" και ποιοι οι "άλλοι"..!
 :laugh1: :party_beer_01:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:45 »
Τώρα ξέρεις ε, πρέπει να ορίσουμε ποιοι είμαστε "εμείς" και ποιοι οι "άλλοι"..!
 :laugh1: :party_beer_01:

οχι ρε παιδια...ας μην γινουμε ολυμπιακος-παναθηναικος, ΝΔ-ΠΑΣΟΚ, ΚΚΕ-συνασπισμος, μηχανακι-αυτοκινητο, χοιρινο-κοτοπουλο, μπυρα-κρασι, φετα-γκουντα, πανω απ΄τ'άυλακι-κατω απ΄τ'άυλακι, κλπ κλπ κλπ.... θα χαλασει την γευση...

το πολυ πολυ δεν το αφηνετε στο ετσι γενικα... εμεις...?

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:51 »
Φίλε Ura, αστειεύομαι.
Σε καμιά περίπτωση δεν θα'κανα κάτι τέτοιο αλλά φαντάζομαι ότι συμφωνείς ότι μέσα σε μια "κοινότητα" δημιουργούνται "παρεάκια", αυτό εννοούσα...

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #19 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:58 »
ναι.. καρα-συμφωνω.....!

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #20 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 00:00 »
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Bill_tsiminieras

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπούχτισα το στριφτό και το γύρισα στον ατμό!
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #21 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 00:14 »
Να βάλω και εγώ το λιθαράκι στη συζήτηση... Αν δεν υπήρχε το foroum, να με κατατοπίσει δεν θα είχα αρχίσει καν να ατμίζω... δεν θα ήξερα την τύφλα μου από ηλεκτρονικά τσιγάρα (δηλαδή αν άρχιζα το άτμισμα κάποια στιγμή θα πήγαινα σαν ... το πρόβατο στον σφαγέα (βλέπε καταστηματάρχες που σου πουλούν το πακέτο ego-T 110 ευρώ ... ακόμα!), και με την πρώτη στραβή (πχ καμένο από τον ατμοποιητή) δεν θα ήξερα τι να κάνω και θα το είχα παρατήσει το η.τ.

Άσε που απέκτησα και γνωριμίες εδώ μέσα...

Αποσυνδεδεμένος toxotis69

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #22 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 00:19 »
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #23 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 00:21 »
Εγώ πάλι κόλλησα γιατί είναι σαν να βγάζεις πανεπιστήμιο σε ένα μήνα! Θα ήταν αδύνατον αν δεν είχα διαβάσει εντατικά να μπορώ να φτιάχνω τα υγρά μου, να επισκευάζω τον εξοπλισμό μου και να έχω τη σιγουριά ότι αν κάτι δεν πάει καλά θα έχω λύση σε ελάχιστο χρόνο με μια ερώτηση.
Πλέον προσπαθώ να ελέγξω και τον ...υπερκαταναλωτισμό που αναπόφευκτα κολλάει κάποιος προσπαθώντας να μη μείνει πίσω σε κάποια νέα βελτίωση.
Ότι έχω μέχρι τώρα προσωπικά με καλύπτει και η λογική αγοράς τους ήταν να μπορεί να με καλύψει για πολύ-πολύ καιρό χωρίς να έχω την ανάγκη να επισκεφτώ και πάλι κατάστημα.
Αισθάνομαι οτι το πέτυχα οπότε για μένα φρένο!
Το να υπάρχουν όμως βελτιώσεις είναι προς το καλό όλων μας και θα τις παρακολουθώ με ενδιαφέρον μέχρι το επόμενο (χρήσιμο) κλικ για μένα.

Από κει και πέρα μπαίνω για τους χαρακτήρες εδώ μέσα που και σαν αβατάρ στα ποστ αλλά και σαν άτομα στις συγκεντρώσεις που μπόρεσα να συμμετάσχω αποδείχτηκαν μια εξαιρετική, χαρούμενη, ανοικτή και με πολύ όρεξη να γνωρίσουν άτομα με ίδιες επιλογές με αυτούς και να τα βοηθήσουν και να βοηθηθούν.
Και πάνω που 2 μήνες έλεγα ότι δεν είδα τις κλασικές κόντρες των φόρουμ...τώρα ξέσπασαν κι αυτές και αυτό με στεναχώρησε λιγάκι ειδικά λόγω του ότι τις θεωρώ πέρα για πέρα περιττές μια και τα προϊόντα και οι κατασκευαστές τους απευθύνονται σε ενήλικα άτομα με δυνατότητα κρίσης ο καθένας για τον εαυτό του.
Αλλά κι αυτά στο πρόγραμμα είναι...όπως και να έχει έχω σκοπό να συνεχίσω να παρακολουθώ άσχετα που πλέον οι ερωτήσεις και οι αναζητήσεις μου έχουν περιοριστεί.

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #24 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 00:27 »
Όλοι οι προ-γράφοντες, αν και σχετικά πιο νέοι από μένα στον ατμό, παρουσίασαν με καταπληκτική ακρίβεια τα + και τα λιγοστά -.

Θέλω να συμπληρώσω μόνο δυο πράγματα...

1) (το επουσιώδες) μου αρέσουν οι φατσούλες εδώ... δεν ξέρω αν υπάρχουν και σε άλλα φόρουμ, αυτό είναι το πρώτο μου, ουσιαστικά...

2) (και σπουδαιότερο)
Η μάχη κατά του ΚΤ δεν είναι μόνο προσωπική υπόθεση.
Οι εκφράσεις "δεν θα τα κατάφερνα χωρίς εσάς" έχουν μεγάλη σημασία για όλους μας. Κάθε φορά που κάποιος καπνιστής γίνεται ατμιστής, έστω κι αν δεν έχει ελευθερωθεί από τη νικοτίνη, μερίδιο επιτυχίας έχουν όλοι εδώ, οι παλιότεροι βέβαια το μεγαλύτερο.
Αυτή η συνοχή δεν υπάρχει πουθενά αλλού, ούτε στις... παστίλιες νικοτίνης, ούτε στα... κέντρα διακοπής.  ;D

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #25 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 00:38 »
Εγω μια πληροφορια εψαχνα - πιο ειναι το καλυτερο ηλεκτρονικο τσιγαρο.........
.......τοσο καιρο διαβασμα και δεν εβγαζα ακρη !!!!
Οταν αρχισα να καταλαβαινω πως δουλευει το φορουμ ηταν ηδη αργα - ειχα κολλησει :angel:

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #26 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 00:39 »
Κόλλησε γιατί απο τότε που γνώρισα την σειρα gg όλο κ κάτι έχω να ασχολουμε... Πέρα την πλάκα βοηθάει το Φορουμ βέβαια υπάρχουν και παραπληροφοριες αλλα Ελληνικοί είμαστε κ διαλεγουμε αυτα που θελουμε να ατμισουμε τυχαιο που κάποιοι παλιοί αρμόζουν μόνο με vv??

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #27 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 00:40 »
Εγω μια πληροφορια εψαχνα - πιο ειναι το καλυτερο ηλεκτρονικο τσιγαρο.........
.......τοσο καιρο διαβασμα και δεν εβγαζα ακρη !!!!
Οταν αρχισα να καταλαβαινω πως δουλευει το φορουμ ηταν ηδη αργα - ειχα κολλησει :angel:

Γιασαν του Γιάννη!!!
Exactly που λεν...

Αποσυνδεδεμένος smoka

  • **
  • 408
  • Φύλο: Άντρας
  • Κάνε το καλό και ριξ΄το στον ατμό!
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #28 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 00:41 »
Κολλησα γιατι ειμαι νέος στο η.τ. και δεν ήξερα τπτ.Τωρα αρχίζω σιγα σιγα να μαθαίνω διαβάζοντας και κάνοντας ερωτήσεις.Και έχω δρόοοομο μπροστά μου.

Αποσυνδεδεμένος Pink Floyd

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #29 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 11:06 »

Πλέον προσπαθώ να ελέγξω και τον ...υπερκαταναλωτισμό που αναπόφευκτα κολλάει κάποιος προσπαθώντας να μη μείνει πίσω σε κάποια νέα βελτίωση.
Ότι έχω μέχρι τώρα προσωπικά με καλύπτει και η λογική αγοράς τους ήταν να μπορεί να με καλύψει για πολύ-πολύ καιρό χωρίς να έχω την ανάγκη να επισκεφτώ και πάλι κατάστημα.
Αισθάνομαι οτι το πέτυχα οπότε για μένα φρένο!




Κ γω καπως ετσι τα βλεπω τα πραματα,απλα νομιζω οτι αν εισαι ψιλοκολλημενος εδω μεσα δυσκολευει λιγο τη κατασταση σ αυτα που λες.Οσο να ναι οταν συνεχεια βλεπεις για νεα προιοντα ευκολα μπαινεις στη πριζα χωρις να το καταλαβεις.Δε το λεω απαραιτητα για κακο αυτο,οπως τη βλεπει ο καθενας,εξαλλου ολοι γνωριζουν τις τσεπες τους.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33730 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534232 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59589 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8053 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236944 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 423 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13962 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136009 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084772 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35177 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9824 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478149 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy