vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

123 επισκέπτες, 9 χρήστες
nikoscan, Xxristos, Stedorian93, dkostas, maprix, Jorge, kon95, manoslykos, tibolaso

Twitter

Γιατι κολλησα στο φορουμ

Αποσυνδεδεμένος Pink Floyd

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Γιατι κολλησα στο φορουμ
« στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 22:57 »
Δεν ξερω αν παιζει παρομοιο θεμα απλα θελω να γραψω καποιες σκεψεις μου οσον αφορα εμενα κ το φορουμ και εννοειται γιατι οχι να γραψετε και τις δικες σας.


Στο φορουμ γραφτηκα Νοεβριο αλλα το παρακολουθω πανω απο 5 μηνες τωρα.Για μενα κατι τετοιο ειναι πρωτογνωρο αφου στο παρελθον οι επισκεψεις μου σε αναλογους ιστοτοπους ηταν πολυ συντομες-πιο συντομες δε γινεται-σε ολους ομως!!Τι εγινε ξαφνικα κ κολλησα τωρα εδω??


Σιγουρα οχι για τα γκατζετ και να την ψαχνω για καινουριες συσκευες,υγρα κτλ.Εξαλλου δεν ειμαι κ πολυ αυτης της φασης κ γ αυτο ο ¨κακομοιρης¨εχω ξεμεινει με το ταπεινο μου ego t κ ατμο c που μου κανουν ομως πολυ καλα τη δουλεια τους ως τωρα.


Για την ενημερωση αν ηταν θα εμπαινα μια δυο φορες το μηνα και ξανα μετα τον επομενο.


Οσον αφορα παρεες-φιλικο κλιμα κτλ σιγουρα μετραει αλλα νομιζω υπαρχουν κ αλλου αυτα(βεβαια οχι τοσο καλα ατομα οπως εδω :D αλλα λεμε τωρα).Και με την ευκαιρια να πω οτι θα θελα κ απο κοντα να γνωρισω πολλους απο δω μεσα!


Οποτε μετα την ψαχτικη που εκανα με τον εαυτο μου κατεληξα στα πολυ απλα αλλα αληθινα!
Το φορουμ κ κατ επεκταση ολοι εσεις με τις γνωσεις σας,εμπειριες σας,ιστοριες σας κ.ο.κ. ειναι μια ζωντανη πηγη δυναμης για μενα ωστε να μπορω να συνεχιζω απολυτα ΗΡΕΜΟΣ αυτο που ξεκινησα πριν καποιους μηνες.Σαν να μου παρεχετε μια ασφαλεια,βασικα ειστε ολοι με το μερος μου ενα πραμα, γ αυτο κ εγω τελικα ερχομαι κ σας βρισκω!
Πραγματικα εχω ξαφνιαστει με το ποσα ομαλα εγινε η μεταβαση μου στο η.τ αφου ξερω οτι εχω κ ενα θεματακι με τα παθη αυτης της ρημαδας της ζωης γ αυτο κ χαιρομαι  διπλα!!
Μακαρι να υπαρχει κ συνεχεια,αντε να δουμε...

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:07 »
Νιωθουμε συμμαχοι, συμπολεμιστες εναντια σε αυτην την κακια συνηθεια που ελαχε να επιλεξουμε.
Καθε ημερα, καθε καλημερα μεσα στο φορουμ ειναι και μια επιβεβαιωση πως δεν ξαναγυρναμε στον καπνο,την μποχα και τα τασακια. Καθε συνφορουμιτης ειναι και μια ξεχωριστη περιπτωση που παλεψε και παλευει με τον δαιμονα του για να βγει στο τελος νικητης.
Προσωπικα, αντλω τεραστια δυναμη και γνωσεις μεσα απο αυτο το site και ευχαριστω το Θεο που βγηκε στον δρομο μου.
 

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:08 »
για μια μονο λεξει την περεα  :respect: :thumpup: ;D

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:12 »
Το φορουμ περα απο την πληροφορηση, λειτουργει και ως συγκεντρωση Ανωνυμων Ατμιστων ;D :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:12 »
Μου επιτρέπεις να πάρω το σκυτάλη:

Γιατί μου έλυσε, αν όχι όλες, τις περισσότερες μου απορίες για το η/κ
Γιατί βρήκα ανοιχτούς ανθρώπους να συνομιλήσω και να βρεθώ μαζί τους
Γιατί οι άνθρωποι του με στήριξαν, οποτεδήποτε είχα πρόβλημα, όσο μεγάλο κι αν ήταν...
Γιατί 24/7 θα βρεις κάποιο να μιλήσεις μια που με πολλούς είμαστε κάτι παραπάνω από συνατμιστές
Γιατί πολλές φορές, έχει σασπενς
Γιατί τελικά το φορουμ αυτό, περισσότερο από κάθε άλλο, είμαστε εμείς

Με την ευκαιρία ωφείλω ένα ευχαριστώ στους παλιούς για το δημιούργημά τους αλλά και στους νέους που το σέβονται και το αναπτύσσουν

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:14 »
Ειναι αστειρευτη πηγη πληροφοριων-εμπειριων,δεν υπαρχει περιπτωση να γραψεις ενα προβλημα που αντιμετωπιζεις με το η.τ και να μη βρεθει καποιος να σε βοηθηση!

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:15 »
Μου επιτρέπεις να πάρω το σκυτάλη:

Γιατί μου έλυσε, αν όχι όλες, τις περισσότερες μου απορίες για το η/κ
Γιατί βρήκα ανοιχτούς ανθρώπους να συνομιλήσω και να βρεθώ μαζί τους
Γιατί οι άνθρωποι του με στήριξαν, οποτεδήποτε είχα πρόβλημα, όσο μεγάλο κι αν ήταν...
Γιατί 24/7 θα βρεις κάποιο να μιλήσεις μια που με πολλούς είμαστε κάτι παραπάνω από συνατμιστές
Γιατί πολλές φορές, έχει σασπενς
Γιατί τελικά το φορουμ αυτό, περισσότερο από κάθε άλλο, είμαστε εμείς
+10000 σε ολα και να πω επισης για μενα οτι αποτελει μια πολυ ομορφη συντροφια
για τον πολυ ελευθερο χρονο που εχω προς το παρον !!!
παρα τις αντιπαραθεσεις και ολα ειναι μια κοινωνια, ενας ζωντανος οργανισμος
οπου και μεγαλωνει μερα με την ημερα, εξελισσεται κ ωριμαζει. μαζι μ αυτον κ εγω :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:15 »
Μου επιτρέπεις να πάρω το σκυτάλη:

Γιατί μου έλυσε, αν όχι όλες, τις περισσότερες μου απορίες για το η/κ
Γιατί βρήκα ανοιχτούς ανθρώπους να συνομιλήσω και να βρεθώ μαζί τους
Γιατί οι άνθρωποι του με στήριξαν, οποτεδήποτε είχα πρόβλημα, όσο μεγάλο κι αν ήταν...
Γιατί 24/7 θα βρεις κάποιο να μιλήσεις μια που με πολλούς είμαστε κάτι παραπάνω από συνατμιστές
Γιατί πολλές φορές, έχει σασπενς
Γιατί τελικά το φορουμ αυτό, περισσότερο από κάθε άλλο, είμαστε εμείς

Επιπλέον, γιατί φοβάμαι μην "ξανακυλήσω" στο η.τ κι από εδώ παίρνω δύναμη..!
Ακόμη, είναι νέος τρόπος έκφρασης για μας (γενικά μιλάω) και έχω την αίσθηση ότι μέσα σε κάθε δυσκολία, αντιστεκόμαστε, συμμετέχουμε, συμπαραστεκόμαστε! (Έλληνες γαρ...)

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:17 »

Επιπλέον, γιατί φοβάμαι μην "ξανακυλήσω" στο η.τ κι από εδώ παίρνω δύναμη..!
[/quote]

Αν φοβασε μην ξανακυλησης στο η.τ καλυτερα να μην ξαναμπεις εδω! :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:20 »
Επιπλέον, γιατί φοβάμαι μην "ξανακυλήσω" στο η.τ κι από εδώ παίρνω δύναμη..!


Αν φοβασε μην ξανακυλησης στο η.τ καλυτερα να μην ξαναμπεις εδω! :laugh1: :laugh1:

Ούτε το ένα "βλέπω" ούτε το άλλο φίλε!

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:22 »
μεγαλη βοηθεια και απαντησεις σε ολα τα ερωτηματα μου σαν νεος ατμιστης, επικοινωνια, χαβαλες, κοινωνικες σχεσεις, εντασεις, ενημερωση για οτι νεο κυκλοφορει.

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:24 »
καλησπερα  :bye:εγω ΚΟΛΛΗΣΑ γιατι ημουν νεος και με βοηθησανε αρκετα εδω μεσα  :)αλα οσο βλεπω καποια ευτραπελα ολο και σιγα σιγα με κανει να ξεκολλαω

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:27 »
ενημερωση για οτι νεο κυκλοφορει.

αααααχ αυτο θα μας τα φαει ολα !!!

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:29 »
καλησπερα  :bye:εγω ΚΟΛΛΗΣΑ γιατι ημουν νεος και με βοηθησανε αρκετα εδω μεσα  :)αλα οσο βλεπω καποια ευτραπελα ολο και σιγα σιγα με κανει να ξεκολλαω

Όχι ρε Λευτέρη, παντού και πάντα υπάρχουν και οι "άλλοι"...

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γιατι κολλησα στο φορουμ
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 23:30 »
αααααχ αυτο θα μας τα φαει ολα !!!
αλλο που δεν θελουμε και εμεις ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33572 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 533973 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59484 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8009 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236702 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 374 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13906 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135969 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084612 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35112 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9706 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477586 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy