vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Labs MTL RTA – BP MODS

Αποσυνδεδεμένος iliaspcw

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #45 στις: Ιανουαρίου 06, 2023, 18:32 »
Υπάρχει πια κοινή παραδοχή , [ από καταστήματα ,όπως και από άλλους  επισήμους η μη ακόμη και από τον κατασκευαστή ]  για το ότι υπήρξε προβληματική παρτίδα , και για το ότι τα προβλήματα τα οποία  παρουσιάστηκαν σε χρήστες [σφυρίγματα γουργουρίσματα και ου το καθεξής   κτλ  ] υπήρξαν όντως , και ότι η εταιρεία τα διόρθωσε με νέο batch

Μετά από αυτό , το να εξακολουθούμε να μιλάμε για αντιπάθειες , για μάθετε να στήνετε , και ου το καθεξής , δεν είναι τίποτα άλλο από την επίτομη της γελοιότητας , και του θράσους Ορισμένοι δε , κρίνουν εξ ιδίων  τα αλλότρια , και λόγο του ότι έχουν μπει στο τριπακι του ενός η του άλλου “καναλαρχη” η καταστήματος , η παρέας κτλ , νομίζουν ότι στο ίδιο τριπακι έχει μπει και ο κόσμος όλος , και το έχουν τερματίσει .

Το βασικό θέμα είναι το εξής . Αυτοί που πήραν την πρώτη προβληματική παρτίδα πως θα αποζημιωθούν ? Θα τους δοθεί πχ δωρεάν κάποιο κιτ ? Ρητορικό το ερώτημα φυσικά , και η απάντηση είναι γνωστή .
Και βασικά όσοι έχουν στοκ από το πρώτο batch μια χαρά θα το πουλήσουν σαν δεύτερο Και βασικά ένα από τα  θέματα είναι αυτό .Το ότι φέρνουν προϊόντα , στοκάρουν , τα πληρώνουν , και στην περίπτωση που είτε υπάρχει πρόβλημα ποιότητας και λειτουργίας  , είτε το προϊον δεν τύχει ανάλογης αποδοχής  , η για να τύχει κτλ,αρχίζει μετά η κοροϊδία  , και το σπρώξιμο από τους γνωστούς  διαπλεκόμενους ατμο “γκουρού “ - ατμο “αστέρες” κτλ


Click-->Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click

Την βασική ευθύνη όμως την έχουμε εμείς οι ίδιοι .Και ειδικά όσοι έχουν μπει στο τριπακι του θαυμαστή -υποστηριχτή του τάδε μαγαζιού , του δεινά παρασκευαστή υγρών , της μόδας , του ότι δήθεν είναι μέσα στα πράγματα και τις εξελίξεις και πάει λέγοντας  κτλ λες και είμαστε συνεταίροι και όχι ο πελάτης που πληρώνει
Tην άλλη φορά είδα γνωστό μου  “χομπιστα” να τραβάει τζούρα , να αηδιάζει , να πηγαίνει τελικά το υγρό στον νεροχύτη  , και μετά από μέρες   να το προτείνει  στο τέλος σε καπνιστή  σαν φοβερό υγρό  για να μπει στον ατμο [επειδή ήταν του τάδε και το εξυμνεί ο άλλος τάδε στο τάδε κανάλι και το πουλάει το τάδε μαγαζί κτλ ]  Έχουμε ξεφύγει τελείως
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 07, 2023, 13:18 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος longjohn

  • **
  • 170
  • Φύλο: Άντρας
  • One day or day one. You decide
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #46 στις: Ιανουαρίου 06, 2023, 19:39 »
Εδώ ποστάρετε βίντεο με συγκεκριμένες παρατηρήσεις όπου πατάς απλά play και βλέπεις-ακούς. Είναι λίγο άκυρο από κατω να  διαβάζεις σχόλια ότι για το βίντεο ευθύνεται η εμπάθεια σε άλλον ατμοαστέρα και στα φαντάσματα καταστηματαρχών και χουλιγκάνων. Παιδιά, εδω είναι το vaping.gr, ούτε ατμό ομάδα του φβ, ουτε τσατ του γιουτιουμπ. Εντάξει, δεν είναι ο πρώτος ατμοποιητης που γουργουραει ή σφυραει αλλά τι να κάνουμε, ο γάιδαρος δεν πετάει, ακόμα τουλάχιστον. Λοβ ολουθε

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #47 στις: Ιανουαρίου 07, 2023, 11:39 »
Δεν θα απολογηθώ για τα πόστ (στα π@π@ρια μου κιόλας) αλλά έχει γέλιο που οι περισσότεροι που έχουν κάνει παράπονα δεν έχουν στη κατοχή τους τον ατμοποιητή. Πλάκα έχουν και αυτοί βεβαίως που δεν ασχολούνται (λένε) αλλά στα λαιβ μπήκαν (ναι από δω μέσα μιλάω) και έγραφαν ότι τους κατέβει ή όπως τους συμφέρει καλύτερα.
Ωραίες οι αερολογίες που γράφετε αλλά κάποια γραφόμενα έχουν στόχο και τα λαμβάνουν αυτοί που πρέπει.
Αυτά και καλή συνέχεια..


ΥΓ1 Όντως πολλοί ΔΕΝ ξέρουν να στήνουν, αλλά νομίζουν ότι ξέρουν.


Αποσυνδεδεμένος longjohn

  • **
  • 170
  • Φύλο: Άντρας
  • One day or day one. You decide
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #48 στις: Ιανουαρίου 07, 2023, 15:02 »
Δεν νομιζω να περιμένει κανείς απολογία από οπαδό ελληνικών λαιβ όπου του τα εξηγούν ωραία και μετα έρχεται να γράψει. Εγώ εδω δεν διάβασα παράπονα από κάποιον που δεν τον έχει στην κατοχή του. Είδα θετικές και αρνητικές κριτικές και παράθεση (ο θεός να τα κάνει) ριβιού όπου όποιος έχει μάτια και αυτιά καταλαβαίνει. Μάλλον από τις πολλές ώρες στα τσατ έχεις μπερδέψει που γράφεις. Καλά γνωστικά στησίματα με βερι σμουθ τζουριτσες εύχομαι

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2289
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #49 στις: Ιανουαρίου 07, 2023, 20:03 »
Μιλάω με όση περισσότερη ειλικρίνεια μπορώ, Νεοκλή. Get a life. Αποστασιοποιήσου από τον μικρόκοσμο του fanboyμποϊσμού (ή καλύτερα funboyσμού) των σόσιαλ μυδιών, να αποτοξινωθείς & να μην βρίσκεις & δημιουργείς εχθρούς εκεί που δεν υπάρχουν. Επαναλαμβάνω πως ό,τι λέω το λέω με κάθε ml ειλικρίνειας που διαθέτω & έχοντας στεγνώσει εντελώς τα βαμβάκια.
Η (άκαιρη) αναφορά στον τραγέλαφο του ό,τι συμβαίνει στην γΕλλάδα (με πρόσχημα την κριτική μου σε έναν ξένο influencer του youtube) ήταν κάτι που έφερες εσύ από το πουθενά εδώ μέσα. Για κάποιον που (πολύ σοφά) δεν παρακολουθεί τις ελληνικές ατμιστικές κωμωδίες του youtube, είναι αδύνατο να καταλάβει για τί ακριβώς πράγμα μιλάς.
 

Αποσυνδεδεμένος iliaspcw

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #50 στις: Ιανουαρίου 07, 2023, 20:15 »
Δεν θα απολογηθώ για τα πόστ (στα π@π@ρια μου κιόλας) αλλά έχει γέλιο που οι περισσότεροι που έχουν κάνει παράπονα δεν έχουν στη κατοχή τους τον ατμοποιητή. Πλάκα έχουν και αυτοί βεβαίως που δεν ασχολούνται (λένε) αλλά στα λαιβ μπήκαν (ναι από δω μέσα μιλάω) και έγραφαν ότι τους κατέβει ή όπως τους συμφέρει καλύτερα.
Ωραίες οι αερολογίες που γράφετε αλλά κάποια γραφόμενα έχουν στόχο και τα λαμβάνουν αυτοί που πρέπει.
Αυτά και καλή συνέχεια..


ΥΓ1 Όντως πολλοί ΔΕΝ ξέρουν να στήνουν, αλλά νομίζουν ότι ξέρουν.


1] Κανένας δεν σου ζήτησε να απολογηθείς  [ και βασικά ποιος ο λόγος ?  Και σαν τι να απολογηθείς ?  ] Και στα παπάκια σου κιόλας ... }  [τι μου θυμίζει αυτό τι μου θυμίζει ....]

2] όσοι έκαναν αρνητική κριτική στον ατμό είτε λένε ψέματα ότι τον έχουν , είτε είναι βαλτοί , είτε δεν ξέρουν να στήνουν , είτε έχουν εμπάθεια προς  τον τάδε κτλ [τι μου θυμίζει αυτό τι μου θυμίζει ....]


3] Κανένας δεν είπε ότι δεν έχει δει , η ότι δεν βλέπει λαιβ  , η.παρουσιάσεις κτλ [ δηλαδή εάν δεν συμφωνούμε μαζί σου , αυτό σημαίνει ότι πουλάμε παραμύθι   ότι δήθεν δεν ασχολούμαστε ? ]
 
Επίσης εάν κάποιος εκφέρει άποψη πχ σε ένα λαιβ , η εδώ , η όπου αλλού ,για ένα προϊόν  η οποία άποψη δεν είναι της αρεσκείας σου , τότε παίζει συμφέρον ,από πίσω , και πρόκειται για προσωπική επίθεση εναντίον κάποιου συγκεκριμένου κτλ [τι μου θυμίζει αυτό τι μου θυμίζει ....]


4] Αυτοί που λαμβάνουν τα γραφόμενα μας , τα οποία έχουν στόχο [ και ο στόχος ποιος είναι είπαμε ? ] και είναι αυτοί που πρέπει κτλ ποιοι είναι η ΕΥΠ του ατμού ?


5] Και ε ναι λοιπόν  εσύ ξέρεις να στήνεις , και οι άλλοι όχι , και νομίζουν ότι ξέρουν [τι μου θυμίζει αυτό τι μου θυμίζει ....]

Αποσυνδεδεμένος ZEEK

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #51 στις: Ιανουαρίου 08, 2023, 06:35 »
Δεν θα απολογηθώ για τα πόστ (στα π@π@ρια μου κιόλας) αλλά έχει γέλιο που οι περισσότεροι που έχουν κάνει παράπονα δεν έχουν στη κατοχή τους τον ατμοποιητή. Πλάκα έχουν και αυτοί βεβαίως που δεν ασχολούνται (λένε) αλλά στα λαιβ μπήκαν (ναι από δω μέσα μιλάω) και έγραφαν ότι τους κατέβει ή όπως τους συμφέρει καλύτερα.
Ωραίες οι αερολογίες που γράφετε αλλά κάποια γραφόμενα έχουν στόχο και τα λαμβάνουν αυτοί που πρέπει.
Αυτά και καλή συνέχεια..


ΥΓ1 Όντως πολλοί ΔΕΝ ξέρουν να στήνουν, αλλά νομίζουν ότι ξέρουν.

τρία πουλάκια κάθονταν και μάσαγαν ταμπάκο

Αποσυνδεδεμένος Nikrom

  • ***
  • 518
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #52 στις: Ιανουαρίου 08, 2023, 17:23 »
iliaspcw Τα είπες όλα :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Kostik1982

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #53 στις: Ιανουαρίου 23, 2023, 07:10 »
Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Τελικά αξίζει η αγορά του; Ασχέτως σφυριγματος/γουργουρισματος, από γεύση πως τα πάει;

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #54 στις: Ιανουαρίου 24, 2023, 10:30 »
Σε πιο απλά υγρά ή αυτούς που κάνουν σκέτη βάση αν σου αρέσει η τζούρα κλπ είναι κομπλέ. Σε πιο περίπλοκα υγρά κλπ προσωπική άποψη ότι δεν παίρνω την γεύση που ξέρω και παίρνω με άλλους ατμοποιητές γιατί σαν να ισοπεδώνει τις διαφορετικές νότες ενός υγρού.

Αποσυνδεδεμένος Kostik1982

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #55 στις: Ιανουαρίου 29, 2023, 11:43 »

Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click



Τον δοκίμασα. Έχει ωραία κατασκευή και πολλές καμπάνες για να παίξει/στήσει κάποιος αλλά όντως από γεύση δεν μου έδωσε το κάτι τρελό. Ο sure της bp mods που έχω είναι ανώτερος γευστικά.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 29, 2023, 15:34 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος georgeboy

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #56 στις: Ιανουαρίου 29, 2023, 12:41 »
και εμένα μου αρέσει πολυ, για μένα ο κορυφαίος είναι ο pioneer σε γευση αλλά ο labs έχει άλλα καλά, πολύ παιχνιδι ειναι πολύ όμορφος και οι καμπάνες δουλεύουν όπως πρέπει! είναι ο μόνος που τον έχω με pin 2x0.8!

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9577
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #57 στις: Ιανουαρίου 29, 2023, 14:21 »
Έχετε παρατηρήσει ενδεχομένως διαφοροποίηση της γεύσης με χρήση άλλης καμπάνας ?

Αποσυνδεδεμένος georgeboy

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #58 στις: Ιανουαρίου 30, 2023, 07:27 »
έχει διαφορά έντασης και τζούρα για γεύση δεν έχω παρατηρήσει κάτι!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110597 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159803 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515310 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146464 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303246 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530753 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801611 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11052 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40989 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet