vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Labs MTL RTA – BP MODS

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2289
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #30 στις: Δεκεμβρίου 27, 2022, 15:28 »
Γειά σου συνονόματε!!!! :bye: Και εγώ τον παρακολουθώ αρκετά χρόνια & έχω ακριβώς την ίδια άποψη με σένα, Αν θυμάσαι, του είχα προτείνει μία εναλλακτική πλατφόρμα (& την έκανε) τότε που η Google τον απείλησε με ban. Αυτό, όσον αφορά τις προσωπικές επαφές, που σίγουρα δεν είναι & δηλωτικές των πηγών εισοδήματος κανενός. Για οποιονδήποτε έχει προσωπικές επαφές με τον Τσίπο πάντως, εμένανε μου χτυπάνε καμπάνες.  ::)
 

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #31 στις: Δεκεμβρίου 27, 2022, 16:47 »
Ένα ζήτημα βέβαια είναι πως ξεχωρίζει αυτό το "δεύτερο batch" , αν όντως υπάρχει δεύτερο. Και βέβαια μπορεί κάποιος να είναι βέβαιος ότι θα αγοράσει το δεύτερο και όχι το πρώτο που είναι προβληματικό? Από την άποψη αυτή είναι μάλλον πιο ασφαλές να αποφύγει κάποιος την αγορά του συγκεκριμένου ατμοποιητή, με δεδομένο μάλιστα ότι δεν προσφέρει και κάτι ιδιαίτερο στο θέμα της γεύσης.

Ναι φυσικά αυτό είναι ένα θέμα γιατί νομίζω ότι όντως δεν φαίνεται πουθενά αν είναι από το "δεύτερο batch" αλλά μόνο να πιστέψεις τα λόγια του μαγαζάτορα.

Αλλά θέλω να σχολιάσω και κάτι άλλο τώρα. Αυτό το ότι φοβούνται να πουν την αληθινή γνώμη τους οι reviewers γιατί δεν θα τους ξαναστείλουν είναι μία από τις μεγαλύτερες παπάτζες στην ιστορία του ατμού. Πιστεύετε ότι ο κινέζος βάζει κάποιον να του μεταφράσει αυτά που λέει ο άλλος στο βίντεο; Αν οι έλληνες reviewer έκαναν τις παρουσιάσεις στα αγγλικά τότε θα είχαν όντως θέμα από τ'αφεντικό αλλά μιλάμε για παρουσιάσεις που γίνονται στα ελληνικά. Ο κινέζος θέλει απλά να πάρεις το προϊόν και αν μπορείς να κάνεις την παρουσίαση ακόμα και την ίδια μέρα.

Το μόνο που αλλάζει είναι αν τα προϊόντα σου έρχονται μέσω του χονδρέμπορα στην Ελλάδα ο οποίος και μπορεί και θα σε κόψει στη πρώτη πρόταση που θα πεις στραβά ακόμα και αν σου στέλνει μαζί με τα προϊόντα κάθε φορά ραβασάκι ότι θέλει να ακούσει την αληθινή σου γνώμη για το προϊόν και δεν τον νοιάζει αν είναι κακή.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2289
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 27, 2022, 17:29 »
...το ότι φοβούνται να πουν την αληθινή γνώμη τους οι reviewers γιατί δεν θα τους ξαναστείλουν είναι μία από τις μεγαλύτερες παπάτζες στην ιστορία του ατμού. Πιστεύετε ότι ο κινέζος βάζει κάποιον να του μεταφράσει αυτά που λέει ο άλλος στο βίντεο;
Εγώ μαζί σου, αλλά φαντάζομαι πως πολλοί ρηΒγιούερζ το σκέφτονται. Αν μάλιστα την έχουν δει influencers, leaders & τσοπάνηδες του μαντριού σε σόσιαλ μύδια που το ευνοούν τότε σίγουρα δε θένε να χάσουν τους φόλλοουέρζζζ τους από έλλειψη υλικού παρουσιάσεων.

Στο σχόλιό σου που επισημαίνω (& που το απαντάω στην γενικότητά του) στην εποχή μας δεν χρειάζεται κανείς να βάλει κάποιον να του μεταφράζει. Η ΑΙ (τεχνητή νοημοσύνη) έχει προχωρήσει τόσο που θα σου δώσει στο πιάτο όποιας γλώσσας μετάφραση θες ή ακόμα & με κάποιον αλγόριθμο να σου δίνει στεγνά τα θετικά τα αρνητικά & τα ουδέτερα ρηβΓΙΟΥΖ.
Ειδικά οι σχολαστικοί μέχρι αυτοκτονίας απωανατολίτες. Θυμάμαι χρόνια πριν, φίλος μου που προσλήφθηκε για νέα αντιπροσωπία γιαπωνέζικων αυτοκινήτων/μοτοσυκλετών. Το πρώτο πράγμα που έγινε ήταν να στείλουν μία ομάδα ελληνομαθών γιαπωνέζων διάφορων ειδικοτήτων που έλεγχαν, κατέγραφαν & έδιναν αναφορά στην Ιαπωνία. Μέχρι & άτομο που είχε αντικείμενο σπουδών του την ελληνική κουλτούρα, συνήθειες & ψυχοσύνθεση!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #33 στις: Δεκεμβρίου 27, 2022, 18:15 »
Νομίζω ότι νομίζεις ότι οι κινέζικες εταιρείες που ασχολούνται με το άτμισμα είναι πολλά παραπάνω από αυτά που είναι στην πραγματικότητα.

Έχω στενή επαφή με τα marketing τμήματα όλων των κινέζικων εταιρειών στο άτμισμα και δυστυχώς τις περισσότερες φορές δεν μπορούν καν να γράψουν σωστά αγγλικά και χρησιμοποιούν το google translate, όχι να βάλουν ΑΙ να δει αν στο βίντεο του Λαζάρου και του Μέρμικον λένε αρνητικά πράγματα για τα προϊόντα τους.

Εταιρείες σαν την Aspire, την Voopoo, την Geekvape, την SMOK, την Wotofo και όλες οι υπόλοιπες μεγάλες έχουν στο τμήμα του marketing 1-3 άτομα που μιλάνε με reviewers/promoters/influencers από όλο τον πλανήτη και τις περισσότερες φορές είναι παιδιά 20-25 χρονών και σου στέλνει ο head του marketing και σου ζητάει να μιλήσετε μέσω instagram με μηνύματα γιατί τον βολεύει καλύτερα.

Ξέρεις τι είναι να μιλάς με εταιρείες σαν την Voopoo και την Geekvape που βγάζουν κάθε δεύτερη βδομάδα καινούργιο προϊόν για να κανονίσεις συμφωνίες πολλών ευρώ και κάθε εξάμηνο να αλλάζει ο υπεύθυνος του marketing γιατί βαρέθηκε και γύρισε στο χωριό του;

Οι μόνες εταιρείες που είναι λίγο πιο σοβαρές στο κομμάτι του marketing είναι η Innokin από όταν έκανε στροφή και μπήκε και ο Αγραφιώτης, η Vaporesso που δυστυχώς δεν ακούγεται Ελλάδα τόσο αλλά Αγγλία πχ κάνει τρελή δουλειά, η OXVA που ξενέρωσε με Ελλάδα και έχει χωθεί φουλ στην Ισπανία και αντικειμενικά οι περισσότερες εταιρείες που βγήκαν στην επιφάνεια τώρα τελευταία και ασχολούνται με τα disposables. Όλες οι υπόλοιπες είναι για τα πανηγύρια.

Αποσυνδεδεμένος georgeboy

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #34 στις: Δεκεμβρίου 27, 2022, 18:39 »
ίσως έχετε δίκιο,  δεν το ειχα στο μυαλό μου έτσι.....
αυτούς όμως τους reviews έχουμε,  πέρσι με τον classic όλοι τον είχαν θεοποιήσει,  εμένα που τον δοκίμασα τυχαία δεν μου άρεσε και είχα αγοράσει τον bishop,  αλλά ο pioneer που τον είχε θεοποιήσει και ο ίδιος ο mermicon είναι ακόμα ο αγαπημένος μου πιο ψηλά και από τον brunhilde
Λεω γενικόλογα και συγνώμη για αυτό,  θέλω να πω ότι κάποιος που μπορεί να παίρνει μόνο 2 ατμοποιητες το πολύ τον χρόνο απλά θα εμπιστευτεί θέλοντας και μη τα ατμοκαναλα και άμα το πορτοφόλι του σηκώνει μόνο ως 50 55 60€ το πολύ τη φορά,  δεν έχει πολλά περιθώρια για hi end  ατμοποιητη,  θα ήθελα να οαρω φέτος από το 2fdeal αλλά από Κίνα δεν έχω πάρει ποτέ και ακόμα υπάρχει φόβος να στείλεις την κάρτα σου από το ίντερνετ
δεν ξέρω θα ήθελα για αυτό την γνώμη σας

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2289
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #35 στις: Δεκεμβρίου 27, 2022, 18:44 »
Μπορεί να είναι έτσι, μπορεί & όχι. Καταπως τα λέει το άσμα, "Καπεταναίοι και τόσοι άλλοι, λοστρόμοι, ναύτες, μηχανικοί. καθένας έχει και τον καημό του". Οι μπροστάντζες (frontmen στα ελληνικά) μπορεί να είναι νεαροί κακοπληρωμένοι υπάλληλοι που τραβάνε το κουπί στη γαλέρα. Οι αποπάνω όμως (καπεταναίοι & νεόκοποι & γλυκαμένοι εφοπλιστάδες της κινέζικης εκδοχής του κομμουνιστικού καπιταλισμού) δεν έχουμε ιδέα του τί μοντέλο επιχειρηματικής διαχείρισης δουλεύουν. Πόσοι άραγε είναι διατεθιμένοι να ρισκάρουν να χάσουν τους φόλοουέρζζζζζ τους που τους κάνουν να νοιώθουν μικροί θεοί;
......Εγώ μαζί σου......Στο σχόλιό σου που επισημαίνω (& που το απαντάω στην γενικότητά του) στην εποχή μας δεν χρειάζεται κανείς να βάλει κάποιον να του μεταφράζει. Η ΑΙ (τεχνητή νοημοσύνη) έχει προχωρήσει τόσο που θα σου δώσει στο πιάτο όποιας γλώσσας μετάφραση θες ή ακόμα & με κάποιον αλγόριθμο να σου δίνει στεγνά τα θετικά τα αρνητικά & τα ουδέτερα ρηβΓΙΟΥΖ.
**** Ξαναμανα υπενθυμίζω ότι το σχόλιό μου για ΑΙ &...αλογόριθμους  :)   ήταν γενικό & δεν περιοριζόταν στην ασήμαντη βιομηχανία του ατμίσματος. Για τα του ατμίσματος σε το έγραψα μάναμ, εγώ μαζί σου είμαι :bye:
 

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2289
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #36 στις: Ιανουαρίου 04, 2023, 23:59 »
Γράφω αυτό το σχόλιο-tribute στον Γιώργο Μάγκα σαν αντίδραση μηνυμάτων που διαβάζω εδώ μέσα τύπου "το πε & ο ΝΕΤ Vaper"  :lotpot: . Ενός ατόμου που προσωπικά τον έχω στην κατηγορία "Jay Haze που προσπαθεί να το παίξει σοβαρά". Ο εν λόγω ρηβΓιούερ, λοιπόν, σε σημερινή του μελέτη, αποφαίνεται πως ο Labs έχει...όχι απλά "smooth" τζούρα ΑΛΛΑ "VERY SMOOTH"!!!!
Και αυτό, ξεχνώντας πως έχει το μικρόφωνό του ξυστά δίπλα στο στόμα του & όμως, προσπαθεί να μας πείσει πως ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ αυτό που ακούμε εμείς στο μικρόφωνο στο 31:35 & 31:48 αλλά & σε όλη την υπόλοιπη διάρκεια του βιδέου που συνεχίζει μετά!!!  :tongue_move_02:
Σαν ρηβΓιού ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! Του μικροφώνου όμως.  ;D

Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #37 στις: Ιανουαρίου 05, 2023, 00:42 »
Αυτό που κατάλαβα μέχρι τώρα είναι ότι αυτοί που αντίπαθούν έναν συγκεκριμένο (Μπούς) αντιπαθούν και τον ατμοποιητή..
Τώρα παίρνει η μπάλα και ξένους youtubers  :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9575
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #38 στις: Ιανουαρίου 05, 2023, 01:53 »
Γράφω αυτό το σχόλιο-tribute στον Γιώργο Μάγκα σαν αντίδραση μηνυμάτων που διαβάζω εδώ μέσα τύπου "το πε & ο ΝΕΤ Vaper"  :lotpot: . Ενός ατόμου που προσωπικά τον έχω στην κατηγορία "Jay Haze που προσπαθεί να το παίξει σοβαρά". Ο εν λόγω ρηβΓιούερ, λοιπόν, σε σημερινή του μελέτη, αποφαίνεται πως ο Labs έχει...όχι απλά "smooth" τζούρα ΑΛΛΑ "VERY SMOOTH"!!!!
Και αυτό, ξεχνώντας πως έχει το μικρόφωνό του ξυστά δίπλα στο στόμα του & όμως, προσπαθεί να μας πείσει πως ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ αυτό που ακούμε εμείς στο μικρόφωνο στο 31:35 & 31:48 αλλά & σε όλη την υπόλοιπη διάρκεια του βιδέου που συνεχίζει μετά!!!  :tongue_move_02:
Σαν ρηβΓιού ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! Του μικροφώνου όμως.  ;D


Το είχε πει πρόσφατα ότι δεν τον είχε δοκιμάσει ακόμα και ότι όταν θα τον δοκίμαζε πιθανότατα θα άλλαζε η τελική κατάταξη των καλύτερων ατμοποιητών του 2022. Δεν το είδα ακόμα το review του Labs αλλά με τέτοια extra special smooth τζούρα τον βλέπω να πιάνει κορυφή.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2289
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #39 στις: Ιανουαρίου 05, 2023, 04:06 »
Αυτό που κατάλαβα μέχρι τώρα είναι ότι αυτοί που αντίπαθούν έναν συγκεκριμένο (Μπούς) αντιπαθούν και τον ατμοποιητή..
Τώρα παίρνει η μπάλα και ξένους youtubers  :)) :)) :))
Aδικείς τον εαυτό σου (αν, λέω αν το βλέπεις έτσι)  & μάλιστα τριπλά.

1) Δεν περίμενα κανένα Μπους για να να σχηματίσω & να εκφέρω γνώμη για τον συγκεκριμένο άγγλο youtubinfluencer. Δεν μου αρέσει & μάλιστα το έχω γράψει & εδώ μέσα πριν καν παρουσιαστεί ο Labs του Μπους (ή ο Μπους του Labs).  :yes:

 2) Τον ατμοποιητή κανένας Μπους δεν τον κατασκεύασε, ούτε κανένας Μπους έχει το μονοπώλιό του. Ασε που δε στέκει το επειδή αντιπαθείς έναν μαγαζάτορα ΑΡΑ αντιπαθείς & τα προϊόντα που πουλάει. Προϊόντα, μάλιστα που βρίσκονται ελεύθερα σε όλη την αγορά. Και ότι αν ψωνίσεις το ίδιο προϊόν από τον απέναντι μαγαζάτορα που λατρεύεις, τότε αυτό το προϊόν γίνεται αυτόματα καλό. Καταναλωτής είμαι, δεν ψάχνω βολεμένο, νοικοκύρη μαγαζάτορα να με αποκαταστήσει & να κάμουμε οικογένεια.   8)

   3) Τα αποσπάσματα του βίντεο που επεσήμανα τα είδες; Τα άκουσες; Αν έκανες εσύ το βίντεο & άκουγες αυτό που ακούγεται, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ θα μιλούσες για "VERY SMOOTH airflow";;; Αν δεν ντρεπόσουν να το πεις αυτό δημόσια, τότε είτε θα ήσουν κουφός είτε θα είχες κάποιο συμφέρον να το προσπεράσεις χωρίς καμία αναφορά/παρατήρηση.  :idiot1:

Στην τελική-τελική ΔΕΝ είναι θέμα αντιπάθειας. Βρισκόμαστε σε ένα χώρο που κυριαρχείται από επιχειρηματικά/επαγγελματικά συμφέροντα. Και όταν στο avatar μου περιγράφω τον εαυτό μου ως "I am not anti-social, just not user friendly", το εννοώ. Δεν έχω καμία ανοχή ούτε συστολή σε όποιον εν γνώσει του με δουλεύει κατάμουτρα.  :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 05, 2023, 04:39 από treloneritis »

Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #40 στις: Ιανουαρίου 05, 2023, 07:23 »
Έχοντας παρακολουθήσει σχεδόν όλα τα live του τελευταίου μήνα θα επιμείνω σε αυτή την άποψη. Αλλά ας μην επεκταθώ άλλο σε πρόσωπα.
Στο εξωτερικό πάντως μια χαρά ατμο τον έχουν κρίνει με τα θετικά και τα αρνητικά του.Τα πως και γιατί μια χαρά τα περιέγραψε εχθές η Μαρία Καραμανλή από το Atmology στον Vape my Noob.Που όλος τυχαίως γνωστός θαμώνας-καταστηματάρχής και ένας παραγωγός υγρών και τα "χουλιγκάνια" του απουσίαζαν. ;D ;D Και τον τρίποδα να κολλήσω στο μικρόφωνο θα τον ακούσεις να σφυρίζει.Ξεκινάω δουλειά και δεν έχω άλλο χρόνο να επεκταθώ.

 

Αποσυνδεδεμένος georgeboy

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #41 στις: Ιανουαρίου 05, 2023, 13:11 »
τον παράγγειλα τον labs εδώ και μια βδομάδα τον έχω στα χέρια μου, ήθελα έναν ατμοποιητη για τη πρωτοχρονιά, μια χαρά δουλεύει για μένα  κάνω και τα παιχνίδια μου και τον έχω λιώσει,  δεν έχει την γεύση του pioneer,  αλλά είναι γεύματος κσο αυτός.
θα παραγγείλω και τον kuma τον άλλο μήνα να αντικαταστήσει τον bishop και με ενδιαφέρει η άποψη σας για τον menelaus που έχει το 2fdeal.
Η απλά να πάω στο diplomat αν είναι σε στοκ μέχρι τότε!

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2289
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #42 στις: Ιανουαρίου 05, 2023, 16:35 »

Στο εξωτερικό πάντως μια χαρά ατμο τον έχουν κρίνει με τα θετικά και τα αρνητικά του.
Εδώ λοιπόν έρχεσαι στην ουσία της κριτικής μου. Στο ότι ο άγγλος δεν κράτησε ούτε καν ένα παλάντζο θετικών & αρνητικών, που ΟΛΑ & ΟΛΟΙ μας αντικειμενικά έχουμε. Εγώ, ως μέλος του forum αυτό κριτικάρισα, έχοντας κατά νου την αποδοχή που έχει εδώ μέσα & το υπέδειξα. Τα υπόλοιπα ήταν (& δυστυχώς βλέπω πως ακόμα είναι) προβολές δικών σου απόψεων των δικών μου προθέσεων για μένα, χωρίς εμένα.

Εάν εσένα σου αρέσει να κινείσαι στο χώρο των ομαδοποιήσεων & των fun boys, εμένα δεν μου πέφτει κανένας λόγος. Μην βάζεις όμως εμένα σε αυτήν την θέση χωρίς να με ξέρεις, Το τί κάνει ένας συγκεκριμένος αριθμός των 100-200 ατόμων στα σόσιαλ τα μύδια ούτε με αφορά, ούτε μου αρέσει.


...Και τον τρίποδα να κολλήσω στο μικρόφωνο θα τον ακούσεις να σφυρίζει.Ξεκινάω δουλειά και δεν έχω άλλο χρόνο να επεκταθώ. 
Να που δεν το είδες το βίντεο. ΔΕΝ σφύριζε. Γουργούριζε. Τράβαγε μία τζούρα, όλα καλά, Το ξαναέβαζε στο στόμα του για τζούρα & γουργούριζε. Καμία σχέση με τον Tripod που λες, αλλά όφειλε να το αναφέρει.


*** Ειρήνη Ημίν και Υμίν (peace out στα ελληνικά)… κοινώς ας ηρεμήσουμε!!!  Δεν έχουμε κανένα λόγο να "λερώσουμε" & το forum.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 05, 2023, 16:41 από treloneritis »

Αποσυνδεδεμένος longjohn

  • **
  • 170
  • Φύλο: Άντρας
  • One day or day one. You decide
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #43 στις: Ιανουαρίου 06, 2023, 13:36 »
Ποια κριτική ρε παιδιά? Τον πήρατε και γουργουριζε? Να μάθετε να στήνετε και μην διασπείρεται ψευδής κριτικές. Τον πήρατε και σφύριζε? Να ψάξετε να δείτε βίντεο. Διαβάστε λιγο κύριοι και δείξτε προσοχή με τα κινέζικα χαι εντ των 80ε. Ο κατασκευαστής έβγαζε βίντεο και batch με αλλαγές για να λύσει διαπιστωμένα προβλήματα και εδώ άλλοι έσκιζαν ατμιστικα πτυχία οτι ολα δουλεύουν άψογα. Πολλοί είδαν και μάλλον λίγοι κατάλαβαν. Να αγαπιεστε, μην μαλώνετε, όπως η αγαπομάνα του Θερμαϊκού που τα εξηγεί ωραία. Και να θυμάστε, οι τηλεπωλητες, εεε συγνώμη, οι γιουτουμπικοι ριβιουερς ήθελα να πω, θέλουν το καλό σας

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 07, 2023, 03:27 από longjohn »

Αποσυνδεδεμένος xloupas

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Labs MTL RTA – BP MODS
« Απάντηση #44 στις: Ιανουαρίου 06, 2023, 17:48 »
Εγω θα συνεχισω να τους λεω τηλεπωλητες, οσο για το σφυριγμα επειδη και εγω τον Παππου τον ειχα σε εκτιμηση και τον ακουγα ναι εδω επεσε στην λουμπα αλλα εβαλε και καρφιτσωμενο ξεβιδωσε λεει λιγο το πινακι και θα εισαι ενταξει, οχι ρε φιλε δεν ξεβιδωνω τιποτα  :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 951 110511 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:19
από vag21
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159742 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515283 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146448 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303222 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12791 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 180 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530732 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201466 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801583 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11046 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40978 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet