vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

"Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #30 στις: Απριλίου 30, 2018, 15:15 »
Εντάξει ρε σιπί, το διόρθωσα!

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #31 στις: Απριλίου 30, 2018, 15:16 »
[justify]Χεχε, αναγκαστικά πρέπει να συμφωνήσω με τον αγαπητό νηματοθέτη. Η αφεντιά μου δεν γνωρίζει από 4 εποχές, και την τελευταία φορά που έκανε σαν άνθρωπος καλοκαιρινές διακοπές ήταν ακόμα καπνιστής. Σαν καπνιστής λοιπόν, είχα παντού κρυμμένα πακέτα καθώς και 2, 3 ή 4 παρατημένους αναπτήρες, κι όλο αυτό όχι τόσο από φόβο έλλειψης απλώς βαρεμάρας αναζήτησης. [/justify]

[justify]Στα ατμιστικά εξακολουθώ να είμαι φάουλ. Μέρα ή νύχτα, εργάσιμες ή αργίες, χειμώνα ή καλοκαίρι, όταν είμαι εκτός σπιτιού, έχω μόνο ένα σετ. Ένα μοντ, έναν επισκευάσιμο, ένα υγρό, 3 μπαταρίες. Στην ουσία του θέματος, είμαι η προσωποποίηση της ατμιστικής μιζέριας: γυαλίζω σφραγίζω εκατό, κρατάω ένα, (μέχρι να ξανάρθουν οι Γερμανοί, μέρες που είναι).[/justify]

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #32 στις: Απριλίου 30, 2018, 15:24 »
Τώρα με βάλατε σε σκέψεις και μάλλον πρέπει να βρω κανέναν εργοστασιακο της προκοπής (αν υπάρχει) για το καλοκαίρι γιατί βαριέμαι να κάνω στησιματα κτλ στις διακοπές.
Καλά βέβαια θα πάρω και κάνα δυο επισκευασιμους μαζί σίγουρα... και 3-4 mod... ε και ένα μηχανικό... και 500-600ml υγρού.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #33 στις: Απριλίου 30, 2018, 15:30 »
Nα πάτε να πάρετε όλοι pod systems και θα τρέχετε χοροπηδώντας στα λιβάδια και στις παραλίες, κόντρα στον ήλιο, με τα παρεό σας να ανεμίζουν αγέρωχα.



Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #34 στις: Απριλίου 30, 2018, 15:32 »
Εγώ στην παραλία δεν ατμιζω καν οπότε δεν με νοιάζει.
Μόνο το παρεο θα παίρνω εκεί.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #35 στις: Απριλίου 30, 2018, 15:35 »
Αν βάλω παρεό και ανεμίσει αγέρωχα θα φύγουν όλοι από τις παραλίες.

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #36 στις: Απριλίου 30, 2018, 15:37 »
[justify]Στα ατμιστικά εξακολουθώ να είμαι φάουλ. Μέρα ή νύχτα, εργάσιμες ή αργίες, χειμώνα ή καλοκαίρι, όταν είμαι εκτός σπιτιού, έχω μόνο ένα σετ. Ένα μοντ, έναν επισκευάσιμο, ένα υγρό, 3 μπαταρίες. Στην ουσία του θέματος, είμαι η προσωποποίηση της ατμιστικής μιζέριας: γυαλίζω σφραγίζω εκατό, κρατάω ένα, (μέχρι να ξανάρθουν οι Γερμανοί, μέρες που είναι).[/justify]

Κι αν (ξανα)έρθουν οι Γερμανοί; Κι αν (ξανα)έρθουν και το σπίτι σου βρεθεί απ' την μια στιγμή στην άλλη πίσω απ' τις γραμμές του εχθρού; Τι θα κάνεις τότε; Ούτε τσιγάρα δεν θα μπορείς να βρεις τότε! Το αντιλαμβάνεσαι ότι ζεις επικίνδυνα Joe; Ότι είπε η ΜΝ ισχύει! Δύο ίσον ένα ίσον κανένα! Εγώ που είμαι νέος ατμιστής ακούω τι λένε οι παλιοί και έμπειροι όπως η Petra (άλλο κινητό ατμοπωλείο από κει...) και παραδειγματίζομαι. Όλα τα ατμιστικά σε μια βαλίτσα και μετά ξέγνοιαστες διακοπές. Κι ας ξεχάσω να πάρω μαζί το μαγιό με τα Στρουμφάκια...

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #37 στις: Απριλίου 30, 2018, 15:38 »
Αν βάλω παρεό και ανεμίσει αγέρωχα θα φύγουν όλοι από τις παραλίες.
Και πρόσεξε να μην ανέβεις σε ποδήλατο ε;  :laugh1:



Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #38 στις: Απριλίου 30, 2018, 15:54 »
Κι αν (ξανα)έρθουν οι Γερμανοί; Κι αν (ξανα)έρθουν και το σπίτι σου βρεθεί απ' την μια στιγμή στην άλλη πίσω απ' τις γραμμές του εχθρού; Τι θα κάνεις τότε; Ούτε τσιγάρα δεν θα μπορείς να βρεις τότε! Το αντιλαμβάνεσαι ότι ζεις επικίνδυνα Joe; Ότι είπε η ΜΝ ισχύει! Δύο ίσον ένα ίσον κανένα! Εγώ που είμαι νέος ατμιστής ακούω τι λένε οι παλιοί και έμπειροι όπως η Petra (άλλο κινητό ατμοπωλείο από κει...) και παραδειγματίζομαι. Όλα τα ατμιστικά σε μια βαλίτσα και μετά ξέγνοιαστες διακοπές. Κι ας ξεχάσω να πάρω μαζί το μαγιό με τα Στρουμφάκια...

[justify]@cp, χαχα, μα θυμάσαι, πριν ελάχιστο καιρό σού κλαψούριζα πως την πάτησα, όταν δεν υπολόγισα σωστά την επιστροφή μου για το σπίτι, και όπου άτμιζα σαν σπουργίτι με τα τελευταία mAh από την τελευταία μπαταρία μου. Ούτε στον εχθρό μου τέτοιο πράμα. Όπως κι αν έχει. Για το θέμα μας τώρα, θα μιλήσω υποθετικά, γιατί δεν έχω διακοπές τον ατμιστή Joe: 1 μοντ + 1 Nautilus + 1 απλό καπνικό + 1 χούφτα αντιστάσεις. Άντε, και κολλητό τον περιπτερά. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος ako

  • ***
  • 831
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #39 στις: Απριλίου 30, 2018, 15:56 »
Εδώ, καθ' οδόν το περσινό καλοκαίρι. Ούτε να κουβαλάω μαζί μου τίποτα, ούτε άγχη...


Αποσυνδεδεμένος NBJOGA

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #40 στις: Απριλίου 30, 2018, 16:02 »
Εγώ παιδιά στις διακοπές φέτος με 2 ναυτίλους, ένα pico και ένα Eleaf iStick Power ;D

Αποσυνδεδεμένος alexoyiorgis

  • *****
  • 1576
  • Φύλο: Άντρας
  • perception is reality
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #41 στις: Απριλίου 30, 2018, 16:04 »
Dear [member=16029]JoeBarTeam[/member], σήμερα έχω την πρώτη ετήσια επέτειό μου ως μέλος του φόρουμ και πριν ένα χρόνο βαφτίστηκα ατμιστής... "καθαρός" μέσα στις 4 πρώτες μέρες, με έναν Ναυτίλο 2, ένα pico και gandalf. Περσινές διακοπές με αυτά... μόνο!  :D
Και φέτος (αν υπάρξουν διακοπές), ομοίως λιτά και "ελεύθερα"! :idiot1:
Προκαλώ την τύχη μου, ε; :))

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #42 στις: Απριλίου 30, 2018, 16:06 »
Τσαντάκια λένε...
Βαλιτσάκια λένε...
Βαλιτσάρες λένε...

Ρε πάτε καλά ή να βάλω τις φωνές;;;

Εγώ ή θα πάρω όλο το μαγαζί μαζί μου
ή θα κάνω διακοπές στο μαγαζί μέσα.

(κουίζ: μαντέψτε ποιο είναι πιθανότερο και κερδίστε πλούσια δώρα) :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #43 στις: Απριλίου 30, 2018, 16:10 »
Ετοιμασε αυτοκινούμενη καντίνα Vapecraft και κάνε περιοδεία. Χαμός θα γίνει.

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Ελευθερία" στις Διακοπές... με ελάχιστα!
« Απάντηση #44 στις: Απριλίου 30, 2018, 16:12 »
Διακοπές με γεμάτο το τσαντάκι. Γιατί?
Γυρνάς αργά το απόγευμα από την θάλασσα στο δωμάτιο,βγαίνεις στην βεράντα,
ανοίγεις μια παγωμένη μπύρα,
βάζεις μουσική στο κινητό σου
και έχεις 15 λεπτά να στήσεις τον αγαπημένο σου για την βραδινή βόλτα
πριν σου την ξαναπέσουν τα πιτσιρίκια...
 Μαγικό 15λεπτο...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33616 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534029 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59499 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8022 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236741 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 380 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13929 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135983 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084635 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35139 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9727 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477684 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy